Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.03.2016, 19:37 #2623140   #4521
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Почему вы нарушаете заповедь Божью "Не убивай"?
Щас про кровь тема піде, що так скоро спригуєте? Де відповідь про Імя?
Де Бог називав себе якимось іншим Імям крім Єгова?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Ім'я без якого неможливе спасіння
Перед тим я вам написав як ми на ділі славим Ісуса, прийдіть і побачте 23 березня.

Востаннє редагував musluvec: 15.03.2016 о 19:37. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:39 #2623143   #4522
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Перед тим я вам написав як ми на ділі славим Ісуса, прийдіть і побачте 23 березня.
--- на ділі? споживаєте як звелів Ісус чи уникаєте споживання ?
---
Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
прийдіть і побачте 23 березня.
--- та ні дякую, бачили ...

Востаннє редагував engar: 15.03.2016 о 20:14.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:46 #2623146   #4523
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
на ділі? споживаєте як звелів Ісус чи уникаєте споживання ?
__________________
Звичайно що споживають ті що мають небесне покликання. Но це повірте не головне тут важливо бути вдячному Єгові і Його Сину за їхній план порятунку людства.
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 20:02 #2623157   #4524
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Вот і вони і ви не вживаєте ні напрасно ні шанобливо. Так само я буду звертатися до Вас чувак як Ви подиветесь на це?
Правильно, не употребляем того, что Бог запрещает. Зачем нам лишние проблемы?
7 Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно.
(Исх.20:7)
На вопросы будете отвечать, или слив засчитывать?

Если Бог ваш Отец, значит вы Его сын?
Где в Библии написано, что христиане должны святить имя Иегова?
Почему вы Бога по имени называете, разве Иисус обращался к Отцу по имени?
В НЗ апостолы чьё имя проповедовали; Отца, или Сына?
Если Отца, то покажите место Писания.
Покажите хотя бы одно место в Библии, где Иисус назвал Отца по имени Иегова.
Какое имя открыл Иисус иудеям? Разве иудеи не знали имени Отца, что Иисус надо было им его открывать?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 20:12 #2623160   #4525
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Звичайно що споживають ті що мають небесне покликання. Но це повірте не головне тут важливо бути вдячному Єгові і Його Сину за їхній план порятунку людства.
---- повірити ? Гм... неголовне кажете , ага головне, бути вдячному і не прийняти його .... план порятунку
--- що ж тепер детальніше по пунктах цього плану порятунку 1.,2.,.......що саме в нього входить ?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 20:29 #2623167   #4526
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Свидетелям Иеговы разрешили употреблять алкоголь перед встречами собрания.

Руководящий совет Свидетелей Иеговы похоже снова озарила яркая вспышка "Нового Света". В этот раз "свет божий" коснулся употребления алкоголя перед встречами в Зале Царства. Теперь собираясь на встречу собрания, не забудьте во время еды выпить и немного вина (или пива). Ведь и Иисус и его верные апостолы всегда так делали, когда собирались на свои встречи поклонения Иегове.

Сторожевая Башня за 15 Ноября 2014 года. стр. 17:

"Чтобы быть святыми, мы должны глубоко исследовать Священное Писание и исполнять волю Бога. Давайте вспомним о сыновьях Аарона, Надаве и Авиуде, которые были истреблены за то, что предстали перед Богом с «незаконным огнем», потому что, возможно, были пьяны (Лев. 10:1, 2). Обратите внимание, что́ Бог затем сказал Аарону. (Зачитай Левит 10:8—11.) Следует ли из этого отрывка, что нельзя пить алкогольные напитки перед христианскими встречами? Подумаем вот о чем: мы не находимся под Законом (Рим. 10:4). В некоторых странах наши единоверцы в умеренном количестве принимают алкогольные напитки за едой перед встречами собрания. Во время Пасхи подавалось четыре чаши вина. Когда Иисус вводил празднование Вечери воспоминания, он передал апостолам вино, которое представляло его кровь (Матф. 26:27)".

А вот, прошлое понимание этого вопроса Свидетелями Иеговы. Сторожевая Башня за 1 Декабря 2004 года. стр.21:

"В некоторых ситуациях даже небольшое количество алкоголя может считаться чрезмерным. Иегова повелел священникам, выполняющим обязанности при скинии: «Вина и крепких напитков не пей... когда входите в скинию собрания, чтобы не умереть» (Левит 10:8, 9). Поэтому воздержись от употребления алкоголя непосредственно перед тем, как идти на христианскую встречу, а также когда ты участвуешь в служении или выполняешь другие теократические обязанности".

Итак, теперь пить алкоголь перед встречей стало можно. Здорово! Все Свидетели - алкоголики тунеядцы, - могут вздохнуть с облегчением. А если мы пойдем еще дальше то легко обнаружим, что Иисус и апостолы пили вино не только перед "собранием", (когда приняли на брата по четыре бокала), но и во время самой Вечери. Значит, получается, что пить можно и на собрании. И перед и во время программы конгресса. И перед и во время служения по домам. Ведь не случайно Иисуса за глаза называли "пьяницей" и другом всякого сброда (Лк. 7:34). Да, Иисус употреблял вино во время своего служения и всем нам, конечно, следует Ему в этом подражать и брать с него пример.

ВОПРОС свидетелям Иеговы:

Как вы думаете, почему в путинской россии всё дорожает, а водка дешевеет?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 20:46 #2623170   #4527
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата В некоторых странах наши единоверцы в умеренном количестве принимают алкогольные напитки за едой перед встречами собрания. Во время Пасхи подавалось четыре чаши вина. Когда Иисус вводил празднование Вечери воспоминания, он передал апостолам вино, которое представляло его кровь (Матф. 26:27)".
Я розумію що Ви хочете звинуватити Ісуса ХрИста в п'янстві, але він не напивався і не був в ступорі як Ви, з своїми догмами і правилами баптизму.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 20:53 #2623175   #4528
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я розумію що Ви хочете звинуватити Ісуса ХрИста в п'янстві, але він не напивався і не був в ступорі як Ви, з своїми догмами і правилами баптизму.
Как вы думаете, почему в путинской россии всё дорожает, а водка дешевеет?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 20:56 #2623176   #4529
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Мабуть для розвитку путінського баптизму і опозиції баптистам.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 21:35 #2623184   #4530
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
На вопросы будете отвечать, или слив засчитывать?

Если Бог ваш Отец, значит вы Его сын?
Где в Библии написано, что христиане должны святить имя Иегова?
Почему вы Бога по имени называете, разве Иисус обращался к Отцу по имени?
В НЗ апостолы чьё имя проповедовали; Отца, или Сына?
Если Отца, то покажите место Писания.
Покажите хотя бы одно место в Библии, где Иисус назвал Отца по имени Иегова.
Какое имя открыл Иисус иудеям? Разве иудеи не знали имени Отца, что Иисус надо было им его открывать?
Ух ти человек що ці всі запитання для мене?
А не забагато на одного ?
Ви спочатку найдіть цитау з біблії де би Бог називав себе іменем адонай господь або ще якимось крім Єгова? а то виходить так що в Бога тільки одне Імя і предмет суперечки вичерпано і слив я защитаю обовчзково.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Мабуть для розвитку путінського баптизму і опозиції баптистам.
І я також догадуюсь що це православний баптист, і не інакше. Можливо помиляюсь але я знаю їх трохи, то вони не так агресивні.

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Как вы думаете, почему в путинской россии всё дорожает, а водка дешевеет?
А чому у вас человек разом з Путіним і Гундяєвим така ненавись до Свідків Єгови?Може через те що ми проповідуєм від імені Єгови?

Востаннє редагував musluvec: 15.03.2016 о 21:38. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 21:37 #2623191   #4531
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А не забагато на одного ?
--- якщо б читали і вдумувась у змісті питань то зрозуміли б що суть питань одна але віповіді у вас нема
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 22:48 #2623211   #4532
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Так дуже класно ви на кінець то зрозуміли що на підставі біблії, а то все іменем Єгови та іменем Єгови.
Ви не викручуйтеся, а скажіть прямо: Біблія збрехала чи ваш кумир Рассел, встановлюючи неправильні дати Армагедону?




Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Знову брешете? Свідки Єгови не є Богом Єговою,щоб когось осуджувати.
Ок, значить, по-вашому, сказати про когось, що він належить до релігійної організаціїї антихриста - це не є засудженням? Може це схвалення таке у Вас?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Де ви бачили щоб когось свідки ненавиділи?
Коли ваші брати очорнюють християн навіть не знаючи їх і не відаючи як вони живуть - це так Любов Божа через вас виражається? Чинячи наклеп ви цим любите людей, яких не знаєте?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
А з вашого боку лунає брехня і ненависть, та ще і спалити можете...
З мого боку? Ви марите, musluvec? Покажіть де я виявив те, в чому Ви мене винуватите. Наведіть підстави для Ваших звинувачень, будь-ласка, або це ще один доказ вашого наклепництва, свідчення виховання у вашій організації. Чекаю на докази, цитати моїх дописів.

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
навпаки ми з любові ідемо до людей і свідчимо про Єгову і про прихід Царства Божого
Години проповідування записуєте і здаєте старійшинам також із великої любові? Якщо не здасте цей звіт, то Вас старійшини ким назвуть?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
З цього всього скажу одне, як і написав Павло перевіряйте чи від Бога цей дух.А ви перевірили і як?
Перевірив. По Біблії.
Цитата 2 Духа Божого цим пізнавайте: кожен дух, який визнає, що Ісус Христос прийшов був у тілі, той від Бога.
(1Iван.4:2)
Їхнє визнання тим цінніше, що вчинене ними в умовах гонінь і переслідувань за віру в Ісуса Христа. Тисячі християн в Китаї пропали без вісти, Ви знаєте це? Був час, коли їхні сім"ї не могли навіть звертатися до влади з проханням про пошуки цих пропалих, бо знали, що це небезпечно. Але Дух Христів приводив все більше і більше людей до Церкви, незважаючи на спротив духу цього світу.
Ви ж принижуєте цих християн і, цим самим, і Того, Хто народив їх до нового життя.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Вас також запитаю ви зі мною знайомі? Ні то звідки знаєте що мною хтось керує?
Людиною керує слово, яке вона прийняла.
Людина виявляє своїм життям слово, яке в ній.
Ваші керівники і ви є одним цілим, бо вас об"єднує вчення вашої організації. Це добре видно по Ваших висловах тут, на форумі: та сама "любов" у словах наклепу проти тих, кого ви не знаєте (приклад із християнами Китаю є просто яскравим підтвердженням), очернювання всіх, хто не такий, як ви і т.д. Ви Свідок вашої організації і це так і є. Звідки людина набралася, те з неї і пре. Аксіома (не моя, а Божа, Лук.6:45).
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 04:30 #2623217   #4533
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
-- повірити ? Гм... неголовне кажете , ага головне, бути вдячному і не прийняти його .... план порятунку
--- що ж тепер детальніше по пунктах цього плану порятунку 1.,2.,.......що саме в нього входить ?
От я і кажу що скрито це від мудрих , а дано для простих людей які не хваляться своїм інтелектом, для того щоб їх засоромити.
Чисто з любові для вас попробую детально.
І я покладу ворожнечу між тобою і жінкою, між потомством твоїм і потомством її. Воно розчавить тобі голову, а ти пораниш його в п’яту».(буття3:15)
Хто такий Я, звичайно Єгова. (Ісаї43:19) Я, я — Єгова, і окрім мене немає спасителя.
Ворожнеча між ким?
І вибухнула на небі війна: Михаїл разом зі своїми ангелами воював проти дракона. Дракон і його ангели воювали, 8 але не перемогли і вже не було їм місця на небі. (Обявлення12:7,
Тож дракон розлютився на жінку і вирушив воювати з позосталими з її потомства, які виконують Божі заповіді та мають доручення свідчити про Ісуса.(Обявлення12:17)
Кому Бог виносить присуд?
Я призначив тебе помазаним херувимом, захисником.
Ти перебував на святій Божій горі, ходив серед вогняного каміння.(Езекеіля28:14)
Тож скинений був великий дракон, змій стародавній, який називається Диявол і Сатана та вводить в оману всю населену землю. Він був скинений на землю разом зі своїми ангелами. (Обявлення12:9)
Хто така жінка?
Не бійся, бо ти вже не будеш засоромлена,
і не почувайся приниженою, бо вже не розчаруєшся.
Ти забудеш сором, якого зазнала в молодості,
і більше не пам’ятатимеш ганьби свого вдівства».
5 «Бо твій Величний Творець — то твій чоловік;
його ім’я — Єгова, Бог військ.
Святий Ізра́їлів — то твій Викупник;
його називатимуть Богом усієї землі.
6 Єгова покликав тебе, наче дружину, покинуту і засмучену,
наче дружину молодості, котра була відкинута»,— говорить твій Бог.
(Ісаї54:4-6)
«Поверніться, зрадливі сини,— каже Єгова.— Бо я ваш справжній пан. Візьму я вас, по одному з міста й по двоє з племені, і приведу на Сіон. 15 І дам я вам пастирів, які мені до серця. Вони будуть пасти вас зі знанням та проникливістю.(Єремії3:14,15)
Відтоді,— промовляє Єгова,—
вона буде називати мене своїм чоловіком і вже не називатиме своїм власником(Осії2:16)
Хто такі потомство змія або Сатани?
Змії, роде гадючий, як ви утечете від засудження до геє́ни(Матвія23:33)
Ваш батько — Диявол, і ви хочете виконувати бажання свого батька. Він був убивцею ще від початку і в правді не встояв, бо правди в ньому немає. Коли він говорить брехню, це природно для нього, тому що він брехун і батько брехні.(Івана8:44)
Діти Бога і діти Диявола пізнаються ось по чому: кожен, хто не ходить у праведності, не від Бога, як і той, хто не любить свого брата.(1Івана3:10)
Хто такі потомство від жінки і сімя?
І через твоє потомство всі народи землі здобудуть для себе благословення, бо ти послухався мого голосу»(Буття22:1
Аврааму ж і його потомству були дані обіцянки. Не говориться: «І твоїм нащадкам», як про багатьох. Натомість сказано: «І твоєму потомству», як про одного, а ним є Христос(Галатам3:16)
Більш того, якщо ви належите Христу, то ви справді потомство Авраама, — спадкоємці з огляду на обіцянку.(Галатам3:29)
Хто такий сімя?
Тоді Пилат запитав: «Так ти цар?» Ісус відповів: «Ти сам кажеш, що я цар. Я для того народився і прийшов у світ, щоб свідчити про правду. І кожен, хто стоїть на боці правди, слухається мого голосу».(Івана18:37)
Що таке пораненя в голову?
А Диявол, який вводив їх в оману, був укинений в озеро вогняне й сірчане, де вже були дикий звір та лжепророк. Їх мучитимуть день і ніч повік-віки.(Обявлення20:10)
Чому сімя повинен був померти?
Саме тому Христос і помер та ожив: щоб бути Господом як мертвих, так і живих.(Римлян14:10)
Як сімя мав бути уражений?
Тоді Ісус ще раз голосно скрикнув і віддав дух(Матвія27:50)
Ось якось так, одне пророче речення яке відкривалось людям на протязі декількох тисячоліть.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви не викручуйтеся, а скажіть прямо: Біблія збрехала чи ваш кумир Рассел, встановлюючи неправильні дати Армагедону?
Я думаю що він дуже добре вирахував дату(це видно по подіях) початку кінця.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ок, значить, по-вашому, сказати про когось, що він належить до релігійної організаціїї антихриста - це не є засудженням? Може це схвалення таке у Вас?
Не тільки сказати а і показати на основі Слова Єгови.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Коли ваші брати очорнюють християн навіть не знаючи їх і не відаючи як вони живуть - це так Любов Божа через вас виражається? Чинячи наклеп ви цим любите людей, яких не знаєте?
І ще раз цитату в студію а то повторюю вам а до вас що горохом об стін ми боремось із владам і урядами цього світу але аж ніяк не з плоттю.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Розумні слова! Але це не заважає вашим братам відразу приписати оті десятки мільйонів китайців до релігійної організації антихриста, а роботу Духа Святого назвати дією духа антихриста.
Хоча би це Я вже питав хто кого куди приписав. Це що не брехня? І такої брехні повно з ваших вуст.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Години проповідування записуєте і здаєте старійшинам також із великої любові? Якщо не здасте цей звіт, то Вас старійшини ким назвуть?
А це що гріх? І ніразу мені ніхто не докорив хоча я далеко не добрий вісник.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Їхнє визнання тим цінніше, що вчинене ними в умовах гонінь і переслідувань за віру в Ісуса Христа. Тисячі християн в Китаї пропали без вісти, Ви знаєте це? Був час, коли їхні сім"ї не могли навіть звертатися до влади з проханням про пошуки цих пропалих, бо знали, що це небезпечно. Але Дух Христів приводив все більше і більше людей до Церкви, незважаючи на спротив духу цього світу.
Чому ви так печетесь за китайських християн а Свідків Єгови такими не вважаєте? А Матрьону пророчицю вважаєте християнкою чи ні в друге питаю?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Людиною керує слово, яке вона прийняла.
Людина виявляє своїм життям слово, яке в ній.
Ваші керівники і ви є одним цілим, бо вас об"єднує вчення вашої організації. Це добре видно по Ваших висловах тут, на форумі: та сама "любов" у словах наклепу проти тих, кого ви не знаєте (приклад із християнами Китаю є просто яскравим підтвердженням), очернювання всіх, хто не такий, як ви і т.д. Ви Свідок вашої організації і це так і є. Звідки людина набралася, те з неї і пре. Аксіома (не моя, а Божа, Лук.6:45).
Ви за мене вирішили що я когось ненавиджу? Ну це знову явний наклеп.

Додано через 4 години 52 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Цитата:
Допис від musluvec
Щоб розпізнати чорне і біле потрібно дивитися на діла, діла нашої організації помітно по цілому світі, у нас є братство яке проповідує добру новину по цілому світі, яке має любов( це навіть видно по тому що не приймаємо участі у війнах) у всьому наслідуєм Ісуса Христа
Людина, яка хвалить сама себе, не заслуговує на довіру.
Павло, апостол, говорив, що він був найостаннішим із грішників, що заслуговував на смерть по своїх ділах, але був спасенний благодаттю Божою.
Судячи по Ваших словах, то цей апостол Христовий поруч з Вами і стояти не достойний.
Хоча, пишучи такі красиві речі про себе, Ви забуваєте, що, одночасно, Ви дозволяєте собі очорнювати УСІХ ХРИСТИЯН, огульно, скопом, навіть не задумуючись над тим, хто є натхненником такої діяльності. Також Ви дозволяєте собі говорити, що та дія Духа Святого по всьому світові, завдяки якій десятки мільйонів людей прийшли до віри в Ісуса Христа тільки в Азії (за останні десятиліття) - це дія духу антихриста.
Такі плоди набагато краще свідчать про вас (свідків) аніж ваші гарні слова про себе.
Після цих зелених слів які приписали ви мені, чи можа вас назвати інакше , як наклепник і брехун?

Востаннє редагував musluvec: 16.03.2016 о 04:30. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 07:09 #2623245   #4534
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Цитата:

Цитата Допис від Новак


Ви не викручуйтеся, а скажіть прямо: Біблія збрехала чи ваш кумир Рассел, встановлюючи неправильні дати Армагедону?

Я думаю що він дуже добре вирахував дату(це видно по подіях) початку кінця.
То Армагедон тепер називається "початок кінця" і він триває вже більше ста років? Отак Ви викручуєте правду, захищаючи свого кумира Рассела?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Не тільки сказати а і показати на основі Слова Єгови.
Я Вам вже показав на основі слова Єгови, що ті люди, які засвідчили свою віру в Ісуса Христа, Який прийшов був у тілі, є християнами, дітьми Бога по духу. Тим паче, що вони виявили цю віру в умовах переслідувань за віру, під загрозою смерті.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
І ще раз цитату в студію
Я не збираюся знову копирсатися у цитатах ваших братів. Я читав і це точна інформація: ви (так звані свідки) чітко назвали християн такими, які належать до табору антихриста. Зрештою, от цитата вашого брата по очорнюванню християн:
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Цитата Допис від Новак:

Отож, оті християни в Китаї, які навернулися до Єгови під час комуністичного режиму - для Вас це не є наслідок праці Єгови і Його Святого Духу?


Це наслідок підміни і маніпуляцій проти релігії (комуністична релігія проти ХрИста, той самий антихрИст), або в ім'я релігії (антихрИст).


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
А це що гріх?
Ні, записувати години проповідування і звітувати потім про ці години старійшинам організації - це не гріх. А от називати це проявами щирої любові до людей... ну, не знаю, у мене свої уявлення. Апостоли чомусь не записували годин і не вимагали їх від своїх учнів. Ісус не записував годин і не звітував перед Отцем із щоденником. Ба, навіть звичайні люблячі батьки не записують скільки часу вони проводять у піклуванні за дітьми і не звітуються. Цікаво: скільки зі свідків проповідували б (хоча зараз це "проповідування" більше нагадує прогулянки парком заради здоров"я і зовсім відрізняється від умов, в яких проповідували християни в Китаї), якби не потрібно було звітувати старійшинам?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Чому ви так печетесь за китайських християн а Свідків Єгови такими не вважаєте?
1. У так званих "свідків Єгови" інший Бог, відмінний від Єгови, Якого ми бачимо в Біблії.
2. У них інший Ісус Христос, також відмінний від описаного в Біблії.
3. У них інший Дух Святий, відмінний від Того, Який описаний в Біблії і Якого прийняли перші християни.
4. У цій організації інше уявлення про спасіння і вічне життя з Богом, ніж те, яке проповідував Ісус та апостоли.
Перелічені відмінності свідків від християн є достатніми?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Після цих зелених слів які приписали ви мені, чи можа вас назвати інакше , як наклепник і брехун?
Давайте глянемо ще раз на ті мої слова, які викликали в Вас таке обурення (тут вони вже йдуть звичайним чорним шрифтом і як цитата від Вас, хоча слова мої)
Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Людина, яка хвалить сама себе, не заслуговує на довіру.
А хіба це неправда? Це цілком по Біблії. Свідчення людини про себе не приймається за доказ.

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Хоча, пишучи такі красиві речі про себе, Ви забуваєте, що, одночасно, Ви дозволяєте собі очорнювати УСІХ ХРИСТИЯН, огульно, скопом
І це правда. Чому Ви обурюєтеся тим, що Вам показують Ваше обличчя? Перестаньте очорнювати християн, залишіть цю справу і реакція на ці Ваші дії теж зникне.

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Також Ви дозволяєте собі говорити, що та дія Духа Святого по всьому світові, завдяки якій десятки мільйонів людей прийшли до віри в Ісуса Христа тільки в Азії (за останні десятиліття) - це дія духу антихриста.
Це вчення ваших керівників, озвучене тут офіційним представником вашої організації на Землі, свідком з ніком Ychen (його цитата наведена вище).
Ви набралися цією чорнотою від ваших керівників, наїлися їхнього слова і воно виходить із вас автоматично.
Чому Ви ображаєтеся, коли Вам вказують на це? Це ж правда, це ФАКТ. Проаналізуйте ці факти і спитайте себе про причини вашого такого ставлення до християн, яких Ви навіть не знаєте. І зробіть висновки. Чи Ви хотіли б, щоб Ваше життя мало той самий кінець як і в Наклепника дітей Божих?

Востаннє редагував Новак: 16.03.2016 о 07:18.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 09:23 #2623264   #4535
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Апостоли чомусь не записували годин і не вимагали їх від своїх учнів.
Все записували- скільки учнів охрестилось, хто де живе на території церкви і іншу інформацію для діяльності збору (грецькою збір- церква). Але таку інформацію не надавали таким наприклад як Ви, щоб Ви не побігли до фарисеїв, чи до священників в храмі, як Юда Іскаріот, бо вони вважали хрИстиян єрессю і Ви так само про нас говорите і противитесь правді.

Додано через 3 хвилини
Цитата Наклепника дітей Божих?
То не займайтесь наклепництвом, а вірте собі в Китаї, чи на Україні- хто Вам заважає ???

Додано через 2 хвилини
Цитата хоча зараз це "проповідування" більше нагадує прогулянки парком заради здоров"я
А що мають дибоширити, чи кидатись об землю, щоб Вас задовольнити ?

Додано через 1 хвилину
Цитата Я не збираюся знову копирсатися у цитатах ваших братів.
Збираєтесь- це ж те без чого дня не проживете.

Додано через 6 хвилин
Цитата То Армагедон тепер називається "початок кінця" і він триває вже більше ста років?
Армагедон- це Армагедон, а період кінця і його початок в 1914р.- це підготовка до входу в Армагедон (вирішальної ситуації в питанні Божого Суверенітету для цього післяпотопного світу і передуючого Новому Світу- новому Устрою Теократії).

Востаннє редагував Ychen: 16.03.2016 о 09:31. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 10:30 #2623296   #4536
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Ух ти человек що ці всі запитання для мене?
А не забагато на одного ?
Что, разве трудные вопросы? Для христиан элементарные. Вот как бы ответил христианин на эти вопросы:
1.Если Бог ваш Отец, значит вы Его сын?
Да, все христиане являются детьми Бога. Рядовые СИ не являются Его детьми, значит они дети дьявола. Библия говорит о двух отцах, один Отец Бог, другой дьявол.

2.Где в Библии написано, что христиане должны святить имя Иегова?
Ни где!

3. Почему вы Бога по имени называете, разве Иисус обращался к Отцу по имени?
Иисус ни когда не называл Своего Отца по имени, а обращался к Нему, называя Его Отцом. Вас же безмозглый раб заставляет называть Бога по имени, потому, что вы не Его дети и Он не ваш Отец.

4. В НЗ апостолы чьё имя проповедовали; Отца, или Сына?
Если Отца, то покажите место Писания.

Проповедовали только имя Христа, поклонялись Ему, Его именем спасались, Его имя возвещали пред всеми народами и т. д.

5. Покажите хотя бы одно место в Библии, где Иисус назвал Отца по имени Иегова.
Нет такого места в Библии.

6. Какое имя открыл Иисус иудеям? Разве иудеи не знали имени Отца, что Иисус надо было им его открывать?
Ни какого имени Бога Иисус иудеям не открывал, так как каждый иудей с детства знал имя Бога.
Под именем в Библии может представляться не только само имя, но и всё, что может быть правдиво сказано о человеке: его природе, характере, положению, интересам, желаниям, делам.

Цитата Ви спочатку найдіть цитау з біблії де би Бог називав себе іменем адонай господь або ще якимось крім Єгова? а то виходить так що в Бога тільки одне Імя і предмет суперечки вичерпано і слив я защитаю обовчзково.
Вам на каждой странице выкладывать каким именем называл Себя Бог?

3 Являлся Я Аврааму, Исааку и Иакову с [именем] "Бог Всемогущий", а с именем [Моим] "Господь" не открылся им;
(Исх.6:3)

5 не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой, Бог ревнитель, наказывающий детей за вину отцов до третьего и четвертого [рода], ненавидящих Меня,
(Исх.20:5)
СРАВНИТЬ:
14 ибо ты не должен поклоняться богу иному, кроме Господа; потому что имя Его - ревнитель; Он Бог ревнитель.
(Исх.34:14)

11 И сказал ему Бог: Я Бог Всемогущий; плодись и умножайся; народ и множество народов будет от тебя, и цари произойдут из чресл твоих;
(Быт.35:11)

Цитата І я також догадуюсь що це православний баптист, і не інакше. Можливо помиляюсь але я знаю їх трохи, то вони не так агресивні.
Разве бываю православные баптисты?

Цитата А чому у вас человек разом з Путіним і Гундяєвим така ненавись до Свідків Єгови?Може через те що ми проповідуєм від імені Єгови?
Во-первых, не ненависть. А во-вторых, вы проповедуете ЛОЖЬ, источником которой является сатана.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Мабуть для розвитку путінського баптизму.
Неа! Путин умышленно спаивает свой народ. Пьющее население лучше внимает его ахинее, которой он одурманивает людей. А алкоголь - средство одурманивания быдла, чтобы отвлечь быдломассу от трудностей экономического роста, политического кризиса, чтобы она постоянно была в забытье.

Аналогичным образом и раб решил вас спаивать, так как он уже видит, что много недовольных, многие начинают прозревать, видя реальное положение вещей в организации. Так и до бунта не далеко, прикинул раб. И вот чтобы, как бы чего не вышло, раб решил воспользоваться проверенным безошибочным методом, спаиванием своих овец.

Востаннє редагував leading: 16.03.2016 о 10:30. Причина: Пізніше додано
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 10:51 #2623304   #4537
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата И вот чтобы, как бы чего не вышло, раб решил воспользоваться проверенным безошибочным методом, спаиванием своих овец.
Тобто ХрИстос використав також перевірений метод ???
Ви б ХрИста ще п'яницею назвали, як Ваші попереднікі в 1 ст.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 12:21 #2623325   #4538
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тобто ХрИстос використав також перевірений метод ???
Ви б ХрИста ще п'яницею назвали, як Ваші попереднікі в 1 ст.
А вы что, Христос?
Христос разве ходил и проповедовал употреблять спиртное?
Вас раб спаивает, потому, что вы для него расходный материал, ему нужны только ваши деньги и имущество.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 13:17 #2623335   #4539
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Все записували- скільки учнів охрестилось, хто де живе на території церкви
Учень, а що таке "територія церкви" згідно Ваших уявлень (ну чи Біблійних, якщо Ви про Біблію говорите)?
Покажіть мені інформацію про те, що апостоли записували хто і скільки і де проповідував (поденно, погодинно і т.д.) На сайті вашої організації є така інфа?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То не займайтесь наклепництвом, а вірте собі в Китаї, чи на Україні- хто Вам заважає ???
Я навів Вам статистичні дані по кількості християн у Китаї за 2012 рік - біля 80 млн. людей. Також я був на зустрічі з братами з Китаю, які розповідали про їхнє тамтешнє життя, переслідування, тюрми і т.п.
Чому Вас так зачепила ця інформація і викликали злослів"я? Чому Ви відразу почали пісню ваших керівників про те, що "то релігійна організація антихриста" і т.п. - це вже Ваші проблеми, не мої. Самі знаєте чим Вам загрожує очорнення праці Духа Єгови і приписування Його дій духові антихриста.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А що мають дибоширити, чи кидатись об землю, щоб Вас задовольнити ?
Ні, але коли я прогулююся парком, то я так це і називаю. З якого дива прогулянки алеями парка із журналом в руках і балачки з другом (подружкою) про справи житєйські стали називатися проповідуванням Доброї Новини про Боже Царство?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Армагедон- це Армагедон, а період кінця і його початок в 1914р.- це підготовка до входу в Армагедон (вирішальної ситуації в питанні Божого Суверенітету для цього післяпотопного світу і передуючого Новому Світу- новому Устрою Теократії).
Оце так Фраза!
То Ви тепер звичайне фальшиве передбачення вашого засновника Рассела і його дати Армагедону, які не справдилися, тепер ТАК кучеряво називаєте? То Рассел таки помилився із датами і Армагедон не настав у вказані ним терміни чи Армагедон настав невидимим чином?

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ви б ХрИста ще п'яницею назвали
Учень, Ісус Христос ні не вживав горілочки ні не закликав цього робити.
А ваші керівники ввели норму: горілочку пити можна, аби не впиватись (не дебоширити і на землі не валятися). От серед вас і є брати, які можуть легко прийняти склянку горілки (для того щоб розігріти свій дух, для кращого настрою) і потім йти рівненько, не хитаючись. Отак, видно, виконують заповідь "не впивайтеся вином, але наповнюйтеся духом". Це ж так і треба, правда ж?

Востаннє редагував Новак: 16.03.2016 о 13:17. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 17:20 #2623382   #4540
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Учень, Ісус Христос ні не вживав горілочки ні не закликав цього робити.
Та Ви шо?
А воду на вино хто перетворив ? А вино з учнями хто пив ?
То це був п'яничник по Вашому ???

Додано через 1 хвилину
Цитата Учень, а що таке "територія церкви" згідно Ваших уявлень
Наприклад Єрусалимська церква мала свою відведену територію, Лаодикійська і т.д.

Додано через 1 хвилину
Цитата чи Армагедон настав невидимим чином?
На Небі невидимим чином ще в 1914 р, наслідки були на Землі.

Додано через 1 хвилину
Цитата біля 80 млн. людей.
Мені це не цікаво.

Додано через 1 хвилину
Цитата Ні, але коли я прогулююся парком, то я так це і називаю. З якого дива прогулянки алеями парка із журналом в руках і балачки з другом (подружкою) про справи житєйські стали називатися проповідуванням Доброї Новини про Боже Царство?
Подивіться як з Вас пре. Не кидайтесь і не чіпайтесь до людей. Чось до ваших 80 млн. ніхто не чіпається.
Самі накидуєтесь, а потім говорите що до Вас щось хтось має. Ви замічали таких людей, які йдуть по вулиці і сваряться, вони ще не знають кого зустрінуть, але їм всерівно- хто попадеться до того причепляться. От не поводьтесь так само дико, а то щось зовсім не бачу я у Вас ніяких плодів Божого святого духу.

Востаннє редагував Ychen: 16.03.2016 о 17:24. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:26.