Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика


Порадьте музику на весілля

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.02.2012, 09:12 #1884710   #21
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

що конкретно цікавить з музик? вимоги репертуар і т.д. бо кожному своє...хтось хоче класичну укр забаву. хтось жеб рок валив, хтось маскальский блатняк з муркою і марджанджою замість польок, дехто любить фірмовий репертуар на весіллі, тобто відомі європейські хіти..є музики які говорять шо жива музика - насправді там тільки михайло дмитровий ввімкнутий з фанерою і одна кляпа яка не підключена....деякі наглєци навіть вокал прописують шоб тільки рохкало відкривати...є живі колективи, є варіанти з 2-3-4-5 музикантів....а комусь симфонічний оркестр подавай.......в мене база практично всіх тернопільських і не тільки....можу по окремих сказати чи будете довольні чи ні...але тре знати ваші побажання....
Volkmar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 10:15 #1884771   #22
vitalik1988
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

CL@UD, привіт.авто на весілля не потрібно??
vitalik1988 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 12:08 #1884889   #23
Модест
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
що конкретно цікавить з музик? вимоги репертуар і т.д. бо кожному своє...хтось хоче класичну укр забаву. хтось жеб рок валив, хтось маскальский блатняк з муркою і марджанджою замість польок, дехто любить фірмовий репертуар на весіллі, тобто відомі європейські хіти..є музики які говорять шо жива музика - насправді там тільки михайло дмитровий ввімкнутий з фанерою і одна кляпа яка не підключена....деякі наглєци навіть вокал прописують шоб тільки рохкало відкривати...є живі колективи, є варіанти з 2-3-4-5 музикантів....а комусь симфонічний оркестр подавай.......в мене база практично всіх тернопільських і не тільки....можу по окремих сказати чи будете довольні чи ні...але тре знати ваші побажання....
Ну, вимог особливих немає – веселі, адекватні музиканти, які б змогли створити настрій гостям на весіллі. Щоб не було скучно, щоб були приємні голоси та справді живий звук. Бажано варіант з тамадуванням. Не хочеться заїжджених шаблонних віршиків-привітань, і надто вульгарних беззмістовних конкурсів типу «хлопець сидить тримає банан між ногами, а дівчина його їсть». Репертуар - просто без крайнощів (мурки-ні, жеб рок валив – ні). Щоб знали стандартні весільні традиції й обряди.
Модест зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 13:11 #1884953   #24
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
що конкретно цікавить з музик? вимоги репертуар і т.д. бо кожному своє...хтось хоче класичну укр забаву. хтось жеб рок валив, хтось маскальский блатняк з муркою і марджанджою замість польок, дехто любить фірмовий репертуар на весіллі, тобто відомі європейські хіти..є музики які говорять шо жива музика - насправді там тільки михайло дмитровий ввімкнутий з фанерою і одна кляпа яка не підключена....деякі наглєци навіть вокал прописують шоб тільки рохкало відкривати...є живі колективи, є варіанти з 2-3-4-5 музикантів....а комусь симфонічний оркестр подавай.......в мене база практично всіх тернопільських і не тільки....можу по окремих сказати чи будете довольні чи ні...але тре знати ваші побажання....
А є відео з весіль де рок, джаз лабає? Цікаво було б глянути, а то всюди синтезатор і масні писки
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 14:39 #1885023   #25
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

відео нажаль нема... з тих хто лабає рокешнік і фірму в живому складі по весіллях - Д.Край(диско фанк, поп, баладки) в складі живі ударні, кляпа, саксофон, гітара, бас...вокали, ганз блюз бенди...

з живих банд стандартних програм весільних набагато більше...і тамадують тоже....
з тамад які інтелектуально і без лишніх пошлостей і по демократичних цінах ведуть весілля і то Саша Папуша, Міша Гусениця, Міша Гандзола, Ромчик з Ровекса...Остап..

напиши коли весілля..і де....скину контакти музикантів на вибір...
Volkmar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 15:27 #1885051   #26
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
відео нажаль нема... з тих хто лабає рокешнік і фірму в живому складі по весіллях - Д.Край(диско фанк, поп, баладки) в складі живі ударні, кляпа, саксофон, гітара, бас...вокали, ганз блюз бенди...

з живих банд стандартних програм весільних набагато більше...і тамадують тоже....
з тамад які інтелектуально і без лишніх пошлостей і по демократичних цінах ведуть весілля і то Саша Папуша, Міша Гусениця, Міша Гандзола, Ромчик з Ровекса...Остап..

напиши коли весілля..і де....скину контакти музикантів на вибір...
еммм, таке цікавить....весілля 11 серпня в *Проліску*, цікавлять гурти жеби лабали українські пісеньки(рос. нонграта) + хіти + трохи рок-н-рольчику(не обов'язково, але-але)....чи існує щось таке, а якби з тамадуванням ще було, то взагалі ціни б не було)
якщо можна то в ПП.

буду вельми вдячний!
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 16:27 #1885109   #27
Модест
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
напиши коли весілля..і де....скину контакти музикантів на вибір...
Написав в ПП.
Модест зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 17:43 #1885167   #28
Advok@AT
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

з тамадів можу порадити перш за все Андрюшу Голду і Остапа Гладкого. Зі всіх, кого не бачив в роботі - зе бест в Тернополі.

ще кльові Ромко з Ровексу (фамілії не знаю), Вова Конкульовський. Кльові відгуки за Юру Шкільняка, але на скільки знаю - він вже перебрався в Київ.

Всі інші - далеко позаду (вибачайте, може кого не згадав)

Востаннє редагував Advok@AT: 25.03.2012 о 12:00.
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2012, 21:01 #1904030   #29
Модест
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

Можливо є у когось контакти музик, які грають "На дубах" (жінка та два чоловіка)?
Модест зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2012, 22:40 #1904099   #30
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

Цитата
Допис від Advok@AT Переглянути допис
з тамадів можу порадити перш за все Андрюшу Голду і Остапа Гладкого. Зі всіх, кого не бачив в роботі - зе бест в Тернополі.

ще кльові Ромко з Ровексу (фамілії не знаю), Вова Конкульовський. Кльові відгуки за Олега Шкільняка, але на скільки знаю - він вже перебрався в Київ.

Всі інші - далеко позаду (вибачайте, може кого не згадав)
Рома веде класно, а Шкільняка звати - Юра....
Остап веде інтелектуально красіво....

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Модест Переглянути допис
Можливо є у когось контакти музик, які грають "На дубах" (жінка та два чоловіка)?
на дубах грають 2 дівчини і мужчина. Оксанка і Надя Корзун і пєльмєнь....за телефоном в ПП

Востаннє редагував Volkmar: 24.03.2012 о 22:40. Причина: Пізніше додано
Volkmar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Модест (24.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2012, 12:00 #1904323   #31
Advok@AT
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

2 Volkmar
машинально ))
ти знаєш, яка в мене пам'ять на імена і тексти )))
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2012, 09:34 #1910627   #32
wiosna
 
Аватар для wiosna
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

Шановний Volkmar, можна і мені інформацію про гурти в ПП?
В мене весілля 29 вересня. Тамаду вже маємо (Рома з Ровексу).
Музика цікавить українська народна на початок, світові хіти на середину, а також не погано було б трохи року на кінець
Страшенно подобаються Ганзи...але трохи дорогувато - 1200 долярів
Буду дуже вдячна за відповідь!
wiosna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2012, 13:03 #1910790   #33
Advok@AT
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

2 wiosna
велика подяка від Ганзів, але трошки інфа не вірна... )))

1200 - це не остаточна ціна, для того існують знижки (напр. якщо весілля в четвер - знижка може сягати 40-50%)

+ в ціну включається оренда ВСЬОГО апарату від переносок - до топів з субами (герр Volkmar може розповісти, скільки всього замовляється на живу команду) і самого звукорежисера (людини, яка займається настройкою апаратури і слідкує за якістю звуку в залі) - всього 7 людей команди. При бажанні - виставляється світло, сцена і т.д.

+ найбільший список пісень з живих кавер-команд Зах.України, який постійно поповняється (станом на даний момент - вже близько 170-180 пісень, які граються ВИКЛЮЧНО наживо, тобто, без фанер, мінідисків та інших пережитків 90-х) - є композиції на будь-яку публіку

+ досить велика загруженість на сезон (на деякі дати було по 5-6 замовлень, зараз майже всі весільні дати до жовтня зайняті)

Додано через 19 хвилин
P.S. з живих команд можу ще порадити Д.Край або Повний Привід

Востаннє редагував Advok@AT: 02.04.2012 о 13:03. Причина: Пізніше додано
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2012, 13:52 #1910853   #34
wiosna
 
Аватар для wiosna
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

Advok@AT, зі всім вище сказаним згідна на 100%
Сподіваюсь, що все таки в мене на весіллі буде грати,
якщо не Ганз Блюз Бенд, то хоч хтось подібний
Дякую за підказку.
wiosna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2017, 11:36 #2707046   #35
Nastasia
Учасник
Thumbs up Відповідь: Порадьте музику на весілля

DJ + ведучий + живий вокал.
Проведемо на ваш смак любий захід:
- Весілля
-День народження
- Корпоративи
- Музичний супровід, проведення вашого свята.
Індивідуальний підхід до кожного заходу. Ціна договірна.
+380985477024
Nastasia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2017, 11:43 #2710624   #36
ternodivka
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте музику на весілля

т ема ще актуальна?
ternodivka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:40.