Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Рух атеїстів Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.09.2010, 11:18 #1447164   #1
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Рух атеїстів Тернополя

"Религии удалось убедить людей, что на небе живёт невидимка, каждый день, каждый час следящий за каждым вашим движением. У невидимки есть особый список из десяти правил, которые вам не разрешается нарушать. А если вы нарушите хоть одно из них, то у него есть особое место, полное огня, дыма, гари, где царят пытки и страдания и куда он пошлёт вас страдать, гореть, задыхаться, стенать и рыдать — навечно, на веки веков... Но при всём при том он вас любит!"
Джордж Карлин




Хоча конституцією передбачена свобода віросповідання, на мою думку це має бути тільки внутрішнім,персональним переконанням. А коли віруючих більшість - це неодмінно впливає на життя інших, не схильних до вразливості релігією людей.

Повторю цитату.

"Практически всегда абсолютизм произрасает напочве сильнойрелигиозной веры, этот факт демонстрирует, как религия может играть в мире роль источника зла.
В Ветхом Завете одно из самых страшных наказаний предусмат-ривалось за богохульство. В некоторых странах оно существует и по сей день. Статья 295-С Уголовного кодекса Пакистана предписывает за это "преступление" смертную казнь. 18 августа 2001 года к смертной казни за богохульство приговорили врача и преподавателя д-ра Юниса Шейха. Его преступление состояло в высказывании мысли, что пророк Мухаммед не был мусульманином до того, как создал религию в возрасте 40 лет. Одиннадцать его студентов донесли о "преступлении" властям.
Закон о богохульстве чаще применяется в Пакистане против христиан, как, например, в случае с Августином Ашиком "Кингри" Маси, приговорённым к смерти в Фейсалабаде в 2000 году. Христианину Маси не разрешалось жениться на любимой девушке, потому что она была мусульманкой, а, согласно пакистанскому (и мусульманскому) закону, мусульман-ская девушка не имеет права — представьте себе — выходить за-муж за христианина. Когда он пытался перейти в мусульманство, его обвинили в том, что он делает ето из корыстных побуждений"

Річард Докінз


Так і серед нас, в Тернополі громади віруючих можуть нашкодити і повпливати на життя людей. Пропоную створити об'єднання мислячих людей, і слідкувати за такими речами.

Прихований текст: Цілі, завдання і методи діяльності 


Прихований текст: Думки в слух 


Прихований текст: Питання членства 


Справи, що розглядаються.
Перше, що спадає на думку, це каплиця у Парку нацвідродження. Обговорюють її на нашому форумі. Заходьте і долучайтесь.


Зверніь увагу на корисні повідомлення у цій темі



Востаннє редагував Frenky: 12.10.2010 о 15:00. Причина: Оновлено: Цілі, завдання і методи діяльності
Frenky зараз поза форумом  
Подякували 20:
Згорнути/розгорнути список подяк

Сказав(ла) Фууу!:
BleSSeD (12.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2017, 22:28 #2709785   #2761
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата Проблема в тому, що багато людей таки обожествляють матерію і людину
Ця проблема лише у вашій голові. Поясніть, для чого потрібно щось "обожествляти"? А просто жити не можна? Без страждання фігньою?
UPD:
Зрозумів. Для Новака нема різниці між атеїстами і язичниками, що поклонялись явищам природи чи видуманим божкам.

Востаннє редагував ion: 19.10.2017 о 22:44.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2017, 22:41 #2709787   #2762
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Ця проблема лише у вашій голові. Поясніть, для чого потрібно щось "обожествляти"?
Спитайте про це у атеїстів-матеріалістів, які для чогось приписують матерії риси божества: вічність, нескінченність, здатність творити життя, причому життя у формі розумних створінь, здатних до пізнання та самопізнання.
Ви можете сказати: "я не такий", але це не відміняє того, що інші атеїсти такі.
Для чого вони страждають цим?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2017, 22:51 #2709788   #2763
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата Для чого вони страждають цим?
Процитую Арістотеля: Природа не терпить пустоти.
Коли людина потерпає від браку в чомусь, то швиденько заповнює "чимось іншим"
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2017, 08:19 #2709794   #2764
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Процитую Арістотеля: Природа не терпить пустоти.
Коли людина потерпає від браку в чомусь, то швиденько заповнює "чимось іншим"
Залишилося визначитися із тим, про яку "пустоту" йде мова і чого саме бракує людині.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2017, 10:22 #2710412   #2765
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Проблема в тому, що багато людей таки обожествляють матерію і людину, як матеріальне створіння.
Тому і відкидають будь-які спроби вказати їм на Творця і Його Слово.
Мона, а Ви вірите в Бога-Творця?
А, то виявляється всі хто слухає Моцарта - то язичники, включаючи корів? І вже точно не язичники священники, і Біблію читають, як слово Боже, і в Творця (запитайте) вірять- 100%, а от костел хочуть розмалювати, зовнішні фігури покрити позолотою, теж рахують мабуть естетичне виховання якимось дуже вторинним...
Чи вірю я в Творця? Не дуже етично задавати це питання. Я вже писала, що людям, котрі публічно висловлюються про свою віру в Бога, я меньше довіряю. Відповідь на таке питання потребує якоїсь особливої щирості, правдивості, відкритості. Дорога до Бога - це дорога до Істини. Це так, якби я могла сказати, що я сама щира і правдива людина, яка бачить, що по дорозі до істини і до глибини своєї душі, ніколи не буде здатна на обман. Ви вірите людям, які говорять, що завжди правдиві і ніколи не обманюють? Тим більше, що частина людської природи - це самообман. А ви, вірите в Бога? Тут, безсумніву, буде ствердна відповідь, для мене. А тепер дайте відповідь для себе...
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2017, 20:43 #2710574   #2766
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
А, то виявляється всі хто слухає Моцарта - то язичники, включаючи корів?
Не можу зрозуміти таких перескакувань думок.
Я теж слухаю Моцарта, і що?


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Чи вірю я в Творця? Не дуже етично задавати це питання.
Що в цьому неприйстойного?
І що непристойного в тому, коли людина визнає, що над цим світом є Бог-Творець?


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Я вже писала, що людям, котрі публічно висловлюються про свою віру в Бога, я меньше довіряю.
То Ви не довіряєте ні Ісусу Христу, ні апостолам Ісуса Христа з тієї причини, що їх життя було в тому, щоб являти Бога людям?


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Ви вірите людям, які говорять, що завжди правдиві і ніколи не обманюють?
Ні. Кожна людина схильна до обману і часто помиляється.


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
А ви, вірите в Бога?
Так, я вірю в Бога-Творця. Все навколо, Його створіння свідчить про Нього. Треба бути спеціально сліпим, щоб не бачити і не розуміти цих свідчень.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2017, 11:08 #2711989   #2767
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

В чому перескакування?
Я щось говорю, люди рефлексують і ця рефлексія дає мені змогу зробити висновок, що існує травма «постязичництва». Тобто, після язичництва Реквієм, без Моцарта, ніяк не сприймається...
Ось ви говорите, Ісус Христос, Апостоли - являли (розповідали про) людям Бога. Але відносно вашої системи сприйняття (Моцарт- первинний, Реквієм- вторинний), то Бог - первинний, а Христос і Апостоли - вторинні. То це діє невідомий мені закон логіки, чи вам потрібно переглянути свою систему сприйняття у відношенні Творця і твору?
Доречі, ось ви кажете, що хтось спеціально сліпий, а ви впевнені, що не просто чуєте музику (Моцарта), а насправді її СЛУХАЄТЕ?
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2017, 09:17 #2712089   #2768
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
В чому перескакування?
Я щось говорю, люди рефлексують і ця рефлексія дає мені змогу зробити висновок, що існує травма «постязичництва». Тобто, після язичництва Реквієм, без Моцарта, ніяк не сприймається...
Ось ви говорите, Ісус Христос, Апостоли - являли (розповідали про) людям Бога. Але відносно вашої системи сприйняття (Моцарт- первинний, Реквієм- вторинний), то Бог - первинний, а Христос і Апостоли - вторинні. То це діє невідомий мені закон логіки, чи вам потрібно переглянути свою систему сприйняття у відношенні Творця і твору?
Доречі, ось ви кажете, що хтось спеціально сліпий, а ви впевнені, що не просто чуєте музику (Моцарта), а насправді її СЛУХАЄТЕ?
Бог первинний у всьому Його творінні.
Людина первинна у тому, що вона створила.
Якщо людина отримала натхнення на творіння від Бога, тоді ланцюжок такий: Бог-людина-твориво.
Твориво не є вищим за творця.

Щодо музики, то можу відповісти Вам запитанням на запитання: Mona, а Ви впевнені, що справді чуєте музику, а не просто її слухаєте?
Щодо слів, то та сама проблема. Як я бачу в цих темах, люди часто просто читають слова "Бог", "спасіння", "гріх", "життя", "любов", а розуміння може бути різним, часом навіть кардинально відрізнятися.
Тому, навіть у розумінні Бога і Його слів до людини, первинним є Бог. Якщо людина не отримає (відкине) розуміння від Бога, тоді вона є жертвою інших, хибних уявлень. Або релігійних, або і атеїстичних уявлень, які є продуктом людей (не Бога). Оті уявлення - це теж творіння людей.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2018, 14:26 #2717529   #2769
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Ставити запитання самій собі - це дуже важливо, ознака життя, на жаль не вічного, бо якби вічного, то можна і не ставити)
Отже, сприйняття Біблії і сприйняття музики. Можна сказати, сприймаю не я, а Бог і все стане дуже просто.
Між іншим, питання, де закінчуєтесь Ви і починається Бог?
Або, що до творіння, як Ви оприділяєте в якому творінні є Бог, Людина чи Диявол?
Повернемось до сприйняття музики. Ми чуємо її за допомогою слухових органів - вух, при тому кожне з них приймає звукові хвилі по іншому, обробляє поступлений сигнал наш мозок. Так собі думаю, що мозок обробляє відносно вже існуючої інформації, або асоціативних зв’язків. Якщо ваш мозок є достатньо розроблений і натренований, то ваше сприйняття є глибоке і складне.
Слухати звуки і слухати музику. Чим музика відрізняється від набору звуків? Присутністю Бога у ній, чи у тому хто слухає?
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2018, 18:03 #2717756   #2770
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Можна сказати, сприймаю не я, а Бог і все стане дуже просто.
Або навпаки - складно ))


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Між іншим, питання, де закінчуєтесь Ви і починається Бог?
Там, де є межі моєї особистості (волі, сил/спроможностей, розуміння і т.д.)


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Або, що до творіння, як Ви оприділяєте в якому творінні є Бог, Людина чи Диявол?
Думки, справи вказують на джерело, з якого вони випливають.


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Чим музика відрізняється від набору звуків? Присутністю Бога у ній, чи у тому хто слухає?
Складне питання. Особливо враховуючи величезну кількість форм, напрямів та стилей в музиці.
Я думаю, що Бог дав людям спроможність як творити різну музику, так і сприймати (або не сприймати, в залежності від уподобань) ту, чи іншу музику.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2018, 18:20 #2717758   #2771
Avalon
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Ото випадково зайшов в тему і побачив - що атеїсти десь собі пішли, а одні псевдовіруючі товчуть свої догми тут... мож їм створити окрему тему - типу "бог, музика , Тора, Біблія і інші жудожньофілософські творіння предків і тд"?
Avalon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2018, 19:35 #2717774   #2772
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата Ото випадково зайшов в тему і побачив - що атеїсти десь собі пішли,
Ти все пропустив. Атеїстів попустилим тим, що вони вірять у те, що бога нема. Тобто,... атеїстів не існує!!!! :'(
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2018, 19:37 #2717775   #2773
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

ого, тема жива!

Атеїсти не пішли, просто розважились тут і рухаються далі, займаючись корисними справами і насолоджуючись мирськими матеріальними благами

більше 7 років пройшло, нічого собі!

Христос вродився, доречі
Frenky зараз поза форумом  
Подякували 2:
ion (09.01.2018), ork (11.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2018, 08:26 #2729143   #2774
Vityab
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Ти все пропустив. Атеїстів попустилим тим, що вони вірять у те, що бога нема. Тобто,... атеїстів не існує!!!! :'(
Атеїсти - це віруючі в мавполюдей.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2018, 14:02 #2729166   #2775
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Атеїсти - це віруючі в мавполюдей.
Свідки Когосьтам чи інші віруючі так петрають в атеїзмі, як пропитий алкаш в кроссфіті.
UPD: Адресовано анонімному "фукальщику"
Люди, що ведуть здоровий спосіб життя не чіпляються до інших, як бухі неадеквати, а пропагують своїми вчинками свої переконання.
Люди, що ведуть здоровий спосіб життя не бояться відкрито говорити про свої переконання, а "алкаші" люблять "западлити" з тиха.

Востаннє редагував ion: 19.05.2018 о 14:27.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2018, 15:07 #2729172   #2776
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Люди, що ведуть здоровий спосіб життя не чіпляються до інших, як бухі неадеквати, а пропагують своїми вчинками свої переконання.
Люди, що ведуть здоровий спосіб життя не бояться відкрито говорити про свої переконання, а "алкаші" люблять "западлити" з тиха.
Створили нову секту і думають що самі умні ЛОЛ.
Дебіли з турніків абсолютно нічим не відрізняються від Свідків Єгови. Крім одного - символу віри.

Любий веган, кросфітер, феміністка, атеїст чи педераст є таким же сектантом. Зі своїм символом віри, в який він/вона повірили і вирішили що це є істина.

В цьому немає нічого поганого. Як і хорошого. А в байки нібито "вот я весь такий правильний, а інші неправильні просто тому що не зі мною" то це в дитсадку розказувати треба. Та й то не повірять.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2018, 15:32 #2729177   #2777
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата В цьому немає нічого поганого. Як і хорошого. А в байки нібито "вот я весь такий правильний, а інші неправильні просто тому що не зі мною" то це в дитсадку розказувати треба. Та й то не повірять.
А ніхто і не розповідає про кращість когось над кимось окрім свідків . Виліз задрот зі своєї секти і наклав купу посеред чужої. Сиділо б і вірило собі... Але ж нє, скучно йому стало. Тому: око за око

Додано через 4 хвилини
Цитата Любий веган, кросфітер, феміністка, атеїст чи педераст є таким же сектантом. Зі своїм символом віри, в який він/вона повірили і вирішили що це є істина.
Ну, тебе ж в кабаку ніхто не починає перевиховувати стосовно того, бути тобі педерастом чи їсти м'ясо? Це твій вільний вибір.
А от стосовно релігій всяких - це вже з категорії співіснування в системі "свій-чужий". Чим менше "чужих", тим краще "своїм"

Додано через 1 хвилину
Цитата Дебіли з турніків абсолютно нічим не відрізняються від Свідків Єгови. Крім одного - символу віри
Чого ж? Здоровіші трохи. Тягла останнім можуть дати. Чи захистити...

Востаннє редагував ion: 19.05.2018 о 15:32. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2018, 15:49 #2729183   #2778
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Все так. Все так.

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2018, 15:55 #2729185   #2779
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Цитата Все так. Все так.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2018, 16:03 #2729187   #2780
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Рух атеїстів Тернополя

Я так поняв ти проти будівництва чергової родзинки Тернополя.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:02.