Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.03.2018, 19:50 #2723270   #6141
Asrael
Учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви просто Біблії не знаєте, тому і неправильно говорите про Бога, описаного в Біблії.
"Бог є Світло і нема в Ньому жодної темряви!" - Ви оце читали в Біблії? (1Iван.1:5)
"Бог є Любов!" - а оце читали? (1Iван.4:8 )
Про це десятки разів сказано і показано, Ви ж кажете, що читали Біблію.
Так добре Бог є світло Бог є любов, а який чорт вигнав Адама і Єву з раю за одну провину. Потопив весь світ, знищив судом і гомору, не бачу ні світла ні любові.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви знаєте що таке антропоморфізм в Біблії? Ви в курсі, що щоб пояснити щось мавпам (для прикладу) треба використовувати мову мавп? Якщо їм говорити мовою людей, то мавпи не зрозуміють. Так само і Бог, щоб пояснити людям про речі Небесні, мусить використовувати наші сучасні слова і поняття. Але поступово відкриває і інше, відкриває Себе і Небесні принципи.
Тоді чому він не пояснить нам розумним а мовчить вже 2000 років?

Додано через 26 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Втретє повторюю, Бог не називав інших людей тваринами.
Маєте іншу думку? Доведіть, а не будьте голослівним.
Хоча, якщо глянути на поведінку багатьох безбожників, то це їх ставить нижче тварин. Як вважаєте, ті язичники, які прикінчували своїх немовлят, кидаючи їх в розпалені печі, для умилостивлення "бога" з іменем Ваал (Баал) - поводилися як тварини?
Ці язичники якраз ті самі теперішні ви вбиваєте проводити війни а безбожники буквально 150 років тому коли вже можна було не боятися навіжених християн тобто вас.
Ну в торі інакше записано

Востаннє редагував Asrael: 05.03.2018 о 19:50. Причина: Пізніше додано
Asrael зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2018, 21:16 #2723284   #6142
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Asrael Переглянути допис
Так добре Бог є світло Бог є любов, а який чорт вигнав Адама і Єву з раю за одну провину.
Адам сам вирішив порвати з Богом. Він мав умову, знав про наслідки, але обрав порушити і понести наслідки. Все чесно, воля Адама не була ущемлена.


Цитата
Допис від Asrael Переглянути допис
Потопив весь світ, знищив судом і гомору, не бачу ні світла ні любові.
Часто хірургу доводиться видаляти мертві частини тіла, щоб все тіло не згнило. Так само і з людством. Ті, хто відверто відкидають Боже і насичуються темрявою без міри, не просто вбивають себе, але і стають небезпечними для тих, хто поруч.
Втім, занечищення людства не буде тривати вічно. Тим паче, що вже відкритий вихід, завдяки Ісусу Христу.

Цитата
Допис від Asrael Переглянути допис
Тоді чому він не пояснить нам розумним а мовчить вже 2000 років?
Ви не цікавитеся. Ті, хто цікавляться, ті знаходять відповіді.
"Шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам!" - читали ці слова Ісуса Христа?


Цитата
Допис від Asrael Переглянути допис
Ці язичники якраз ті самі теперішні ви вбиваєте проводити війни а безбожники буквально 150 років тому коли вже можна було не боятися навіжених християн тобто вас.
Ну в торі інакше записано
Фраза тяжка для розуміння, і по будові і через відсутність розділових знаків. Вам щось зробили люди, яких Ви називаєте навіженими християнами"? Хто це такі? Може це такі "християни", як циганське "золото"?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2018, 19:49 #2723405   #6143
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Адам сам вирішив порвати з Богом. Він мав умову, знав про наслідки, але обрав порушити і понести наслідки.
Тобто, ви хочете сказати, що Бог довірив вирішувати долю людства неадеквату з манією завдавати собі шкоду?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2018, 22:09 #2723412   #6144
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тобто, ви хочете сказати, що Бог довірив вирішувати долю людства неадеквату з манією завдавати собі шкоду?
Доля людства вирішується Богом, через вазаємодію Бога з кожною людиною.
Спасіння вже відкрите, але справа тепер за людиною.
Ті, хто приймає Боже спасіння, приєднуються до сім"ї Божих дітей. Ті, хто відмовляється, ігнорує, або активно відштовшує Боже спасіння - залишаються у стані смерті (духовної).
Адам замість Вас (чи мене) долю не вирішує. Ви вирішуєте зараз, під час свого земного життя, вирішуєте за власним уподобанням.
Які у Вас претензії до Адама, якщо Ви самі зараз відштовхуєте Боже спасіння?
Адам мав свої мотиви вчинити так як вчинив, Ви маєте свої. Адекватність Ваша (чи Адама) - це Ваша справа. Покажіть, що Ви кращі за Адама.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2018, 11:00 #2723430   #6145
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Адам замість Вас (чи мене) долю не вирішує.
Адам, по дорученню Бога, замість мене вирішував долю мого теперішнього життя. По логіці, долю наступного має також хтось вирішувати за мене.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Які у Вас претензії до Адама, якщо Ви самі зараз відштовхуєте Боже спасіння?
Я погодився на пропозицію Ісуса, але умови мого життя абсолютно не змінились. Хоча коли Адам погодився на пропозицію Сатани, його умови життя змінились моментально. Його моментально було вигнано з Раю.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Адам мав свої мотиви вчинити так як вчинив
Я маю право знати які були мотиви Адама, якщо Бог передав йому повноваження робити за мене вибір умов мого теперішнього життя.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2018, 13:24 #2723439   #6146
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Адам, по дорученню Бога, замість мене вирішував долю мого теперішнього життя.
Ні, шановний, долю свого сьогоднішнього життя вирішуєте Ви.
Або виходите з-під рабства гріха і смерті і переходите в Ісуса Христа, або залишаєтеся у тому рабстві, якщо воно Вам миле.
Або-або. Вибір за Вами.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Я погодився на пропозицію Ісуса, але умови мого життя абсолютно не змінились.
Ні, ще не погодилися. Ті, хто на ділі погодилися і перейшли з рабства, ті отримали від Бога новий дух, в якому є свобода і радість нового життя. Почалися зміни у думках і бажаннях, душа почала також змінюватися. І це лише початок.
Якщо в Вас цього нема, то Ви ще не зрозуміли і не навернулися. Не зрозуміли свого теперішнього стану і не побачили Виходу, до Якого потрібно бігти.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Я маю право знати які були мотиви Адама
Спитаєте його самі, якщо буде нагода.
А зараз спитайте себе: чи добре Вам так, як є і чи Ісус є для Вас Виходом?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2018, 18:34 #2723474   #6147
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ні, шановний, долю свого сьогоднішнього життя вирішуєте Ви.
І що реально фізично в теперішньому житті змінить мій вибір, крім вигаданих змін на рівні моєї уяви з незрозумілими поняттями дух, душа і т.д.? Ви хоч самі знаєте що таке дух, душа і чим одне відрізняється від іншого? Чи це придумано для одурачення людей?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Або-або. Вибір за Вами.
Мені одному здається, що робити вибір, живучи в умовах вже зробленого за мене вибору, якось тупо.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А зараз спитайте себе: чи добре Вам так, як є і чи Ісус є для Вас Виходом?
Якщо б Ісус був виходом, то при прийнятті його пропозиції в житті людини відразу б відбувались реальні фізичні зміни умов життя на краще, а не вигадані, які ви описуєте. Бо коли вибір робив Адам, відразу фізичні реальні умови його життя були погіршені, а не уявні.
Не розумію, що заважає всемогутньому Богу забезпечити всім необхідним для життя віруючих в нього. Це ж від нього не потребує абсолютно ніяких зусиль.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2018, 10:38 #2723525   #6148
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
І що реально фізично в теперішньому житті змінить мій вибір, крім вигаданих змін на рівні моєї уяви з незрозумілими поняттями дух, душа і т.д.?
frhfnthy, якщо поняття дух і душа здаються Вам вигаданими, то замініть їх на "особистість", "внутрішній світ думок, бажань і почуттів".
Якщо у Вас все гаразд з внутрішнім світом Ваших думок, бажань і почуттів, тобто, якщо Вам подобається те, яким Ви є і ніяких змін Ви не потребуєте, то про що далі мова? Тоді для чого Вам Бог?
А Бог якраз тим і переймається, щоб ми виросли (стали) тими особистостями, які відповідають досконалим стандартам думок, бажань і почуттів. Перейшли з теперішнього стану до нового, у новий етап життя людства, про який говорив Ісус Христос.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Мені одному здається, що робити вибір, живучи в умовах вже зробленого за мене вибору, якось тупо.
Тобто Ви стверджуєте, що зараз у Вас нема жодного вибору? Ви, як особистість, ні на що не впливаєте щодо себе?


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
кщо б Ісус був виходом, то при прийнятті його пропозиції в житті людини відразу б відбувались реальні фізичні зміни умов життя на краще, а не вигадані, які ви описуєте.
Бог займається змінами ОСОБИСТОСТІ людини, її внутрішнього світу, світу думок, бажань і почуттів.
Якщо Вас турбує тільки Ваше тіло, то йдіть до лікарів, які лікують тіло.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Бо коли вибір робив Адам, відразу фізичні реальні умови його життя були погіршені, а не уявні.
Адам зробив вибір щодо стану УСЬОГО себе: свого духа, душі і тіла. Він свідомо обрав порушити певні умови, за чим невідворотно слідувала смерть (руйнування) духа, душі і тіла.

І відновлення людини стається у такому ж порядку:
1. спочатку Бог відновлює дух людини, народжуючи її заново (нове народження, яке описане в Біблії)
2. далі настає час змін душі, заміни старих думок, бажань і почуттів на нові, від Бога.
3. далі час зміни тіла на нове, нематеріальне тіло, після воскресіння з мертвих, після смерті тіла фізичного.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2018, 20:31 #2726636   #6149
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Бог займається змінами ОСОБИСТОСТІ людини, її внутрішнього світу, світу думок, бажань і почуттів. Якщо Вас турбує тільки Ваше тіло, то йдіть до лікарів, які лікують тіло.
Якщо вашому Богу байдуже на тілесні проблеми і фізичні умови життя людей, що зробили вибір на користь Ісуса, то чому йому було не байдуже, а дуже важливо і невідкладно змінити на гірше фізичні умови життя Адама, коли той зробив вибір на користь Сатани?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І відновлення людини стається у такому ж порядку:
1. спочатку Бог відновлює дух людини, народжуючи її заново (нове народження, яке описане в Біблії)
2. далі настає час змін душі, заміни старих думок, бажань і почуттів на нові, від Бога.
3. далі час зміни тіла на нове, нематеріальне тіло, після воскресіння з мертвих, після смерті тіла фізичного.
Як це Адам встиг пройти всі ці стадії за час від моменту укусу плоду до моменту вигнання з Раю?

І для чого ваш Бог так завзято трудився 6 днів над створенням тілесної людини і матеріального світу для неї, що аж на сьомий мусів відпочивати, якщо він так ненавидить все тілесне і матеріальне і воно йому від початку було не потрібне? Не простіше було відразу створити людину духовною, як він зробив це з ангелами, і обійтися без ненависної земної стадії?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тобто Ви стверджуєте, що зараз у Вас нема жодного вибору?
Я хочу зробити такий вибір - Бог оберігає, піклується і забезпечує мене всім необхідним для життя. Але ваш Бог цим займатись не хоче. Тому вибору не має.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2018, 08:55 #2726667   #6150
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Якщо вашому Богу байдуже на тілесні проблеми і фізичні умови життя людей
Не байдуже.
Але, як я вже сказав: душа людини незрівнянно важливіша за тіло, тому і пріоритети відповідні.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
то чому йому було не байдуже, а дуже важливо і невідкладно змінити на гірше фізичні умови життя Адама, коли той зробив вибір на користь Сатани?
Це був наслідок того вибору, який вчинив Адам. Те, що було суттю Адама, його душа і дух відділлися від Бога, перешли в стан гріха і смерті. Ну і наслідки настали також і для тілесного світу.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Як це Адам встиг пройти всі ці стадії за час від моменту укусу плоду до моменту вигнання з Раю?
Коли зіпсутою стає суть людини, то все решта вже не грає особливої ролі. Якщо все яблуко всередині гниле, а шкірка ще ціла, то як Ви назвете це яблуко?


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
І для чого ваш Бог так завзято трудився 6 днів над створенням тілесної людини і матеріального світу для неї, що аж на сьомий мусів відпочивати, якщо він так ненавидить все тілесне і матеріальне і воно йому від початку було не потрібне?
Не ненавидить. Це Ваше формулювання неправильне.
Тіло для душі і духу. Щоб все було гармонійно.
Але якщо дух і душа згнили, то ....


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Не простіше було відразу створити людину духовною, як він зробив це з ангелами, і обійтися без ненависної земної стадії?
Бог знає що і як робити, Йому порадники не потрібні.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Я хочу зробити такий вибір - Бог оберігає, піклується і забезпечує мене всім необхідним для життя. Але ваш Бог цим займатись не хоче.
Бог вже цим займається, бо Ви живете завдяки Йому.
Бог хоче дати Вам вічне життя з Ним, забрати зсередини Вас духовну мертвість, але Ви не вважаєте себе мертвим. Тому і просування блокується не через Бога, а через Вашу позицію, через неусвідомлення Вами певних, кардинально важливих речей щодо Вас і щодо Бога.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2018, 20:02 #2726706   #6151
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Але, як я вже сказав: душа людини незрівнянно важливіша за тіло, тому і пріоритети відповідні.
Тут пояснення інше. Ви прекрасно знаєте, що чекати від вашого Бога якоїсь реальної допомоги даремно, тому обіцяєте людям тільки те, в чому неможливо об'єктивно переконатись, всякі вигадки на рівні уяви - дух, душа, нове народження. Бо інакше з вас спитають, де обіцяне. Ваша схема така ж, як і в любому лохотроні - від мене вимагають зараз, а мені обіцяють потім, колись, у невизначений час.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це був наслідок того вибору, який вчинив Адам.
Тоді чому такий самий наслідок не наступає, коли людина робить протилежній вибір?
Тому що Адам набагато духовно сильніший за Ісуса, якщо Ісус не може виправити те, що зробив Адам і при виборі людиною Ісуса нічого не відбувається.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Бог хоче дати Вам вічне життя з Ним, забрати зсередини Вас духовну мертвість,
Тільки перед тим він цю гріховність і мертвість по своїй волі переніс з Адама і помістив в нас. Тобто ми гріховні по волі Божій. Бо він так захотів. На що ви сподіваєтесь, не зрозуміло. Ваш Бог вже свою волю проявив.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2018, 20:43 #2726710   #6152
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тут пояснення інше. Ви прекрасно знаєте, що чекати від вашого Бога якоїсь реальної допомоги даремно
Я прекрасно знаю, що Бог допомагає, рятує зараз.
Він врятував і мене і мою сім"ю від руйнування.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
всякі вигадки на рівні уяви - дух, душа, нове народження.
Це вигадки для тих, хто цього не знає, не пересвідчився.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ваша схема така ж, як і в любому лохотроні - від мене вимагають зараз
Що вимагають? Про що Ви?


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тоді чому такий самий наслідок не наступає, коли людина робить протилежній вибір?
Я вже відповів раніше, що наслідки наступають, у порядку: спочатку новий дух, потім оновлення душі, а потім нове тіло, після воскресіння з мертвих.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тільки перед тим він цю гріховність і мертвість по своїй волі переніс з Адама і помістив в нас.
Ми вспадкували духовну відірваність від Бога через гріх Адама, але власні гріхи непослуху Божому слову чинимо самі. Це не Адам замість нас робить.
А головний гріх, який зараз зараховується людині - це її відмова від спасіння, яке дарується Богом по благодаті, без діл, без заслуг з боку людини.
Людина залишається в полоні гріха і смерті тільки тому, що не приймає визволення, яке вже подаровано Богом.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Бог вже свою волю проявив.
Так, Бог виявив Свою волю через Ісуса Христа.
Ісус Христос взяв на Себе покарання за наш гріх і дарує КОЖНОМУ, хто вірує в Нього і приймає Його як Спасителя, нове життя, новий дух. Дарує усиновлення.
А в волі людин прийняти подароване чи не прийняти.
Оце вже Ваш (мій) особистий вибір, як відгук на запропоноване Богом.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2018, 09:51 #2726745   #6153
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
"Бог є Любов!" - а оце читали? (1Iван.4:8 )
Такі заяви лише дискредитують Бога. Це називається хотіли як краще, а поулчилося як завжди.
Любов буває різна. Є сексуальна в тому числі і з збоченнями, а є привязанність, є любов випити.
Кажуть що справжня любов це отримувати задоволення від того, щоб робити щасливою кохану людину (або тварину). Саме така любов Богу і непритаманна. Навпаки багато фанатичного народу готові безкожтовно служити богу. Тоді за логікою получається що люди це любов. А Бог спекулює на любові людей і посилає на них різні часом жорстокі випробування і не відкликається коли люди кличуть Бога на допомогу.

Додано через 29 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Адам сам вирішив порвати з Богом. Він мав умову, знав про наслідки, але обрав порушити і понести наслідки. ?
Адама обманули. Ви читали в біблії яка в Адама була освіта, виховання і який життєвий досвід до того, як йому порадили то міфічне яблуко?
В нас народ з вищою освітою з радіом, телебаченням і з усім попереднім досвідом на вибори бігає робити вибір і кожного разу депутати не виконують волю виборців і народ лишається обдурений. А ви від Адама без жодної освіти і життєвого досвіду хочете щоб він міг майбутнє передбачати і робити лише правільний вибір..
В біблії ніде не сказано, що Адам знав про наслідки і це не дивно. Якби він знав про наслідки то знав би і добро і зло і тоді яблука ніякого не потрібно. До обману Адам знав лише добро, а про існування зла і гріха не здогадувався.
Взагалі то вся ця історія мало схожа на правду. Скоріш за все там щось в іншомовній формі зашифровано, або взагалі ефект зіпсованого телефону, коли ті, хто писали біблію перекрутили чи щось наплутали, або і взагалі вигадали цю історію.

Востаннє редагував Emmi: 06.04.2018 о 09:59. Причина: Пізніше додано
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2018, 10:07 #2726752   #6154
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Такі заяви лише дискредитують Бога. Це називається хотіли як краще, а поулчилося як завжди.
Любов буває різна. Є сексуальна в тому числі і з збоченнями, а є привязанність, є любов випити.
Якщо б Ви читали біблію, то знали б значення слова "любов", яке стоїть в тексті оригіналу. Мова про "агапе" - безумовну Божу Любов. Це слово у відношенні до Бога багатьма способами пояснюється (в т.ч. і на прикладах) в Біблії.
Найвищий вияв Агапе - це Ісус Христос, Який віддав Себе на смерть заради порятунку людей від смерті.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Навпаки багато фанатичного народу готові безкожтовно служити богу.
Вірніше не Богу, а так званим "богам".
Бог же, про Якого читаємо в біблії, як написано там, "не потребує служіння рук людських, бо Він Сам дає людям життя і дихання і все" і "Ісус Христос прийшов не для того, щоб Йому служили, а щоб послужити ігшим і щоб життя Своє віддати для викуплення багатьох".
Це все написано в Біблії.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Адама обманули. Ви читали в біблії яка в Адама була освіта, виховання і який життєвий досвід до того, як йому порадили то міфічне яблуко?
Адам сам вибрав: вірити Богу чи ні.
Так само і Ви (інші люди) обираємо зараз - вірити Богу чи ні.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В біблії ніде не сказано, що Адам знав про наслідки і це не дивно.
Читайте уважно:
Цитата 16 І наказав Господь Бог Адамові, кажучи: Із кожного дерева в Раю ти можеш їсти.
17 Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти конче помреш!
(Бут.2:16,17)
Так само і зараз, вже тисячі років після приходу Ісуса Христа, Його устами, Бог пропонує спасіння людині, попереджаючи, що інакше вона помре, причому навіки. Ну а вибір за людиною.
Так само як і вибір Адама був за ним.
Кожен сам обирає кому (у що) йому вірити.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2018, 13:06 #2726757   #6155
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Найвищий вияв Агапе - це Ісус Христос, Який віддав Себе на смерть заради порятунку людей від смерті. .
Без смертовбивства сина всемогутній Бог нездатний ці питання порішати? Для чого по вашому Бог вирішив вбити свого сина і сперти всю провину на істот в тисячі разів недосконаліших, тоб то на людей?
Якщо це була жертва то кому? Хто могутніший за Бога і потребував від Бога щоб той своїм сином пожертвував?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Адам сам вибрав: вірити Богу чи ні.
Бог не казав йому що прокляне його і той помре. А добра і зла Адам не знав.
Саме Бог створив його допитлтвим. Якби Бог створив його тупим, якому нічого не треба і не цікаво то такого би не сталося.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Так само і Ви (інші люди) обираємо зараз - вірити Богу чи ні
Не так само. Сучасні люди знають що може бути зло. Мають життєвий досвід різних обманів. Адам цього всього досвіду не мав. Це як взяти і дитину обманути а потім ще й проклясти.

Додано через 2 години 32 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
"Ісус Христос прийшов не для того, щоб Йому служили, а щоб послужити ігшим і щоб життя Своє віддати для викуплення багатьох".
.
В кого i що саме було куплено? Життя вiддав, а що i в кого купив? Хто отримувач платежу i для чого покупцю було потрiбно Iсусове життя?

Востаннє редагував Emmi: 06.04.2018 о 13:06. Причина: Пізніше додано
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2018, 15:57 #2726779   #6156
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Без смертовбивства сина всемогутній Бог нездатний ці питання порішати?
Ні, бо все відбувається згідно правил і законів, які Він встановив і ці правила (закони) мають бути виконані у відповідності до того, для чого (і в яких часових рамках) їх встановлено.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Для чого по вашому Бог вирішив вбити свого сина і сперти всю провину на істот в тисячі разів недосконаліших, тоб то на людей?
Все з точністю до навпаки. Ваші слова показують повне нерозуміння Вами мети приходу Ісуса Христа.
Ісус Христос прийшов щоб взяти на Себе покарання за гріхи людей, щоб звільнити (чуєте? ЗВІЛЬНИТИ) людей з рабства гріха та смерті.



Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Якщо це була жертва то кому?
Всі жертви, згідно Закону, приносилися Богу. Так само Ісус Христос приніс Себе в Жертву по Закону, ставши останньою, досконалою Жертвою.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Бог не казав йому що прокляне його і той помре.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
16 І наказав Господь Бог Адамові, кажучи: Із кожного дерева в Раю ти можеш їсти.
17 Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти конче помреш!
(Бут.2:16,17)
Читайте підкреслене.



Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Не так само. Сучасні люди знають що може бути зло.
То чому всі не обирають Бога і не йдуть шляхом порятунку?
Чому Ви не йдете шляхом спасіння, маючи знання про зло?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В кого i що саме було куплено? Життя вiддав, а що i в кого купив? Хто отримувач платежу i для чого покупцю було потрiбно Iсусове життя?
Викупив від прокляття Закону.
Адам порушив закон з однієї заповіді і пожав смерть. Бо смерть - це результат відірваності від Бога.
Через Адама смерть перейшла до (у) всіх людей, так, що весь світ став винен перед Богом.
За гріхи людей постійно приносилися в жертву тварини, замість людей, що було символом того, що людина мала бути вбитою, але її місце займала тварина.
Коли ж настав відповідний час, то на Землю прийшов Син Божий, Який народився як людина і став Жертовним Ягням, взявши на Себе покарання за гріхи всіх людей.
І Бог прийняв цю Жертву, досконалу і останню Жертву по Закону, воскресивши Ісуса Христа з мертвих. Питання Закону закрите жертвоприношенням, яке вчинив Ісус Христос..
Тепер кожен, хто вірує в цю Жертву (викуп) приймає її наслідки, стає виправданим. І далі отримує від Бога новий дух, нове народження, як завдаток викупу, який вже стався і який продовжиться життям вічним у новому світі.
Отак, коротко, про Жертву і викуп, чому вони були необхідні (бо по Закону плата за гріх - смерть) і чому Ісус повинен був померти, щоб врятувати нас.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2018, 21:02 #2726803   #6157
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Викупив від прокляття Закону.

.
Хто наділив закон прокляттям? В нас закон теж юридична чи фізична особа? Закон по вашому має дар прокляття і виконує дії купівлі продажу, викупу, застави, оренди?
Ви пишете повну нісенітницю. Ви розумієте що воно в такому виді взагалі купи не тримається?
А якщо ще взяти до уваги, що Бог вважається особою нематеріальною тоб то бачить одночасно минуле і майбутнє, сам понаписував такі закони то вся картина шахрайства представляється у повній красі.
Насправді воно скоріш за все зовсім не так.
Проблема в тому, що у вас нема жодного уявлення про світобудову. Ні істинного ні хибного, тому з вашого боку і такі висновки.
Ви спочатку вводите наперед неправільні дані, а потім закономірно що приходите до абсолютно нелогічних і абсурдних висновків. Тут навіть питання не стільки в Біблії, скільки у вашому невірному розумінні, хоча і в біблії її автори також доклали багато зусиль, щоб воно могло тлумачитися як завгодно, в тому числі і так, як ви це розумієте.
«Якщо сліпий веде сліпого, то обидва впадуть у яму»
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2018, 22:12 #2726814   #6158
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Хто наділив закон прокляттям?
Бог.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Ви пишете повну нісенітницю. Ви розумієте що воно в такому виді взагалі купи не тримається?
Для людини, яка поняття не має в біблійній теології, цілком так і виглядає.
Для тих, хто розуміється на Біблії, все виглядаю чітко і ясно.
Це стосується і інших сфер знань.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Насправді воно скоріш за все зовсім не так.
Ну, мабуть Ви все краще знаєте за Бога, не інакше.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Тут навіть питання не стільки в Біблії, скільки у вашому невірному розумінні
ожу Вам дати посилання на аналогічне розуміння теологів світового рівня, докторів наук і т.п.
Тільки, боюся, що якщо Біблія для Вас не авторитет, то вони також.
У Вас же є влане розуміння Біблії, чи не так? От тільки на чому воно базується?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2018, 00:29 #2726823   #6159
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тільки, боюся, що якщо Біблія для Вас не авторитет, то вони також.
У Вас же є влане розуміння Біблії, чи не так? От тільки на чому воно базується?
Знову впираємося в термінологію. Що таке авторитет? Якщо це реально існуюча книга написана в давнину, і доведено, що воно так то воно авторитет.
Якщо біблію сприймати як істину в останній інстанції то це не авторитет, бо в ній дуже багато протиріч.
В мене нормальне розуміння біблії з поправкою на те, що багато чого що там написано письменники самі толком не розуміли. (що і не дивно бо з таким ніколи не стикалися) Тому переказували так як розуміли і тими словами, які були у вжитку понад 2000 років.
Окрім того до біблії попало багато давніших переказів, які євреї чули перебуваючи в рабстві в Вавілоні. (зокрема і про Адама і Єву і багато чого іншого) В мові шумерів слово "ребро" має багато значень і тому числі і значення життєва сила. (наприклад набор ДНК)
Євреї виготовлення Єви з ребра Адама сприймали буквально.
Ви мали би це знати якби цікавилися не лише біблією.
Зараз багато з того дослівно не сприймається як правда. Наприклад про ковчег заповіту чи про те, що волосся Моісея після зустрічі з Богом стало біле.
А між іншим подібне було і в африканських догонів при дуже подібній ситуації зустрічі з Богами на горі..
Після зустрічі з богами навіть серед нігерійського племені догонів почали народжуватися альбіноси з білим волоссям.

Все це потребує нормального вивчення, а не лише висмикуванням і пересмикуванням цитат з біблії.

Додано через 23 хвилини
Подивіться це відео.
Там дуже багато подібного до того, що описано в біблії, що лишній раз доводить, що в біблії багато безцінних свідчень яким можна довіряти, але треба лише правільно розуміти.

https

Востаннє редагував Emmi: 07.04.2018 о 00:30. Причина: Пізніше додано
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2018, 15:01 #2726839   #6160
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Якщо біблію сприймати як істину в останній інстанції то це не авторитет, бо в ній дуже багато протиріч.
Суперечності - результат поганого знання Біблії. Повторюю Вам це вже не вперше.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В мене нормальне розуміння біблії з поправкою на те, що багато чого що там написано письменники самі толком не розуміли.
Ви розумієте Біблію краще за тих, хто її писав, перебуваючи під Божим натхненням? Так?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Євреї виготовлення Єви з ребра Адама сприймали буквально.
Ви ще не розумієте, що Біблія говорить про Бога, людину і спасіння людини? Чому основна тема Біблії Вами не помічається, а замість цього Ви звертаєте увагу на абсолютно другорядні речі? Свинину, ребро Адама, колір волосся Мойсея (де Ви таке прочитали в Біблії, до речі, про колір волосся Мойсея?) і т.п.
Ви розумієте для чого, заради чого Ісус Христос прийшов і чому помер, принісши Себе у Жертву?
Ви розумієте, що Ви є мертвим через гріх і Бог через Ісуса Христа, протягнув Вам руку спасіння? Що якщо Ви не приймете спасіння, відкинете Ісуса Христа, то загинете остаточно? Ви про це читали в Біблії чи ні? Ви ж кажете, що вивчали Біблію.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:37.