Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Допомога у виборі фотоапаратури

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.06.2010, 19:03 #1375687   #1
yge0607
Типово Допомога у виборі фотоапаратури

Навіщо потрібні обєктиви ?
І наприклад що це означає ........
Tamron AF SP 90 mm f2,8 Di Macro 1:1
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS
Tamron AF SP 17-50 mm f2,8 XR Di-II LD Aspherical IF,
або яка між ними різниця 18-55+55-200 NIKKOR?
Як це позначається на фотографіях.....

Востаннє редагував yge0607: 20.06.2010 о 19:09.
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 03:52 #1376035   #2
klepach
 
Аватар для klepach
Типово Відповідь: Хто яку апаратуру юзає?

У мене питаннячко до фахівців - замислився купити собі Olympus E-PL1 - вибрав тому що простий у використанні і не такий великий, як дзеркалка, але якість на рівні.
Чи дійсно це так?
klepach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 07:06 #1376053   #3
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Хто яку апаратуру юзає?

Цитата:
Допис від klepach Переглянути допис
У мене питаннячко до фахівців - замислився купити собі Olympus E-PL1 - вибрав тому що простий у використанні і не такий великий, як дзеркалка, але якість на рівні.
Чи дійсно це так?
об"єктиви додаткові знайти буде важко
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 18:46 #1376860   #4
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Хто яку апаратуру юзає?

а в мене запитання стосовно canon ef 75-300 4.5-6 IS USM
варто його брати чи краще canon EF-S 55-250 IS ?

підкажіть хтось
Philips зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 18:56 #1376869   #5
Max Jr.
 
Аватар для Max Jr.
Типово Відповідь: Хто яку апаратуру юзає?

Цитата:
Допис від Philips Переглянути допис
а в мене запитання стосовно canon ef 75-300 4.5-6 IS USM
варто його брати чи краще canon EF-S 55-250 IS ?

підкажіть хтось


і то іто рідкісне лайно це саме, що кіт 18-55, тільки велика фокусна відстань!

Додано через 3 хвилини
якшо хочеться зум брати, то краще трішки підзбирати і взяти Canon EF 70-200 f/4L USM. БУ зараз досить доступний.

Востаннє редагував Max Jr.: 21.06.2010 о 18:56. Причина: Пізніше додано
Max Jr. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 20:44 #1376987   #6
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Хто яку апаратуру юзає?

Цитата:
Допис від Max Jr. Переглянути допис
і то іто рідкісне лайно це саме, що кіт 18-55, тільки велика фокусна відстань!

Додано через 3 хвилини
якшо хочеться зум брати, то краще трішки підзбирати і взяти Canon EF 70-200 f/4L USM. БУ зараз досить доступний.
фрази типу і то і то рідкісне лайно це дуже типічно , я і сам знаю, що опель то не мерседес, але б/у 70-200 коштує 9000 грн, а то і більше, а ті 2000 -4000 грн, є трошки різниця

ну це далеко не кіт, вот фото з 75-300
http://www.lifeisphoto.ru/photo.aspx...pe=6&orderid=0
http://www.lifeisphoto.ru/photo.aspx...pe=6&orderid=0
http://www.lifeisphoto.ru/photo.aspx...pe=6&orderid=0
Philips зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 19:14 #1378019   #7
benter
Guest
Типово Відповідь: Хто яку апаратуру юзає?

То що чи знайдеться хоть хтось хто хоть щось знає про Olympus E-PL1. Мене теж зацsкавив цей фотоапарат. Мене цікавлять думки тих хто вже мав справу с цим девайсом. Потрібні відгуки щасливих власників оскільки потрібно бути впевненим при купівлі подібних фотиків
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2010, 22:06 #1402069   #8
respect
Guest
Типово Відповідь: Хто яку апаратуру юзає?

Цитата
Допис від benter Переглянути допис
То що чи знайдеться хоть хтось хто хоть щось знає про Olympus E-PL1. Мене теж зацsкавив цей фотоапарат. Мене цікавлять думки тих хто вже мав справу с цим девайсом. Потрібні відгуки щасливих власників оскільки потрібно бути впевненим при купівлі подібних фотиків
Заранее извеняюсь за русский язык,так как легче мне на нем общаться.Так вот по теме-очень хороший фотоапарат как для мальца так и для профи,так как очень прост в эксплуатации,имеет не большой вес,красивый дизайн.Брал его в основном для семьи и отдыха,очень доволен качеством фото и видео съемки.Мое мнение-очень хороший девайс,цена соответствует качеству.
Удачного выбора в этом не легком деле!)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2010, 19:24 #1405846   #9
klepach
 
Аватар для klepach
Типово Відповідь: Хто яку апаратуру юзає?

Цитата
Допис від benter Переглянути допис
То що чи знайдеться хоть хтось хто хоть щось знає про Olympus E-PL1. Мене теж зацsкавив цей фотоапарат. Мене цікавлять думки тих хто вже мав справу с цим девайсом. Потрібні відгуки щасливих власників оскільки потрібно бути впевненим при купівлі подібних фотиків
я ще не щасливий власник,але наслухався досить позитивних відгуків і зараз хочу взяти його на тиждень на тестування, є таке зараз на розетці,друзі порадили:http://rozetka.com.ua/ru/products/de...460/index.html пізніше напишу як нам з ним погулялось)
klepach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2010, 14:33 #1409024   #10
benter
Guest
Типово Відповідь: Хто яку апаратуру юзає?

Цитата:
Допис від klepach Переглянути допис
я ще не щасливий власник,але наслухався досить позитивних відгуків і зараз хочу взяти його на тиждень на тестування, є таке зараз на розетці,друзі порадили:http://rozetka.com.ua/ru/products/de...460/index.html пізніше напишу як нам з ним погулялось)
ого,акція цікава!!!
і як тобі тест-драйв? Пен не розчарував? з нетерпінням чекаю відгуків)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2010, 07:58 #1415804   #11
Aleksislviv
Типово Відповідь: Хто яку апаратуру юзає?

Цитата:
Допис від Philips Переглянути допис
а в мене запитання стосовно canon ef 75-300 4.5-6 IS USM
варто його брати чи краще canon EF-S 55-250 IS ?

підкажіть хтось
обєктив ef 75-300 4.5-6 IS USM є явно вищого класу(достатньо навіть подивтись на їх конструктив), хоче це обєктив старший від EF-S 55-250 IS, але стабілізатор та зрештою і кільцевий мотор у нього кращі ніж в 55-250, та й додаткові 50 мм, ще нікому не завадили
Aleksislviv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2010, 11:06 #1415997   #12
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Хто яку апаратуру юзає?

Цитата
Допис від Aleksislviv Переглянути допис
обєктив ef 75-300 4.5-6 IS USM є явно вищого класу(достатньо навіть подивтись на їх конструктив), хоче це обєктив старший від EF-S 55-250 IS, але стабілізатор та зрештою і кільцевий мотор у нього кращі ніж в 55-250, та й додаткові 50 мм, ще нікому не завадили
Зробив для себе висновок, що вони хороші, але недостатньо хороші (
Philips зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2010, 14:17 #1416149   #13
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

http://prophotos.ru/lessons/9799-kak...pparat-vyibrat
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2010, 13:25 #1446602   #14
Aleksislviv
Типово Відповідь: Хто яку апаратуру юзає?

Цитата:
Допис від Philips Переглянути допис
Зробив для себе висновок, що вони хороші, але недостатньо хороші (
недостатні хороші для чого? люди шедеври робили надцять років тому, і дешевшими об'єктивами
- головне у фотографії це три складові- композиція кадру, правильне освітлення до даного кадру, і впіймати потрібний момент, і коли це сталось, то не має значення чим ти це сфоткав - зенітівським обєктивом чи кенонівською елькою за 3-10 тисяч доларів
Aleksislviv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 09:42 #1450219   #15
Grindo
Guest
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Ось знайомі порадили Olympus E-PL1 отаку модельку, на мій перший погляд дуже не погана пропозиція. Може хтось вже придбав данну модельку і знає всі підводні камні які сховав Олімпус? І які там є фунції для полегшення фотозйомки?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 16:01 #1450538   #16
klepach
 
Аватар для klepach
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

не розчарував мене Пен 1 від Олімпусу ні разу. класний апарат,його ціна того варта,сам хочу придбати.
крім легкості і привабливості ззовні - різні режими фотозйомки,чудові худ. фільтри для творчих експериментів,в результаті - якість на рівні.
а при бажанні можна скористатись і ручними настройками.
такий приємний компроміс)
klepach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 21:05 #1450739   #17
Vombat
 
Аватар для Vombat
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

у мене нема такого але мав змогу трохи потриматися за нього. цікавість заїла мене що то за беззеркалки такі.
цілком пристойно як на мене. на роботі маю А100 зеркалку так що порівняти впринципі можу з зеркалкою.
перше, трохи флегматичніша ніж зеркалка з автофокусом але навіть деякі зеркалки з старою автофокусною оптикою повільніші. але взуває мильнички і ультразуми. фокусується дуже чітко. наступне стосується не стільки конкретно Olympus E-PL1 скільки класу в цілому: хто пробував зеркалкою зробити кадр від землі той знає: лайввью це зручно для творчості. що до меню то навідміну від більшості інтелектуальних систем які самі вирішують як знімати а ти лищ вибираєш що і коли тут дещо інший підхід. ти налаштовуєш не витримку а вибираєш "размытое движение" або "остановить движение". при роботі з глибиною різкості ти не вибираєш значення діафрагми а користуючись повзунком робиш задній фон "чіткіше" або "розмитіше". для кожного режиму є підказки що до композиції кадру, чи освітлення. коли привикнеш і наберешся досвіду - вельком до ручного режиму.
по якості фото можеш подивитися в оглядах або в пікасі. мені дуже сподобалося. особливо те що при високій чутливості рівень шумів є низьким.
Vombat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 00:39 #1450925   #18
Grindo
Guest
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Цитата:
Допис від klepach Переглянути допис
не розчарував мене Пен 1 від Олімпусу ні разу. класний апарат,його ціна того варта,сам хочу придбати.
крім легкості і привабливості ззовні - різні режими фотозйомки,чудові худ. фільтри для творчих експериментів,в результаті - якість на рівні.
а при бажанні можна скористатись і ручними настройками.
такий приємний компроміс)
Ну про ручні настройки Я взагалі мовчу, якщо щсоь настрою то буде біда думаю) Без настройок нормально буде ?)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 11:42 #1451100   #19
Creasy
Post Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Я вже більше ніж рік використовую обєктив canon EF-S 55-250 IS і не розчарований. Як на мене за ті гроші досить хороший обєктив.
Ось фото як приклад http://photoclub.com.ua/photo/406186/

Що до чи кращий canon ef 75-300 4.5-6 IS USM, думаю звісно кращий, лише тільки за те що привід USM. Він надійніший, завдяки нього здійснюється точніше фокусування і скоріше, тихіший. От тільки якщо ціна не кусає.
А на слова це лайно - незвертайте уваги. Переважно це говоряь люди які або нічого нетямлять або мають кучу дурних грошей.
Успихів.
Creasy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2010, 14:18 #1455523   #20
Grindo
Guest
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури


Ось знайшов фотку зроблену Olympus PEN E-PL1. Автор пише, що знімалось на авто настройках і з стандартним склом. Як на мене, то дуже чітка фотографія вийшла... Фігасобі... 2 тис. грн. об"єктив... шось жалко такі гроші вітдавати мені)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:24.