Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Якість робочих місць

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.02.2016, 16:06 #2617368   #1
Stefa
Учасник
Типово Якість робочих місць

Тему створюю у зв"язку з тим, що багато політиків вже негативно ставляться до запозичень з-за кордону для України і пропонують різні шляхи створення робочих місць.
Деякі все-таки хочуть створювати робочі місця завдяки запозиченям чи інвестиціям, інші більше покладаються на ресурси України, частина звертає увагу на гІдні умови роботи, а частина ні.
Я за різні варіанти, але щоб в кінцевому результаті значно переважали екологічні вітчизняні виробництва, а там, де дуже необхідне використання хімії на виробництві чи в сільському господарстві, щоб була оплата, яка з надлишком покриє робітнику можливе лікування професійних захворюваннь.

Відео про заплановане старіння речей, тобто про те як даючи план і норму, частина світової економіки працює на збільшення смітників, але початок відео якраз стосується якості робочих місць:
https://www.youtube.com/watch?t=4464&v=q3T1lfU2WQA
Stefa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2018, 16:23 #2733601   #2
Stefa
Учасник
Типово Відповідь: Якість робочих місць

Тему піднімаю тому, що багато адресатів в цієї теми:
приємних і не дуже, знайомих і тих, яких вперше бачиш на телеекрані.

Серед менш приємних - деякі з депутатів, які навряд чи працювали на виробництві, і бачили цехи з різними умовами роботи.(Їм варто подивитися початок відео з першого допису цієї теми)

Офіційна статистика в рожевих окулярах:
":... когда мы используем половинчатые сведения, то нам кажется, что вот этой проблемы у нас нет ... а положительная динамика в этой части внушает оптимизм. ... Реальность же зачастую далека от наших представлений, основанных на ненадёжной статистике. ... "
Джерело: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E...83%D0%B4%D0%B0


Медицина сьогодні ще далека від бажаної.

Думки людей стосовно теми "ложки(черпака) дьогтю в бочці меду" дуже різні.

Організація роботи буває від настільки ідеальної, що ще багато корисного можна зробити в неробочий час і добре віддихнути, а буває як приказці: "Шиє і поре - ниткам горе".

Можливо тому, істину треба шукати десь посередині між
відповідальністю зверху донизу,
небайдужістю і
бажанням рухатись до покращень,
навіть ціною відмови від неекологічної частини виробницв,
а натомість розширенням екологічної частини виробництв.

Я вважаю, що екологічні виробництва і органічне землеробство повинні працювати настільки ефективно, щоб була змога з податків сторицею заплатити за роботу тим, хто на виробництвах з шкідливістю.

Востаннє редагував Stefa: 03.08.2018 о 17:49.
Stefa зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
idcomsomnom (03.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2018, 15:43 #2734012   #3
Stefa
Учасник
Типово Відповідь: Якість робочих місць

Я і сама бачу, що допис на "Фууу!".
Але якщо всі мовчать і не шукають покращень получається теж "фу".

Хто працював в режимі:
шкідливість - прихована шкідливість - мала зарплата - зализування ран - лікування по типу "само пройде", той мене зрозуміє.

Для прикладу опис моєї роботи № 11.
Підприємство відкрило пілотний проект, якого ще не було в Україні. Навчання безкоштовне, керівники ввічливі і уважні, виробництво корисне для суспільства і для екології, але...
Перший тиждень роботи: "Вау директор, вау винахідник, якби так всюди було..."
Пройшов місяць роботи: Залишились працювати 8 чоловік "таких же ж чокнутих як і я сама" і під девізом :"За екологію, за світ без відходів, за дружбу і мир народів".
Перша зарплата: "Може бути".
Третя зарплата: Я :"Трохи добавили, але не дуже, якщо врахувати, що кожен день по лікті в нафті і шмірі".
Співробітник : "То тобі як бабі ще по-блату дали нафти і шміру по лікті, а хлопам по цицьки".
Інший співробітник: "Ще нічого сь мо не заробили, а вже будем щось хтіли, та нас порозганяют та й всьо".
Другий співробітник: "А ти подивися на чому директор приїжджає".
Я:"На тролебусі, маршрутці, пішки приходить (в в"єтнамках)".
Співробіник: "На мопеді".
Другий співробітник: "На такому мопеді, яких в Тернополі більше ні в кого нема і на легківці і ще на траспорті, якого в Тернополі більше в нікого нема".
Я: " На дельтаплані?"
Другий співробітник:" Бери ширше і вище".
Я:" То хай би полетів до когось з ВР щоб підіграли з законодавствами".
Через пів року: Зима, простої, наламуванння планів. Опалення косе-криве.
Двоє чоловіків з восьми були на лікарняному з одинаковими алергіями. Через місяць я з такою ж, але менш вираженою алергією була в відпустці за власний рахунок, бо в поліклініці і лікарняного не давали і повертатися на роботу не радили.

Робота №12.Пішла на випередження можливому порушенню правил техніки безпеки і звільнена "за повільність".

Робота №13. Кадровик: "Копію трудового договору на руки не даємо".

До роботи №11 ще залишився кредит довіри, бо люди взялися за нове і по-новому.

До керівників з роботи №12 звернулася усно, а після звільнення письмово(офіційно), і в першу чергу для них піднята ця тема, тому, що вирішення питання не коштує грошей, а потребує тільки уважності і розчерку пера.
8 серпня цього року дивилася на телеканалі ІНТБ сюжет про "розчерк штрафів" від Управління Держпраці.
Сама не люблю робити щось з-під палки чи підганяти когось, але якщо будуть ігнорувати письмове(офіційне) звернення прийдеться звертатися туди.
П.С. Шановні керівники, на письмове (офіційне) звернення потрібно відповідати в письмовій формі.
Stefa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:43.