Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Android OS

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.05.2012, 10:34 #1945030   #21
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Цитата:
Допис від linotex Переглянути допис
Я тут запитався в останню чергу.
Детальна покрокова інструкція, в людей працює.
Jony зараз поза форумом  
Подякував(ла):
linotex (21.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 11:00 #1945043   #22
linotex
 
Аватар для linotex
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Чудненько. На пк прога пише у вас є рут (те що завжди) а на планшеті недоступні рут операції.
Ну що ж прийдеться миритися з стандартними прогами
linotex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 11:17 #1945051   #23
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

на хтц теж давно офіційний дроід 4 але жоден виробник не випускає ядер котрі б витискали все з заліза, бо тоді буде важко продавати наступну модель, де ядро трішки більш оптимізоване. Але ХТЦ хоча б тепер викладає вихідні коди ядер, на лінійку ВАН виклав через місяць після релізу якщо не меньше.

Забий ти всеодно не розумієш про що я тобі пояснюю
Developer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 11:33 #1945061   #24
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

обнули все до заводських, а ще краще прошивку перестав і потім спробуй по новій...

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Developer Переглянути допис
на хтц теж давно офіційний дроід 4 але жоден виробник не випускає ядер котрі б витискали все з заліза, бо тоді буде важко продавати наступну модель, де ядро трішки більш оптимізоване. Але ХТЦ хоча б тепер викладає вихідні коди ядер, на лінійку ВАН виклав через місяць після релізу якщо не меньше.

Забий ти всеодно не розумієш про що я тобі пояснюю
в мене на вайлдфаєр с стоїть кастомне ядро на офіційній прошивці із розгоном до 824 МГц.
я розумію про щоти, але всерівно ХТЦ - гівно.

Востаннє редагував Jony: 21.05.2012 о 11:33. Причина: Пізніше додано
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2012, 11:38 #1945076   #25
linotex
 
Аватар для linotex
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
обнули все до заводських, а ще краще прошивку перестав і потім спробуй по новій...

Додано через 1 хвилину


в мене на вайлдфаєр с стоїть кастомне ядро на офіційній прошивці із розгоном до 824 МГц.
я розумію про щоти, але всерівно ХТЦ - гівно.
Щойно пробував усе на заводських. А з прошивкою проблеми бо не знаю як толком її робити. Пробував з офф сайту по мануалу то ніфіга не пішло.
Планшет хороший просто усе залежить від ПЗ на ньому, а я не можу терпіти стандартних програм (як на вінді) які мені і близько не потрбні.
linotex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2012, 14:48 #1957157   #26
OldSchool
Активний учасник
 
Аватар для OldSchool
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

з власного довсіду... на телефонах HTC 4 дроїд лажа! на планшетах samsung дуже підняв ефективність... хоть і стрьомненький з вигляду=)
OldSchool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2012, 15:01 #1957165   #27
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Цитата:
Допис від OldSchool Переглянути допис
4 дроїд лажа
може не офф прошивка і лажа, а ХТЦ Оне вообще все літає прекрасно
на Інкредібл С свому ставив 4.0.4, але відеозйомка не працює, нема ше офф прошивки.
так то ставив би собі 4 офіційну і Апекс лаунчер, сенс мені не дуже подобається 4.0
zaharys зараз поза форумом  
Подякував(ла):
acetone (03.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2013, 09:36 #2109159   #28
acetone
 
Аватар для acetone
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

якшо телефон htc не дуже старий то можна найти кастомні прошивки на основі андроида 4.х.х від гугла (чистий) на більшості девайсів він літає. Раджу всім попробувати хто раніше не пробував.
acetone зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2013, 11:10 #2109219   #29
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Цитата:
Допис від linotex Переглянути допис
і всім задоволений потрібні мені функції виконує, АЛЕ мучить мене одне - немає рута
якщо він все виконує що потрібно - чому вас мучить відсутність рут-превілегій? В компутерах надання адміністраторських прав користувачу вважається, мягко кажучи, нехорошим тоном
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2013, 13:28 #2109318   #30
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

для деяких "смачних" прог рут обов"язковий )
freeman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (08.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2013, 19:23 #2111338   #31
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

варто
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2013, 05:16 #2112040   #32
axEAne
Аксен Дезодорантович
 
Аватар для axEAne
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

оновлюватись однозначно варто, андроїд 4.1 просто казка. 4.2 - гірший наступник, імхо. але в плані швидкодії також красунчик.
для прикладу мій самсунг мав першим андрод 2.1, який, відверто кажучи, був помийним відром. все страшенно тормозило. з виходу андроїда 4.0-4.2 все працює ідеально.
axEAne зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 14:09 #2113054   #33
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Я на моторолі дефай з 2 оновився на 4. Жалію. Глючить неймовірно. єдина розрада - надіюсь це просто збірка глючна. Ніяк руки не доходять поміняти
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 16:07 #2113138   #34
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

раз на раз не приходиться.
Це просто ще одне підтвердження старого доброго принципу - оновлювати перевірений часом стан речей (читай вісь/технологічну лінію/керівну ієрархію підприємства/політичний устрій держави) - потрібно тільки якщо по іншому ніяк. Бажання бути "попереду планети всеї" - від лукавого.

до речі - їхав нині "новим-старим" тролейбусом - вони з отими мультимедіа моніторами. Ніц на нім в той момент не крутилося, але внизу екрана вгледів андроїдну контрол-панель і годинник . А ви кажете - навіть тролейбуси тепер з андройдом ))
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2013, 00:18 #2114207   #35
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Зробив нині страшне святотаство: прийшовши з дня народження одного товариша, відійшовши трішки і втамувавши свій сушняк, подумав: "а чом би не поставити си андройд?" І осквернив свій самсунг джіо Андройдом 4.1.2 (ЦіаногенМод) з гугловського репозиторію. Красоти красотами - мені цікаво як справи з речами, які були описані в застереженнях - швидший розхід батареї, місцями, нестабільна робота жпс приймача і фотокамери, і ще всякі такі нюанси (типу глюкнутого медіапрогравача). Наразі єдина жесть яка зразу впала у вічі - вай-фай чомусь не завівся - кніпочка цикнута - а мережі нема Якийсь добрий буржуй в блозі порадив поцикати налаштування робочого діапазону ві-фі передавача туди-сюди - і тільки після цього все запрацювало.

В загальному - все працює як і працювало: ніяких нездоланних жахів - так само як і особливого якогось виграшу, я не помітив. Просто ікошки трошки єнші
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2013, 09:44 #2114281   #36
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
Зробив нині страшне святотаство: прийшовши з дня народження одного товариша, відійшовши трішки і втамувавши свій сушняк, подумав: "а чом би не поставити си андройд?" І осквернив свій самсунг джіо Андройдом 4.1.2 (ЦіаногенМод) з гугловського репозиторію. Красоти красотами - мені цікаво як справи з речами, які були описані в застереженнях - швидший розхід батареї, місцями, нестабільна робота жпс приймача і фотокамери, і ще всякі такі нюанси (типу глюкнутого медіапрогравача). Наразі єдина жесть яка зразу впала у вічі - вай-фай чомусь не завівся - кніпочка цикнута - а мережі нема Якийсь добрий буржуй в блозі порадив поцикати налаштування робочого діапазону ві-фі передавача туди-сюди - і тільки після цього все запрацювало.

В загальному - все працює як і працювало: ніяких нездоланних жахів - так само як і особливого якогось виграшу, я не помітив. Просто ікошки трошки єнші
Такий самий стоїть на S2 скайрокеті, так всьо ніби нічого, подобається, але є 1 великий недолік це сильне енергоспоживання, дико розряджає батарею навіть в режимі очікування..
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2013, 17:21 #2114540   #37
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Sten1, значь правду писали - про цей недолік. А в мя, наразі - за 14 годин від останньої зарядки, на індикаторі - 91%.
Не бу заряжати поки не вмре - бо я шось не вірю шо він аж так економічно себе поводить - певно бреше.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2013, 18:02 #2114566   #38
castor
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Такий самий стоїть на S2 скайрокеті, так всьо ніби нічого, подобається, але є 1 великий недолік це сильне енергоспоживання, дико розряджає батарею навіть в режимі очікування..
скоріш за все, mediaserver віджирає - в мене на планшеті так

він ніц не робить, а просто тримає девайс постійно включеним (awake)

як перевірити - будь-яким монітором програм подивитись, хто найдовше тримає телефон в режимі "awake" (наприклад, gsam battery monitor)

як з цим боротись - хз, хіба оновлюватись на новіший андроід
або, наприклад, не слухати музику на плеєрі
я іноді перезапускаю девайс, щоби mediaserver не запускався
або експериментую з прибивачками програм
castor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (13.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2013, 18:44 #2114602   #39
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
скоріш за все, mediaserver віджирає - в мене на планшеті так

він ніц не робить, а просто тримає девайс постійно включеним (awake)

як перевірити - будь-яким монітором програм подивитись, хто найдовше тримає телефон в режимі "awake" (наприклад, gsam battery monitor)

як з цим боротись - хз, хіба оновлюватись на новіший андроід
або, наприклад, не слухати музику на плеєрі
я іноді перезапускаю девайс, щоби mediaserver не запускався
або експериментую з прибивачками програм
Музику майже не слухаю, поставив прогу щоб закривати всі активні програми, настроїв щоб закривало їх при блокуванні, але щось ефект не замітний.
Підкажіть хтось як боротися?
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2013, 19:29 #2114639   #40
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Android 4.х.х Варто оновлюватися чи ні?

у мене таке було з андройдом 2,3 - але то була проблема не в медіаплеєрі, а в не коректно відформатованій сд картці - телефон постійно її сканував, поки не садив в нуль батарею: було шо ввечері перед сном знімав тел з зарядки зі 100%, а в 6 ранку пробуджувався від того що телефон їсти просив - батарея наніц розрядилася. Полічилося форматуванням картки прямо з телефона.

а вотуто буржуї пишуть шо проблемма криється в якомусь (якихось) побитому .mp4 або .m4as файлі. І пропонують спосіб як цього позбутися, пра для їхнього способу треба бути дуже всидчивою людиною Вот тут інший буржуй пропонує альтернативні ліки, суть яких мені не доконче зрозуміла: постворювати у всіх папках пусті файли .nomedia, які , з його слів, кажуть медіасерверу не сканувати папку, в якій цей файл лежить. Пробуйте - поділіться потім, який із способів працює
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
android



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:06.