Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Верховна Рада 28.10.2012


Результати опитування: Якби вибори були в найближчу неділю...
Комуністична партія України 0 0%
Партія регіонів 3 2.33%
ВО "Свобода" 38 29.46%
"Україна - Вперед!" 1 0.78%
ВО "Батьківщина" 24 18.60%
"УДАР" 27 20.93%
Інша партія (вкажу в дописі) 2 1.55%
Ще не визначився 12 9.30%
Не підтримую жодну 16 12.40%
Не піду на вибори 6 4.65%
Голосували: 129. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.09.2012, 15:51 #2025476   #1
Лехтур
Типово Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Карликів не включав, не бачу сенсу.

Поїхали?
Лехтур зараз поза форумом  
Старий 02.09.2012, 23:14 #2025736   #2
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

в процесі обдумування.
знаю точно за кого не буду голосувати, тому коло уже звузилось
ascii зараз поза форумом  
Старий 02.09.2012, 23:29 #2025739   #3
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Наша Україна - партійна дисципліна, і насьогодні Ющенко єдиний політичний лідер, позицію якого я поділяю найбільше
ПС можете мене зафукати, але це моя позиція
Vlodko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
as2 (03.09.2012)
Старий 03.09.2012, 10:41 #2025875   #4
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Думаю замість ВО "Батьківщина"можна було написати Об'єднана опозиція адже комусь можливо не Юля подобається, а наприклад Яценюк який скоріш за все таки від'єднається від цього об'єднання після виборів...
pberit зараз поза форумом  
Старий 03.09.2012, 11:25 #2025904   #5
Лехтур
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Логіка є, але перелік партій в бюлетенях буде саме таким.
Лехтур зараз поза форумом  
Старий 03.09.2012, 11:55 #2025934   #6
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

проголосувала за ВО Батьківщина, але Юлька мені не подобається.
Україні потрібний масовий розгром. як у новинах бачила в Франції або Німеччині, щось там не сподобалось вже ходять по місту і все палять, а в нас шось теляться і теляться. хто більше народу збере, мітинг чи омон.
або
Lolka зараз поза форумом  
Подякували 2:
Rockgorn (03.09.2012), Romko_7 (04.09.2012)
Старий 03.09.2012, 12:02 #2025942   #7
saymon
Guest
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Я канєшно діко ізвіняюсь, але якщо не видавати бажане за дійсне то картина така:

 
Подякували 19:
Згорнути/розгорнути список подяк

Старий 03.09.2012, 12:18 #2025957   #8
PzKpfw
Banned
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від Lolka Переглянути допис
в Франції або Німеччині, щось там не сподобалось вже ходять по місту і все палять, а в нас шось теляться і теляться.
На всіх язиках все мовчить, бо благоденствує....
За шмат гнилої ковбаси хоч в ... союз Росії, Бєларусії, Казахстану, хоч в Європу і НАТО попросись то віддасте.
(по мотивамии творчості Шевченка)
PzKpfw зараз поза форумом  
Старий 03.09.2012, 13:15 #2026014   #9
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

УДАР. Аргументи:
1. Не Батьківщина і не Регіони (голосував би за останні якщо б не закон про мови)
2. Лідер, який позитивно сприймається Європою. І який уже забезпечив собі місце в підручниках історії, тому можливо не допустить споганити свою репутацію настільки як це зробив Ющенко.
Мінус: більшість партії складають не настільки заможні люди як скажім Регіони, тому після приходу до влади можливий черговий деребан.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 03.09.2012, 13:30 #2026026   #10
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

[quote=Andrik84;2026014]УДАР. Аргументи:
Цитата 1. Не Батьківщина і не Регіони (голосував би за останні якщо б не закон про мови)
наведи аргументи, чому б ти голосував за регіони якби не мовний закон? Мало проваленої асоціації з ЄС чи циркових вистав в залах судів чи політичних переслідувань? Чи може врізаних стипендій студентам за липень-серпень, чи мізерні зарплати вчителів, лікарів? Я не розумію, якою амебою треба бути, щоб за них голосувати...?

Цитата 2. Лідер, який позитивно сприймається Європою. І який уже забезпечив собі місце в підручниках історії, тому можливо не допустить споганити свою репутацію настільки як це зробив Ющенко.
Мінус: більшість партії складають не настільки заможні люди як скажім Регіони, тому після приходу до влади можливий черговий деребан.
Лідер, який поняття зеленого не має в політиці, а, тимбільше, як в сферах державного управління, сфері державних послуг і соціального забезпечення, а також доцільності, необхідності, умови проведення різноманітних реформ, постанов і т.д.
Кличко - спортсмер міжнародного класу, найвищий сорт, найкращий боксер в історії боксу, але ніяк не політик.
Rockgorn зараз поза форумом  
Подякували 4:
jacobs (04.09.2012), pberit (03.09.2012), riznyk (03.09.2012), S.H.A.D.E (03.09.2012)
Старий 03.09.2012, 13:41 #2026031   #11
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Зробіть пункт расстрелять всіх, крім Убар, бо Кличка поважаю

Востаннє редагував Cesar: 03.09.2012 о 13:47.
Cesar зараз поза форумом  
Старий 03.09.2012, 14:19 #2026043   #12
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
]наведи аргументи, чому б ти голосував за регіони якби не мовний закон? Мало проваленої асоціації з ЄС чи циркових вистав в залах судів чи політичних переслідувань? Чи може врізаних стипендій студентам за липень-серпень, чи мізерні зарплати вчителів, лікарів? Я не розумію, якою амебою треба бути, щоб за них голосувати...?
1. Угоду з ЄС не провалили, а показали, що не їм розказувати нам як жити. Про які політичні переслідування ти говориш? Стипендії за літні місяці я при жодній владі взагалі у свій час не отримував, а тим більше в такому розмірі як її отримують теперішні студенти. Лікарям взагалі не розумію навіщо та ЗП, оскільки кожен хто стикався з медециною знає скільки там все коштує. Сестра вчитель, через неповних 5 років стажу, отримує близько 3 тис. грн., це при умові що після обіду вона вже не має чим зайнятись, і відпуску має більше місяця.

Цитата Кличко - спортсмер міжнародного класу, найвищий сорт, найкращий боксер в історії боксу, але ніяк не політик.
Ющенко сільський бухгалтер, Яценюк юрист, а хто в нас в країні професійний політик? Тим більше давно переконаний, що політиків потрібно забирати від керма країною, тут повинен працювати менеджер, а їм хай залишається зовнішній вектор.

Востаннє редагував Andrik84: 03.09.2012 о 14:19. Причина: Пізніше додано
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 03.09.2012, 19:04 #2026200   #13
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

кількість свободівців на форумі росте.
ascii зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (04.09.2012)
Старий 03.09.2012, 20:03 #2026259   #14
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

[quote=Andrik84;2026043]
Цитата 1. Угоду з ЄС не провалили, а показали, що не їм розказувати нам як жити. Про які політичні переслідування ти говориш? Стипендії за літні місяці я при жодній владі взагалі у свій час не отримував, а тим більше в такому розмірі як її отримують теперішні студенти. Лікарям взагалі не розумію навіщо та ЗП, оскільки кожен хто стикався з медециною знає скільки там все коштує. Сестра вчитель, через неповних 5 років стажу, отримує близько 3 тис. грн., це при умові що після обіду вона вже не має чим зайнятись, і відпуску має більше місяця.
Вони мають право розказувати, бо, очевидно, де демократія, а де - диктатура. Європа вміє жити правильно і це видно по макроекномічних показниках.
720 грн це нижче за прожитковий мінімум, це не є гідна стипендія, а вони за липень-серпень виплатили лише 520, в підсумку по всій країні - близько 0,5 млрд UAH боргу.
А ви хоч раз задумувалися, чому лікарі беруть хабарі? Тому, що в них заробітня плата низенька і взагалі я не можу назвати це зарплатою - це милостиня. Хірург не буде паралельно працювати на будівництві, бо він буде перевтомлений, руки труситимуться, то який тоді з нього хірург? А де-ін-де гроші взяти лікарям немає. Моя мама лікар невролог, вона приймає по 60-70 дітей за робочий час, хоча зобовязана всього лиш 18.
Мене верне від їхньої "стабільності". Розграбовують країну як тільки можна. Чому в Януковича палаци в Межигірї і як його син за такий короткий проміжок часу став мільйонером? Як Фірташ збільшив свій дохід на 540% за рік?
Кажете, що репересій нема? Хватає подивиться на сфальшовані справи Тимошенко і Луценка, на політичні переслідування замовника бігборду про бабцю і кота. Вам мало вбивст людей на автошляхах мажорами? Чи подобається коли дівчат гвалтують, а потім намагаються спалити сини тих самих мажорів?

Цитата Ющенко сільський бухгалтер, Яценюк юрист, а хто в нас в країні професійний політик? Тим більше давно переконаний, що політиків потрібно забирати від керма країною, тут повинен працювати менеджер, а їм хай залишається зовнішній вектор.
Ви розумієте, що говорите єрєсь? А зовнішній сектор не відноситься до управління країною? Це й імпорт, експорт, міжнародні звязки і т.д. Почитайте про глобалізацію й сучасні тенденції функціонування ринкової економіки.
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 03.09.2012, 20:06 #2026261   #15
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

http://www.pravda.com.ua/articles/2012/09/3/6971587/
гарна стаття для роздумів, проста аналітика...
ПС я хочу жити в цивілізованому, демократичному, громадянському суспільстві, де політик йде до влади не для захисту бізнесу чи черговогу дербану, а для того щоб його країна жила краще. знаю зараз це утопія, але я в це вірю
Vlodko зараз поза форумом  
Старий 03.09.2012, 20:29 #2026272   #16
Freeboy
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від Vlodko Переглянути допис
Наша Україна - партійна дисципліна, і насьогодні Ющенко єдиний політичний лідер, позицію якого я поділяю найбільше
ПС можете мене зафукати, але це моя позиція
Цитата:
Допис від Vlodko Переглянути допис
ПС я хочу жити в цивілізованому, демократичному, громадянському суспільстві, де політик йде до влади не для захисту бізнесу чи черговогу дербану, а для того щоб його країна жила краще. знаю зараз це утопія, але я в це вірю
То Ви вважаєте,що демократичне,цивілізоване суспільство можна побудувати співпрацюючи з бандитами?
Freeboy зараз поза форумом  
Подякували 2:
Лехтур (03.09.2012), Rockgorn (03.09.2012)
Старий 03.09.2012, 21:08 #2026303   #17
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Писати за кого я голосуватиму не буду всі і так знають. Напишу за кого не голосуватиму і чому:
Комуністи. Їхня агітація мабуть найкраща, від їхньої реклами аж сльозу пустити хочеться! Влада краде, пенсіонери не мають за що жити, виснажують грунти і т.д. Все ніби і правильно, от тільки вони частина цієї влади!
ПР - тут немає особо що сказати всі і так все знають...
Україна - вперед - взагалі хрень якась, як за таке голосувати можна я не розумію. Це ж те саме як Тігіпко на попередніх виборах - всі думали щось нове, може щось толкове вийде, а проголосували фактично за ПР. Дибільна реклама але в такій кількості що трохи діє. Шевченко біля Королевської як синочок - всюди її за спідницю тримається, а вона йому розказує - дивися Андрійцю то є шахта!
ВО Батьківщина - все стабільно погано. На кожних виборах набирають стабільно високий процент і так само успішно нічого з ними не роблять. Традиційно велика частина стає тушками через що не розумію для чого за них голосувати, якщо вони 200 нормальних людей не можуть набрати? Реклама традиційна - жодного слова про те що і як вони робитимуть проте вони старатимуться не дати щось зробити ПР.
УДАР - з всією повагою до Кличка не вважаю це партією, набрали якихось здорових бицул які більшість свого життя м'язи качали, хоч би для різноманіття якусь жінку з партії показали. Хоча можливо вони хоч требуну нормально блокуватимуть, а не так як сикло Яценюк. Реклама зовсім дивна, купу бабла тратять на білборди які не несуть смислової нагрузки - "настав час" і намальований кулак який стіну розбиває... Настав час кулаком по стіні йо...ти? Або - "звільнимо всіх корупціонерів" і що дальше? Корупціонери будуть змушені шукати інше місце де брати хабарі? Мені завжди здавалося що корупціонерів садити потрібно, а тут виявляється що ні....
Крім того може статись так само як і з Тігіпком - щось нове не зрозуміле. Прийдуть у ВР, посваряться з Батьківщиною і об'єднаються з ПР відмазуючись тим що ПР хоч щось робить. Абсолютно не чітка позиція стосовно мови та інших питань, Кличку легше таки російською говорити тому все може бути...
Аргумент - я їздив по світу взагалі смішний, Янукович що по світу мало поїздив? Вони кожного року десь в іншу країну їздять відпочивати, мабуть також надивились...

Пункт не підтримую жодну це те саме що не піду на вибори, бо такого пункту не буде в бюлетені.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NFZ (04.09.2012)
Старий 03.09.2012, 21:16 #2026312   #18
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Партія регіонів у Старосинявському районі Хмельницької області 1 вересня агітувала за себе брендованими зошитами, олівцями та лінійками.

За даними "Української правди", зранку 1 вересня директори шкіл роздали кожному з учнів по чотири зошити в лінію, коробку олівців і по лінійці зі словами: "Це вам від Партії регіонів".

На всіх перелічених товарах було нанесено логотип Партії регіонів. У зошитах не позначені поля.
Я за ВО СВОБОДА.
as2 зараз поза форумом  
Старий 03.09.2012, 22:09 #2026372   #19
Лехтур
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Пункт не підтримую жодну це те саме що не піду на вибори, бо такого пункту не буде в бюлетені.
Не зовсім. Я от не підтримую жодного мажоритарника по своєму округу, але на вибори піду.
Лехтур зараз поза форумом  
Старий 03.09.2012, 22:23 #2026392   #20
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
То Ви вважаєте,що демократичне,цивілізоване суспільство можна побудувати співпрацюючи з бандитами?
конкретніше будьласка
Vlodko зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:51.