Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Як краще проїхати в Албанію?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.06.2018, 09:22 #2730008   #1
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Як краще проїхати в Албанію?

Плануємо поїздку в Албанію в кінці червня. Знаю що дехто форумчае там вже бував, тому прошу поради. Хто не був у Албанії, але проїжджав Румунію, теж може допомогти розібратися з проїздом цією країною. Отже, плануємо їхати через Чернівці на Румунію, Болгарію, Грецію. Виїзд з дому 21.06 о 18.00, ночівля 22.06 у Софії, зранку 23.06 виїжджаємо на Ксаміль, де на цей же день заброньовані апартаменти. Що скажете?

Запланований маршрут https://www.google.com.ua/maps/dir/4...39.7636732!3e0
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 03.06.2018, 21:38 #2730052   #2
Seagull
Активний учасник
Типово Відповідь: Албанія

Болгарію пролітаєте, а якби плюс один день - то можна побачити багато цікавого.... наприклад поїхати через Велико-Тирново, древню юолгарську столицю....
Seagull зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (06.06.2018)
Старий 04.06.2018, 13:42 #2730108   #3
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Албанія

Цитата
Допис від Seagull Переглянути допис
Болгарію пролітаєте, а якби плюс один день - то можна побачити багато цікавого.... наприклад поїхати через Велико-Тирново, древню юолгарську столицю....
По дорозі додому буде пішде часу, то і можна буде щось побачити. А що скажете про Румунію?
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 04.06.2018, 14:59 #2730114   #4
Seagull
Активний учасник
Типово Відповідь: Албанія

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
По дорозі додому буде пішде часу, то і можна буде щось побачити. А що скажете про Румунію?
Кажуть що гірська румунія цікава,
а ми їхали з Одеси через Галац, Бухарест.
Чесно кажучи, нічого особливого.... траса, поля, поодинокі заводи, цигани.

Бухарест так собі, старий центр є, але трохи далі підеш - багато всякого нудного і закинутого, цігани усюди де тільки щось порожнє, також у центрі.

А от в Русі (на кордоні з Румунією) раджу побути прогулятися, в часи турецької окупації це були єдині культурні ворота в Болгарію (по Дунаю) - дуже приємне маленьке місто (якщо Загреб подобався, то тут варто погуляти)

Попадаєш у Русе, і як камінь з плечей.... не люблю рівнинну Румунію... транзит і то вдень =)
Seagull зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (06.06.2018)
Старий 04.06.2018, 16:41 #2730118   #5
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Албанія

В мене колєги якраз поїхали в євротріп, якраз ромунія-болгарія-македонія-албанія-хорватія(вродіби правильну послідовність згадав, зворот не пам"ятаю), кожень день постять фото, просто бомба. 10 червня вертаються, то можу дати їх координати, щоб поспілкуватись.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (06.06.2018)
Старий 04.06.2018, 22:33 #2730128   #6
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Албанія

Був в Албанії. Це дно
Таке як Затока приблизно
paravozz зараз поза форумом  
Старий 06.06.2018, 21:20 #2730286   #7
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Албанія

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
В мене колєги якраз поїхали в євротріп, якраз ромунія-болгарія-македонія-албанія-хорватія(вродіби правильну послідовність згадав, зворот не пам"ятаю), кожень день постять фото, просто бомба. 10 червня вертаються, то можу дати їх координати, щоб поспілкуватись.
Було б добре, дякую)

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Був в Албанії. Це дно
Таке як Затока приблизно
Яке місто? Такі відгуки чула про Дуррес, північ Албанії. Ми їдемо на південь, про нього ніби схвальні відгуки.

Востаннє редагував Jane Doe: 06.06.2018 о 21:20. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 07.06.2018, 08:29 #2730304   #8
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Албанія

Не слухайте нікого. Якщо запланували їхати, то їдьте. Я теж планую в кінці липня туди їхати. Знайшов цікавий форум про ці місця. Можете почитати. А навіть можете зареєструватися і запитати все що цікавить.
http://forum.aboutbalkan.com/threads/3115/
SPO зараз поза форумом  
Старий 07.06.2018, 18:08 #2730352   #9
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Албанія

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Був в Албанії. Це дно
Таке як Затока приблизно
В Чорногорії краще? В Хорватії був ніби ок.
pberit зараз поза форумом  
Старий 07.06.2018, 19:06 #2730357   #10
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Албанія

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
В Чорногорії краще? В Хорватії був ніби ок.
Даже на Бакоті краще як в Албанії )))
Чорногрія і Хорватія не рівня. В свою чергу різниця між Чорногрією і Хорватією лише в цінах і сервісі. Хорватія дороже бо в Євросоюзі. Ось і все.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис

Яке місто? Такі відгуки чула про Дуррес, північ Албанії. Ми їдемо на південь, про нього ніби схвальні відгуки.
Там і був. Південь межує з Грецією, там трохи інше море. Але фоток звідти чомусь ніхто не викладає )))
Албанія насамперед дешева, бо лише влазить в курортну сферу. Але є ряд мінусів. А саме контингент та сервіс. Контингент це бідося, яка не може собі дозволити хоча б Чорногорії. З усіма витікаючими.
Красива там лише перша лінія, яку власне і фоткають. Все що за нею дуже печально. Да, вона старається, но наразі я не готовий там тратити гроші. По цінах я суттєвої дешевезни з тією ж Чорногорією не побачив.
Плюс там більшість мусульмани. Теж з усіма витікаючими. Хто був в Турціях/Єгиптах, мене зрозуміє.

Востаннє редагував paravozz: 07.06.2018 о 19:06. Причина: Пізніше додано
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (08.06.2018)
Старий 08.06.2018, 10:23 #2730463   #11
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: Албанія

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Даже на Бакоті краще як в Албанії )))
Чорногрія і Хорватія не рівня. В свою чергу різниця між Чорногрією і Хорватією лише в цінах і сервісі. Хорватія дороже бо в Євросоюзі. Ось і все.

Додано через 5 хвилин

Там і був. Південь межує з Грецією, там трохи інше море. Але фоток звідти чомусь ніхто не викладає )))
Албанія насамперед дешева, бо лише влазить в курортну сферу. Але є ряд мінусів. А саме контингент та сервіс. Контингент це бідося, яка не може собі дозволити хоча б Чорногорії. З усіма витікаючими.
Красива там лише перша лінія, яку власне і фоткають. Все що за нею дуже печально. Да, вона старається, но наразі я не готовий там тратити гроші. По цінах я суттєвої дешевезни з тією ж Чорногорією не побачив.
Плюс там більшість мусульмани. Теж з усіма витікаючими. Хто був в Турціях/Єгиптах, мене зрозуміє.
Це слова людини, яка поняття не має, про що пише. Бути в Дурресі і робити висновки про Албанію, це те саме, що приїхати в нігерський квартал Нью-Йорка і потім всім розказувати, що США - це дно. Ми зараз в Ксамілі. Звичайно, Албанія - не Італія. Тут багато недобудов, є сміття і т.д. Але саме італійці складають основну массу відпочиваючих на півдні Албанії в липні, а не бідося, як дехто пише. Основне - це шикарне Іонічне море, і таких шикарних пляжів я не бачив навіть в Греції. Чорногорські пляжі з кучою москалів "нєрвно курят в сторонкє". Якщо ви їдете саме заради моря, то навіть уваги не звернете на мінуси. Ми тільки 2 дні як приїхали. Викладу потім фотки з різних пляжів, щоб у людей відпали сумніви. Щодо мусульман це взагалі ахінєя. Ця країна 40 з лишнім років була атеїстичною, тому релігія в них не більше ніж формальність. Минулого року за 3 тижні на півдні Албанії не побачив жодної жінки в Хіджабі.

Додано через 18 хвилин
Декілька фото з одного із багатьох пляжиків Ксаміла. Просто найближчий до нас.Те, що було на телефоні. З дороги поки що не було сил фотати






Востаннє редагував Bloomer: 08.06.2018 о 10:48. Причина: Пізніше додано
Bloomer зараз поза форумом  
Подякували 5:
DemoniX (09.07.2018), Jane Doe (08.06.2018), paravozz (12.06.2018), pberit (08.06.2018), Romko_7 (08.06.2018)
Старий 08.06.2018, 11:38 #2730473   #12
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Албанія

Я чесно кажучи і від Хорватії не надто вражений...
Сісти в аеропорт у Львові чухнути в Хургаду, на пісочок з ідеально чистим морем, рибками, коралами, харчуванням і т.д. і по ціні можна в ті самі гроші влізтись, а як зимою то дешевше.
Хіба для урізноманітнення якогось чи що? Бо як їхати на море заради моря то жодне в Європі по чистоті та живністю не зрівняється з Єгиптом. Навіть в Шрі-ланці тієї морської краси я не відчув, хіба для серфінгу рай.
Ну от навіть як на фото глянути, ті камінці не дратують? Не колять в ноги і попу? Ніяких лежаків, магазинчиків, ну, не знаю... хіба 1 раз для галочки що я там був...
pberit зараз поза форумом  
Старий 08.06.2018, 11:58 #2730474   #13
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: Албанія

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я чесно кажучи і від Хорватії не надто вражений...
Сісти в аеропорт у Львові чухнути в Хургаду, на пісочок з ідеально чистим морем, рибками, коралами, харчуванням і т.д. і по ціні можна в ті самі гроші влізтись, а як зимою то дешевше.
Хіба для урізноманітнення якогось чи що? Бо як їхати на море заради моря то жодне в Європі по чистоті та живністю не зрівняється з Єгиптом. Навіть в Шрі-ланці тієї морської краси я не відчув, хіба для серфінгу рай.
Ну от навіть як на фото глянути, ті камінці не дратують? Не колять в ноги і попу? Ніяких лежаків, магазинчиків, ну, не знаю... хіба 1 раз для галочки що я там був...
Особисто мене камінці зовсім не дратують. Навпаки, хронічно не переношу пісок. А так, то це просто пляж такий, без зонтів і т.д. Сьогодні виложу фотки інших пляжів. Єгипет, Туреччина, "олінклюзів" - не моє. Це скука смертна. По дорозі в Албанію побували в стількох цікавих місцях, що вражень залишиться ще на довго. А відпочинок в форматі - сон, поїсти, пляж, поїсти, сон - це реальна скука.
Bloomer зараз поза форумом  
Подякували 3:
Jane Doe (08.06.2018), kurtq (01.08.2018), pberit (08.06.2018)
Старий 08.06.2018, 13:07 #2730479   #14
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Албанія

Напишіть яким маршрутом їхали? В які цікаві місця заїжджали по дорозі. Чи далеко відходять від маршруту?
Скільки часу зайняла дорога? Де переночовували?
SPO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (08.06.2018)
Старий 08.06.2018, 20:13 #2730503   #15
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Албанія

Цитата:
Допис від Bloomer Переглянути допис
Особисто мене камінці зовсім не дратують. Навпаки, хронічно не переношу пісок. А так, то це просто пляж такий, без зонтів і т.д. Сьогодні виложу фотки інших пляжів. Єгипет, Туреччина, "олінклюзів" - не моє. Це скука смертна. По дорозі в Албанію побували в стількох цікавих місцях, що вражень залишиться ще на довго. А відпочинок в форматі - сон, поїсти, пляж, поїсти, сон - це реальна скука.
Ну можна на різні екскурсії їздити, з Шарму в Ізраїль на деньок, там є на що подивитись, дайвінг, квадроцикли і т.д. Як часто їздити то звісно набридне.
За любу інформацію теж буду вдячний, можливо і мене колись туди занесе...
pberit зараз поза форумом  
Старий 08.06.2018, 23:38 #2730516   #16
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: Албанія

Черговий пляжик Ксаміла.Тут і пісок, і є пляжі з настільки дрібним камінчиком, що він здається піском, але не липне до тіла.





















А далі - пляжі за межами Ксаміла. Вони - шикарні
Bloomer зараз поза форумом  
Подякували 6:
Andy2006 (10.06.2018), DemoniX (09.07.2018), Ingenue (16.08.2019), Jane Doe (09.06.2018), pberit (09.06.2018), Romko_7 (09.06.2018)
Старий 09.06.2018, 18:05 #2730553   #17
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Албанія

Напишіть щось про ціни (продукти, місця на пляжах) . Яким пляжам за межами Ксаміля надаєте перевагу?

Додано через 49 секунд
Яким маршрутом добиралися? Де ночували?

Востаннє редагував Jane Doe: 09.06.2018 о 18:05. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 09.07.2018, 09:43 #2732094   #18
DemoniX
 
Аватар для DemoniX
Типово Відповідь: Албанія

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Напишіть щось про ціни (продукти, місця на пляжах) . Яким пляжам за межами Ксаміля надаєте перевагу?

Додано через 49 секунд
Яким маршрутом добиралися? Де ночували?
Також цікавить дане питання, апну тему. Дякую.
DemoniX зараз поза форумом  
Старий 11.07.2018, 16:33 #2732243   #19
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: Албанія

Цитата:
Допис від DemoniX Переглянути допис
Також цікавить дане питання, апну тему. Дякую.
Тут фактично не має змісту щось викладати. Активність форуму дуже низька, принаймі по темі туризму.

Що стосується маршруту в Албанію, то Вам сюди:

http://forum.aboutbalkan.com/forums/136/

Я якраз готую для цього форуму звіт по своєму маршруту. Наприкінці тижня опублікую.
Bloomer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DemoniX (12.07.2018)
Старий 25.07.2018, 23:53 #2733141   #20
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Як краще проїхати в Албанію?

Ну, що ж я повернулася. Щодо маршруту ми обрали Румунія-Болгарія-Греція-Албанія. Отже, з Тернополя ми виїжджали 21.06 о 15.40 в бік Чернівців. На українському кордоні (Парубне) були о 19.00, попали на перезмінку, тому годину дивилися на те, як наші таможники лузають насіння і п'ють каву, але не працюють. О 20.15 ми пройшли український контроль. На тих сайтах, які я читала всі писали про шмони румунськими таможниками, але ми нічого такого не помітили. Взяли документи (доречі у мене віза польська була до серпня, але про це ніхто не питав) і поверхнево оглянули машину, ми навіть з автомобіля не виходили (окрім водія). Отже, о 20.23 ми в'їхали в Румунію. Доречі, про вінєту на румунські дороги. Ми купили її наперед - в дома, через інтернет, і роздрукували. Ми брали 2 шт, кожна тривалістю на три дні, так нам виходило дешевше - 97 грн за одну, по курсу на той час. Одразу, при в'їзді нам трапилася поліцейська машина, яку ми обігнали , і вона "сіла нам на хвіст" десь на 20 хв. Щодо доріг - покриття хороше, але той маршрут через села - це щось. Ми "чіплялися" за якогось адекватного румуна і їхали за ним. Часто можна було зустріти автівки з довжелезними антенами, вони знають де є поліція, тому можете їхати за ними. Правда, це якщо ви шумахери, бо менше 140 км\год вони не їздять, а оскільки нам в темну пору доби тряплялися і фіри, і люди поза межами пішоходного, і собаки, що вискакують на дорогу, то така їзда - не наш вибір. Доречі, щодо собак, їх дуже часто зустрічали збитими, ну ніде такої кількості не бачила. Отже, Румунію ми проїхали по маршруту Сірет-Сучава-Бухарест-Русе (міст). Бухарест проїжджали по об'їздній 3.00 22.06, о 4.30 вже перетнули міст. Авто ні там, ні там не було. Доречі, плата за міст у Румунії 3 євро, а зі сторони Болгарії - 2. Румуни хотіли нас "надути" на мості. Я заплатила 5 євро. Жіночка каже Ок, проїжджайте. Я чекаю на здачу, вона навіть не чухається. Я питаю: "Це що все?", вона; "Так". Питаю: "А здача?", вона така " Yes, of course". Але поки я не спитала навіть не думал її давати. Думаю, не один так поїхав .

Кордон з Болгарією зайняв 5 хв. Купили вінєту на місяць -18 євро. Покриття болгарських доріг дуже програє румунським, місцями воно нічим не відрязняється від українських. Хороша дорога починається лише за 100 км перед Софією і закінчується 100 км після Софії. За що беруть такі гроші - не знаю. В Софії були о 8.00. Там були заброньовані наші апартаменти, бо ми планували погуляти столицею. Але не так сталось як гадалось. Весь день і ніч був сильний дощ, тому ми просто відсипалися у квартирі. Ті румунські і болгарські дороги нас реально дуже втомили.

Зранку 23.06 о 7.00 ми виїхали з Софії в сторону Греції. На кордоні були о 10.00, пройшли за 5 хв. По Греції наш маршрут пролягав через Салоніки-Верія-Козані-Іонаніна-Ігуменіца. Перед Салоніками починаються платні автобани. Загалом ми на них витратили 11.40 євро. Дороги шикарні: і покриття, і пейзажі. Багато тунелів. Взагалі, мальовничі дороги починаються за 100 км до Софіі, продовжуються вони грецькми горами, які тягнуться аж до Іонічного моря, до кордону з Албанією. Такими дорогами їхати - одне задоволенння, але то були б не ми якби 3 рази не зблудили на розвилаках автобану у Салоніках Перед кордоном з Албанією греки продають апельсини прямо з садів. Ми купили 12 кг за 6 євро. На вигляд - "такоє", якісь зелені, бліді. Але смаааак! Вони надзвичайно соковиті і солодкі.

На албанському кордоні (який дуже потрьопаний, як і грецький) працюють міліцонери, а не прикордонники, при чому всі за 45. Ми там були о 15.25 і пройшли о 15.30. Ми їхали в Ксаміль і було два маршрути швидший - через паром і довший - в об'їзд на Саранду, а потім по узбережжю вниз на Ксаміль. Оскільки, дерев'яний паром виглядав по фото якось стрьомнувато, то ми вибрали в об'їзд. Дорога йде через гори, по яких скачуть кізоньки. Останні разом з вівцями часто вискакують на дорогу.Дороги, до речі, своїм покриттям нічим не поступаються грецьким, набагато кращі за румунські і тим паче за болгарські. До Ксаміля добралися за годину. Зупинялися в Саранді, щоб заправитися.

По бензину. Найдешевший в Болгарії, а найдорожчий - у Греції. Тому там ми заправляли лише 10 л провсяк випадок. В Албанії бензин теж недешевий, дорожчий ніж у Румунії. На всіх заправках, у всіх країнах розраховувалися карткою ПриватБанку - проблем не було.

На сьогодні все

Востаннє редагував Jane Doe: 26.07.2018 о 10:48.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 10:
andrey_ko (29.07.2018), Andrik84 (26.07.2018), Andy2006 (27.07.2018), DemoniX (26.07.2018), Klisan (28.07.2018), Pavel_ (28.07.2018), Romko_7 (27.07.2018), Samyel_Fox (28.07.2018), Sirco (30.07.2018), Yarkop (26.07.2018)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:51.