Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Стан дороги Івано-Франківськ - Надвірна

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.11.2018, 11:48 #2739823   #1
VetZhash
Учасник
 
Аватар для VetZhash
Типово Стан дороги Івано-Франківськ - Надвірна

Розумію, що форум Тернопільський, та їздять же люди в Карптати. Іванофранківський форум "слабший" по спільноті.
Власне питання.
Потрібно проїхати з Івано-Франківська до Надвірної. Там є два варіанти: через Богородчани та через Тисьменичани. Перша дорога вища за значенням, тому є думка, що має бути краща. А про другий варіант прочитав відгук, що на зараз він кращий (через Тисьменичани).
Підкажіть як стан цих доріг зараз?

Стало питання по причині, що хотілося б заїхати в одне село, та якщо дорога погана, то тоді можна й не їхати туди.
VetZhash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 12:08 #2739824   #2
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Стан дороги Івано-Франківськ - Надвірна

Думаю відповідь очевидна:

Прихований текст: Тиць>>> 
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 13:19 #2739832   #3
VetZhash
Учасник
 
Аватар для VetZhash
Типово Відповідь: Стан дороги Івано-Франківськ - Надвірна

Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
Думаю відповідь очевидна:

Прихований текст: Тиць>>> 
Дякую за відповідь, так вже дивився. Гуглові своїм штучним інтелектом не зрозуміти українські дороги, в нас все як не в людей.
Цікавить саме стан цих двох доріг на сьогодні, ями, ремонти та інше.
VetZhash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 13:28 #2739833   #4
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Стан дороги Івано-Франківськ - Надвірна

На скільки я памятаю через Богородичани там біда якщо від літа не змінилось нічого. Через Тисменичани на 4+ дорога кілька тижнів тому була (за винятком від Франківська до обїздної, там ями), можна сміло їхати.
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
VetZhash (19.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 13:54 #2739836   #5
VetZhash
Учасник
 
Аватар для VetZhash
Типово Відповідь: Стан дороги Івано-Франківськ - Надвірна

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
На скільки я памятаю через Богородичани там біда якщо від літа не змінилось нічого. Через Тисменичани на 4+ дорога кілька тижнів тому була (за винятком від Франківська до обїздної, там ями), можна сміло їхати.
Дякую, схожий відгук я і читав. Отже через Тисьменичани краща дорога, принаймі не погана, як для українських доріг. Мені так дуже підходить.
А ще підкажіть хто. Якщо їхати з Тернополя, то можна повернути перед Тисменицею наліво (місто перед Івано-Франківськом), доїхати до Марковців, потім до Черніїва, а потім повернути на Тисьменичани. Нормально так буде, в тому ж плані дороги більш менш без ям та подібного?
VetZhash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 15:01 #2739837   #6
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Стан дороги Івано-Франківськ - Надвірна

Цитата:
Допис від VetZhash Переглянути допис
Дякую, схожий відгук я і читав. Отже через Тисьменичани краща дорога, принаймі не погана, як для українських доріг. Мені так дуже підходить.
А ще підкажіть хто. Якщо їхати з Тернополя, то можна повернути перед Тисменицею наліво (місто перед Івано-Франківськом), доїхати до Марковців, потім до Черніїва, а потім повернути на Тисьменичани. Нормально так буде, в тому ж плані дороги більш менш без ям та подібного?
Нормальна там дорога, тільки багато НП і поворотів, але однозначно швидше буде чим через Франківськ
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
VetZhash (19.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 15:03 #2739838   #7
VetZhash
Учасник
 
Аватар для VetZhash
Типово Відповідь: Стан дороги Івано-Франківськ - Надвірна

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Нормальна там дорога, тільки багато НП і поворотів, але однозначно швидше буде чим через Франківськ
Дякую вам! Якщо ще хтось може щось порекомендувати чи додати, прошу. Ще в запасі в мене є день, і їду.
VetZhash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 15:11 #2739839   #8
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Стан дороги Івано-Франківськ - Надвірна

Цитата:
Допис від VetZhash Переглянути допис
Дякую за відповідь, так вже дивився. Гуглові своїм штучним інтелектом не зрозуміти українські дороги, в нас все як не в людей.
Цікавить саме стан цих двох доріг на сьогодні, ями, ремонти та інше.
Категорично з Вами не згідний. Я дуже багато їжджу по Україні, і точність часового прогнозу в гугла на дуже високому рівні.
+/-5-10хв на 150-200км
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 15:20 #2739842   #9
VetZhash
Учасник
 
Аватар для VetZhash
Типово Відповідь: Стан дороги Івано-Франківськ - Надвірна

Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
Категорично з Вами не згідний. Я дуже багато їжджу по Україні, і точність часового прогнозу в гугла на дуже високому рівні.
+/-5-10хв на 150-200км
Я не те мав на увазі. Там короткий відрізок, різниця в часі не велика. Ви хочете сказати, що Гугл вираховує всі дороги в поганому стані, і показує це в часі руху? Ще й має дані в реальному часі? Щось сумніваюсь, та готовий вислухати вас, буде корисно знати.
VetZhash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 15:25 #2739844   #10
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Стан дороги Івано-Франківськ - Надвірна

Цитата:
Допис від VetZhash Переглянути допис
Ви хочете сказати, що Гугл вираховує всі дороги в поганому стані, і показує це в часі руху?
Гугл слідкує за 100 машинами, які проїхали з включеною навігацією і на ці ж ділянці, і знає з якою приблизно швидкістю там проїде стоперша машина
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
VetZhash (19.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 17:16 #2739861   #11
VetZhash
Учасник
 
Аватар для VetZhash
Типово Відповідь: Стан дороги Івано-Франківськ - Надвірна

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Гугл слідкує за 100 машинами, які проїхали з включеною навігацією і на ці ж ділянці, і знає з якою приблизно швидкістю там проїде стоперша машина
Ну от, казав же що буде корисно. Навіть не задумувався над цим... Дійсно Гугл слідкує за користувачами, бачить їх рух. Будемо знати. Дякую.
VetZhash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2018, 10:27 #2739924   #12
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Стан дороги Івано-Франківськ - Надвірна

Цитата:
Допис від VetZhash Переглянути допис
Я не те мав на увазі. Там короткий відрізок, різниця в часі не велика. Ви хочете сказати, що Гугл вираховує всі дороги в поганому стані, і показує це в часі руху? Ще й має дані в реальному часі? Щось сумніваюсь, та готовий вислухати вас, буде корисно знати.
Звичайно.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:19.