Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.02.2018, 20:52 #2721481   #2321
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Бо вот я не впевнений шо закінчення чи навіть початок війни хоч якось залежали від нашого керівництва. А ше я думаю шо таку єресь можуть говорити тільки кончені далбайоби.
Від нашого керівництва взагалі нічого не залежить. Все залежить від Госдепа США, Брюсселя, Рептилоїдів і світової закуліси.))).
Краще нагадай дату коли Україна втратила державну незалежність.
Лише кончені далбайоби можуть допускати мислю що від 45-ти мільйонної європейської держави з купою іноземних інвестицій і купою боргів ведучим світовим державам і майже монополією на транзит газу в ЕС нічого не залежить.

Востаннє редагував Emmi: 15.02.2018 о 21:04.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 21:03 #2721482   #2322
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Угу. Від нашого керівництва взагалі нічого не залежить. Все залежить від Госдепа США, Брюсселя, Рептилоїдів і світової закуліси.))).
Краще нагадай дату коли Україна втратила державну незалежність.
Лише кончені далбайоби можуть допускати мислю що від 45-ти мільйонної європейської держави з купою іноземних інвестицій і купою боргів ведучим світовим державам і майже монополією на транзит газу в ЕС нічого не залежить.
Ого, в тобі проснувся геополітик

1. Ну то я тобі тоді задам геополітичне питання, хто напав на кого? Україна на Росію чи навпаки?

2. Як ми всі знаєм війна закінчується тільки 2ма варіантами - перемога або поразка. Як ти думаєш, Україна зараз може нанести воєнну поразку Росії?

І так, на жаль(а може і нє ) зараз від нашого керівництва не залежть закінчиться війна чи ні. Навіть не впевнений шо вони можуть її закінчити погодившись на поразку.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 21:13 #2721483   #2323
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Від нашого керівництва
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Emmi (15.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 21:23 #2721484   #2324
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
2. Як ми всі знаєм війна закінчується тільки 2ма варіантами - перемога або поразка. Як ти думаєш, Україна зараз може нанести воєнну поразку Росії? .
Думаю, що саме Україна і саме Росії нанести поразку може. Путіну буде важко пояснити за що воювати з Україною. Він фактично і так з Україною воює, але така вялотекуща невизнана війна на користь саме Путіну.
По перше бо вона не потребує великих ресурсів (яких у Росії нема) По друге завжди можна сказати що ми не воюємо, а ось якби воювали то одразу всіх би перемогли. По третє усі з Росією торгують, бо вона не агресор, не країна що підтримує світовий теророризм і т.д.
Це Пєтіне "перемирря" ще би трималося якось купи якби дійсно припинилися військові дії. А коли за час перемирря від обстрілів загинуло подад 800 людей і далі стріляють то це вже не перемирря, а матеріал для військового трибуналу над вищим керівництвом держави за злочинну бездіяльність.

Додано через 9 хвилин
А ще під час воєнного стану неможливо так безпардонно красти і торгувати з ворогом.
Бо під час війни навряд чи випускали би злодіїв під заставу. Там і суду з адвокатами можна було би запросто недочекатися.))))

Єдина політсила за яку варто проголосувати на наступних виборах це Оппозиційний блок, бо ТІЛЬКИ В ОППОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ НАШЕ СБУ І ГЕНПРОКУРАТУРА ДОСІ НЕ ЗНАЙШЛИ ЖОДНОГО АГЕНТА КРЕМЛЯ.

Востаннє редагував Emmi: 15.02.2018 о 21:24. Причина: Пізніше додано
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 21:26 #2721487   #2325
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Думаю, що саме Україна і саме Росії нанести поразку може. Путіну буде важко пояснити за що воювати з Україною. Він фактично і так з Україною воює, але така вялотекуща невизнана війна на користь саме Путіну.
По перше бо вона не потребує великих ресурсів (яких у Росії нема) По друге завжди можна сказати що ми не воюємо, а ось якби воювали то одразу всіх би перемогли. По третє усі з Росією торгують, бо вона не агресор, не країна що підтримує світовий теророризм і т.д.
Це Пєтіне "перемирря" ще би трималося якось купи якби дійсно припинилися військові дії. А коли за час перемирря від обстрілів загинуло подад 800 людей і далі стріляють то це вже не перемирря, а матеріал для військового трибуналу над вищим керівництвом держави за злочинну бездіяльність.
Я так розумію ти оцей бред пишеш з окопа десь під Луганськом, а лівою ногою крутиш педаль генератора який живить твою ферму яка майнить біткоїн

Ідіот, Росія в прямому протистоянні розфігачить Україну в пух і прах. Пояснюють москалям нашо - вже років 13 і вони вже всьо знають. На мою думку, єдине шо стримує москалів то реакція країн де вони тримають бабло.

Петіне перемиря сталось після поразки наших військ під Іловайськом, якраз тоді коли москалі ввели війська. Воно зберігає купу життів поки москалів душать санкціями і економічню, і може навіть ти б вже гнив десь пілся мобілізації і бою якби війна розвинулась до гарячої фази.

Востаннє редагував vanco2: 15.02.2018 о 22:32.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 21:50 #2721488   #2326
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Росія в прямому протистоянні розфігачить Україну в пух і прах.
Вони запізнилися. Все вже до них розфігачене мирним способом.
Але Україна ще не воювала з Росією і Росія ще не отримувала ударів по своїй території.
Путін звик воювати з Грузією, Придістров"ям, бомбити лікарні і школи в Сирії. З Україною була би трошки інша війна, якби керівництво було не офшорно-чоколядове.
Від Путіна і так потікали інвестиції а можна собі уявити що б було якби по Росії то тут то там були військові дії і диверсії.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
. На мою думку, єдине шо стримує москалів то реакція країн де вони тримають бабло.
Ну це також, але мені здається, що Путіну і не потрібно великої війни з Україною. Йому потрібно, щоб було все саме так, як зараз. Заморожений конфлікт який витягує з бюджету Україги гроші, знижує інвестиційну привабливість і можна постійно показувати свому лохоторату як погано живуть хахли після майдану, а тому майдани робити не можна якщо не хочете так жити як і в Україні.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
В нас відкриті списки і можна самому ознаймитися хто в державі займає які посади і хто представляє інтереси народу України у ВР.

Востаннє редагував Emmi: 15.02.2018 о 21:50. Причина: Пізніше додано
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:32 #2721495   #2327
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Росіянина Труханова відпустили на поруки нардепу від БПП Голубову, котрий перебуває у міжнародному розшуку за скоєння кіберзлочинів.
Четверта річниця розстрілів Небесної Сотні.
Воююча проти РФ Україна.

Зі святом просраної правової держави вас, українці.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:37 #2721496   #2328
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Вони запізнилися. Все вже до них розфігачене мирним способом.
Але Україна ще не воювала з Росією і Росія ще не отримувала ударів по своїй території.
Путін звик воювати з Грузією, Придістров"ям, бомбити лікарні і школи в Сирії. З Україною була би трошки інша війна, якби керівництво було не офшорно-чоколядове.
Від Путіна і так потікали інвестиції а можна собі уявити що б було якби по Росії то тут то там були військові дії і диверсії.
Які військові дії по Росії? Ти шо хворий? Ше раз тобі кажу, москалі на голову вищі від нас в військовому плані, як по чисельності так і по якості. Будь-який напад чи прояв агресії стосовно москалів з нашого боку відразу відрубає нам підтримку і відразу залишить нас з ними один на один. І я впевнений шо вони розхерячать нашу армію і займуть всю територію без особливих втрат. Бо навіть такі полководці як ти, які знають як має воювати "наше вище керівництво" чогось не спішить в добровольці, а морозить всяку єресь на форумі
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:40 #2721497   #2329
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

БЛОГГЕР: ПОРОШЕНКО – ЗРАДНИК І АГЕНТ КРЕМЛЯ http://fbnews.net.ua/editor/4565/

Я спрогнозував конфлікт між Порошенком і Саакашвілі. Я, мабуть, перший поставив Порошенкові діагноз: Едіпів комплекс, що проявляється в неконтрольованій заздрісності, ненависті до вільних людей і жадобі збагачення. Я чітко й однозначно сказав: Порошенко – моральний виродок! А після Мінських домовленостей заявив: домовленості суперечать Конституції, а отже, це – підстава для імпічменту.
Все це я говорив, говорив, говорив… А мені казали, що про Президента так висловлюватися неможна, Президента потрібно поважати. І взагалі, казали: Бушанський, ти занадто переймаєшся, все Ок, країна рухається в правильному напрямку, скоро й безвіз буде.
І от результат: з країни викинули Михаїла Саакашвілі, використавши абсолютно тоталітарні методи. Точно так само в 1922 році з РСФР вигнали філософів. Насильно спакували всіх на один пароплав і видворили до Німеччини, щоб не заважали будувати рай на землі. Депортованим поталанило. Вони вижили. Не поталанило тим, котрі залишилися.
Саакашвілі в Польщі, а ми в Україні. І я не знаю, кому з нас більше пощастило.
Я казав і нераз: Порошенко в неадекваті. Він керується ірраціональною ненавистю до людей. Мені не вірили. Мені казали, що це все хитрі ігри в стилі «Карткового будинку».
Немає ніяких ігор, немає ніяких інтриг: є хворий на голову придурок, який дорвався до влади і йому дах знесло!!!
Я мав би радіти в ці дні. Але мені чомусь нерадісно. Чому? Бо я досі в цій країні, а хворий на голову псих цією країною керує. Чи знову скажете мені, що я перебільшую?
А тепер до суті справи. А суть справи така: Порошенко не просто псих, він псих буйний і небезпечний. І небезпечний він не тільки тому, що він в неадекваті. Ситуація набагато гірша.
Петро Порошенко, і я кажу це абсолютно відповідально, – державний зрадник і агент Кремля.
Річ не тільки в розписках «Лоліти» (про них можна й не згадувати). Подивімося на всі діла Порошенка:
1. Мочання про Крим – в інтересах Путіна.
2. Мінські домовленості, легітимація ДНР/ЛНР, фактична федералізація унітарної України. Що це? – в інтересах Путіна.
3. Іловайськ і Дебальцеве: солдат і добровольців відправили на неминучу смерть. Що це? – в інтересах Путіна.
4. «Роттердам+», торгівля з окупованими територіями, торгівля з агресором – в інтересах Путіна.
5. Чотири роки йде війна, а в країні не збудовано патронний завод. Нонсенс? Ні. Все дуже раціонально, якщо дивитись очима Путіна. Армія, яка воює проти армії РФ, повинна бути без боєприпасів. Жоден президент України, та хай би він був останній довбень! - ані дня не зволікав би з будівництвом заводу. Петро Порошенко зробив усе можливо, щоб такий завод не був збудований. То в чиїх це інтересах? В інтересах Путіна.
Ось така ситуація. Пасьянс складається: Порошенко – агент Кремля. Чи в когось є сумніви? А ви поміркуйте.
В Україні переслідується свобода слова й опозиційні політики. Думаєте це все дрібниці? Думаєте, я знову згущую фарби? Та невже? А ви поміркуйте: для чого все це робиться?
– «Молодняк» і патріотів покришили на фронті.
– Опозицію знищили: кого купили, кого залякали.
– Саакашвілі, якого не змогли контролювати, вигнали з країни.
– Силові структури (Поліція, СБУ, Прокуратура) дуріють від вседозволеності.
– «Народні дружини» – штатні підрозділи тітушок – сформовано.
– ТВ стає дуже схожим на російське: ток-шоу і мильні бульбашки – все для домогосподарок.
Знаєте як все це називається? Я вам підкажу: все це кроки в напрямку будівництва тоталітарної держави. Чи ви вважаєте по-іншому? Гаразд. Тоді скажіть: як називається держава, в якій немає політичної опозиції, вільних ЗМІ, з якої виганяють дисидентів, в якій винищують потенційно небезпечні прошарки населення, в якій немає вільних виборів і парламентаризму? Можете не дивитись у словник. Такий політичний режим називається – тоталітаризм!
Це те, що нам готує Петро Порошенко, виконуючи вказівки Путіна.
Він – зрадник.
І ставитись до нього потрібно відповідно.
І діяти потрібно негайно.
Валентин Бушанський
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:41 #2721498   #2330
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата В нас відкриті списки і можна самому ознаймитися хто в державі займає які посади і хто представляє інтереси народу України у ВР.
Досить влучно вказано — " представляє інтереси народу України у ВР"
Як в приказці "Очі бачили, що вибирали, тепер їжте, подавіться..."....чи їх з космоса прислали?
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:42 #2721499   #2331
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Росіянина Труханова відпустили на поруки нардепу від БПП Голубову, котрий перебуває у міжнародному розшуку за скоєння кіберзлочинів.
Четверта річниця розстрілів Небесної Сотні.
Воююча проти РФ Україна.

Зі святом просраної правової держави вас, українці.
Нащо ти це пишеш? Не пиши такого. Нехай порохолизи тішуться тільки перемогами.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:46 #2721500   #2332
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Нащо ти це пишеш? Не пиши такого. Нехай порохолизи тішуться тільки перемогами.
Дійсно, шо ж це Порошенко не контролює суди місцеві? Шо не може взяти і подзвонити, наваляти судді?

А якщо б таки подзвонив: Порошенко узурпатор! В країні нема незалежних судів! Телефонне право!


ПС. Я звичайно знаю шо порошенко мудак, олігарх, і тд, аде ж блять не він вам підїзді сере ідіоти!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:46 #2721501   #2333
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Бо навіть такі полководці як ти, які знають як має воювати "наше вище керівництво" чогось не спішить в добровольці, а морозить всяку єресь на форумі
А такі полководці як ти спішать?
При цій владі буде майже так, як ти сказав, бо народу нема за що воювати, в народу нема власності, а в кого вона є той воювати не спішить, а скорше домовиться з ворогом, аби його магазинчик чи фірмочку не розхерачили, в влада не має грошей щоб наймати найманців на фронт. Їй також дешевще з ворогом домовитися, а зекономлені на армії кошти передирибанити і вивести в офшор. Бо то торгаші, а не патріоти і при цій системі при владі завжди будуть торгаші.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:47 #2721502   #2334
korabel
Активний учасник
 
Аватар для korabel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Здуров теребовлє, дивисі на туво знимку:


Під час того як дивишся повільно усвідомлюй шо ти слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник. Даю установку, як кашпіровский

До речі, я згоден з тобою в одному - твій допис дійсно є калом



А оце тоже кал ше той, не міг висрати шось покраще хоч в велике свято?

PS. До речі, я розумію шо в теребовлі з англійшьков трохи не поридок, то підкажу тобі - в тебе помилка на аватарці - там замість "p" має бути "t".
Можеш не дякувати.
О, наш забугорний півник кукурікати став голосніше. Шо там, сикун шо скіпнув і кукурікає гослосно, пердак підгорає? А кал так ив тебе в голові, ібо такого ішака як ти світ ще не бачив.
korabel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:47 #2721503   #2335
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Дійсно, шо ж це Порошенко не контролює суди місцеві? Шо не може взяти і подзвонити, наваляти судді?

А якщо б таки подзвонив: Порошенко узурпатор! В країні нема незалежних судів! Телефонне право!


ПС. Я звичайно знаю шо порошенко мудак, олігарх, і тд, аде є блять не він вам підїзді сере ідіоти!
Ти впевнений що ідіотів називаєш по адресу?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:49 #2721504   #2336
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
А такі полководці як ти спішать?
А я не полководець, і не закликаю "вище керівництво" відкрито воювати, не даю порад вводити надзвичайний стан чи нє, робити диверсії чи не робити і тд.

Додано через 43 секунды
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ти впевнений що ідіотів називаєш по адресу?
Впевнений.

Востаннє редагував vanco2: 15.02.2018 о 22:49. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:49 #2721506   #2337
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Впевнений.
Ідіот.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (15.02.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:50 #2721508   #2338
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
О, наш забугорний півник кукурікати став голосніше. Шо там, сикун шо скіпнув і кукурікає гослосно, пердак підгорає? А кал так ив тебе в голові, ібо такого ішака як ти світ ще не бачив.
О Shit Face прийшов шоб я йому видав порцію щоденного нахуя - та мені не шкода, йди нАхУй дібіл! Як там тремболє?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:53 #2721509   #2339
korabel
Активний учасник
 
Аватар для korabel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ти це точно знаєш? Чи просто зрадойобиш? Бо вот я не впевнений шо закінчення чи навіть початок війни хоч якось залежали від нашого керівництва. А ше я думаю шо таку єресь можуть говорити тільки кончені далбайоби.
Півнику, ти вже кукурікав раніше в темі про майдан. там як остання сучка пищав що треба тупо стояти, а всі хто вікна бив і в минтів кидав-то були провокатори і тіттушки. але потім ти соплі жував і мямлив що стояння ні до чого не призвело б. Т о може харе тримаючи гузно за бугром нас тут повчати? Хто ти такий щоб нас вчити? таки правий хомляк був-гамбургери тобі мозок винесли наніц

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
О Shit Face прийшов шоб я йому видав порцію щоденного нахуя - та мені не шкода, йди нАхУй дібіл! Як там тремболє?
тормоз, ти як був дауном-так ним і залшився. чи ти в преля закохався і тебе плющить, трембовлє ввижається? досить фрі з гамбургерами жерти

Востаннє редагував korabel: 15.02.2018 о 22:53. Причина: Пізніше додано
korabel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 22:53 #2721511   #2340
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Півнику, ти вже кукурікав раніше в темі про майдан. там як остання сучка пищав що треба тупо стояти, а всі хто вікна бив і в минтів кидав-то були провокатори і тіттушки. але потім ти соплі жував і мямлив що стояння ні до чого не призвело б. Т о може харе тримаючи гузно за бугром нас тут повчати? Хто ти такий щоб нас вчити? таки правий хомляк був-гамбургери тобі мозок винесли наніц
Ти йобнутий? Я в темі про майдан?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:41.