Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Виграв зелену карту

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.10.2009, 10:59 #1056334   #21
Sensey
Поза системою
 
Аватар для Sensey
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

ей ви чого вже за мене рішили я полюбому сам не поїду тільки з дружиною 6-)
Sensey зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 13:41 #1056490   #22
Dejavu
 
Аватар для Dejavu
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

Вітаю! Якби я виграв, я б не відмовився виїхати в США)

Доречі там також є інтернет, на форум крапки ти зможеш заходити і звідти
Будеш в сусідніх темах про Америку писати, чи справді там так круто
Dejavu зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sensey (09.10.2009)
Старий 09.10.2009, 13:51 #1056498   #23
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

Цитата:
Допис від Dejavu Переглянути допис
Доречі там також є інтернет, на форум крапки ти зможеш заходити і звідти
Будеш в сусідніх темах про Америку писати, чи справді там так круто
Ага...
Горба гнути він там буде,а не по форумах час вбивати так ,як тут
barvik777 зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 13:58 #1056507   #24
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

а продати можна карту ?!
Sensation2102 зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 14:21 #1056539   #25
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

лакер
Вітаю.
Я б на твому місці їхав без вагань.
eleKtrik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sensey (09.10.2009)
Старий 09.10.2009, 14:59 #1056585   #26
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Якщо ж ти всетаки немаєш бажання їхати, а в договорі є зазначено що ти в випадку виграшу маєш заплатити стільки і стільки конторі, яка тобі допомагала з оформленням документів
Казка
Нічого він не зобовязаний
Не хоче їхати -нічого не платить

Раю там нема, думати треба тверезо
Якщо зовсім нема що тут втрачати - можна і поїхати
Але ті гроші що підуть на оформлення можна і в Україні в щось цікаве вкласти

Додано через 2 хвилини
Виграв по суті не ти, виграла компанія, яка здере з тебе такі гроші, що ту карту і купити можна було б без всяких лотерей.

Але народ наш любить щоб його розводили

Востаннє редагував VT: 09.10.2009 о 14:59. Причина: Пізніше додано
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (09.10.2009)
Старий 09.10.2009, 15:06 #1056596   #27
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

Раю нема ніде, але є країни різних рівнів, і якщо постає питання жити в країні з 1 рівним і в країні 3 світу (наша рідна Україна) то думаю краще вибирати 1.
Ніде нема в світі щоб гроші задарма платили, всюди треба працювати, здобувати освіту і т.д. проте треба визначитись - де твої старання будуть дорожче оцінюватись.
Окрім того треба дивитись на охорону здоровя, чистоту довкілля і т.д. Думаю всі аргументи не в перевагу України. Так що - вдалого тобі вибору, Саша.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 3:
KUCHERATOR (07.12.2009), Sensey (09.10.2009)
Старий 09.10.2009, 15:09 #1056598   #28
Sensey
Поза системою
 
Аватар для Sensey
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

імхо.треба буде в цю контору заслати "шпиона" хай взанє на яких умовах бо вже сам не памятаю що на тому листку писало, і вже тоді піду сам щоб оперувати хоч чимось.

Додано через 1 хвилину
всім дякую і тобі Андрій дякую за побажання. буду враховувати всі апекти.

Додано через 37 секунд
ПС але не думайте що ви мене так легко позбутетесь.

Востаннє редагував Sensey: 09.10.2009 о 15:09. Причина: Пізніше додано
Sensey зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 15:21 #1056614   #29
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Раю нема ніде, але є країни різних рівнів, і якщо постає питання жити в країні з 1 рівним і в країні 3 світу (наша рідна Україна) то думаю краще вибирати 1.
Ніде нема в світі щоб гроші задарма платили, всюди треба працювати, здобувати освіту і т.д. проте треба визначитись - де твої старання будуть дорожче оцінюватись.
Окрім того треба дивитись на охорону здоровя, чистоту довкілля і т.д.
Не так все однозначно
Для багатьох краще мати хорошу роботу, бізнес, перспективи і тп а Україні, а не порівняну високу на початках зарплату на некваліфікованій роботі в Штатах, і без перспектив щось значно поміняти на краще
VT зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 17:09 #1056743   #30
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Не так все однозначно
Для багатьох краще мати хорошу роботу, бізнес, перспективи і тп а Україні, а не порівняну високу на початках зарплату на некваліфікованій роботі в Штатах, і без перспектив щось значно поміняти на краще
+1

Гадаю перш ніж щось вирішувати варто поговорити з людьми, які мають аналітичний склад розуму і там були. Свого часу особливостями тамтешнього побуту сильно цікавився - то не проста річ.
Не варто слухати людей, які там були по Work & Travel - це зовсім інше.


Порахувати доходи, витрати.
Врахувати, що
на відміну від нас там майже не має декретних відпусток,
є медичні страховки, які не завжди покривають стоматолога та інші витрати,
хороша їжа коштує нормальних грошей,
якщо є дитина необхідно буде її вчити - про їх державні школи всі і в нас чули,
треба буде пахати,
враховувати, що там є криза, особливо в деяких штатах...

ps. Баригам, які від нас грають за когось не варто платити. Чув історії, що деякі люди туди їхали і обіцяли, що зароблять і повернуть... думали втекти. Так ні - барижники мають і тут і там своїх людей. І приходять тут до ваших батьків і кажуть, що хтось там один - ох як не приємно буде виглядати доставка тіла на батьківщину. А там кажуть, що в Україні батьки залишились, а як з ними щось трапиться.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 17:32 #1056763   #31
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

Не будь дурнем їдь і нікого не слухай , такий шанс звідси втікнути раз в житті випадає
Bax зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 17:55 #1056781   #32
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

Не хочу видатись зарозумілим, але то якась підстава. Наскільки я зрозумів, чужі люди підійшли на вулиці і попросили заповнити анкети. Насправді, протягом декількох років ця лотерея розігрується тільки за допомогою подачі анкети онлайн, при цьому важлива доля належить фотографії з особливими вимогами. Як я зрозумів - вони фотографій не брали, тим більше з особливими вимогами. Те, що вони теоретично могли отримати на свою адресу підтвердження виграшу - можна допустити. Але як бути з фото? Тим більше - здається дивним ще той факт, що роблять вони це саме зараз. Результати мали б прийти набагато раніше. Ну хіба затримка паперів... Все це дуже схоже на фірму з Листопадової, яка висилає людям анкети на домашню адресу в період подачі заявок (з 2 жовтня по 30 листопада), То все, ніби то , потрібно заповнити і відправити їм. Перепитай уважно - то про виграш мова йде чи "виграйте з нами зелену карту". В підтвердження слів - посилання на сайт, де українською можна прочитати ті всі вимоги
http://www.travel.state.gov/pdf/DV-2011-Ukrainian.pdf
sets зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 18:42 #1056831   #33
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

Цитата:
Допис від sets Переглянути допис
Не хочу видатись зарозумілим, але то якась підстава.
короче такво мій друг , який араз в штатах ніколи не грав у зелену карту ,одного дня до нього прийшло повідомлення , що він виграв , виявляється що дані і фото вони беруть в паспортному столі і подають самі без вашого відома , а ви хочете їдьте , хочете ні то є ваші проблеми
Bax зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 19:06 #1056853   #34
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
Не будь дурнем їдь і нікого не слухай , такий шанс звідси втікнути раз в житті випадає
У недурнів і так повно шансів кудись поїхати, і з перспективами

Для прикладу деякі недурні вчились в універах в Австрії, і не те що не платили за них, а ще й отримували стипендію, якої разом з невеликими підзаробітками вистачало на життя.

Інші недурні вчилися добре, і непогано заробляють в Україні, і при бажанні досить легко можуть отримати візи в інші країни і продовжити кар"єру та життя там.

Ще деякі недурні після закінчення українських вузів заплатили за магістерські програми в інших країнах, які навіть найдорожчі по ціні вартують менше ніж те що автор теми заплатить за оформлення документів собі і жінці фірмі яка його по суті намахала, і який поїде мити підлоги та цеглу носити.

Зовсім недурні після міцевих аспірантур продовжили науку за кордоном. Там звісно також науковцям мало платять, але для прикладу на тих аспірантських 25 000 фунтів в рік в британських універах в принципі прожити на початках можна, на пиво вистачить. Перспективи ж більш кольорові.

Ставте собі нормальні цілі, не будьте дурними
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (10.10.2009)
Старий 09.10.2009, 19:28 #1056882   #35
Kyzmi4ok
Don't worry!
 
Аватар для Kyzmi4ok
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
дані і фото вони беруть в паспортному столі і подають самі без вашого відома
Який найух паспортний стіл ти шо, хто їм то дасть, немають права, якщо подадуть маєш повне право з ними судутись, адже твого підпису вони не просили, а це підробка доків "кримінал".
Друть вони бо роблять все самі. Вони зобовязані тобі віддати твій виграш, їм можна просто заплатити за то що вони подали твої папери. Мій знайомий так і зробив. Зібрав всі папери заплатив за мед. огляд, поїхав сам в посольство і сам все оформив. Йому це обійшлось не так і багато, точно не 10 тис. десь біля 4-5.

Бери роби папери не втрачай шанс. Мій брат виграв також але він відмовився, баблішко прижимало, йому три рази звонили, навіть вже найшли людину яка половину оплачувала, але то таке, не будемо судити, є люди яким дійсно ніяк не виходить. Але він тепер жаліє. Думай сам вибір за тобою.
П.С. Перевірити можна чи ти виграв. Є якийсь сайт офіційний, на якому показують реpультати. Номер та прізвище.
Kyzmi4ok зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 19:33 #1056895   #36
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

http://www.dvlottery.state.gov/
sets зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 19:42 #1056919   #37
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

нашо тут всим розказувати шо ти и де виграв
думаэш когось це цикавить?
як каже мий друг-всрався ы покривав
dodge зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 19:46 #1056924   #38
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

вітаю!!!
я б не їхав,але просто страшенно не люблю штати. не факт,що ще візьмуть-там в посольстві в нас і в поляків вроді ще співбесіду пройти.якщо готовий ризикнути і відчуваєш,що потягнеш там-їдь!а заодно розпитай в тих,хто хоча б на літо їздив працювати,щоб міг оцінити свої шанси-потягнеш чи ні.
успіху!!!
nacho one зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 21:19 #1057090   #39
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
П.С. Перевірити можна чи ти виграв. Є якийсь сайт офіційний, на якому показують реpультати. Номер та прізвище.
Автор не перевірить виграш ніяк,все за нього робила контора (якшо біля автовокзалу то це 100% Гермес,тобто ше треба мати як мінімум лишніх 10 000 зелененьких).
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 09.10.2009, 22:16 #1057150   #40
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Виграв зелену карту

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
виявляється що дані і фото вони беруть в паспортному столі і подають самі без вашого відома
Підтверджую. Так один знайомий в Чорткові підзаробляв літом. СИдів і тупо сканував паспортні дані людей. Де він їх брав непомню. Здається була родичка в їхньому "паспортному столі". так що варіант цілком можливий що можуть і без вашого відома вас на ЗК подати.
erazel зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:53.