Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Підкажіть як схуднути?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.04.2014, 00:22 #2373685   #1
Pip
Учасник
Типово Підкажіть як схуднути?

Дівчата підкажіть як можна схуднути? Вже скоро літо, а я пропрацювавши на новій роботі маю зайву вагу. І що робити не знаю. Вже намагаюсь солодкого менше їсти, але ж мені це не допомагае. Може якісь чаї ефективні підкажете попити. Чи може таблетки спробувати, які є ефективні, щоб не нанесли шкоди здоровью. Буду дуже вдячна за допомогу.
Pip зараз поза форумом  
Старий 03.04.2014, 00:30 #2373687   #2
Phantom
 
Аватар для Phantom
Типово Відповідь: Як схуднути?

Я не дівчина, але можу підказати
Взагалі все дуже просто: менше їсти, більше рухатись
Phantom зараз поза форумом  
Подякували 3:
AHgpyxa (15.09.2014), Demetra (08.04.2014), Don Kihot (03.04.2014)
Старий 03.04.2014, 01:51 #2373693   #3
dsffsfs
sparkle
 
Аватар для dsffsfs
Типово Відповідь: Як схуднути?

Цитата
Допис від Pip Переглянути допис
Дівчата підкажіть як можна схуднути? Вже скоро літо, а я пропрацювавши на новій роботі маю зайву вагу. І що робити не знаю. Вже намагаюсь солодкого менше їсти, але ж мені це не допомагае. Може якісь чаї ефективні підкажете попити. Чи може таблетки спробувати, які є ефективні, щоб не нанесли шкоди здоровью. Буду дуже вдячна за допомогу.
Навіщо тобі ті таблетки, піди в зал краще.
dsffsfs зараз поза форумом  
Подякував(ла):
digital@ndrij (07.08.2015)
Старий 03.04.2014, 07:22 #2373704   #4
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Дуже просто. Перестати робити оце http://forum.te.ua/showpost.php?p=2373674&postcount=148
Іра зараз поза форумом  
Подякували 7:
Пантера (08.04.2014), ОРДА (03.04.2014), Martin (23.05.2015), mudvayne (13.10.2017), фрі (03.04.2014), Sjava (08.04.2014), Дєцко (03.04.2014)
Старий 03.04.2014, 07:37 #2373707   #5
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Не їсти після 18-ї і у 2 рази менше до Чаї можна будь-які. Ходити пішки зо 5 км/день. Найефективніші таблетки - глюконат кальцію, кальцій Д3 нікомед і т.п. замість їжі.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 03.04.2014, 07:48 #2373714   #6
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Найшов вІдповідь!!
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
-Ну подумайте сами, как я могу ходить с 18 до 20 часов в спортзал сбрасывать вес, если в это время у меня ужин?
Pip, скільки тобі років шо так почала переживати за зайву вагу??
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kykish (03.04.2014)
Старий 03.04.2014, 08:08 #2373717   #7
фрі
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

BBC - 10 вещей, которые Вы не знали о потере веса

http://rutube.ru/video/f177185b5e74a...51d0/?ref=logo
фрі зараз поза форумом  
Старий 03.04.2014, 09:57 #2373761   #8
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Щоб успішно схуднути, варто трошки теорії вивчити, це допомогло мені позбутись 17см пивного пуза, думаю для дівчини принцип той ж

Основні поняття, з якими треба подружитись, це калорійність і глікемічний індекс. Якщо про калорії всі багато говорять, то про глікемічний індекс чомусь забувають. По простому, чим менший глікемічний індекс, тим довше продукт перетворюється на енергію (глюкозу), це як в рекламі тук, вуглеводи що повільно вивільняються

І так,перше, щоб худати, потрібно їсти менше калорій, чим спалюєш. Тобто або менше жрать, або більше рухатись. Потрібно контролювати добове споживання калорій, для не дуже фізично активної дівчини при бажанні похудати 1700-1800ккал на добу достатньо.

Друге, потрібно їсти продукти з низьким глікемічним індексом (ще називають повільні або складні вуглеводи), це каші, овочі-фрукти, нежирне мясо і т.п., продукти повинні бути максимально простими в складниках і мінімально термічно оброблені. Високий глікемічний індекс мають всі солодощі, смажені продукти, продукти, що піддаються тривалій термічній обробці, випічка, хліб, маянезік, пельмені і т.п, кароч все що смачне. Коли їсиш вкусняшку з високим глікемічним індексом і мало рухаєшся, то глюкоза перетворюється в жир швидше, чим витрачається, тому всякі шоколадки можна собі позволити тільки перед фітнесом-пробіжкою-городніми роботами

Третє, ПОВНІСТЮ замінити хліб на хлібці для діабетиків (в сільпо 3-4 грн пачка, на 2 дні достатньо, так що питання ціни не стоїть), солодощі замінити на сухофрукти.

Ну і останнє, придумати собі систему компенсації за надмірні вкусняшки. Наприклад коли в обід хаваю смажену картоплю з свинним стейком, то ввечері 7-8 км пробіжка парком

І не забувати про рух, якщо не хватає терпцю бігати чи багато гуляти пішки, запишись на фітнес чи аеробіку
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякували 5:
castor (03.04.2014), Demetra (08.04.2014), Пантера (08.04.2014), ОРДА (03.04.2014), Morel (03.04.2014)
Старий 03.04.2014, 15:55 #2373924   #9
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Pip, Давай домовимось якшо слідуйчий пост буде силка на якісь, любі пігулки з намаганням впарити комусь продукт я баню як спам.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kykish (03.04.2014)
Старий 03.04.2014, 21:46 #2374113   #10
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Я вже це раз писав, але продублюю ще раз. Може якраз підійде.
Почну з теорії. Для того, щоб похудати треба споживати енергії менше, ніж витрачати. Для цього є два шляхи:
1) Зменшити споживання
2) Збільшити використання
А тепер відповідь на запитання: «Я пішов (пішла) в спортзал, але не похудала?»
Після того, як людина приходить в зал і каже «Я хочу похудати» – тренер їй випише бігову доріжку, орбітрек або велотренажер. А ось тут і починається велике «АЛЕ»: біг ДУЖЕ сильно збільшує апетит. Як результат: Ви збільшили використання енергії, але і збільшили споживання, а тому вийшли на 0. В 16 років я пішов працювати вантажником, робочий день був по 10 годин, ледве доходив додому - але я не похудав НІ НА ОДИН кілограм, бо і жер як вовк.
Тепер висновки з історії похудання з 96 кг до 76 кг.
Головна проблема в скиданні ваги сучасної людини: відсутність часу для нормального харчування і (або) спортивних занять.
Стосовно спорту – виявляється в добі є такий час, як сьома година ранку  - особисто я ходив в «Раяну» на 7.45 – тренера тоді ще немає, але це не проблема. Одна ремарка: похід в зал (або інше збільшення рухливості) є бажаним, але НЕ ОБОВ’ЯЗКОВИМ, тому що збільшує навантаження на Вашу боротьбу зі шлунком.
Тепер про харчування: Ви точно читали, що рекомендують їсти часто, але потроху. І думали, що в сучасному житті це нереально. Зараз я напишу свій графік харчування, подумайте, що з цього нереально :
8.00 – вівсяна каша
9.00 – прихід на роботу – кава (в тренувальний день, перший прийом іжі був в 9.00, і це було молоко)
10.00 – зелений чай
11.00 – 1 яблуко (грейпфрут, апельсин, персик або будь що по сезону) або 0.5. літра молока (для тих, хто не переносить молока – кефір або йогурт)
12.00 – зелений чай
13.00 – обід (шматок м’яса або риби з гарніром)
14.00 – кава
15.00 – зелений чай
16.00 – 1 яблуко (грейпфрут, апельсин, персик або будь що по сезону) або 0.5. літра молока
17.00 – зелений чай
18.00 (перед походом додому) – горішки
20.00 – шматок м’яса або риби без гарніру
22.00 – творог (без нічого – 100 грам)
Перед сном – ложка лляної олії (хоча, якщо чесно, довше, ніж тиждень я ту олії пити не міг – гидота рідкісна).

Як бачите все абсолютно реально. Головна задача – зменшити розмір шлунку, щоб він не вимагав їжі. Я для цього один раз в тиждень нічого не їв взагалі (хоча це не обов’язково). Тут є ще один сезонний момент – не слухайте байки про те, що яблука, капусту, кропиву, салату або будь-що ще можна їсти відрами – сьогодні Ви з’їсьте відро капусти, а завтра вже відро бараболь.
Ага, до речі про картоплю – її споживання не обмежував. В табу попали тільки солодощі, хлібобулочні і алкоголь. Це я до того, що якщо немає змоги постійно купляти мнєсо, рибу, грепфрути – спокійно заміняйте їх макаронами з твердих сортів, картоплею, огірками і помідорами.

Усьо.

P.S. Я не є дипломованим дієтологом – розказав те, що спрацювало на мені, і що є, як на мене, правильним.
Носоріг зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (08.04.2014), ОРДА (03.04.2014)
Старий 07.04.2014, 14:18 #2375916   #11
Melinda
Учасник
 
Аватар для Melinda
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Pip
А що це у вас за робота така, що вагу зайву набрали? І взагалі що ви вже робите, для того, щоб схуднути? Спорт, дієта, пробували? І те, що ви менше солодкого їсте це звичайно добре, але мабуть все одно вживаєте більше калорій, чим витрачаєте. Тому вам однозначно пайок потрібно урізувати. Коли я худнула після других пологів, теж до речі наіла не один зайвий кг, а мені ще і насилу дається худнути, так от окрім спорту і правильного харчування пила ще XLS. Але все одно, що не говори але їсти потрібно менше. І обов'язково займіться фітнесом, бігом, ну загалом що вам до душі..
Melinda зараз поза форумом  
Старий 07.04.2014, 16:37 #2375989   #12
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Схуднути не проблема. Проблема знаву не набрати.

Додано через 2 хвилини
Мені помагали присідання. Помалу дойшов до 1200 разів. Ціла година йшла. І прес по 100 раз 6 разів. Можна їсти вже що хоч тоді, всерівно будеш худати.

Востаннє редагував Lео: 07.04.2014 о 16:37. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Старий 07.04.2014, 19:49 #2376093   #13
Gonga
Учасник
 
Аватар для Gonga
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Схуднути не проблема. Проблема знаву не набрати.

Додано через 2 хвилини
Мені помагали присідання. Помалу дойшов до 1200 разів. Ціла година йшла. І прес по 100 раз 6 разів. Можна їсти вже що хоч тоді, всерівно будеш худати.
Для мене проблема і схуднути. Спортом займаюсь, не те щоб дуже активно, але 2 рази на тиждень хожу в спортзал. крім того багато з дітьми на вулиці гуляемо. Не їм після шостої вечора. Але в мене вага на місці, так можу на 2-3 кг схуднути, потім знову набираю.

Востаннє редагував Gonga: 15.04.2014 о 22:50.
Gonga зараз поза форумом  
Старий 07.04.2014, 19:54 #2376098   #14
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата так можу на 23 кг схуднути, потім знову набираю.
ОЙ! а яка набрана вага???
в дружини мож 55 кг якби вона 23 скинула......... Хоча було, вона коли завагітніла то поправлялась на 25 кг. Допомогли прості зарядки зранку і ввечері. Ну і стабільні заняття кроватним кун-фу
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 07.04.2014, 21:54 #2376180   #15
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від Gonga Переглянути допис
Для мене проблема і схуднути. Спортом займаюсь, не те щоб дуже активно, але 2 рази на тиждень хлжу в спортзал. крім того багато з дітьми га вулиці гуляемо. Не їм після шостої вечора. Але в мене вага на місці, так можу на 23 кг схуднути, потім знову набираю.
питання в тому, чи реально вам допомагають ті вправи в спортзалі. Тим більше лиш два рази в тиждень.
Колись теж записалась в спортзал, бо займатись самій скучно, та й легше себе заставити туди піти, ніж вдома. Ходила через день (так найбільш правильніше для занять спортом), займалась в повну силу, але за пів року не отримала навіть одного скинутого кіло. І це при тому, що було і правильне харчування, і дієти. Я сама офігівала. А іншим дівчатам, що зі мною займались, чомусь допомагало.
Тому я закинула це все і сама знайшла собі вправи в неті. Дуже допомагають, хоча заставити себе все таки важко буває.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 08.04.2014, 10:04 #2376311   #16
romz
Активний учасник
 
Аватар для romz
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Жінки такі цікаві в цьому плані. " Я так хочу схуднути але не можу, щоб я для цього не робила" Щоб досягти результату не треба щось над звичайного. Ви поглиблюєтися в теорію, шукаєте пігулки, думаєте чого це дієта вам не помагає адже ви вже ЦІЛИЙ ТИЖДЕНЬ на ній седете.)))) Все дуже просто, йдіть в спортзал, але не тренажорний, ви ж не хочете накачатись.)))) Ну так переважно кажуть жінки " якщо я буду підносити велику вагу, буду похожа на чаловіка. АГА ЩЯС, тут хлопцям за пару років не вдається бути похожим на чоловіка а ви за місяць накачаєтесь. Йдіть ви в сторону аеробіки, там аху..но пропотійте і так 4-5 разів на день по 2-4год. а після того побігайте ше з годинку. і то всьо дома закріпіть здоровою їжею (овочі фрукти, каші) їште багато раз по чучуть. оь і все. не треба поглиблюватись в науку і читати пів інтернета як воно працює. ПРАЦЮЙТЕ НАД СОБОЮ, вам в цьому ніхто не поможе, замісь вас ніхто не буде бігати і прес качати.
romz зараз поза форумом  
Старий 08.04.2014, 13:19 #2376385   #17
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

на дах до стєчкіна однозначно

ціна питання - 3л слоїк самогонки з ірисок за 2 години сексотерапії
Стечкин зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
romz (08.04.2014)
Старий 08.04.2014, 13:40 #2376399   #18
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Після народження малої я худала так: зменшила порції в двоє, менше стала їсти випічки і один розгрузочний день на тиждень - лише воду пила. Крутила круг по пів години на день(інтенсивно) - десь через 2 роки живіт щез. Багато(дуже) ходжу пішки. Спортом спеціально не займаюсь. Зараз розгрузочних днів не маю, але вага тримається на місці.Правда холодильник після 8 не відкриваю
Demetra зараз поза форумом  
Старий 08.04.2014, 14:48 #2376431   #19
wisper
Banned
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата на дах до стєчкіна однозначно

ціна питання - 3л слоїк самогонки з ірисок за 2 години сексотерапії
Мені здається,чи в тебе через пост присутні слова - дах,самогонка і сексотерапія?
wisper зараз поза форумом  
Старий 08.04.2014, 15:24 #2376453   #20
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Схуднути то дрібниці)
Важко при тому втримати на рівні "до схуднути" випуклі частини і обличчя ((
Ха) відкрила для себе трохи давніше контрастний душ) то шо лікар приписав.
Зранку і бадьорить, і настрій, як треба)
А пружність шкіри...))))
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (08.04.2014)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:50.