Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Call of Duty: Modern Warfare 3

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.11.2011, 08:38 #1795064   #21
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Гра класна, з перших вражень ніби нічим не уступає 1 і 2 частинам.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2011, 20:25 #1795890   #22
G1N3K0l0G
Любітель дЕвушок)
 
Аватар для G1N3K0l0G
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Цитата:
Допис від Zimer_RZ Переглянути допис
TheGame,вже є)
http://www.ex.ua/view/10928425
так що можна вже валити все,що рухається
тільки завтра сам завантажу,потім відпишу,як воно
як з цього сайту скачати..? нажимаю на нього а вономене веде на головну сторінку а не на тсорінку файлу...(
G1N3K0l0G зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2011, 21:52 #1796093   #23
airgunner
Активний учасник
 
Аватар для airgunner
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

граю...класна...
airgunner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2011, 22:38 #1796198   #24
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Хех, пройшов. ))) Можливо, краща гра з серії модерн варфайр.
zumnuj зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
hiweb (09.11.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.11.2011, 23:50 #1796303   #25
hiweb
 
Аватар для hiweb
Thumbs down Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 устанавливает новый мировой рекорд - 9 миллионов копий продано в первый день
Це фейспалм... Інакше не назвеш. Просто як з лохів, косять бабло. Витрати на рекламу мінімальні, на розробку мінімальні, новий двіжок - нашо? (Двіжок ше від quake 3) Таке враження, що ця вся школота, яка сре кірпічями від калу оф дюті просто нехоче звертати увагу на кращі проекти. З року в рік пічкають одним і тим самим, і такі продажі... ЗОМБІ...
ФУУ знизу
hiweb зараз поза форумом  
Подякували 2:
Derogs (07.02.2012), Ektalion (11.11.2011)
Сказали Фууу!: 4
Cesar (10.11.2011), Kryk (13.11.2011), ternolex (10.11.2011), Yarkop (10.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2011, 01:21 #1796375   #26
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Справедливості ради мушу сказати, що процес стрільби в КоД самий зручний зі всіх шутерів. І це багато що рішає. Я дуже люблю мультиплеєр батли і рівних йому нема, але сама стрільба найоптимальніша саме в КоДі.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 2:
UCreature (11.11.2011), Yarkop (10.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2011, 08:02 #1796428   #27
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Справедливості ради мушу сказати, що процес стрільби в КоД самий зручний зі всіх шутерів. І це багато що рішає. Я дуже люблю мультиплеєр батли і рівних йому нема, але сама стрільба найоптимальніша саме в КоДі.
Цілком підтримую.
Навіть на моєму ще більш-менш нормальному компі гра літає, просто "бомба". Дуже зручне як управління так і стрільба.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2011, 08:22 #1796443   #28
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

якась вона коротка поучається, треба на вихідні скачати. Там мультиплеєр тільки для ліцензії?
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2011, 08:29 #1796452   #29
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Завтра мають привезти ліцензію і це чудово. будем шпіляти
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2011, 12:31 #1796797   #30
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Стрільба тут убога. Це не рівень 2011 року! Пора вдосконалювати свої проекти, а не пічкати людей одним і тим самим.
Було видно як серія розвивається до виходу блек опса. call of duty world at war,call of duty 4, call of duty mw 2 (частини про другу світову) були одними з ліпших ігор свого часу де було багато іновацій, як в технічному плані так і в сюжетному, було дійсно цікаво грати і бачити щось нове, що я і робив. Але потім просто почали доїти "дойну корову". Навіщо вкладати кучу бабла, якщо дурнійшколоті людям можна впихати той самий продукт під інакшою цифрою.
Нехочу нікому нічого доказувати чи переконувати, але неможу зрозуміти одного чим вам так подобається дана гра. Чи можливо ви не грали чи немали можливості пограти у ліпші проекти?
Два комента з інтернету
1. Как дайс не старались, а игра "заставка-коридор-заставка" уже обгоняет по полной. Люду инновации не нужны. Главное чтобы было убивать попроще и побольше
2. И главное что бы это можно было делать не напрягаясь, лежа на диване, одной рукой держа гамбургер, а второй геймпад
hiweb зараз поза форумом  
Подякували 2:
Derogs (07.02.2012), Ektalion (11.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2011, 12:42 #1796818   #31
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

1. Зі всього посту так і не зрозумів чому стрільба вбога? Тому що нема нічого нового? Нового нема, але стріляти зручно.

2. Сингл в БФ3 теж повністю підходить під формулу "заставка-коридор-заставка". Я одного разу кинув гранату і прорвася в тил і засів в куті, так вороги відреспавнилися прямо на мені і побігли всередину кімнати.

3. Не бачу нічого поганого в тому, щоб одною рукою жувати гамбургер. Хочеш хардкору -шуруй в мультиплеєр
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Onufryj (22.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2011, 13:04 #1796863   #32
airgunner
Активний учасник
 
Аватар для airgunner
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Пройшов Battlefield 3 ,зараз проходжу це,хоть в батлі і новий двіжок (хоча насправді це старий відполірований) але код набагато більше подобається,нема тих дурних бліків через які нічого не видно,стрільба хоть якась ''внятна'',прострілювати стіни і т.д. капец як подобається,динаміка місцями просто зашкалює що забуваю дихати і кліпати одне чого бракує це розчленьонки як в блек опсі хоча батл теж дуже сподобався
airgunner зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yarkop (10.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2011, 13:25 #1796884   #33
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Я й ненамагався до тебе донести інформацію про убогість стрільби. Я просто сказав, що це не рівень 2011 року і що потрібно розвиватися, а не нажав кнопку і пф-пф-пф.
Просто погравши в БФ3 на максимальних настройка, 27 моніторі, системі 5.1 розумієш де старалися до тебе донести\показати щось нове, де проект розвивається, вдосконалюється, а де тебе мають за ЛОХА і сують тобі то саме тільки під інакшою цифрою!

Думаю багато купивши це зрозуміли про, що свідчать відгуки.

Пруф
Хардкор в мультиплеєрі калл оф дюті? несміши мене!!

Ах чуть незабув. Всім фанатам увага
"В 2012 году выйдет еще одна игра из серии Call of Duty. Об этом на встрече с инвесторами объявил глава издательства Activision Бобби Котик"
http://lenta.ru/news/2011/11/09/next/

Востаннє редагував hiweb: 10.11.2011 о 13:30.
hiweb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (11.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2011, 17:04 #1797154   #34
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Послухай, тобі само ще не надоїло писати свої пости-висєри? Подобається тобі БФ3? Всі раді за тебе, біжи в тему про цю гру і там співай їй оди і возвеличуй її. Мене наприклад влаштовує бігти по коридору і "жувати гамбургер" і думаю я не один такий.
І ще...
Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
Стрільба тут убога. Це не рівень 2011 року! Пора вдосконалювати свої проекти, а не пічкати людей одним і тим самим.
Було видно як серія розвивається до виходу блек опса. call of duty world at war,call of duty 4, call of duty mw 2 (частини про другу світову) були одними з ліпших ігор свого часу де було багато іновацій, як в технічному плані так і в сюжетному, було дійсно цікаво грати і бачити щось нове, що я і робив.
Я так бачу ти жодної не грав, навіть обложки не бачив. Зі всіх ігор що ти перерахував, про другу світову тільки world at war.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2011, 18:29 #1797249   #35
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Кожен сам оберає для себе ту гру в яку йому грати, я не намагаюся когось в чомусь переконати чи пропагандувати ту чи іншу гру.
До чого я веду. Я не проти даної гри, мені більше дивує політика компанії activision, при таких продажах серії вони жаліють грошей на її розробку\розвикой. Хто не в курсі Black ops продався тиражом 25 міліонів копій не враховуючи цифрові продажі (світовий рекорд). З такими продажами можна було на кожну нову гру новий двіжок писати. Так вот хто ці 9 міліонів людей які купили в перший день продаж дану гру? Для себе висновки я про них зробив...
І такого слова, як висєри немає.
Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Я так бачу ти жодної не грав, навіть обложки не бачив. Зі всіх ігор що ти перерахував, про другу світову тільки world at war.
Можливо я не правильно висловився чи ти не правильно зрозумів мене. Малося на увазі включно частини про другу світову війну (одні з перших частин даної серії) а саме Call of Duty, Call of Duty United offensive, Call of Duty Finest Hour, Call of Duty 2, Call of Duty Big red one, Call of Duty 3. Це так якщо ти не чув чи навіть обложки небачив (с)
hiweb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (11.11.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.11.2011, 20:15 #1797429   #36
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Все там чьотко, вони як не як замутили класну гру, респект їм великий за це!
Закосили мільйони, але хто вам мішає, забабахайте щось кручє, і будете коисити ви, але нє, то тре мати талант просто....
Cesar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zumnuj (10.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2011, 09:11 #1798044   #37
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Все-таки дуже помітно, що гру робила не стара Інфініті Вард. У них завжди були по-справжньому сміливі оригінальні ідеї і вони дуже правильно вміли дати відчути момент. Особисто я з першого МВ досі пам'ятаю ситуацію, коли треба сідати посеред ворожої території, щоб добігти до збитого вертольота і витягнути пораненого пілота. Також як пам'ятаю місію в Прип'яті і фінальний хедшот. Друга частина запам'яталася "дощем" з вертольотів, забігами з тепловізором по Казахстану.

У МВ3 такий момент всього один - місія на борту літака російського президента. Всі ці крутіння в невагомості досить круто. Але в іншому абсолютна безідейність і повторення сценарію попередніх частин. Основний геймплей настільки нудний, що під час перестрілок особисто я засинав навіть вдень. Багато пострілів, вибухів і нуль емоцій.

П.С. Про Блек Опс взагалі не хочу згадувати, хоча цю ігру робила навіть не Інфініті Вард.

Востаннє редагував Ektalion: 11.11.2011 о 09:25.
Ektalion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hiweb (11.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2011, 11:30 #1798202   #38
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Пограв трохи і БФ і КоД. Якшо чесно, що то фігня, що то. Аж розчарований. Як вище написав Ektalion нема моментів, які б захоплювали подих. І справа тут не в кількості вибухів на квадратний метр. Вибухами міг брати лише КоД4, бо він був першим. А тепер, за 4 роки ми вже так наїлися вибухами, що хочеться чогось іншого, чому б наприклад не зробити якись симулятор шпіона, згадайте як ми переодягалися в Медалі за Відвагу! Чому б не зробити щось таке, спокійніше, але наповнене секретами, таємницями і хорошим сюжетом? А вони впяте годують тим самим.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
UCreature (11.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2011, 11:35 #1798211   #39
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

MW3 це як Аддон до MW2, але мені дуже сподобалось на одному диханні пройшов) і ще думаю раза 2 пройду...
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2011, 12:22 #1798280   #40
necromant
Banned
Типово Відповідь: Call of Duty: Modern Warfare 3

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Пограв трохи і БФ і КоД. Якшо чесно, що то фігня, що то. Аж розчарований. Як вище написав Ektalion нема моментів, які б захоплювали подих. І справа тут не в кількості вибухів на квадратний метр. Вибухами міг брати лише КоД4, бо він був першим. А тепер, за 4 роки ми вже так наїлися вибухами, що хочеться чогось іншого, чому б наприклад не зробити якись симулятор шпіона, згадайте як ми переодягалися в Медалі за Відвагу! Чому б не зробити щось таке, спокійніше, але наповнене секретами, таємницями і хорошим сюжетом? А вони впяте годують тим самим.
Котік плідно попрацював)))
але порівнювати екшени типу Brother in Arms, Medal of honor з БФ і КОД трохи некоректно, в перших зразках більше тактичної складової в других побільше шутера
хочеться стелсо шпіонства встановлюй сплінтер сел)
єдине що зараз дуже обурює те що система оцінок ігор які зараз виходять абсолютно не відповідає дійсності і працює як додаткова реклама для продаж
де скажімо після 2007-2008 років ви бачили оцінки 3-6 для крупних проектів, журнали і сайти не ставлять нижче 8-8.5, але гравці більш менш компетентно ставлять 5-6 балів ну і якщо відкинути оцінки гравців фанатиків серій ігор які ставлять 100% незважаючи на вміст то получиться 4-5 балів з 10
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:47.