Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


з ким грати в відносини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.05.2012, 03:12 #1930927   #1
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово з ким грати в відносини

так люд... просьба не судит строго. я не є мачо чи супермен. мені до цих персонажів далеко. а взагілі-то я чуток загрався. треба вибрати одну дівчину, стосово якої зараз проявляти знаки уваги (в вас це так називається). зразу скажу, що мені на них всіх на даному етапі просто пофіг, і для мене кожна з них є не щось інакше, чим ОЖП (особь женского пола). прікол в тому, що вони між собою знайомі і грати по тихому не вийде.
1. Друзі фіг зна скільки. спілкуємось рідко. можем один одному розказувати хто з ким спав, попити соку чи пива, піти куди нам двом буде цікаво. я би це тупо не звучало, але ми друзі. був засос, флірт по нету, але в реалі ні вона ні я не проявляли ініціативу. нормал, але в нас двох "підривний" характер.
2. Лонг тайм релейшнс 1,5 роки. зараз тіпа мороз. всі сидять по своїх норах і чекають хто що буде робити. давив би її по повній. є 2 проблеми: дівчина мало приділяє увагу своїй зовнішності, і її батьки затягнуті. знаєм один про одного більше, чим батьки і всі знайомі разом взяті. зараз хіба її видзвонювати і розігрівати...
3. Роковая женщина. Знайомі недавно. Таке враження, що з нею можна робити що хочеш. З такою і на північному полюсі не буде холодно і скучно. Таке вражняя, що нас двох якби звели жити разом - то ми б випалили всіх поблизу і нам на оточуючих було пифіг. З вигляду навіть досить пристойна і мирна.
4. Маєм про що поговорити. зовнішність - середнє статистичне. треп язиком на рівні, що за людина -- не мав нагоди взнати. досить непогана людина "для життя". є дещо спільного, але не мав нагоди "прощупати".

питання. лишити їх всіх в спокої і жити далі?
якщо комусь з них зараз "давати шест", то кому саме? женитись поки не планую, просто хочеться мати близьку людину (а не просто друзі-знайомі) інакшої статі.
про мій приблизний вік можна здогадатись по тому, як я це все описав.

Востаннє редагував dart: 02.05.2012 о 03:19.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2012, 07:22 #1930941   #2
Federico
Старожил
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

якшо взагалі на всіх байдуже,то шукай когось другого. не розумію,шо за прикол страдати відносинами з людиною,на яку пофіг є вона чи ні...

якшо з цих,то просто проводь побільше часу зі всіма,там поймеш,хтось надоїсть скоро,хтось може ,навпаки,пояне більше подобатись.
Federico зараз поза форумом  
Подякували 3:
cheesy (03.05.2012), dart (02.05.2012), erazel (03.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2012, 08:30 #1930961   #3
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

Бери третю
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2012, 08:31 #1930963   #4
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

Federico, і всі хто відписав - подякував. а то часом від всяких роздумів починаєш зациклюватись.
відпитсувати буду тут, щоб не "апати" тему, хороших порад вже написали.

Востаннє редагував dart: 02.05.2012 о 13:41.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2012, 09:43 #1931019   #5
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

Таке враження, що з нею можна робити що хочеш. - якшо ви розумієте про шо я.

№ 3 як на мене.
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2012, 11:08 #1931078   #6
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
1. Друзі фіг зна скільки. спілкуємось рідко. можем один одному розказувати хто з ким спав, попити соку чи пива, піти куди нам двом буде цікаво. я би це тупо не звучало, але ми друзі. був засос, флірт по нету, але в реалі ні вона ні я не проявляли ініціативу. нормал, але в нас двох "підривний" характер.
2. Лонг тайм релейшнс 1,5 роки. зараз тіпа мороз. всі сидять по своїх норах і чекають хто що буде робити. давив би її по повній. є 2 проблеми: дівчина мало приділяє увагу своїй зовнішності, і її батьки затягнуті. знаєм один про одного більше, чим батьки і всі знайомі разом взяті. зараз хіба її видзвонювати і розігрівати...
3. Роковая женщина. Знайомі недавно. Таке враження, що з нею можна робити що хочеш. З такою і на північному полюсі не буде холодно і скучно. Таке вражняя, що нас двох якби звели жити разом - то ми б випалили всіх поблизу і нам на оточуючих було пифіг. З вигляду навіть досить пристойна і мирна.
4. Маєм про що поговорити. зовнішність - середнє статистичне. треп язиком на рівні, що за людина -- не мав нагоди взнати. досить непогана людина "для життя". є дещо спільного, але не мав нагоди "прощупати".
1. В тебе вже там давно стоїть ярлик "Просто Друзі" ,той ярлик врятлі ти знімеш з себе,так що перший варіант відпадає.

2. Якщо ти все знаєш про людину то стає скучно і нецікаво ,+ якщо не дивиться за зовнішністю то таких треба обходити десятою дорогою.

3. Якщо тобі все і зразу приносять на тарілочці то нема ніякого азарту ,згодом тобі це все просто надоїсть .

4. Як на мене , вибір би впав саме на цей варіант . З новими людьми якось цікавіше ,шось нове взнаєш ,а не слухати по 100500 раз одні і ті самі історії як би було з варіантами 1,2,3.

Хоча я б на твому місці шукав таку дівчину , з якою би в тебе не виникало питання : "кого мені вибрати"
Masquerade зараз поза форумом  
Подякували 2:
dart (02.05.2012), dich (02.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2012, 11:19 #1931085   #7
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

А нахера тобі взагалі зараз довгострокові стосунки? Чи ти тримаєш на запасний варіант? А потім знайдеш кращу і "стару" дівчину в утіль? Розкажи їм конкретно так і так. Знайте, мені на вас пасрать. Хочете - будьте зі мною, ні - не тримаю.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Federico Переглянути допис
не розумію,шо за прикол страдати відносинами з людиною,на яку пофіг є вона чи ні...
А цим страдають овер 9000 людей. Тобто воно їм нахер не потрібно, але ж тре щось друзям розказувати. Люди просто не можуть жити без проблем. А декому просто скучно жити і шукають проблем на рівному місці самі.

Востаннє редагував Nemesis-T: 02.05.2012 о 11:19. Причина: Пізніше додано
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ramochnik (03.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2012, 12:18 #1931115   #8
Freeboy
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
треба вибрати одну дівчину, стосово якої зараз проявляти знаки уваги (в вас це так називається). зразу скажу, що мені на них всіх на даному етапі просто пофіг, і для мене кожна з них є не щось інакше, чим ОЖП
Не знаю як це називається у вас ....а в нас кажуть "шукаю дівчину для регулярного перепиху,перетраху і т.д."

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
якщо комусь з них зараз "давати шест", то кому саме? женитись поки не планую, просто хочеться мати близьку людину (а не просто друзі-знайомі) інакшої статі.
Вибирай ту до якої більше "шест" тягнеться.....бо якщо б тобі була потрібна близька людина.то ти б не вибирав між дівчатами на яких тобі "просто пофік"

Востаннє редагував Freeboy: 02.05.2012 о 12:20. Причина: Пізніше додано
Freeboy зараз поза форумом  
Подякували 5:
erazel (03.05.2012), Jane Doe (02.05.2012), jew (03.05.2012), Natyl4uk (14.06.2012), Джалка (02.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2012, 17:34 #1931270   #9
neutron
Противний учасник
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

Якщо для короткотривалих стосунків, то вибирай ту, із якою найкраще в ліжку. А якщо для життя, то ту, про яку колись казали " серце підкаже".
neutron зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (03.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2012, 19:47 #1931331   #10
Prodigy
Остановите Землю я сойду
 
Аватар для Prodigy
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
так люд... просьба не судит строго. я не є мачо чи супермен. мені до цих персонажів далеко. а взагілі-то я чуток загрався.
Мені здається - тут все ясно з назви теми :"з ким грати в відносини?"
Якщо грати,то будь з ким(тим більше,що тобі пофіг),а якби ти хотів справжніх відносин,то відчув би сам,з ким тобі краще
Prodigy зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheesy (03.05.2012), Джалка (02.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2012, 20:49 #1931380   #11
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

голосую за номер три!
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2012, 22:46 #1931498   #12
Hoar
Учасник
 
Аватар для Hoar
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

якщо не обереш ту, з якою і на полюсі Африика, то обкусаєш нігті по плечі і років так за десять ( дай Бог щоб доля повторно звела! ) зрозумієш, який ти довбодятел був тепер.... чесно ) п.с. одумайся, поки не пізно ))
Hoar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2012, 23:11 #1931510   #13
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

Цитата
Допис від neutron Переглянути допис
Якщо для короткотривалих стосунків, то вибирай ту, із якою найкраще в ліжку
хех, не буду ж я їх всіх пробувати в ліжку.)) це не в моєму репертуарі і вони всі між собою знайомі.
подивимось на 4, хоча б просто поспілкуюсь. може і получу розворот-поворот, все таки не тільки я вибираю...) більше деталей писати не буду, щоб не получився деанон.
3-ку рішив лишити в спокої. для таких людей важлива фінансова влаштованість (це природньо, а в таких тіпажів такі пріоритети). вона буде вибирати того, з ким вона буде краще влаштована. Хотя мб і любов) Забув додати саме головне. По непровіреній інфі вона зараз проживає з хлопцем.
ще рез дякую всім небайдужим.

------
Щоб не апати практично закриту тему змінюю це повідомлення.
Одне діло, коли ти шукаєш когось на 1-2 рази, а інакше коли тобі хочеться чогось на довше. Тоді починаєш розуміти, що ти відповідаєш вже не тільки за себе, але і за людину, яку ти приручив.
Поки нічого нового, 4-ка поки по плану не буде мати часу, нам спішити нема куди. І треба дати час, щоб інфа про моє "мовчання" від 3-ки дойшла до 4-ки.))
Masquerade окреме спасибі за обгрунтовану відповідь.

Востаннє редагував dart: 05.05.2012 о 21:13.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2012, 08:14 #1931642   #14
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

Цитата:
Допис від Hoar Переглянути допис
якщо не обереш ту, з якою і на полюсі Африика, то обкусаєш нігті по плечі і років так за десять ( дай Бог щоб доля повторно звела! ) зрозумієш, який ти довбодятел був тепер.... чесно ) п.с. одумайся, поки не пізно ))
Аргументуй.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2012, 16:15 #1932025   #15
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

третя, це про мене
я б погралася))
voska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2012, 19:13 #1932140   #16
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
третя, це про мене
я б погралася))
Шо)))))) Вже фсьо?????
http://forum.te.ua/showpost.php?p=1922635&postcount=1
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2012, 21:05 #1932225   #17
cheesy
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

3, якщо вона також зацікавлена. 4, якщо ні.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 15:22 #1932691   #18
Hoar
Учасник
 
Аватар для Hoar
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Аргументуй.
Можу сказати лише те, що був у схожій ситуації, коли став на роздоріжжі, але такого великого вибору ( аж 4! дівчини на раз )) не мав. Тепер лиш маю осад, який так і лишатиметися до кінця мені відведеного. Факт лиш в тому, що все ж таки новий виток, тих старих відносин зроблено. І саме це, тішить чи ненайбільше п.с. і взагалі, чому з тих всіх людей, що тут постилися, ти виділяєш мій допис?! Знову роздирає любопитство?? )) Аргументуй! )
Hoar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 18:42 #1932829   #19
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: з ким грати в відносини

Цитата:
Допис від Hoar Переглянути допис
Можу сказати лише те, що був у схожій ситуації, коли став на роздоріжжі, але такого великого вибору ( аж 4! дівчини на раз )) не мав. Тепер лиш маю осад, який так і лишатиметися до кінця мені відведеного. Факт лиш в тому, що все ж таки новий виток, тих старих відносин зроблено. І саме це, тішить чи ненайбільше п.с. і взагалі, чому з тих всіх людей, що тут постилися, ти виділяєш мій допис?! Знову роздирає любопитство?? )) Аргументуй! )
Знову? здається,це вперше. Просто стало цікаво. Ніякого переходу на особистості. Я взагалі незнаю хто ти. Тай мені байдуже
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:39.