Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


Все про в'язання

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.05.2010, 19:40 #1336986   #1
Dina
 
Аватар для Dina
Типово Все про в'язання

Пропоную в цій темі об'єднатися всім, хто любить в'язати та живе в Тернополі.
Було б цікаво побачити, хто над чим працює, обмінятися корисною інформацією та ідеями.
Давайте знайомитися, спілкуватися, можливо, це принесе користь багатьом творчим людям, як початківцям, так і тим, хто професійно займається в'язанням. Хто знає?




Додано через 5 хвилин
Що ж почну з себе.

Вмію в'язати з дитинства, але активно займаюся останніх декілька років.

Спочатку мені цікаво було в'язати моделі з журналів, а зараз перейшла на власні розробки. Останнім часом я займаюся переважно в'язанням шапок, шарфів, снудів та працюю з напрямком безшовного в'язання (seamless knitting).

Мій альбом з в'язаними речами.

Деякі описи моїх власних дизайнів можна подивитися тут.

Востаннє редагував Dina: 23.12.2011 о 15:35. Причина: Пізніше додано
Dina зараз поза форумом  
Подякував(ла):
LYDA (13.09.2011)
Старий 17.05.2010, 19:45 #1337027   #2
christina
 
Аватар для christina
Типово Відповідь: Все про в'язання

я в'яжу переважно гачком.
спицями у мене не виходить швидко в'язати.. але всілякі дрібниці типу дитячої шапочки то й спицями можна. за вечір шапочка готова

які нитки ви використовуєте і де купуєте?
я зараз дуже щаслива, придбала 3фунтовий кон 100% шовкової нитки, за описом мало бути типу Lace (в описі зазначали 32 wpi). прийшов точно не менше Fingering. та я все рівно задоволена. думаю як прилаштувати.
я купую нитки переважно на ебеї, але інколи пролітаю з кольорами, та наприклад як цього разу з типом нитки, але поки не знайшла кращого варіанту.
christina зараз поза форумом  
Старий 17.05.2010, 19:58 #1337052   #3
мишенятко))
 
Аватар для мишенятко))
Типово Відповідь: Все про в'язання

мені дуже подобається вязати, але мало що вмію..... можу звязати накидку на спицях, декоративні рюкзаки...... хочу навчитись вязати крючком, але самостійно чомусь невиходить.... може порадите, хто і як освоював це ремесло???
мишенятко)) зараз поза форумом  
Старий 18.05.2010, 10:17 #1337701   #4
Dina
 
Аватар для Dina
Типово Відповідь: Все про в'язання

christina
на рахунок ниток-Yarn Art, Alize,Lanoso- я купую переважно в Тернополі на центр ринку, оріоні та на 2 пов універмагу.
Того що немає в Тернополі купую в Інтернет-магазинах або через знайомих в інших містах.

Перелік Ін-т-магазинів з доставкою по Україні можна почитати тут

мишенятко))
я б порадила вам
-вчитися в'язати на маленьких і простих по схемам речах
-спробувати відеоуроки (я сама вчуся деяким прийомам так) на You Tube-наприклад
якщо 2 рази клацнути на екрані вийдете на ютюб та знайдете інші уроки.
Dina зараз поза форумом  
Подякував(ла):
LYDA (13.09.2011)
Старий 08.06.2010, 14:56 #1362547   #5
Dina
 
Аватар для Dina
Типово Відповідь: Все про в'язання

Для початківців
основні форуми, де є гарні розділи по в'язанню (всі форуми російськомовні, але форумів про в'язання українською не бачила)

http://club.osinka.ru/forum-12?sid=d...dd6e9468acb5d4
http://forum.korabel.net/index.php
http://www.craftworld.ru/forum/
http://forum.hobbyportal.ru/

Глобальна американська в'язальна спільнота (потрібна попередня реєстрація)
https://www.ravelry.com/, українська група http://www.ravelry.com/groups/knit-in-ukraine

Для тих майстрів, хто хоче продавати свої роботи або працювати на замовлення
російський сайт http://www.livemaster.ru/
Dina зараз поза форумом  
Подякували 2:
christina (08.06.2010), LYDA (13.09.2011)
Старий 08.06.2010, 15:51 #1362608   #6
christina
 
Аватар для christina
Типово Відповідь: Все про в'язання

я зараз в'яжу з Recycled Sari Silk Yarn

Діна, маєте досвід з цією пряжею? Мені цікаво як вона носиться, бо те як в'яжеться, як я вже зрозуміла, залежить вд моточка.
christina зараз поза форумом  
Старий 08.06.2010, 19:06 #1362818   #7
Dina
 
Аватар для Dina
Типово Відповідь: Все про в'язання

christina
Я цих ниток не пробувала, але якщо ви хочете подивитися, що з цієї пряжі вже в'язали, то тут дещо є (це посилання на Ravelry, там треба попередньо зареєтруватися. Раз ви купуєте нитки за кордоном, то там є дуже зручний пошук по більшості марок ниток, для вас це може бути дуже корисно, до того ж, там є окремі групи багатьох іноземних магазинів та посилань багато).
Чесно кажучи, дивлячись на ті проекти що є по посиланню, я не дуже вражена ідеями використання, можливо можна було б щось цікавіше підібрати під ці нитки.
Dina зараз поза форумом  
Старий 08.06.2010, 19:23 #1362829   #8
christina
 
Аватар для christina
Типово Відповідь: Все про в'язання

Ех, закордоном нитки в магазинах в бешенну ціну
Ця нитка трішки важка для в'язання і трохи дорогувата для великих проектів. За рахунок текстури самої нитки та її кольору - більшість узорів дивитися взагалі не будуть, тільки самі простіші.
Тому напевно більшість в'яже маленькі речі з простим узором.
Я вчора прочитала купу відгуків про цю нитку, але коли перемотала другий моточок, зрозуміла, що перший мені попався ще той, там і насінинки були, й обриви, скручена вона була так, що я постійно була змушена розкручувати. Наступні чотири мотка набагато кращі.

З нитки вовна/шовк я в'язала літню кофточку. Пробувала різні узори, але найкраще дивився - найпростіший. Не знаю чого, але колір нитки "з'їдає" більшість узорів.


Коли буду дов'язувати кофтинку повністю з шовкової пряжі, пофоткаю нитку, щоб було наглядніше
christina зараз поза форумом  
Старий 09.06.2010, 10:20 #1363409   #9
Dina
 
Аватар для Dina
Типово Відповідь: Все про в'язання

Цитата Ця нитка трішки важка для в'язання і трохи дорогувата для великих проектів. За рахунок текстури самої нитки та її кольору - більшість узорів дивитися взагалі не будуть, тільки самі простіші.
Тому напевно більшість в'яже маленькі речі з простим узором.
Я згідна з вами.
Ваша маєчка також дуже симпатична.

Цитата Ех, закордоном нитки в магазинах в бешенну ціну
А на е-беї ви купуєте нитки і живете в Тернополі чи за кордоном (я просто трохи не зрозуміла)?
Dina зараз поза форумом  
Старий 18.06.2010, 13:34 #1373447   #10
Dina
 
Аватар для Dina
Типово Відповідь: Все про в'язання

Можна скачувати багато цікавих японських журналів і не тільки по в'язанню http://giftjap.info/crochet.php
Dina зараз поза форумом  
Подякував(ла):
christina (02.07.2010)
Старий 02.07.2010, 15:56 #1388416   #11
christina
 
Аватар для christina
Типово Відповідь: Все про в'язання

Я забула пофоткати нитку
маю тільки такі фотки
christina зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dina (03.07.2010)
Старий 03.07.2010, 17:09 #1389247   #12
Dina
 
Аватар для Dina
Типово Відповідь: Все про в'язання

А я поставлю свій маленький звіт на даний момент

остання моя кофта з ВВХ, про яку я писала раніше



а в роботі всім відомі Каскади Костуровой (інфо по моделі є 1-тут і 2-тут), хто їх тільки вже не в'язав, ось і я теж добралася. Планую зробити спідницю+топік. (Ну, а там подивимось, що вийде)

Востаннє редагував Dina: 23.12.2011 о 15:36.
Dina зараз поза форумом  
Старий 24.07.2010, 15:36 #1410817   #13
Dina
 
Аватар для Dina
Типово Відповідь: Все про в'язання

Ось мій результат спідниця по візерунку Каскади Костурової. Пішло 280гр ниток Максі Віскоза, гачок 1,6. Нижня спідниця-шифон.



Востаннє редагував Dina: 15.10.2010 о 16:05.
Dina зараз поза форумом  
Старий 27.08.2010, 18:19 #1438704   #14
Dina
 
Аватар для Dina
Типово Відповідь: Все про в'язання

Ось ще моя варіація на тему Каскади Костурової, це пояс для занять арабськими танцями та трайблом.
Як зв'язати таке є тут


Dina зараз поза форумом  
Старий 25.09.2010, 13:08 #1457436   #15
Dina
 
Аватар для Dina
Типово Відповідь: Все про в'язання

Корисні майстер-класи з в'язання для початківців і не тільки.
http://www.magiya.com.ua/master_class/mk_spokes/?pn=1

Майстер-класи та відео передач з серії Зроблено руками, яку показували і на тернопільському каналі на каналі tv-4.
http://tvsheru.rutube.ru/movies
Dina зараз поза форумом  
Старий 25.09.2010, 23:14 #1457783   #16
[Коти_Ходять_Лапками]
 
Аватар для [Коти_Ходять_Лапками]
Типово Відповідь: Все про в'язання

Дуже хотіла б навчитися. Та зараз якось дуже бракує часу...і ентузіазму
[Коти_Ходять_Лапками] зараз поза форумом  
Старий 28.09.2010, 19:28 #1459545   #17
Dina
 
Аватар для Dina
Типово Відповідь: Все про в'язання

[Коти_Ходять_Лапками]
А підкажіть мені, будь ласка, з точки зору початківця, в чому саме бачаться складнощі для навчання?

Мене, наприклад, коли я тільки починала займатися в'язанням, дуже розстроювала якість моїх виробів (я бачила, як моя мама вміє робити, або те, що було в журналах, а в мене було зовсім не те, що хотілося). Але з часом, з віком, з досвідом багато чого змінюється. Звісно, як в будь-якій справі, тут потрібно ВЕЛИКЕ БАЖАННЯ та любов до самої справи. В'язання, як будь-яка, ручна робота вимагає багато терпіння та критичності до того, що ти робиш, здатності довести до кінця почате (іноді треба щось переробляти-так набувається досвід). Але з часом ручна робота приносить все більше і більше задоволення.
Звісно, важливе ще почуття смаку, яке до речі виховується, якщо багато дивишся гарних зразків, журналів.
Dina зараз поза форумом  
Старий 29.09.2010, 17:47 #1460378   #18
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Все про в'язання

Цитата:
Допис від мишенятко)) Переглянути допис
мені дуже подобається вязати, але мало що вмію..... можу звязати накидку на спицях, декоративні рюкзаки...... хочу навчитись вязати крючком, але самостійно чомусь невиходить.... може порадите, хто і як освоював це ремесло???
Я нещодавно освоїла в"язання крючком, так цікаво Довго питала, чекала щоб показали, навчили но...Сіла за компа познаходила всякі узори, позначки, роз"яснення того всього і почала наполегливо пробувати.Таке класне болеро вийшло, тепер на черзі маєчку декорую під нього Раніше на спицях в"язала вже багато років не можу без того всього хочу ще дуже навчитись крою і шиттю

Востаннє редагував Niusa: 29.09.2010 о 17:54.
Niusa зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 16:42 #1461971   #19
Dina
 
Аватар для Dina
Типово Відповідь: Все про в'язання

Цитата
Допис від niusa Переглянути допис
не можу без того всього хочу ще дуже навчитись крою і шиттю
ось тут було про курси крою та шиття в Тернополі, здається мені, що там нещодавно був новий набір. Про якість курсів, особисто я, нічого сказати не можу.
Dina зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 16:49 #1461978   #20
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Все про в'язання

Цитата:
Допис від Dina Переглянути допис
ось тут було про курси крою та шиття в Тернополі, здається мені, що там нещодавно був новий набір. Про якість курсів, особисто я, нічого сказати не можу.
Дякую
Niusa зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
в'язання



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:50.