Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.10.2008, 16:50 #719162   #1
Sonic
 
Аватар для Sonic
Типово Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час!

Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час!
Sonic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2008, 16:59 #719168   #2
Fm
 
Аватар для Fm
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час!

Протасевича (між вулицями Довженка та Л.Українки)
або далі по обїзній в сторону дружби (заправки-близнюки ВОГ)

Сауна біля пако (в сторону рибної гуртовні)

Обїзна на Львів в районі генделика "Едем"

Кабаки на хмельницькій трасі (5км, аеропорт, етс...)

Це там де бачив, що водяться.
Вдалого полювання
Fm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2008, 18:10 #719214   #3
noodle-box
активний дочитувач
 
Аватар для noodle-box
Post Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час!

... цікаво звучить: "в сауні провести еротично час"
...
noodle-box зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2008, 08:54 #719550   #4
Qwerty ^_^
 
Аватар для Qwerty ^_^
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час!

сауна для того шоб попаритись, попити пивка, а не для того шоб еротично час проводити!
Qwerty ^_^ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2008, 13:12 #719728   #5
beser
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час!

Заодно повідмиваєш їх, бо вони зазвичай "Фантою" підмиваються...
beser зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ingenue (03.10.2012), natalo4ka (09.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2008, 16:40 #719863   #6
Rumba
Arrow Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час!

Цитата:
Допис від Fm Переглянути допис
Протасевича (між вулицями Довженка та Л.Українки)
або далі по обїзній в сторону дружби (заправки-близнюки ВОГ)

Сауна біля пако (в сторону рибної гуртовні)

Обїзна на Львів в районі генделика "Едем"

Кабаки на хмельницькій трасі (5км, аеропорт, етс...)

Це там де бачив, що водяться.
Вдалого полювання
ЕКСПЕРТ!
Rumba зараз поза форумом  
Подякував(ла):
timka.org (17.10.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2008, 17:04 #719876   #7
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

Да..але краще сказати в якій сауні йде услуга з дівчатами, щоб не паритиьсь і на дорогах в кущах шукати)))
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2008, 20:21 #720006   #8
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

Сумна статистика свдчить, що найбільше повій серед тернопільських студенток, попитай в гуртожитках...
Звичайно, на смак і колір товариша немає, але є речі, від яких шлюшку не відпариш навіть в сауні...
Заведи краще собі постійну дівчину, і впевнена, що вона не відмовиться провести з тобою "еротично час" де завгодно...
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2008, 20:28 #720009   #9
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

Цитата:
Допис від oliater Переглянути допис
Сумна статистика свдчить, що найбільше повій серед тернопільських студенток, попитай в гуртожитках...
Звичайно, на смак і колір товариша немає, але є речі, від яких шлюшку не відпариш навіть в сауні...
Заведи краще собі постійну дівчину, і впевнена, що вона не відмовиться провести з тобою "еротично час" де завгодно...
ггг ну постійна набагато дорожче обійдеться тай мозгів шлюха дрочити не буде...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякували 18:
Згорнути/розгорнути список подяк

Сказав(ла) Фууу!:
natalo4ka (09.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2008, 20:57 #720021   #10
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

Цитата:
Допис від oliater Переглянути допис
Сумна статистика свдчить, що найбільше повій серед тернопільських студенток, попитай в гуртожитках...
Звичайно, на смак і колір товариша немає, але є речі, від яких шлюшку не відпариш навіть в сауні...
Заведи краще собі постійну дівчину, і впевнена, що вона не відмовиться провести з тобою "еротично час" де завгодно...
Якщо це ти до мене говорив, то в мене є дівчина. А на рах. повій питаюсь з інтересу, так як не доводилось користуватись їхніми послугами.
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2008, 21:11 #720033   #11
Позорная Звезда
 
Аватар для Позорная Звезда
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

на вокзалі! можна втикнути там в барі Темп
Позорная Звезда зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2008, 21:23 #720046   #12
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

SLONRU
Не "говорив", а говорила...
Ну , якщо ради інтересу, то я тобі реальну статитику сказала. Не можу не втриматись - і ще раз раджу: не роби дурниць. Хоч то і не моя справа і не зовсім в тему, але не розумію чоловіків, які користуютьтся послугами повій. Я навіть можу зрозуміти, чому пішов до коханки, але повія - то ж гидко.. Фу, фу... Аж передьргує, така мені гидка думка про них, принаймі протих, яких доводилось бачити...
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2008, 21:25 #720047   #13
Позорная Звезда
 
Аватар для Позорная Звезда
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

Цитата:
Допис від oliater Переглянути допис
SLONRU
Не "говорив", а говорила...
Ну , якщо ради інтересу, то я тобі реальну статитику сказала. Не можу не втриматись - і ще раз раджу: не роби дурниць. Хоч то і не моя справа і не зовсім в тему, але не розумію чоловіків, які користуютьтся послугами повій. Я навіть можу зрозуміти, чому пішов до коханки, але повія - то ж гидко.. Фу, фу... Аж передьргує, така мені гидка думка про них, принаймі протих, яких доводилось бачити...
по ходу вони не люди
Позорная Звезда зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2008, 00:04 #720119   #14
Roksvel
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

Цитата:
Допис від oliater Переглянути допис
SLONRU
Не "говорив", а говорила...
Ну , якщо ради інтересу, то я тобі реальну статитику сказала. Не можу не втриматись - і ще раз раджу: не роби дурниць. Хоч то і не моя справа і не зовсім в тему, але не розумію чоловіків, які користуютьтся послугами повій. Я навіть можу зрозуміти, чому пішов до коханки, але повія - то ж гидко.. Фу, фу... Аж передьргує, така мені гидка думка про них, принаймі протих, яких доводилось бачити...


Від коханки до повії - один крок
Roksvel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2008, 05:54 #720143   #15
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

Та чо ви до мене пристали?)) То ж не я тему створив і не задавав питання, росто тему підтримав))))
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2008, 07:31 #720156   #16
geroi_cccr
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

Доречі в середу сиджу дома спокійно дивлюсь телевізор (Новий канал) і як завжди на Лесі Українки по тому каналу чути розмови таксистів. Так вот один говорив шо тільки що до нього підійшли дві дівчини і дали свою візитку в якій було написано що вони надають інтим послуги. Шей ціну в ефір оголосив 375 грн.
geroi_cccr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2008, 08:41 #720190   #17
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

Цитата
Допис від geroi_cccr Переглянути допис
Доречі в середу сиджу дома спокійно дивлюсь телевізор (Новий канал) і як завжди на Лесі Українки по тому каналу чути розмови таксистів. Так вот один говорив шо тільки що до нього підійшли дві дівчини і дали свою візитку в якій було написано що вони надають інтим послуги. Шей ціну в ефір оголосив 375 грн.
ого! багацько....шлюшки хочуть!
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2008, 08:52 #720200   #18
Qwerty ^_^
 
Аватар для Qwerty ^_^
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

якшо двох, на всю н1ч .. за 375 - то не так вже й багато ))
Qwerty ^_^ зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (24.12.2008), timka.org (17.10.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2008, 08:55 #720205   #19
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

Цитата:
Допис від Qwerty ^_^ Переглянути допис
якшо двох, на всю н1ч .. за 375 - то не так вже й багато ))
смішно то шо 375, вже б краще 400 чи 300 то напевно 375 з торгами)))
koka_in зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2008, 09:16 #720222   #20
Paradoxx
 
Аватар для Paradoxx
Типово Відповідь: Де можна в Тернополі знайти дівчат легкої поведінки щоб в сауні провести еротично час?

Ога, они бы еще дисконтную программу ввели для постоянных клиентов
Paradoxx зараз поза форумом  
Подякував(ла):
patty smith (15.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:32.