Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Правила Інтернет-етикету

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.04.2011, 11:13 #1617576   #1
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Правила Інтернет-етикету

Цей неписаний закон називається нетикет (загальні для всіх користувачів кіберпростору правила). 1. Поважай інших інтернетівців! Пам’ятай золоте правило: спілкуйся з будь-яким віртуальним співрозмовником так само, як ти хочеш, щоб інші поводилися з тобою!
2. Дотримуйся законів і правил поведінки, прийнятих у реальному житті. Наприклад, не порушуй законів, не лайся матом, не розсилай шкідливого програмного забезпечення.
3. Не ходи в чужий монастир зі своїм статутом! Якщо ти випадково заблукав у чиєсь співтовариство (форум, блог, чат), спочатку озирнись, освойся з місцевою манерою спілкування. Поважай місцевих «авторитетів»!
4. Поважай час і гроші інших! Наприклад, відправляючи кому-небудь надмірної ваги файл, скористайся архіватором.
5. Намагайся дбати про читача твоїх повідомлень! Пиши грамотно, ретельно форматуй свій текст, розбиваючи його на відповідні пункти, абзаци. Не забувай про розділові знаки!
6. Не зловживай смайликами!
7. Ніколи не дублюй повного тексту матеріалу (листи, повідомлення), який ти коментуєш. У той же час цитуй достатньо оригінальний текст, аби було абсолютно ясно, що саме ти коментуєш.
8. Не провокуй агресивної реакції в одержувача твого повідомлення. Уникай категоричних тверджень!
9. Не пиши листи і повідомлення ОДНИМИ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ: адресату може здатися, що ти на нього кричиш!
10. Якщо ти кипиш праведним гнівом, не піддавайся спокусі відповісти негайно! Затамуй відповідь хоча б на деякий час.
11. Поважай інакомислячих! Не намагайся довести свою правоту за будь-яку ціну!
12. Не створюй і не розсилай спаму, не флуди і не займайся флеймом!
13. Уникай трьох «Ха» – Хамство, Хакерство, Халява!
14. Поділися своїми знаннями!
15. Поважай недоторканність приватного життя інших користувачів мережі!
16. Умій прощати чужі промахи і помилки! Не знущайся над чужими помилками, не збиткуйся над новачками!
17. Не забувай, що інтернет є загальнодоступним! Пам’ятай про дітей!
18. Поважай авторські права!
19. Не будь шовіністом! Пам’ятай, що кіберпростір - інтернаціональний!
20. Інтернетівці, давайте жити дружно! ..


http://poglyad.te.ua/2011/04/interne...a-ternopolyan/
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 4:
andzhej (04.04.2011), Igor7 (05.04.2020), Носоріг (24.04.2014), Фантас (04.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2011, 13:21 #1618290   #2
Фантас
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Ті, які в віртуалі обсирають інших, в реалі підлі і ниці боягузи.
Фантас зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2011, 21:01 #1618628   #3
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Хороша стаття братів Карпанових
Моральний кодекс інтернет-дописувача або Правила особистої інформаційної гігієни


Прихований текст: текст 


http://www.pravda.com.ua/columns/2011/03/30/6067046/
roots зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Носоріг (24.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2011, 21:23 #1618655   #4
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Цитата
Допис від Фантас Переглянути допис
Ті, які в віртуалі обсирають інших, в реалі підлі і ниці боягузи.
Повністю згідна.На 90 % так воно і є.
В інтернеті всі герої.
Цитата 3. Не ходи в чужий монастир зі своїм статутом! Якщо ти випадково заблукав у чиєсь співтовариство (форум, блог, чат), спочатку озирнись, освойся з місцевою манерою спілкування. Поважай місцевих «авторитетів»!
Під словом "авторитети",що мається на увазі?
Larochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2011, 22:25 #1618715   #5
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

якшо ви так все знаєте і такі лицарі кодексу честі...
чому не зробите +/- карми з підписом хто це робить....
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 3:
Rockgorn (16.05.2012), zyxel (25.04.2014), Дєцко (05.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2011, 10:42 #1618933   #6
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
якшо ви так все знаєте і такі лицарі кодексу честі...
чому не зробите +/- карми з підписом хто це робить....
На сто % поддерживаю.

И еще одно забыли
"Это Интернет, детка. Здесь могут послать на ***".
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2012, 11:55 #1935356   #7
VikuxaIruxa
Учасник
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Не робіть іншим те, чого не хочете отримати від них самі. Поставте себе на місце людини, з якою розмовляєте. Відстоюйте свою точку зору, але не ображайте тих, хто навколо вас.

У кіберпросторі кажуть: "Пам'ятайте, що Ви розмовляєте з людиною". Коли ви використовуєте телекомунікації, то маєте справу з екраном комп'ютера. Ви не можете жестикулювати, змінювати тон, і Ваша особа не має жодного значення. Слова, тільки слова - це все, що бачить Ваш співрозмовник.

Коли ви ведете розмову електронною поштою або в конференції, можна дуже легко помилитися в тлумаченні слів Вашого співрозмовника. І, на жаль, забути про те, що Ваш адресат теж людина зі своїми почуттями і звичками.

Однак не забувайте про головний принцип мережевого етикету: повсюдно в мережі знаходяться реальні люди.

І ще одна причина, через яку слід бути чемним у мережі. Коли Ви зв'язуєтеся в кіберпросторі, пам'ятайте, що Ваші слова фіксуються. Можливо вони збережуться там, куди Ви вже не зможете дістатися. Інакше кажучи, є шанс, що вони ще повернуться і зашкодять Вам, а у Вас не буде жодної можливості вплинути на цей процес.

Додано через 48 секунд
Пам'ятайте, людина, з якою ви спілкуєтеся за допомогою клавіатури, не бачить ваших емоцій, не чує вашого голосу. Постарайтеся представити себе на місці цієї людини і правильно формуйте свої думки, для того, щоб уникнути невірного трактування вашої думки.

Востаннє редагував VikuxaIruxa: 08.05.2012 о 11:55. Причина: Пізніше додано
VikuxaIruxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2012, 11:58 #1935361   #8
jurchenkaljavas
Учасник
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Поважайте право на приватне листування

Не зловживайте своїми можливостями

Додано через 1 хвилину
Пам'ятайте, що Ви знаходитесь у кіберпросторі

Додано через 1 секунду
Пам'ятайте, що Ви знаходитесь у кіберпросторі

Востаннє редагував jurchenkaljavas: 08.05.2012 о 11:58. Причина: Пізніше додано
jurchenkaljavas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2012, 11:59 #1935365   #9
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Правила Інтернету?

Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (09.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2014, 14:34 #2382203   #10
HegayV
Учасник
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

На мою думку використання молодіжного сленгу в Інтернеті не є таким недоречним, як у реальному житті, особливо під час спілкування на вулиці. Адже поруч з нами ходять люди і нікому не буде приємно почути певні вирази. Ні, я не вважаю, що використання виразів певного характеру доречні в Інтернеті, але це діло смаку. Подібне притягає подібне. Щодо мого ставлення до лайки у інтернеті, то воно, звісно, негативне. Мені не приємно таке читати. Тому я відвідую лише ті форуми та сайти, де є адміністратор, що часто перевіряє культуру спілкування користувачів. Я не стрерджую, що моя мова чиста, та хочеться деякої поваги...

Дякую за увагу
HegayV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2014, 14:51 #2382214   #11
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Цитата
Допис від HegayV Переглянути допис
На мою думку використання молодіжного сленгу в Інтернеті не є таким недоречним, як у реальному житті, особливо під час спілкування на вулиці. Адже поруч з нами ходять люди і нікому не буде приємно почути певні вирази. Ні, я не вважаю, що використання виразів певного характеру доречні в Інтернеті, але це діло смаку. Подібне притягає подібне. Щодо мого ставлення до лайки у інтернеті, то воно, звісно, негативне. Мені не приємно таке читати. Тому я відвідую лише ті форуми та сайти, де є адміністратор, що часто перевіряє культуру спілкування користувачів. Я не стрерджую, що моя мова чиста, та хочеться деякої поваги...

Дякую за увагу
це ти зарегався і з пешого посту
Цитата Реєстрація: 22.04.2014
Дописи: 1
найшов шо нам повідомити. Не знаю куди тобі дякувати
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zaharys (23.04.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.04.2014, 16:05 #2382703   #12
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Цитата
Допис від HegayV Переглянути допис
Тому я відвідую лише ті форуми та сайти, де є адміністратор, що часто перевіряє культуру спілкування користувачів.
раз чоловік/жіка в нас "зарегився", значить в нас все в порядку з тим
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2014, 17:18 #2382732   #13
saymon
Guest
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Цитата
Допис від HegayV Переглянути допис
На мою думку використання молодіжного сленгу в Інтернеті не є таким недоречним, як у реальному житті, особливо під час спілкування на вулиці. Адже поруч з нами ходять люди і нікому не буде приємно почути певні вирази. Ні, я не вважаю, що використання виразів певного характеру доречні в Інтернеті, але це діло смаку. Подібне притягає подібне. Щодо мого ставлення до лайки у інтернеті, то воно, звісно, негативне. Мені не приємно таке читати. Тому я відвідую лише ті форуми та сайти, де є адміністратор, що часто перевіряє культуру спілкування користувачів. Я не стрерджую, що моя мова чиста, та хочеться деякої поваги...
Хоч вбийте, не розумію цієї логіки.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2014, 19:32 #2382778   #14
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Хоч вбийте,
день скажи))))) в нас пів форуму хоче тебе десь піймати,. я вже подумую за скільки продати твій номер)))) (випадково попавв в руки). Своїх не здам!!!) краще пива попєм ( я ставлю!)
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.04.2014, 22:30 #2385285   #15
Sensey
Поза системою
 
Аватар для Sensey
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Тролі і правила етикету
Sensey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2015, 08:41 #2536289   #16
Vlad1234
Учасник
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Дуже добре
Vlad1234 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2015, 09:00 #2536294   #17
684asd
Учасник
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

повідомляти своєму віртуальному другу своє прізвище, домашню адресу, номер свого мобільного або домашнього телефону, номер та місцезнаходження своєї школи та інші дані;
• розміщувати фотокартки, на яких ти оголений або у нижній білизні чи піжамі, а також відправляти комусь свої фото електронною або звичайною поштою;
• повідомляти пароль до своєї Інтернет-сторінки. Твій пароль як ключ від твоєї квартири, тому нікому його не віддавай!;
• казати, що ти вдома знаходишся один;
• казати, що ти сам знаходишся перед комп’ютером. Скажи краще, що час від часу до тебе у кімнату навідуються твої батьки;
• обговорювати теми, які тобі неприємні або яких ти соромишся;
• показувати віртуальному другу перед Веб-камерою своє тіло або якісь його частини, робити те, що тобі не подобається.
• відповідати на питання, які стосуються твого особистого життя або твого тіла. Пам’ятай: твоє тіло належить тільки тобі і ніхто не має права розмовляти про нього з тобою!;
• розповідати багато про своїх друзів, знайомих та родину, особливо, видавати їхні таємниці;
• відправляти поштою або передавати через когось свої особисті речі співрозмовнику по Інтернету;
684asd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 11:39 #2540722   #18
KrisTima
Учасник
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Главное - не материться! Маты - плохо! Плохо очень!

Додано через 1 хвилину
не скидывайте плохие смайлики! Личный опыт.

Востаннє редагував KrisTima: 13.05.2015 о 11:39. Причина: Пізніше додано
KrisTima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2015, 17:00 #2552136   #19
Serega64
Banned
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Культура - превыше всего.
Serega64 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2015, 17:04 #2552139   #20
Фантас
Типово Відповідь: Правила Інтернет-етикету

Жжош Серега 😀
Фантас зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:16.