Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Результати опитування: Чи хотіли б Ви мати можливіть переглядати фільми в СС в оригіналі, англійською, з субтитрами.
Так, хочу дивитись в оригіналі 24 14.81%
Ні, мені цілком хватає укр. дубляжу 97 59.88%
Так, але озвучка українською + субтитри англійською 13 8.02%
Так але озвучка оригіналу + субтитри українською 28 17.28%
Голосували: 162. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.05.2010, 11:51 #1316986   #21
Yuura
 
Аватар для Yuura
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

А у вас є знижки тим у кого день народження???
Чи менша вартість квитка чи безплатно???
Yuura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2010, 08:57 #1319512   #22
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Даю пропозицію: зробіть для АВАТАР ранкові сеанси або протягом дня сеанси - багато людей ще хочуть піти подивитись і я в тому числі разом з сім'єю - але сидіти з дітьми в нічний час в кінотеатрі то не є гуд.

p.s. фільм вже сам бачив- екранку і двдріп - але дуже хочеться порівняти...
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2010, 09:58 #1319604   #23
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
Даю пропозицію: зробіть для АВАТАР ранкові сеанси або протягом дня сеанси - багато людей ще хочуть піти подивитись і я в тому числі разом з сім'єю - але сидіти з дітьми в нічний час в кінотеатрі то не є гуд.

p.s. фільм вже сам бачив- екранку і двдріп - але дуже хочеться порівняти...
поки що Дракончик тримає ранішні сеанси, і досить успішно тримає, бо мулт суперовий
Денні сеанси за прем"єрною Битвою Титанів і вже незабаром їх напевно змінить Шрек 3Д, тому не знаю чи це реально, якщо будуть якісь зміни в розкладі то я напишу.
П.С. там нема що порівнювати, Аватар бомба в плані 3Д спецефектів.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2010, 12:54 #1319854   #24
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

можна і не порівнювати..... але я думаю ви б зібрали ще пару повних залів для тої стрічки ранковими сеансами. Але то так - на рівні пропозиції

p.s. тільки в коментах до того фільму на сайті кінотеатру скільки прохань дати ранкові сеанси...
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2010, 18:47 #1321653   #25
nemo_igor
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
можна і не порівнювати..... але я думаю ви б зібрали ще пару повних залів для тої стрічки ранковими сеансами. Але то так - на рівні пропозиції

p.s. тільки в коментах до того фільму на сайті кінотеатру скільки прохань дати ранкові сеанси...

На прохання постійних відвідувачів СінемаСіті і форумчан зроблені денні сеанси на фільм "Аватар".
http://www.cinemaciti.ternopil.ua/film/Avatar_3D/
nemo_igor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2010, 18:31 #1324450   #26
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Она услышала, Джейк! Администрация услышала!

-----
Пропозиція: зробити якись щотижневий розіграш, чи конкурс, переможець (чи переможці) якого отримували б квитки у подарунок.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
<westsider> (07.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 10:47 #1327598   #27
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

дякую. вже скористались нагодою.

Додано через 4 хвилини
Як пропозиція - ніде немає попередження (принаймі я не побачив) - щодо виключення чи переведення у беззвуковий режим телефонів. загалом більшість притримується цього правила - але є унікали, і на повний зал їх як правило назбирається стільки, що ті дзвінки починають дратувати.

Востаннє редагував advisor: 10.05.2010 о 10:47. Причина: Пізніше додано
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2010, 22:54 #1331279   #28
Net
 
Аватар для Net
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис

-----
Пропозиція: зробити якись щотижневий розіграш, чи конкурс, переможець (чи переможці) якого отримували б квитки у подарунок.
Вже таке є! Але видно неправильно донесли. Кожного тижня в четвер під показ нового фільму проводиться Event-вечірка (орієнтовно 19.00). Вже кілька відбулось. Зазвичай грає якась групка, може бути якийсь міні перфоменс, конкурси, розіграші (в тому числі білетів на кіно) кожного разу скидки на якийсь інший коктель і смузі. Приміром під премєру "Залізної людини" організували досить нестандартний перфоменс з групкою Зсув із "зварюванням робота", димом і іскрами (фото тут) Під "Кошмар на вулиці Вязів"запрошували резидентів « Stand-up Comedy Тернопіль» та акустичний гурт «SoundJack». Під Робін Гуда на цей четвер планують щось в середньовічному стилі! Підтягуйтесь!
Net зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 10:15 #1331700   #29
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Що четверга прем'єрний день, відбуваються евент-вечірки на тематику прем'єрного фільму.
Сьогодні наприклад:
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 13:00 #1333310   #30
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2010, 22:01 #1340012   #31
nemo_igor
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції


nemo_igor зараз поза форумом  
Подякували 7:
Dinara (21.05.2010), Made in Ukraine (21.05.2010), muTs (21.05.2010), Sem (19.05.2010), SLONRU (21.05.2010), Torres (21.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 05:20 #1341469   #32
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Я не хочу насрати, чи обісрати даний заклад, так як в ньому не був і не буду найближчим часом, але українських постерів хіба немає? Навіть сраний кінопалац українськими постерами обвішувався
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 08:03 #1341554   #33
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Постери українські в кінозалі висять
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 08:07 #1341564   #34
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата
Допис від nemo_igor Переглянути допис
Вчора намагався забронювати квиток. Коли нажав на силку підтвердження, яка прийшла на @mail, постійно видавало помилку.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 08:45 #1341616   #35
nemo_igor
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Вчора намагався забронювати квиток. Коли нажав на силку підтвердження, яка прийшла на @mail, постійно видавало помилку.
поки Ви намагалися підтвердити, дане місце міг обрати хтось інший на сайті або касири на касі або навіть бути проданим на касі. потрібно спробувати ще раз або обрати інше місце....
nemo_igor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 09:01 #1341635   #36
Earl
 
Аватар для Earl
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Чи хотіли б Ви крім українсько продубльованих фільмів, переглядати в СС кіно в оригіналі, так сказати для розвитку власної англійської?
Оу, невже?.. Аж невіриться. Було б дуже класно!
Earl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 10:37 #1341727   #37
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата
Допис від nemo_igor Переглянути допис
поки Ви намагалися підтвердити, дане місце міг обрати хтось інший на сайті або касири на касі або навіть бути проданим на касі. потрібно спробувати ще раз або обрати інше місце....
Не знаю в чому була проблема. Але після цього я зателефонував і замовив це саме місце, що намагався замовити через інтернет.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 12:19 #1341861   #38
trasher
 
Аватар для trasher
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

не можу зрозуміти на рахунок знижок.

дані з сайту сінемасіті:

Знижки для студентів, учнів та пенсіонерів:


Звичайний зал – пн.,вт.,ср.,чт., до 17:00 і пт. до 15:00 ціна квитка 15 грн
3D — зал – пн.,вт.,ср.,чт., до 17:00 і пт. до 15:00 знижка на квиток 5 грн

У вихідні, святкові та прем’єрні дні знижки не дійсні.

Коли дзвоню забронювати квиток на 3Д зал і запитую про знижку по студентському квитку мені кажуть, що нема знижки. Навіть дзвонив на ранковий сеанс питав про знижку і у відповідь те саме. Хтось може пояснити в чому річ?
trasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 12:31 #1341873   #39
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від trasher Переглянути допис
Коли дзвоню забронювати квиток на 3Д зал і запитую про знижку по студентському квитку мені кажуть, що нема знижки. Навіть дзвонив на ранковий сеанс питав про знижку і у відповідь те саме. Хтось може пояснити в чому річ?
на премєрні покази здається знижок немає.
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 13:04 #1341921   #40
trasher
 
Аватар для trasher
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
на премєрні покази здається знижок немає.
ну це вказано на сайті. але я замовляв квитки не на прем'єрний день.

"Прем'єра - перша вистава п'єси в театрі, естрадної, концертної або циркової програми, перший показ фільму. Іноді найменування прем’єра поширюється на кілька перших вистав. В широкому сенсі - перше представлення твору, товару і т.п. широкій публіці. Зазвичай прем’єри супроводжуються екстравагантними дійствами і мають суспільний резонанс."
Взято з вікіпедеї

"Іноді найменування прем’єра поширюється на кілька перших вистав." на сайті кінотеатру я не знайшов інформації скільки днів є прем'єрними. тому роблю висновки, що прєм'єрним днем є все ж такий перший день показу.
trasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:56.