Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.07.2009, 11:33 #980535   #1
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

Дана компіляція зроблена на основі сварки між сусідами пр. С.Бандери, 19.
На сміх більше пробиває після 2-го прослуховування
Креатив - Radio4U


Востаннє редагував Kaminko: 10.07.2009 о 11:56.
Kaminko зараз поза форумом  
Подякували 12:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 11:55 #980557   #2
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

(говорить голосом Бунші) Трєбую прадалженія з показом відєо!
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 12:05 #980568   #3
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

Вже стали крилатими фрази: "Наглота така, сатана", "У тебе повна хата котів і псів - ти засмерджена", "Я мудра, бо більйо по чердаках не вішаю", "Я Зеника не чипала - я пошутИла" )
Додам детальку. Це все відбувалось при журналістах (вони все і записали), депутатах та представниках міськради
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 12:32 #980592   #4
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

нахера ті несмішні фрази з радянських фільмів понакидали?
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 2:
pomka (10.07.2009), Shpigor (10.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 12:36 #980596   #5
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

а можно без вставок почути???
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 13:04 #980642   #6
Shpigor
 
Аватар для Shpigor
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

Оригінал-1:

Оригінал-2:

Новини на радіо 4you
Shpigor зараз поза форумом  
Подякували 2:
pomka (10.07.2009), дядя Вітя (10.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 13:44 #980694   #7
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

почув в оригіналі - супер
Теперка хочу відео !!!!!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 13:53 #980701   #8
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

Думаю, що відео буде вже наступного разу - після чергової скарги сусідки
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 14:17 #980725   #9
GuF
 
Аватар для GuF
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

В тому дворіку живуть ужасні бабці,я раз там під роздачу попав.чекав на знайомого присів на лавочку,причому нічого не пив і не смітив.І тут яксь тьотка як почала причитати,то ми десь пів години сварились,але в результаті розійшлись мирно))))
GuF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 14:47 #980756   #10
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

ггг.
Цитата дурним легше жити
...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 15:09 #980791   #11
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

В селі жив, чув таке кожного дня. З чого тут пертися?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 17:31 #980889   #12
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

тю мура. в нас як за межу сварять і не таке можна почути.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dotch (10.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 18:22 #980931   #13
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

А тепер що ж насправді відбувалось у камінковому дворі...
Чомусь у статті не використано "прямої мови" зі зборів жителів...

http://te.20minut.ua/news/153472



Тернополяни з проспекту Бандери сваряться через новозбудований мур

A A A
Размер шрифта:
Через цегляний мур, що з'єднав будинки, що на просп. С.Бандери, 19 і вул. Коцюбинського, 6, тернополяни не можуть дійти злагоди.



Одні люди вимагають розвалити щойно зведений мур, інші - вважають, що у такий спосіб прикрасили двір і зробили подвір'я безпечним. Невдоволені муром люди шукають підтримки у чиновників міськради, вважаючи будову незаконною. Вірять, що управління містобудування та архітектури вирішить цю проблему.
"Не може проїхати "швидка"
Мешканка просп. Бандери, 19 Надія Гаврилюк (42 р.) написала кілька заяв у різні інстанції міської ради. Вона намагається з'ясувати, чи законно звели на прибудинковій території цегляний мур. Пані Надія запевняє, що спорудження муру ніхто з мешканцями не погоджував, причому все здійснили без будь-яких дозволів кілька "молодиків-активістів", які проживають у будинку.
- Якщо все законно, то чому мурували саме на травневі свята, коли люди на дачах і всі служби - вихідні? - запитує жінка.
Частина жителів просп. Бандери,19 вважає, що прохід від дороги не можна замуровувати. У разі екстреного випадку, наприклад, приїзду "швидкої", медикам важко буде добратися до під'їзду.
- У нашому будинку проживає близько десяти людей, яким за 70 років. Тому "швидкі" у нас - не рідкість, - пояснює пані Надія. - Так, у травні приїздила машина і не змогла під'їхати до під'їзду. До того ж, є проблеми з каналізаційною трубою, тому до нас часто приїздять із водоканалу. Треба ж думати не тільки про себе, а й про інших!
"У нас зараз тут - тюрма..."
"Погоду в домі", зі слів пані Надії, робить група молодих людей, які не зважають на думку інших мешканців і натякають на особисті зв'язки з владою.
- Вони не тільки хизуються своїми знайомствами, а й пригрожують тим, хто з ними не згідний, - запевняє жінка.
Саме ця група людей, за її словами, у квітні ініціювала спорудження нових воріт з боку обласної лікарні.

Варто зауважити, що дім на просп. Бандери,19 розташований неподалік лікарні, поліклініки та станції переливання крові. Через це у двір заїздило чимало чужих авто, котрі блокували вхід у подвір'я.
- Це була гарна ідея - поставити браму зі сторони лікарні, яку більшість мешканців нашого будинку підтримала. Навіть вирішили зібрати для цього по 100 гривень, - каже пані Надія.
Втім, мотивуючи тим, що залишилися гроші, група ініціаторів вирішила ще й замурувати проїзд від дороги. Однак це викликало спротив у частини мешканців.
- Позагорожували все, що могли. Ось біля паркану лежить цегла, ще щось хочуть будувати, - показує на купу цегли Надія Тимофіївна (57 р.) - У нас тепер тут тюрма, замурували.
Раптом одна мешканка будинку вигукує до журналіста: "Цей мур для того, щоб не було видно патрульним машинам "бенкетний зал під горіхом", де часто до півночі веселяться наші молодики".
"Хочемо безпеки для дітей..."
Необхідність зведення муру інша група мешканців пояснює бажанням зробити двір спокійнішим і безпечнішим.
- Не хочемо, щоб у нас був прохідний двір. Тут постійно сиділи якість алкоголіки. У під'їздах валялися шприци та пляшки, - розповідає Юля Приходьмо (26 р.) - Ми хотіли відгородити подвір'я від дороги. Тепер усі негаразди припинилися.

За словами іншої жінки, жодних ремонтів та облаштування території на Бандери, 19 не робили 22 роки, а тому добре, що в травні двір змінився на краще: встановили нову браму, зробили бoрдюри, засіяли спортивний майданчик травою, замість старих поламаних парканів тепер з'явилися невеличкі - з лози.
- Раніше наші гойдалки були схожі на купу металобрухту, - розповідає пані Юлія. - Я дуже переживала за дітей, адже весь час малеча то впаде, то поріжеться. Тепер гойдалки відремонтовані та пофарбовані.
Не переживають тепер молоді мами і про безпеку своїх дітей у дворі, оскільки збудований мур відгороджує майданчик від дороги.
- У мене двоє дітей. Навіть коли вони бавилися на подвір'ї, я раніше мусила стояти на доріжці зі сторони "Аптеки" і наглядати, щоб вони не вибігли на дорогу, - пригадує молода мама.
Завдяки новому муру припинилися "походи" непроханих "чужаків".
- У нас крали білизну неодноразово, - скаржиться мешканка будинку. - Бувало, повивішуєш рушники, а через дві години їх уже немає.
Хвіртка краща, ніж мур
Потрапити на подвір'я цього будинку, справді, нелегко, переконався кореспондент "RIA плюс": з одного боку - брама з написом "Вхід стороннім заборонений", з іншого, від лікарні, - брама, від дороги відділяє цегляний мур.
- До мене якось приїхала свекруха з села, то не знала, як зайти у двір, - скаржиться пані Надія (57 р.). - Каже, вийди і проведи.

Однак від вигляду подвір'я враження позитивне: гойдалки, розфарбовані у квіти, лавочка, невеликий парканчик, прикрашений соняхами та горщиками у етностилі, дитячий майданчик, засіяний травою. Хоча невдоволені мешканці запевняють, що облаштування подвір'я було хаотичним і необдуманим.
- Перенесли штангу, щоб вибаваати килими, і встановили її відразу біля гірки. Уявіть, з гірки з'їжджає дитина, а в неї над головою - пилюка з килима. Та й стоянку засипали щебенем тільки там, де стоять їхні машини. Коли до мене хтось приїздить, то нема де її залишити. Інших вони не пускають. Перестрівають і кажуть, мовляв, ти тут стояти не будеш. Хто вони тут - господарі? - обурюється діями своїх сусідів пані Надія.
Її однодумців теж злить самодіяльність групи молодих сусідів, які ні з ким не радяться і вирішують все у дворі за спинами інших.
- Якби вони зважили на нашу думку, то встановили б не мур, а сітку з хвірткою. Тоді аварійний прохід не був би перекритий. У подвір'ї було б безпечно, - вважає пані Надія.
Щоб знайти компроміс у цій ситуації, людей зібрали разом 7 липня та запросили представника з управління житлово-комунального господарства (ЖКГ) міськради.
- Конфліктні сторони треба примирити, - каже головний спеціаліст відділу благоустрію управління ЖКГ Марія Лучанко (52 р.)
Пані Лучанко зазначила, що стан дитмайданчика - чудовий: є лавки для відпочинку, пофарбовані гойдалки, двір прикрашений декоративною огорожею. Обстеживши територію, представник міськради підписала рішення про те, щоб залишити цегляний мур до 1 вересня 2010 р. Із таким висновком погодився також начальник ПП "Східний масив" Михайло Дереворіз.
- Прибудинкову територію своїми руками облаштувала частина мешканців, я таке тільки схвалюю, - зауважує пан Дереворіз. - Це була ініціатива людей, а тому ми її підтримали. Будувати - не руйнувати...
Як пояснив невдоволеній групі мешканців директор жеку, дозволів для спорудження муру не треба, а тому він навіть допоміг ініціаторам покращити благоустрій території.
- Огорожу вони робили своїми силами, а ми лише дали фарбу для лавок і гойдалок, привезли чорнозем, а вони самі його розкидали, - пригадує пан Дереворіз.
Втім, Надія Гаврилюк запевняє, що з управління архітектури міста отримала відповідь про те, що мур звели незаконно, оскільки немає належних дозвільних документів для цього. Через те вона і її прихильники надалі шукатимуть шляхи, аби його знести.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 18:26 #980936   #14
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

Блін, в 20хвилин афігенні фоторафи, я так і не зрозумів де мур збудували, це з строни апткеи як в дворик заходити прохід замурували?
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2009, 18:29 #982481   #15
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

То була Юлія Приходьмо, чи Приходько?
RUS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2009, 18:38 #982490   #16
Laz-X
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

Mozilla says: "550 /pub/share2/super dvoryk.mp3: No such file or directory"
Для нон-кампус/сітінет-юзерс ці звукові доріжки доступні?
Laz-X зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2009, 18:52 #982501   #17
such
 
Аватар для such
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

Цитата
Допис від Laz-X Переглянути допис
Mozilla says: "550 /pub/share2/super dvoryk.mp3: No such file or directory"
Для нон-кампус/сітінет-юзерс ці звукові доріжки доступні?
в мене така ж ситуація.

п.с.: матюкається і каже: нема такого файлу в директорії (напевно вони вже видалені)
such зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 09:38 #982914   #18
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

Це було до.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg P4070150.JPG (239.6 КБ, 17 переглядів)
Тип файлу: jpg P4070152.JPG (239.5 КБ, 13 переглядів)
Тип файлу: jpg P4070155.JPG (255.1 КБ, 11 переглядів)
Тип файлу: jpg P4070154.JPG (239.3 КБ, 10 переглядів)
Тип файлу: jpg P4070160.JPG (234.5 КБ, 12 переглядів)
Тип файлу: jpg P4070157.JPG (216.2 КБ, 12 переглядів)

Востаннє редагував Kaminko: 13.07.2009 о 09:43.
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 09:39 #982915   #19
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

Це стало після.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg P5310236.JPG (235.5 КБ, 17 переглядів)
Тип файлу: jpg P5310237.JPG (245.5 КБ, 12 переглядів)
Тип файлу: jpg P7040258.JPG (226.7 КБ, 16 переглядів)
Тип файлу: jpg P7040261.JPG (220.7 КБ, 11 переглядів)
Тип файлу: jpg P7040264.JPG (240.1 КБ, 16 переглядів)
Kaminko зараз поза форумом  
Подякували 3:
FortYear (13.07.2009), rina (13.07.2009), SLONRU (13.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 17:37 #983385   #20
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Слухаєм і ржем. Сваряться мої сусіди.

Після реконструкції-добудови двір виглядає як дворик прватного котеджу...
Спорудити ще модний сучасний дитячний майданчик - і брати гроші за вхід з батьків діточок, що не є жителями даного будинку!
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
rina (13.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:09.