Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.10.2012, 21:24 #2062689   #81
Emm
Guest
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Це інтернет по технології передачі даних 2G, максимальна швидкість до 244 кбіт\сек, а реальна 100-200 кбіт\сек. Інтернет з такими швидкостями підійде хіба-що для телефона\смартфона. Для компа - суцільне випробовування нервів.
Мені в принципі для смартфону, і то на крайній випадок, але звичайно хтілося би щось швидше і не дороге, інколи в дорозі почитати новини, мати актуальний прогноз погоди) і.т.п., пріоритетним все ж таки буде вайфай.
Що на даний час є найбільш вигідним?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 00:03 #2062769   #82
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Цитата
Допис від Emm Переглянути допис
Мені в принципі для смартфону, і то на крайній випадок, але звичайно хтілося би щось швидше і не дороге, інколи в дорозі почитати новини, мати актуальний прогноз погоди) і.т.п., пріоритетним все ж таки буде вайфай.
Що на даний час є найбільш вигідним?
Вигіднішим є інтернет від МТС за копійку. Бо 1 гіг за місяць з такими швидкостями важко викачати, але можна при бажанні.Тобто, вигіднішим він є від безлімітного інтернету від Київстару. Бо там за 1 місяць треба заплатити 30 грн, але все одно, більше 1 гіга не получається. Швидкості приблизно однакові.
Інші мобільні GSM-оператори до уваги не беруться у зв"язку з поганим покриттям або дороговизною інтернету.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 18:22 #2063063   #83
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

треба 3g для смартфону, які є варіанти на сьогоднішній день?
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 21:32 #2063172   #84
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
треба 3g для смартфону, які є варіанти на сьогоднішній день?
Тут лише 2 варіанти.
1. Інтернет 3G від Укртелекому (зараз він називається Тримоб).
http://www.3mob.net.ua/services/cust...riff/internet1.

Або 3G-інтернет від Київстару, але там 3G працює лише в роумінгу Укртелекому. Тобто, так чи інакше, 3G буде лише в межах покриття Укртелекому.
http://www.kyivstar.ua/te/mm/mobile_...et_3g/#prepaid

Недоліком є відносно висока ціна інтернету. І треба міняти номер телефона, тобто купляти іншу сім-картку.

2.Інтернет від CDMA-оператора Інтертелеком. Але треба докупляти кишеньковий вай-фай роутер.
http://www.intertelecom.ua/ru/oborud...atel_MiFi_2200
http://www.intertelecom.ua/ru/oborud..._wireless_w801

Недоліком є те, що треба з собою всюда таскати додатковий девайс. Інтертелеком серед всіх СДМА-операторів має найкраще покриття. І інтернет дешевий.
phenix зараз поза форумом  
Подякували 2:
windrider (28.02.2013), zaharys (27.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2012, 20:36 #2103449   #85
BoB4uK
 
Аватар для BoB4uK
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

скажіть будьласка який нет на 1 і більше мгб. можна поставити в с.Дичків (10-15 км. від Тернополя)
BoB4uK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2014, 13:05 #2405971   #86
Bulbulka
Учасник
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Є з чого обирати – і це головне. Коли є конкуренція, тоді й послуги стають більш професійними. Я довго, до речі, реально довго обирав тариф, навіть у сервісні центри телефонував. Врешті решт взяв той, який одразу більше всього сподобався –3G безліміт від МТС. Добре, що платиш там тільки тоді, коли користуєшся. Це дуже зручно, коли дома є кабель, але часто в командировки їздиш.
Bulbulka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2014, 10:55 #2469957   #87
-BJ-
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

А яка реальна швидкість (download і upload) в Інтертелеком і PeopleNet у Тернополі і Львові? Чи залежить від часу доби, від того, який модем використовується? Як у них із безперебійністю інтернету?
Думаю про те, щоб взяти це або це або це. Але насторожують відгуки користувачів. Не хочу перейти на ще гірше ніж те, що зараз маю (trimob). І колись давно пробував перевіряти швидкість на купленому користованому модемі в одному з центрів обслуговування Інтертелекому в Тернополі - результати були ще гірші, ніж в мого trimob, який дає 32KBps/16KBps.
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2014, 16:52 #2472219   #88
v_demyak
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

купи модем в інтертелекомі з підтримкою rev.b(а не старий як rev.a) і будеш мати нормальну швидкість, можеш повернути якщо щось їм до 14 днів той модем.
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2014, 17:32 #2472236   #89
-BJ-
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Тобто я правильно зрозумів, що у Тернополі і Львові зараз швидкість інтернету Інтертелекому більша 3.1 Mbps для download і 1.8 Mbps для upload? І якщо я буду мати модем Rev.A чи старіший, то саме модем буде буде найслабшою ланкою, а не потужності базових станцій Інтертелеком?

Яка швидкість інтернету Інтертелеком?
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2014, 18:02 #2472250   #90
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Якщо купиш модем з рев.В, то швидкість буде вища, ніж 3.1 мбіт\сек, теоретично, до 14 мбіт\сек. Реальну сказати не можу, нема чим поміряти. А на рев.А вчора міряв, і дійшов висновку, що швидкість залежить від місця розташування. В центрі Тернополя наміряв в Інтертелекомі максимум 1.8\0.8 мбіт\сек, а поблизу одного із спальних районів 0.5\0.5 мбіт\сек. В Піплнеті швидкість чуть вища, а пікову одного разу наміряв 2.7\1.3 мбіт\сек.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2014, 21:29 #2472363   #91
-BJ-
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Дякую за дані по швидкостях. Навіть не думав, що різниця між швидкостями у різних частинах міста може бути такою великою. Цікаво, яка швидкість на Східному… Може, ще хтось поділиться статистикою.
Модем у мене Comcast CMU-300.
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2014, 23:55 #2472426   #92
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Цитата
Допис від -BJ- Переглянути допис
Дякую за дані по швидкостях. Навіть не думав, що різниця між швидкостями у різних частинах міста може бути такою великою. Цікаво, яка швидкість на Східному… Може, ще хтось поділиться статистикою.
Модем у мене Comcast CMU-300.
Піди в цоа Інтертелеком, і скажи, щоб тобі прошили якийсь тестовий тарифний план, і підеш сам потестуєш, де тобі треба. Колись вони там прошивали таке, зараз не знаю. Та й про швидкість, будь-де тобі достеменно ніхто не скаже. Бо мобільний інтернет дуже вибагливий до якості сигналу. Чим гірший сигнал, тим менша швидкість. Тобто, на Східному на одній вулиці з однією забудовою, буде одна швидкість, на іншій вулиці, з іншою забудовою, буде друга швидкість, а в квартирі, буде третя швидкість. Мусиш попробувати сам в тому місці, де тобі потрібно.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 10:46 #2472530   #93
-BJ-
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Розумію.
Цікаво, чи суттєво в Інтертелеком/PeopleNet може відрізнятися швидкість в залежності від того, скільки абонентів користуються інтернетом. І чи практикують ці компанії таке, що потенційному клієнту на час, коли він оцінює інтернет, подають одну швидкість, а коли тестування закінчилося і гроші вже заплачено, швидкість стає меншою.

Якщо, як кажеш, у PeopleNet у Тернополі і Львові швидкість інтернету чуть вища за інтертелекомівську, а, як бачу з їхніх сайтів, ціни менші і трафік більший, то більше схиляюся до PeopleNet…
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 14:08 #2472624   #94
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Цитата
Допис від -BJ- Переглянути допис
Розумію.
Цікаво, чи суттєво в Інтертелеком/PeopleNet може відрізнятися швидкість в залежності від того, скільки абонентів користуються інтернетом. І чи практикують ці компанії таке, що потенційному клієнту на час, коли він оцінює інтернет, подають одну швидкість, а коли тестування закінчилося і гроші вже заплачено, швидкість стає меншою.

Якщо, як кажеш, у PeopleNet у Тернополі і Львові швидкість інтернету чуть вища за інтертелекомівську, а, як бачу з їхніх сайтів, ціни менші і трафік більший, то більше схиляюся до PeopleNet…
Я писав про Тернопіль, а не про Львів. У Львові картина може бути кардинально протилежною. Навіть може бути таке, що в певних місцях інтернет "лежить". Швидкість залежить від кількості абонентів, які підключені до соти. Чим більше абонентів, чим більше вони качають, тим більше завантажується канал, відповідно, швидкість ділиться на всіх. Ніякого обмеження швидкості під час тестування нема. Треба бути готовим до того, що при користуванні мобільним інтернетом, не буде ніякої стабільності. Навіть, якщо у якомусь місці вчора була швидкість, то завтра її вже може не бути, і навпаки, в залежності від вищеназваних причин.

І ще. Піплнет має в рази менше покриття. Покриті, фактично, тільки великі міста і території в кільканадцять км навколо них. Інтертелеком є майже всюди. Глянь покриття на їхніх сайтах.

Додано через 21 хвилину
Ну і ще додам, що у нас, крім Піплнета і Інтертелекома, є ще 1 СДМА-оператор - МТС-коннект. Ціни там зараз хороші, дешевші, ніж в тих двох:
3G БЕЗЛІМІТНИЙ МІСЯЦЬ - http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/...imitnyj-mesyac за 75 грн/міс, без жодних обмежень.
3G БЕЗЛІМІТНИЙ ДЕНЬ - http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/3g-bezlimitnyj-den за 5 грн/день.
Єдине, що, то там треба купляти інший модем, бо той, що в тебе є, не підходить. І провірити швидкість не маю чим, може хто тут відпише, хто користується. А читати відгуки в інтернеті - не показник, бо як я вже писав, в різних місцях швидкість різна. Можна для тестування підключитись на Безлімітний день, і якщо все задовільняє, то переключитись на безлімітний місяць. Модем теж можна взяти в магазині і домовитись, що якщо не підійде, то на протязі 14 днів - повернути. Тим більше, що закон таке дозволяє.

Покриття МТС-коннект приблизно таке ж як в Піплнета. Карту див. на сайті.

Востаннє редагував noname1: 12.11.2014 о 14:29. Причина: Пізніше додано
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 14:35 #2472649   #95
-BJ-
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Цитата
Допис від noname1 Переглянути допис
Швидкість залежить від кількості абонентів, які підключені до соти. Чим більше абонентів, чим більше вони качають, тим більше завантажується канал, відповідно, швидкість ділиться на всіх. … Треба бути готовим до того, що при користуванні мобільним інтернетом, не буде ніякої стабільності. Навіть, якщо у якомусь місці вчора була швидкість, то завтра її вже може не бути, і навпаки, в залежності від вищеназваних причин.
Виходить, тарифний план від trimob, яким зараз користуюся (стабільно 32KBps/16KBps для перших 5GB в місяць за 69грн.+ПДВ) не настільки вже й поганий, якщо розглядати тільки мобільний інтернет.

Буду користуватися інтернетом тільки у Тернополі і Львові.


Цитата
Допис від noname1 Переглянути допис
Додано через 21 хвилину
Ну і ще додам, що у нас, крім Піплнета і Інтертелекома, є ще 1 СДМА-оператор - МТС-коннект. Ціни там зараз хороші, дешевші, ніж в тих двох:
3G БЕЗЛІМІТНИЙ МІСЯЦЬ - http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/...imitnyj-mesyac за 75 грн/міс, без жодних обмежень.
3G БЕЗЛІМІТНИЙ ДЕНЬ - http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/3g-bezlimitnyj-den за 5 грн/день.
Єдине, що, то там треба купляти інший модем, бо той, що в тебе є, не підходить. І провірити швидкість не маю чим, може хто тут відпише, хто користується. А читати відгуки в інтернеті - не показник, бо як я вже писав, в різних місцях швидкість різна. Можна для тестування підключитись на Безлімітний день, і якщо все задовільняє, то переключитись на безлімітний місяць. Модем теж можна взяти в магазині і домовитись, що якщо не підійде, то на протязі 14 днів - повернути. Тим більше, що закон таке дозволяє.

Покриття МТС-коннект приблизно таке ж як в Піплнета. Карту див. на сайті.
Нє, мені МТС-конект не підходить: щойно дзвонив оператору і взнав, що середня швидкість там 200-800 Kbps, а мінімальної вони сказати не можуть. Я деколи роблю відеодзвінки у Skype, і мені не підходить варіант, коли деколи я повинен буду казати людині, що зараз через перезавантаженість мережі я не можу зробити відеодзвінок.
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 18:36 #2472653   #96
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Цитата
Допис від -BJ- Переглянути допис
Виходить, тарифний план від trimob, яким зараз користуюся (стабільно 32KBps/16KBps для перших 5GB в місяць за 69грн.+ПДВ) не настільки вже й поганий, якщо розглядати тільки мобільний інтернет.

Буду користуватися інтернетом тільки у Тернополі і Львові.


Нє, мені МТС-конект не підходить: щойно дзвонив оператору і взнав, що середня швидкість там 200-800 Kbps, а мінімальної вони сказати не можуть. Я деколи роблю відеодзвінки у Skype, і мені не підходить варіант, коли деколи я повинен буду казати людині, що зараз через перезавантаженість мережі я не можу зробити відеодзвінок.
Ну, тут я тобі не порадник. Сам вирішуй, що тобі краще. А на рахунок середньої швидкості, то це брєд. Це як середня температура хворих у лікарні: у одного 40, а інший - вже холодний. Щоб знати точно, треба, щоб хтось протестував.

Додано через 3 години 54 хвилини
Я замітив, що коли модем включений в комп внизу, під столом, то швидкість є вдвічі нижчою, ніж коли модем підключений до компа через юсб-подовжувач, і знаходиться на столі. Звідси висновок: дівчинка-оператор в Києві не може знати, яка в мене середня швидкість вдома.

Востаннє редагував noname1: 12.11.2014 о 18:36. Причина: Пізніше додано
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2014, 09:03 #2473304   #97
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Швидкість МТС-коннект в Полтаві:
http://www.speedtest.net/my-result/3906382993

Ну і тема про швидкість в різних містах України: Скорость интернета МТС-Коннект CDMA-450

Востаннє редагував noname1: 14.11.2014 о 09:16.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 20:27 #2484431   #98
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Объявлен тендер по распределению 3G-лицензий

Тендер пройдет 16 февраля 2015 года http://minfin.com.ua/2014/12/09/5485139/
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2014, 11:54 #2486208   #99
-BJ-
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Вчора отримав sms від оператора trimob, з номера 1188. Про те, що міняються умови обслуговування, і що деталі можна взнати на www.3mob.ua. Зайшов на сайт, нічого не знайшов. Подзвонив оператору. Дівчинка по телефону сказала мені дивитися в розділі Правил обслуговуванню. Я спитав, куди зайти на сайті, щоб знайти цей розділ. Попросила почекати. Через деякий час сказала, що у неї не працює інтернет (у працівника служби підтримки оператора мобільного інтернету), і попросила залишити мій номер телефону, по якому зі мною пізніше сконтактуються.
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2015, 12:23 #2535462   #100
-BJ-
Типово Відповідь: Мобільний інтернет (CDMA/3G). Провайдери, підключення, поради, порівняння.

Вчора був у центрі обслуговування МТС. Цікавився їхнім 3G. Сказали, що буду мати 2Mbps, якщо куплю.
Я правильно здогадуюся, що це балабольство? Колись користувався їхнім EDGE, то це був жах, деколи не міг навіть серфити. Хоча обіцяли перед тим 236 Кбіт/сек.

Хто-небудь у Тернополі чи Львові користується 3G від МТС? Яка реально швидкість?
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:34.