Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.07.2017, 13:45 #2697925   #21
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від ViSkas-vi Переглянути допис
Нетреба нічого писати,той перехід зараз став найзручнішим і безпечним з точки зору пішохода,тому що зі всіх сторін авто стоять.
Вже нетреба перетинати два рази дорогу:по Довженка і Л.Українки,а лиш один,той що недавно встановили.
Коли ви переходите на зелений сигнал по Довженка,на вас рухаються машини що їдуть лівим рядом з Л.Українки.
Коли переходите на зелений сигнал по Л.Україки(біля пожарки),на вас рухаються машини з Довженка,-раз,і ті що по лівій полосі згори їдуть,-два.
А ось і 86% підтягнулися.
Все іде по плану.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2017, 22:24 #2698099   #22
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ніякий це не баран, а чувак який реально рішає.
А барани будуть переходити там де їм вкажуть. Ну максимум це напишуть на форумі і у фейсбуках своє надважливе "ФЕ!".
Ласкаво просимо в Тернопіль.
Правильно. Треба ходити де заманеться і пофіг ПДР
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
LolaDola (04.07.2017), Ximik (04.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2017, 10:39 #2698134   #23
LolaDola
Учасник
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Які тут баталії
Чому це так тривожить,зрозуміти не можу
LolaDola зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (14.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2017, 11:37 #2698141   #24
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата
Допис від LolaDola Переглянути допис
Чому це так тривожить,зрозуміти не можу
Є на світі люди, яким банально не подобаються зміни.
Можливо причина в цьому яхз
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2017, 11:59 #2698143   #25
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата
Допис від LolaDola Переглянути допис
Які тут баталії
Чому це так тривожить,зрозуміти не можу
Тю так вічна проблема: "Коли я їду вічно якийсь мудак переходить дорогу, а коли я переходжу дорогу - вічно якийсь мудак їде"
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2017, 15:48 #2698277   #26
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата Є на світі люди, яким банально не подобаються зміни
Є люди, які банально не розуміють, чому вийшовши на зупинці, замість того, щоб перейти дорогу, вони мають пендзлювати аж до перехрестя, роблячи нехуйовий такий гак.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2017, 18:25 #2698299   #27
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
пендзлювати аж до перехрестя, роблячи нехуйовий такий гак.
Та ладно...
Перехід перенесли лише метрів на 15-20 ,
та за водою до автомата чи машинки люди ходять дальше )
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2017, 20:12 #2698303   #28
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
чому вийшовши на зупинці, замість того, щоб перейти дорогу, вони мають пендзлювати аж до перехрестя, роблячи нехуйовий такий гак.
Взагалі то переходів біля зупинок близько не мало би бути.Тому будеш пензлював.ходити пішки це корисно.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
WakS (06.07.2017), zumnuj (05.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2017, 06:28 #2698326   #29
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Є люди, які банально не розуміють, чому вийшовши на зупинці, замість того, щоб перейти дорогу, вони мають пендзлювати аж до перехрестя, роблячи нехуйовий такий гак.
Мені просто цікаво, а куди ти далі йдеш, перейшовши дорогу? Там же навпроти старого переходу будинок з магазинами. Його все одно обходити треба. Чи тобі в той Секонд хенд так часто треба?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2017, 15:16 #2698787   #30
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Правильно. Треба ходити де заманеться і пофіг ПДР
Ходити нетреба.
Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Та ладно...
Перехід перенесли лише метрів на 15-20 ,
та за водою до автомата чи машинки люди ходять дальше )
... а чергу займають в пятницю, щоб в суботу раніше звільнитися.
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Взагалі то переходів біля зупинок близько не мало би бути.Тому будеш пензлював.ходити пішки це корисно.
Тобто перехід на 15 Квітня, навроти базару тебе не смущає?
Ти реально не розумієш що всі ці "перенесення" зупинок і переходів, які там 20 років вже стоять, на Мазепи, наприклад, чи вот тут зараз, робляться не для дотримання ПДР, а тому що хтось це оплатив?

Вас купують за гроші, без власної згоди, як дешевих хвойд, а ви і раді. Офігєть.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2017, 20:58 #2698845   #31
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цілком можливо, навіть скоріш за все так і є, що під час цього перенесення розікрали не одну гривню але зробили добре і логічно. По Довженка їздить тролейбус, як тій гармошці звідти виїхати? Мені як пішоходу також безпечніше через регульований перехід перейти, а не надіятись на водіїв. Хрестів на тій вулиці не мало.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2017, 12:30 #2699010   #32
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

Тобто перехід на 15 Квітня, навроти базару тебе не смущає?
Ти реально не розумієш що всі ці "перенесення" зупинок і переходів, які там 20 років вже стоять, на Мазепи, наприклад, чи вот тут зараз, робляться не для дотримання ПДР, а тому що хтось це оплатив?.
Геніальне обгрунтування. Тобто якщо є в місті 25 строьомних переходів, то впорядкування одного з них - відмивання бабла, бо ж всі інші невпорядковані? Це 100 очків зі 100 з логіки. Продовжуй в тому ж дусі радувати нас своїми перлами

Прохання до Адмінів, а можете Саймону замість "Активний учасник" вкрячити "БАКАЛАВР З УСІХ ПИТАНЬ" Ну реально ж людина робить вигляд, що у всьому розбирається
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2017, 13:32 #2699026   #33
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Геніальне обгрунтування. Тобто якщо є в місті 25 строьомних переходів, то впорядкування одного з них - відмивання бабла, бо ж всі інші невпорядковані?
Саме так. Бо якщо в місті є 25 стрьомних переходів, то треба впорядкувати всі 25. Чи ти може маєш щось проти?
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Прохання до Адмінів, а можете Саймону замість "Активний учасник" вкрячити "БАКАЛАВР З УСІХ ПИТАНЬ" Ну реально ж людина робить вигляд, що у всьому розбирається
Як тільки ти наведеш пруфи, де я писав що у всьому розбираюся, то я сам попрошу за зміну статусу.
На даний же момент тебе гризе тільке одне - я тебе вважаю дебілом ким ти по суті і є LOL, а от для тебе є дуже важлива думка рендомного анонімуса із якогось там форуму, і від цього тобі пригорає, у звязку з чим ти починаєш апелювати до вищестоячих, що і показує всю твою сутність "ааааа мене старші хлопці ображаютьть, хлип-хлип...". Смішний персонаж, карочє. Втім, це не стосується теми.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2017, 13:44 #2699028   #34
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Саме так. Бо якщо в місті є 25 стрьомних переходів, то треба впорядкувати всі 25. Чи ти може маєш щось проти?
А тобі не приходило в твою світлу і недебідльну голову, що ОДНОЧАСНО це зробити неможливо. Тепер зробили цей, потім зроблять інший. А якийсь і не зроблять. Такий світ. Він недосконалий
Цитата
Як тільки ти наведеш пруфи, де я писав що у всьому розбираюся, то я сам попрошу за зміну статусу.
На даний же момент тебе гризе тільке одне - я тебе вважаю дебілом ким ти по суті і є LOL, а от для тебе є дуже важлива думка рендомного анонімуса із якогось там форуму, і від цього тобі пригорає, у звязку з чим ти починаєш апелювати до вищестоячих, що і показує всю твою сутність "ааааа мене старші хлопці ображаютьть, хлип-хлип...". Смішний персонаж, карочє. Втім, це не стосується теми.

Та можеш думати, що хочеш. Мені пофіг, що думає про мене, чи не думає взагалі якийсь рандомний набір букв на моніторі. А те, що ти реально "в кожній дирці затичка" веселить. Ну та зрештою, хочеш в такий спосіб витрачати свій час - твій вибір. А я поржу інколи. Ти ж не проти?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2017, 13:52 #2699031   #35
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

"Я біг за вами 5 кілометрів щоб сказати, як ви мені пофіг"
Да-да. Знаю. Чув вже
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2017, 14:07 #2699035   #36
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
"Я біг за вами 5 кілометрів щоб сказати, як ви мені пофіг"
Да-да. Знаю. Чув вже
Біг - здоров'я
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2017, 14:29 #2699042   #37
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Біг - здоров'я
Не пийте томатний сік.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2017, 14:31 #2699043   #38
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не пийте томатний сік.
А у вас і з медицини знання? Чому не пити?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2017, 14:42 #2699045   #39
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Чому не пити?
Пити томатний сік - це здоров'я, здоров'я - це спорт, спорт - це перемоги, перемоги - це слава, слава - це гроші, гроші - це жінки, жінки - це секс, секс - це СНІД, СНІД - це смерть ...НЕ пийте томатний сік!

P.S. Яке ж ти убоге створіння. Не знає мемів 10-річної давності. Це мабуть через те що ти живеш РЕЛЬНИМ ЖИТТЯМ. Не те що всякі задроти.
Плюс до того твоє кунг-фу є сильнішим
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2017, 15:14 #2699052   #40
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Якому мудаку подякувати за перенесення пішоходного переходу на Л. Українки?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Пити томатний сік - це здоров'я, здоров'я - це спорт, спорт - це перемоги, перемоги - це слава, слава - це гроші, гроші - це жінки, жінки - це секс, секс - це СНІД, СНІД - це смерть ...НЕ пийте томатний сік!
Капец, Саймон. Ну ти даєш. Навів такий логічний ряд, де кожен крок криває.
1. Томатний сік здоровий, якщо помідори не кроплені.
2. Столітні бабки по далеких селах ніколи спортом не займалися, але здорові.
3. Скажи це тим, хто не займає призових місць.
4. Підступна перемога не приносить слави.
Далі думаю здогадаєшся сам.
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:47.