Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Нема рук, нема ніг, нема проблем

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.06.2011, 14:58 #1685909   #1
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Нема рук, нема ніг, нема проблем

Цитата Его зовут Nick Vujicic (Ник Вуйчич). Ник родился в 1982 году в Мельбурне (Австралия), без рук и без ног. Сначала родители не хотели принимать его таким, какой он есть: отца вырвало, когда он первый раз увидел его, а его мать четыре месяца не хотела брать его на руки.
Но первый шок прошел и все постепенно изменилось, его окружили вниманием и стали воспитывать как обычного ребенка. Он учился в нормальной школе и получил экономическое образование в университете.
Сейчас его знают во всем мире. Он много путешествует, ведет насыщенную, полнокровную жизнь. Десятки тысяч людей приходят на встречи с ним.
"Я научился плавать, набирать на компьютере 43 слова в минуту, самостоятельно чистить зубы. И продолжал молиться о чуде, прося Бога о руках и ногах. Но Бог не дал мне чуда. И тогда я понял, что именно в таком виде я являюсь чудом для других людей. Сейчас я езжу по миру со служением «Жизнь без ограничений». Есть много людей с руками и ногами, но они инвалиды в разуме. Им нужно помочь найти правду и счастье" /Ник Вуйчич/
Ник Вуйчич удивительный человек. Евангелие, которое он проповедует необыкновенно простое. Ему достаточно улыбнуться в супермаркете или на улице, чтобы люди увидели в нем Христа.

В мене такі люди викликають захоплення, і заставляють задуматися чи дійсно в мене є проблеми, на що я постійно жаліюся.
Такій силі волі і оптимізму як в Ніка, можуть позавідувати більшість повноцінних людей які постійно жаліються на життя і проблеми...
Думаю він багатьох надихнув, особливо інвалідів які втратили надію і смисл в житті.
Sten1 зараз поза форумом  
Подякували 9:
Вишенька:) (28.06.2011), blueNails (27.06.2011), K12L3R (18.07.2011), Mihas (27.06.2011), хомячек (27.06.2011), patty smith (27.06.2011), Torres (27.06.2011), Trader_Lena (27.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 15:14 #1685916   #2
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис

В мене такі люди викликають захоплення, і заставляють задуматися чи дійсно в мене є проблеми, на що я постійно жаліюся.
Такій силі волі і оптимізму як в Ніка, можуть позавідувати більшість повноцінних людей які постійно жаліються на життя і проблеми...
Думаю він багатьох надихнув, особливо інвалідів які втратили надію і смисл в житті.
Ну да, тре мати велику волю до життя і бути сильною людиною, щоб бути із такими проблемами життєрадісним і показувати приклад.
я колись бачив програму про інваліда із України який має зара власний бізнес і допомагає іншим інвалідам, враховуючи українські реалії я вважаю то великим досягненням.


P.S Ти так назвав тему, що я подумав, що хтось хоче позбутись рук...
Mihas зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (27.06.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 15:53 #1685930   #3
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

Дуже цікаво. Я про нього ще жодного разу не чула, та дуже поважаю таких людей.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (27.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 16:13 #1685936   #4
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

Так він був в Тернополі! Ніхто не був на зустрічі з ним на співучці?

Додано через 7 хвилин
Ось знайшов:


Цитата Тысячи людей с зонтиками старались подойти как можно ближе к сцене. Шел дождь. Но их, видно, не пугала непогода, ведь Господь имел для них Свой план. План постучать в сердца и открыть Свою любовь. Тысячи учились жить без ропота и в любых обстоятельствах оставаться счастливыми. …А на сцене – казалось бы, небольшой человечек, которому Бог почему-то дал меньше, чем большинству. Он не дал ему… рук и ног. Но перед тысячной аудиторией стояла личность, которая неперекор дождю и нелегким условиям живет, безгранично радуется и за все благодарит Своего Творца. Именно через него, 25-летнего Ника Вуджисика из Австралии, Бог обращался 26 июля к жителям Тернополя.
Повна стаття http://bogoblog.ru/tags/nick-vujicic/ternopl

Востаннє редагував pberit: 28.06.2011 о 12:21. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (27.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 16:30 #1685949   #5
UCreature
Учасник
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

Досить багато про нього читав, достатньо багато бачив відео. Хороша людина. Він каже правду. В вас є багато, але в нього є більше. В вас є руки, ноги, а в нього є серце. Його немає чому шкодувати і нема чому співчувати йому. Це він може поспівчувати вам всім.

p.s. Якби знав про нього 4 роки тому - обов'язково пішов би. Але я й нічого не чув про це дійство на співчуці. Жаль.. =/
UCreature зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 16:53 #1685956   #6
blueNails
Ілюзія
 
Аватар для blueNails
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

Це звісно страшно. ...Але, мабуть, саме через він і став таким сильним духом.
Розуміючи, що потрібно сподіватись лише на себе (ну і ще на Бога)...

Додано через 1 хвилину
...Я про це вже не раз думала... Що ми недооцінюєм те що маєм..!

Востаннє редагував blueNails: 27.06.2011 о 16:53. Причина: Пізніше додано
blueNails зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (27.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 17:05 #1685965   #7
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

Цитата:
Допис від blueNails Переглянути допис
...Я про це вже не раз думала... Що ми недооцінюєм те що маєм..!
Скоріше просто взагалі не цінимо, а потім починаємо чухатися і згадувати як колись було добре... але цього вже не вернути

Востаннє редагував Sten1: 27.06.2011 о 17:14.
Sten1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
blueNails (27.06.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 17:21 #1685978   #8
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 18:08 #1686007   #9
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2011, 12:08 #1686517   #10
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

Я вважаю що такі люди крім того що стали зразком мужності можуть бути чудовим зразком того що якщо гарно чогось захотіти то можна будь чого досягти. Насамперед це стосується деяких наших форумчан які звинувачують всіх окрім себе за те що вони в цьому житті нічого не досягли! Маючи руки та ноги вони постійно звинувачують владу, державу, країну, сусідів та будь кого інших в своїх проблемах, при цьому нічого не роблячи для досягнення своїх мрій.

Востаннє редагував pberit: 28.06.2011 о 14:14.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Apel (01.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2011, 19:13 #1692879   #11
Megapolis
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

Цитата
Допис від UCreature Переглянути допис
Його немає чому шкодувати і нема чому співчувати йому. Це він може поспівчувати вам всім.
От влучно сказано! Деколи дивишся на з вигляду здорових "дядь і тьоть" і навіть "успішних" бізнесменів і хочеться поспівчувати, не мають вони елементарного щастя. Все бігають в цьому житті за кимось, за чимось (в більшості за грошима) і не здогадуються, що найкращі речі в цьому житті є безкоштовними: любов, дружба etc.
Megapolis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2011, 13:41 #1693575   #12
olegsi
 
Аватар для olegsi
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

це справді унікальна людина! в якої треба багато в чому повчитися... знаю подібних людей в Тернополі, в них значно вищий рівень цінності життя ніж в звичайних здорових людей
olegsi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2011, 23:03 #1694066   #13
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

Цитата:
Допис від olegsi Переглянути допис
це справді унікальна людина! в якої треба багато в чому повчитися... знаю подібних людей в Тернополі, в них значно вищий рівень цінності життя ніж в звичайних здорових людей
до певної події цінності та погляд на речі в мене теж був інший , але коли потрапляєш в реально важкі ситуації і потім з ним вибираєшся тоді починаєш цінувати кожен день свого життя.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2018, 17:44 #2737759   #14
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

Можливо хтось планує їхати?(Маю 1 квиток на продаж, віддам за символічну плату)

Потрібне одне місце із Львова до Тернополя після виступу.

Torres зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Aririus (18.12.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2019, 10:03 #2770279   #15
Romawka87
Учасник
Типово Відповідь: Нема рук, нема ніг, нема проблем

Ник Вуйчич у меня вызывает восхищение. Он настолько сильных духом человек, что не смотря на свои проблемы связанные с тем что у него нет ни рук ни ног, он помогает другим людям. Он не только очень мотивирует людей, он также еще пишет книги и снялся даже в фильме. Мне очень нравиться его книга: "Неудержимый". Вот тут есть краткое содержание этой книги
Код HTML:
https://r-book.club/zarubezhnye-pisateli/nik-vujchich/neuderzhimyj.html
Одна из моих любимых его фраз: "«Я открыл свою цель, и вы должны найти свою. Мой пример убеждает вас в том, что такая цель существует – и откроется вам» .

Востаннє редагував Romawka87: 13.11.2019 о 10:05. Причина: Пізніше додано
Romawka87 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Aririus (18.12.2019)
Сказали Фууу!: 2
Ektalion (13.11.2019), MoRZE (13.11.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:04.