Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.11.2011, 07:20 #1803946   #41
CitizenUA
Banned
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ще раз.
Що розумієте під словом "Душа"?
В мене таких питань не виникає І нема таких слів, щоб це пояснити. То ж не вводьте друже себе й інших в оману.
CitizenUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 11:34 #1804201   #42
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від CitizenUA Переглянути допис
В мене таких питань не виникає І нема таких слів, щоб це пояснити.
То ви навіть не можете дати визначення слові душа? Тоді як ви можете стверджувати,що душа має вдосконалюватись.якщо самі не знаєте що це таке?
Дайте чітке визначення слову "душа"(еврейською "нефеш"грецькою "психе"0.
Чи кабала не дає визначення цьому слову ,тому ви і не усвідомлюєте чітко,що це таке?)))
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 12:02 #1804239   #43
CitizenUA
Banned
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
То ви навіть не можете дати визначення слові душа? Тоді як ви можете стверджувати,що душа має вдосконалюватись.якщо самі не знаєте що це таке?
Дайте чітке визначення слову "душа"(еврейською "нефеш"грецькою "психе"0.
Чи кабала не дає визначення цьому слову ,тому ви і не усвідомлюєте чітко,що це таке?)))
Коли Ви намагаєтесь словами визначити Духовне - Ви вже вводите себе в оману. Це могли робити тільки деякі люди на планеті. Пам"ятеєте - Христос забороняв записувати за собою? Як гадаєте - чому?

Стосовно Кабали - ніхто Вам не забороняє знати ту традицію, з якої вийшла біблія, інакше як Ви можете вивчати Біблію???
Якщо вивчати щось досконало, то треба дивитись першоджерела, читати і вивчати Біблію на мові оригіналу, а оригінал - іврит. Ось до речі фрагмент такого тексту ТОРИ.
CitizenUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 12:13 #1804252   #44
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від CitizenUA Переглянути допис
Коли Ви намагаєтесь словами визначити Духовне - Ви вже вводите себе в оману. Це могли робити тільки деякі люди на планеті. Пам"ятеєте - Христос забороняв записувати за собою? Як гадаєте - чому?
Ісус те і робив,що ПРОСТИМИ словами пояснював духовні речі. Людей вражала та простота з якою він пояснював простим людям,як результат його учнями ставали прості люди і аж ніяк не філософи.яких у той час вистачало!
В Євангелії ніде не сказано, що Ісус забороняв записувати те що він навчав. Навпаки,саме св"ятий дух,який походить від Бога,надихнув записати Євангелію. І якщо Бог подбав,щоб Євангелія була записана,то будьте певні,що він подбав про те,щоб її могли зрозуміти найпростіші люди, а не філософи. які часто своїми філософіями викривляють надхнене Богом Писання. Ось і ви зараз робите теж саме! Біблія чітко говорить, що таке душа, а ви філософствуєте і кажете,що це щось таке...таке...таке...,чого не можна пояснити. То кому мудріше вірити, вам, чи Біблії?

Ще запитання до вас. Що по вашому означає вираз "віддати душу"?
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 12:53 #1804305   #45
CitizenUA
Banned
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Ісус те і робив,що ПРОСТИМИ словами пояснював духовні речі. Людей вражала та простота з якою він пояснював простим людям,як результат його учнями ставали прості люди і аж ніяк не філософи.яких у той час вистачало!
Я не Ісус. Те що йому було можливе - нам з вами не вдасться. Тому я уникаю трактування будь яких текстів без молитви, а ви це робите направо й наліво.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
В Євангелії ніде не сказано, що Ісус забороняв записувати те що він навчав.
Наразі нема часу шукати - знайду покажу.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Ще запитання до вас. Що по вашому означає вираз "віддати душу"?
Яке Ваше запитання має відношення до Вашого духовного просвітлення і здобуття Вами Богоподібності? Поясніть і я відповім.
CitizenUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 17:51 #1804515   #46
Wild Orchid
 
Аватар для Wild Orchid
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Що маєте на увазі під словом "ровер"?
Я не вас асоціювала з поняттям - ровер, не хвилюйтесь , а намагання сітізена вас в чомусь переконувати

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--То такі про котрих говорить Марк. А Свідки Єгови надіються прожити більше, а ніж ви можете це собі уявити, тобто вічно.
Одне надіятись, а інше, скіки як то кажуть "написано людині" - машини збивають людей, хвороби, старість і тд і тп, нікуда не втечете скіки б не надіялись і не мріяли про вічне життя

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Решту взнаємо про Бога, коли досягнемо вічного життя, тобто досконалості, і тоді кожна людина не буде обмежена у часі, і зможе взнати про Єгову стільки, скільки зможе.
Коли таке станеться, дата, година?

Я не чула більшого брєду, ви тільки вдумайтесь і вчитайтесь що ви пишите, нашому Світу міліони літ, тисячі цивілізацій на Землі жили, чому досі всього цього не сталось? Де вічність, де досконалість, абсолютність, ідеалізм?... Чи ви сподіваєтесь і надієтесь - що саме вам, свідкам єгови, така милість паде взнати все це? Чим ви обраніші за людей які жили на цій Землі в різні ери, епохи, були за вас мудрішими, відкривали зорі, вивчали хвороби, і тд і тп...

P.S. я не хочу нікого ображати, але всі ці брєдні в голові, здається мені виникають, від спермотоксикозу, бо ж до шлюбу навіть коханням не можна займатись, сексуальне життя - як таке відсутнє в багатьох свідків єгови, там десь... колись... після шлюбу... через простиньку... в темноті шось... це теж впливає на мозги, і на те шо в голові діється і думається, то доведено вже давно

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від CitizenUA Переглянути допис
Я не Ісус. Те що йому було можливе - нам з вами не вдасться. Тому я уникаю трактування будь яких текстів без молитви, а ви це робите направо й наліво.
Тут мощьно сказав, підтримую тебе на всі 100%

Востаннє редагував Wild Orchid: 16.11.2011 о 17:52. Причина: Пізніше додано
Wild Orchid зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (18.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 21:56 #1804873   #47
Vityab
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від CitizenUA Переглянути допис
В мене таких питань не виникає І нема таких слів, щоб це пояснити. То ж не вводьте друже себе й інших в оману.
--Розкажіть. Яким чином я когось ввожу в оману?
--Тоді, як ви можете говорити про Душу, коли самі не знаєте, що це таке?

Додано через 15 хвилин
Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Одне надіятись, а інше, скіки як то кажуть "написано людині" - машини збивають людей, хвороби, старість і тд і тп, нікуда не втечете скіки б не надіялись і не мріяли про вічне життя
--Вибачте, але у долю, що Бог комусь пише не вірю. Кожен сам будує свою долю.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Коли таке станеться, дата, година?
--Ніхто цього не знає. Бог знає.

Марка 13:
32 О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец.
33 Смотрите, бодрствуйте, молитесь, ибо не знаете, когда наступит это время.
34 Подобно как бы кто, отходя в путь и оставляя дом свой, дал слугам своим власть и каждому свое дело, и приказал привратнику бодрствовать.
35 Итак бодрствуйте, ибо не знаете, когда придет хозяин дома: вечером, или в полночь, или в пение петухов, или поутру;
36 чтобы, придя внезапно, не нашел вас спящими.
37 А что вам говорю, говорю всем: бодрствуйте.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Я не чула більшого брєду, ви тільки вдумайтесь і вчитайтесь що ви пишите, нашому Світу міліони літ, тисячі цивілізацій на Землі жили, чому досі всього цього не сталось? Де вічність, де досконалість, абсолютність, ідеалізм?... Чи ви сподіваєтесь і надієтесь - що саме вам, свідкам єгови, така милість паде взнати все це? Чим ви обраніші за людей які жили на цій Землі в різні ери, епохи, були за вас мудрішими, відкривали зорі, вивчали хвороби, і тд і тп...
--Значить, ще час не настав.
--Не переживайте, там будуть не тільки Свідки Єгови. Багато буде і Несвідків.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
P.S. я не хочу нікого ображати, але всі ці брєдні в голові, здається мені виникають, від спермотоксикозу, бо ж до шлюбу навіть коханням не можна займатись, сексуальне життя - як таке відсутнє в багатьох свідків єгови, там десь... колись... після шлюбу... через простиньку... в темноті шось... це теж впливає на мозги, і на те шо в голові діється і думається, то доведено вже давно
--Кому, що болить.

Востаннє редагував Vityab: 16.11.2011 о 21:57. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 22:14 #1804947   #48
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від CitizenUA Переглянути допис
Я не Ісус. Те що йому було можливе - нам з вами не вдасться.
Ми ж говоримо про духовні речі простою мовою,чи не так? То чому ви кажете,що ми не можемо говорити просто? І ще Ісус завжди посилався на Писання і цитував їх,щоб підтвердити правдивість свої слів, що я і стараюсь теж робити.
"Дивіться бо, браття, на ваших покликаних, що небагато-хто мудрі за тілом, небагато-хто сильні, небагато-хто шляхетні.
Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне,
і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити…
(1Кор 1:26-2

Як бачимо християнами ставали найпростіші люди,які розуміли Ісусове вчення без усякої філософії.
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 23:34 #1805040   #49
Wild Orchid
 
Аватар для Wild Orchid
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Вибачте, але у долю, що Бог комусь пише не вірю. Кожен сам будує свою долю.
Завтра землетрус завалює всіх і все це ви теж собі самі побудували свою долю?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Не переживайте, там будуть не тільки Свідки Єгови. Багато буде і Несвідків.
радує... які версії на рахунок не свідків? хтто ще вибранний? тіки без цитат, умоляю

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Кому, що болить.
Стабільно. Регулярно. Раджу. Попускає мозги.

Востаннє редагував Wild Orchid: 16.11.2011 о 23:36. Причина: Пізніше додано
Wild Orchid зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2011, 00:53 #1805111   #50
CitizenUA
Banned
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Ми ж говоримо про духовні речі простою мовою,чи не так? То чому ви кажете,що ми не можемо говорити просто? І ще Ісус завжди посилався на Писання і цитував їх,щоб підтвердити правдивість свої слів, що я і стараюсь теж робити.
"Дивіться бо, браття, на ваших покликаних, що небагато-хто мудрі за тілом, небагато-хто сильні, небагато-хто шляхетні.
Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне,
і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити…
(1Кор 1:26-2

Як бачимо християнами ставали найпростіші люди,які розуміли Ісусове вчення без усякої філософії.
Саме так. І навіть без Писання, бо Біблій було мало, і на вагу золота.
То ж люди просвітлювались навіть без Писання.
CitizenUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2011, 01:13 #1805118   #51
Vityab
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Завтра землетрус завалює всіх і все це ви теж собі самі побудували свою долю?
--То називається випадковість. Дійсно, що іноді можуть бути і випадковості, але ті випадковості Бог не пише нам.

Екклесиаст 9:
10 Все, что может рука твоя делать, по силам делай; потому что в могиле, куда ты пойдешь, нет ни работы, ни размышления, ни знания, ни мудрости.
11 И обратился я, и видел под солнцем, что не проворным достается успешный бег, не храбрым - победа, не мудрым - хлеб, и не у разумных - богатство, и не искусным - благорасположение, но время и случай для всех их.
12 Ибо человек не знает своего времени. Как рыбы попадаются в пагубную сеть, и как птицы запутываются в силках, так сыны человеческие уловляются в бедственное время, когда оно неожиданно находит на них.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
радує... які версії на рахунок не свідків? хтто ще вибранний? тіки без цитат, умоляю
--Вибачте, але одненьку тут прийдеться застосувати, ну щоб не було, що я це сам придумав. То ось є такий Божий закон.

Римлянам 6:23 Ибо возмездие за грех - смерть, а дар Божий - жизнь вечная во Христе Иисусе, Господе нашем.

--Згідно цих слів "Ибо возмездие за грех - смерть", то всі люди які помруть до Армагедону, тобто ті, хто своєю смертю заплатили за свої гріхи, можуть бути воскрешеними Богом, але дехто навіть із таких людей можуть і не воскреснути, якщо Бог їх порахує невиправними за їх життя. І однозначно, ті котрих Бог знищив у Потопі, у Содомі і Гоморі, і таке подібне, і ті, хто загине у Армагедоні не воскреснуть.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Стабільно. Регулярно. Раджу. Попускає мозги.
--Дякую. Я вкурсі.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2011, 01:18 #1805121   #52
saymon
Guest
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Я - Єгова. Покайтеся!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2011, 01:22 #1805124   #53
CitizenUA
Banned
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я - Єгова. Покайтеся!
У Нього теж гарне почуття гумору.
CitizenUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2011, 01:46 #1805133   #54
Vityab
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я - Єгова. Покайтеся!
--Не боєтесь?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2011, 12:03 #1805371   #55
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від CitizenUA Переглянути допис
Саме так. І навіть без Писання, бо Біблій було мало, і на вагу золота. То ж люди просвітлювались навіть без Писання.
Цікава у вас логіка. Ви кажете,що коли Біблій(на той час Тора) було мало,тоді люди розуміли просту мову про духовне, а коли сьогодні майже кожен має Біблію,то сьогодні простими словами про духовне говорити не можна? Так виходить?

Хочу вам сказати,що ви помиляєтесь,що євреї не знали Писання, бо для них було ЗАКОНОМ що суботи ходити в синагогу де і читали Писання. Інша справа,що Ісусове ПОЯСНЕННЯ цих Писань ,докорінно відрізнялось від пояснень книжників. Бо Ісус пояснював Писання не відходячи від Біблійного принципу,тоді як книжники пояснювали традицією,що і викривляло самі Писання. Щось подібне ми бачимо і сьогодні. Ось ви,наприклад, теж пропонуєте робити речі,які докорінно розходяться із записаним у Біблії.
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2011, 07:53 #1806188   #56
Wild Orchid
 
Аватар для Wild Orchid
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Вибачте, але у долю, що Бог комусь пише не вірю. Кожен сам будує свою долю.
Цитата --То називається випадковість. Дійсно, що іноді можуть бути і випадковості, але ті випадковості Бог не пише нам.
Ви надто буквально сприймаєте фразу - "написано людині", я її недарма в лапках написала, прошу звернути увагу нище.

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--То називається випадковість.
Ця випадковість, як ви її називаєте і стала тією дольою для тих людей, і тут непотрібно розказувати, що людина сама творить свою долю бо це лише частково, багато інших людей і обставин відіграють роль в"писанині" і формуванні вашої долі, і взагалі, а що таке - ДОЛЯ ?

Востаннє редагував Wild Orchid: 18.11.2011 о 07:55. Причина: Пізніше додано
Wild Orchid зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2011, 15:34 #1806559   #57
Vityab
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Ви надто буквально сприймаєте фразу - "написано людині", я її недарма в лапках написала, прошу звернути увагу нище.

Ця випадковість, як ви її називаєте і стала тією дольою для тих людей, і тут непотрібно розказувати, що людина сама творить свою долю бо це лише частково, багато інших людей і обставин відіграють роль в"писанині" і формуванні вашої долі, і взагалі, а що таке - ДОЛЯ ?
--До випадковостей Бог не має ніякого відношеня.

Луки 13:
4 Или думаете ли, что те восемнадцать человек, на которых упала башня Силоамская и побила их, виновнее были всех, живущих в Иерусалиме?
5 Нет, говорю вам, но, если не покаетесь, все так же погибнете.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2011, 15:38 #1806560   #58
Wild Orchid
 
Аватар для Wild Orchid
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--До випадковостей Бог не має ніякого відношеня.
ха ха ха

Оце так новина...

стояла собі башня, ні з того ні з сього упала, але ваш бог тут ні при чому виявляється... чисто випадковість...

за вашими словами бог всемогутній і все чинить він, як може тоді башня сама впасти, чи землетрус просто так виникнути, адже це все бог нас випробовує, чи як ви там тлумачите?
тому що я не хочу у це заглиблюватись, бо є фізичні процеси і їх пояснення, але це моє бачення, а за вашим до всього бог причетний, а тут випадковість - то не бог, да уж...

сорь, шось не в"яжеться все це до релігій...

а якже - "так значить мало бути", "бог забрав їх до себе" і ніше таке, адже всі релігії стеврджують, шо просто так люди не помирають, шо це іскуплення гріхів і тд і тп

Востаннє редагував Wild Orchid: 18.11.2011 о 15:43.
Wild Orchid зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2011, 15:59 #1806581   #59
CitizenUA
Banned
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--До випадковостей Бог не має ніякого відношеня.
ВитяБ - ти б не позорив свою спільноту. Бо треба ж розуміти, що у Бога випадковостей нема, вони існують виключно для людей
CitizenUA зараз поза форумом  
Подякували 2:
Wild Orchid (18.11.2011), Ікебан (18.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2011, 16:45 #1806618   #60
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
а якже - "так значить мало бути", "бог забрав їх до себе" і ніше таке, адже всі релігії стеврджують, шо просто так люди не помирають, шо це іскуплення гріхів і тд і тп
Уявляєш...ти знайшла релігію,яка так не стверджує! Біблія говорить,що Бог створив землю саме для того,щоб люди на ній жили не вмираючи і це був першопочатковий задум Творця. На жаль цей перша людська пара збунтувалась проти Бога,що і призвело до "відстрочення" Божого задуму на певний час. Але цей задум збудеться. Як ти думаєш,для чого Ісус навчав "Нехай ПРИЙДЕ Твоє Царство"? От коли воно ПРИЙДЕ,тоді земля стане раєм,як це задумував Бог!
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:35.