Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Причина закриття теми:
.... читай останні пост
Старий 09.11.2013, 23:26 #2297810   #41
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Вчення забоорняє працювати, вчитись і т. д.?
Та у цій ім ї і раніше були проблеми. Це видно хоча б по тму, що матийдалінавязує свою думку повнолітньому сину.
---- вчення створює умови - які заважають ........
---- ще раз повторю проблема не у матері......вона працює....і годує
всю сімю , без батька...

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Їжа тут до чого?
Я не бачу звязку між його діями і поглядами свідків Єгови.
Я заню людей у яких не один костюм.які парцюють і ценезаважає їм проповідувати. Якщовінвирішив діятитаким чином - тоце його проблеми,іанврядчи вінкогсоь послухає.
Де він вчився?


Хм. І як це повязано з тмим. що він свідок Єгови?

Може видасте мені зсилку ан його накету в соц. мережі і я спробую сам зясувати ситуацію ідопомгти йому?
---- розмовляю з ним , домовляючись про зустріч по тел. скайп логін є але мені не дав ...... чи в соц мережах зареєстрований вже не питав ...поки сам спробую.....

Востаннє редагував engar: 09.11.2013 о 23:30. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 23:33 #2297820   #42
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
вчення створює умови - які заважають ........
---- ще раз повторю проблема не у матері......вона працює....і годує
всю сімю , без батька...
Я так і думав, що без батька. В резульаті надмірно опікає сина, звавикла за нього дбати, контролювати. вирішувативсе за нього ніби йому 10 років. Це врешті дістає і людина або вривраеться зцього кола, або ж підалєаться і поступово деградує.
Релігія тут абсолютно нідочого. тут внутрішьосімейна проблема, і аж ніяк не реліігйна.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
вчення створює умови - які заважають ........
Що заважає?
Від ньог овимаглаи покинутиуніверситет? Ні. Йому забороянють їсти? Теж ні. Йому забороняють парцювати? Теж ні.
Ави хочете, що б старійшини були длян ього татом і маоюю ів петеставли за нього ноги.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 09.11.2013 о 23:33. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 23:34 #2297823   #43
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Я так і думав, що без батька. В резульаті надмірно опікає сина, звавикла за нього дбати, контролювати. вирішувативсе за нього ніби йому 10 років. Це врешті дістає і людина або вривраеться зцього кола, або ж підалєаться і поступово деградує.
Релігія тут абсолютно нідочого. тут внутрішьосімейна проблема, і аж ніяк не реліігйна.
---- релігія також свої корективи ввела....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 23:36 #2297824   #44
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Щодо їжі - через непорозумвння з матірі ю, в нього хронічний стресс, що іпризводить до такої реакції. От тому внього і апатія - тацяситуація його втомила.
Я б радив - йому знайти роботу, зняти з якимось братом квартиру окремо від матері і почати жити самостійно.

Бо тещо. ви кажете це прелюдія. От вирішить він одружитись, то точно буде біда.
І моя вам порада Енгар. зі свого дсовіду, не лізьте туди. вам же буде краще.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 23:37 #2297825   #45
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Що заважає?
Від ньог овимаглаи покинутиуніверситет? Ні. Йому забороянють їсти? Теж ні. Йому забороняють парцювати? Теж ні.
Ави хочете, що б старійшини були длян ього татом і маоюю ів петеставли за нього ноги.
---- ноги переставляти не треба - досить щоб не переставляли мозгии, а тоді і їсти буде сам, і ноги переставляти, а саме головне мислити буде чому це необхідно , без допомоги...вчення
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orest5 (10.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 23:40 #2297826   #46
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
релігія також свої корективи ввела.
Які наприклад? Раніше як нормальний вампір пив кров, а тепер не хоче і тому голодний?
Чи це якась особлива сім я яка з дитинства харучуетсья кровянкою?

Додано через 1 хвилину
Ну я покищо не бачив. девін застсовує в своемуж итті погляди свідків Єгови, окрім участі в проповіді. що вданмоу випадку зовсім не головне.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 09.11.2013 о 23:40. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 23:40 #2297828   #47
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Бо те що. ви кажете це прелюдія. От вирішить він одружитись, то точно буде біда.
І моя вам порада Енгар. зі свого дсовіду, не лізьте туди. вам же буде краще.
----- .......
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 23:41 #2297830   #48
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- ......
Ніц смішного не бачу. Повірте,кращогофаіхівця по такх ім ях. ніж я ви тут не знайдете.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 23:43 #2297831   #49
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Які наприклад? Раніше як нормальний вампір пив кров, а тепер не хоче і тому голодний?
Чи це якась особлива сім я яка з дитинства харучуетсья кровянкою? .
---- до чого це ?

Додано через 58 секунд
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ніц смішного не бачу. Повірте,кращогофаіхівця по такх ім ях. ніж я ви тут не знайдете.
---- сумніваюсь........

Востаннє редагував engar: 09.11.2013 о 23:43. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 23:44 #2297833   #50
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- до чого це ?
Ви сказади. що релігя внесла коректив у харчування. Які саме?

Додано через 46 секунд
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
-- сумніваюсь......
Не сумнівайтесь, в мене є підстави так казати.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 09.11.2013 о 23:44. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 23:50 #2297837   #51
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ви сказади. що релігя внесла коректив у харчування. Які саме?
---- перечитайте дописи вище які саме корективи внесло вчення "ВВ" і не тільки в харчування....

Додано через 53 секунды
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Не сумнівайтесь, в мене є підстави так казати.
---- а умене підстави щоб сумніватись....

Востаннє редагував engar: 09.11.2013 о 23:50. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orest5 (10.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 00:52 #2297848   #52
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- перечитайте дописи вище які саме корективи внесло вчення "ВВ" і не тільки в харчування
Я чесно не розумію, які саме кореткиви були вгнесені.
Можеролсвітите мене?
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 08:01 #2297867   #53
Amen
Учасник
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Але якщо на ранніх татаддії такою реаблітації, у справу втрутяться люди типу Андрія Івановича, резульати будуть плачевні. Все що вміють сеткознавці,це сіяти сумніви. Зміна релігії, це напевно один з преших важливих самотійних кроків. які робить невпевнена у собі людина. Якщо їй пяонити. щовоан не права, налкати і т. д, то в не не буде достатніх сил опиратись, і вона пчоне умніватись не тільки у своїй новій вірі, але й у своїй здатності прйимати правильні рішення. результат - її комплекс тільки поглибиться.[/QUOTE]
а це ти точно описуєш програму дій свідків:
спочатку іде Висміювання та очорнення священнослужителів, ритуалів та основних віровчень церкви, та й самої церкви.
І байдуже що хтось після доброї новини по свідківськи може взагалі втратити віру і в бога, і в принципи добра, любові, справедливості, головне це щоб людина втратила довіру своєї попередньоі релігії та покинула церкву, собор, зібрання,. .
Потім іде масивна пропаганда істинного поклоніння.
Якщо ціль не досягнута, то обєкта психологічної обробробки кидають на призволяще та переходять до іншої жертви.
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Так от якою благородною справою займаеться Андрій Іванович - забирає у людей підпорки, а далі хай падають, вішаються, гловне , щоб не були сектантами.
[quote=Serhiy aspirant;2297663]
тут будуть актуальмими слова Ісуса про скалку та колоду в оці.

Те що ти приписуєш та ставиш у провину іншим чиниш і сам та твоя т.з. Теократична організація. Тільки от свої діла видаються як благочестя, а аналочні діла інших як невимовне зло. Тут діє закон подвійних стандартів яких добре освоїли сє.
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Наспавді , реліігйні громади. для ких характерн епряищне сталвення до людей, прийняття людини такою,якою вона є. надання їй підтримки, начання, скажімо оарторських здібностей - наданя людині почуття потрібності, любові. сприяє реабілтіації таких людей і позбавленню певних комплексів.
реабілітацією таких людей як правило і займаються пятидесятники чи харизмати, в деяких випадках православні.

А от свідкам глибоко насрати на всіх обездолених та інших людей які втратили сенс свого життя, або просто збилися із шляху.
Для вас головне це виконання статуту організації. Людські почуття для вас нічого не варті. Якщо людина не відповідає вимогам статуту її тупо викидають на помойку.
Amen зараз поза форумом  
Подякували 3:
Андрій Іванович (10.11.2013), orest5 (10.11.2013), Іра (10.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 10:13 #2297896   #54
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Пролистав тему.Таке враження що в сергійка демон вселився.З вечора до ранку 3 сторінки.Текст і манера написання а-ля "епілептичний припадок".Чого ти так казишся,чоловіче.Заспокійся.
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 10:50 #2297915   #55
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Пролистав тему.Таке враження що в сергійка демон вселився.З вечора до ранку 3 сторінки.Текст і манера написання а-ля "епілептичний припадок".Чого ти так казишся,чоловіче.Заспокійся.
Враження цілком правильне і такий припадок виник через те, що і інших темах я загнав його в глухий кут, де він нічого по суті відповісти не зміг. Тому треба молитись за нещасного, може демон його попустить.
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orest5 (10.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 13:13 #2297984   #56
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата
Допис від Amen Переглянути допис
а це ти точно описуєш програму дій свідків:
спочатку іде Висміювання та очорнення священнослужителів, ритуалів та основних віровчень церкви, та й самої церкви.
Критика поглядыв одного, ценормальна частина міжконфесійних відносин.
Але критикуючи інші релігії свідки Єгови н евимагають їх заборони чи обмеження прав інших конфесій,як це роблятьсектознавці.


Цитата
Допис від Amen Переглянути допис
І байдуже що хтось після доброї новини по свідківськи може взагалі втратити віру і в бога, і в принципи добра, любові, справедливості, головне це щоб людина втратила довіру своєї попередньоі релігії та покинула церкву, собор, зібрання,.
Чвідки Єгови не прсото критикують - вони дають, щось в замін. Антикультисти цього не роблять їх мета часто зруйнувати погляди, але нічого не дати. Серед антикультистів багатоцілком світських. атестично галаштованих людей. дляякх будь яка релігя не допустима. Просто тралдиціні конфесії дають їм можливість заробити,\і вони їх не рухають.

Цитата
Допис від Amen Переглянути допис
реабілітацією таких людей як правило і займаються пятидесятники чи харизмати, в деяких випадках православні.
Реіабілітацією таких людей мають займатись медики. Пятеедсятники в більшості випадків, замінюють однузалежність іншою. Від накротичної чи алкольгої залежності вилікуватись не можливо ілюдинаповинна це знати.

Цитата
Допис від Amen Переглянути допис
А от свідкам глибоко насрати на всіх обездолених та інших людей які втратили сенс свого життя, або просто збилися із шляху.
Булоб напдюати - гн приходили б до них. Але маючи справу з такими людьми вонипереконуваимуть їх звертаитсь за мед. допомогою.

Цитата
Допис від Amen Переглянути допис
Якщо людина не відповідає вимогам статуту її тупо викидають на помойку.
А, що дюдині заваєа відпровідати моральним нормам?Якщо ж вонане хоче - тоце її вибір,і відповідно членом релігійної громад вонабути не може. Прининення членства передбаченов усіх реліігйних громадах. В католицизмі наприклад людину можуть позбвити сану, занезгоду з католицьким вченням, але малойморівно, щоб сануу позбоавляли за аморальну поведінку.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Враження цілком правильне і такий припадок виник через те, що і інших темах я загнав його в глухий кут, де він нічого по суті відповісти не зміг. Тому треба молитись за нещасного, може демон його попустить.
В шлухий кут ви мене не загнали, лише продемоснтрували, власне невігластво .

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Amen Переглянути допис
початку іде Висміювання та очорнення священнослужителів, ритуалів та основних віровчень церкви, та й самої церкви.
Що робили аптстоли, коли говрили про ритуали і звичаї юдеїв та язичників? павло не дуже стидався у виразах, кол и нащивав звичаї юдеїв слвом,яке в грецькій мові має значення - "лайно".
Пророк Ілля, вдуже грубій формі висмією погляди язичників свого часу, питенззій у вас прицьому не виникає.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 10.11.2013 о 13:13. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 13:27 #2297991   #57
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
В шлухий кут ви мене не загнали, лише продемоснтрували, власне невігластво .
Чому тоді не можете відповісти по суті? Чи не тому, що не маєте аргументів і самі є невігласом?
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 13:45 #2297995   #58
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
ому тоді не можете відповісти по суті? Чи не тому, що не маєте аргументів і самі є невігласом?
Вам відповіли по суті, у відповідь, ви напсиали поьрехеньку у дусі Дена Брауна.

Якщо говрити про Вас, то ви наприклад займаетесь дезінфромацією журналістів і громадскості.
Вич омусь мовчите, про те щов теронополі найвища кількістьвипадків вандалізму, щодот реліігйних споруд нетрадиційних релігій.
Сподіваюсь, ваших учнів серед ванлдадлів нема, бо інакше, буде можливість заязати вашу діялінсть з цими випадками.

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Чому тоді не можете відповісти по суті? Чи не тому, що не маєте аргументів і самі є невігласом?
Двайте по суті будете відповідати ви.

В Україні, вами були зафіксовані випадки порушення свідками єгови закоодавства України?
Ви декларуєте боротьбу проти законно діючих в Україні релігійних громад. Це можна квалівікувати.. як розпалюваннярелігінйої ворожнечі.
Ніякиї конкретних фактів ви не подаєте, доказів також не наводите.

Якщо у класі де ви викоадаєте, будут ь діти свідків єгови - як ви себебудете поводити?

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 10.11.2013 о 13:45. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 14:23 #2298023   #59
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Я чесно не розумію, які саме кореткиви були вгнесені.
----я досить конкретно описав ....якщо не розумієш Сергію то чим допоможу..

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Можеролсвітите мене?
---- не маю влади когось просвітлювати ....Тому говорить: “Прокиньсь, о сплячий, і встань із мертвих, а Христос освітить тебе!” (Еф.5:14)
...... (ІСУС) Справжнє то було світло - те, що просвітлює кожну людину. Воно прийшло у цей світ.(Иоан.1:9)

Востаннє редагував engar: 10.11.2013 о 14:23. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2013, 14:33 #2298028   #60
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Сектознавство. Псевдонаукова брехня

Зразок брехні від Володимира Мовчуна:

"розповідає консультант з толерантних сект Республіканського комітету зі справ релігій Олексій Возняк."

http://religioterno.ucoz.ua/publ/gol...ekla/1-1-0-167

Насправді Олексій Возняк, очолює кримський центр "Діалог" - мережу антикультових оршанізацій в Україні. Себе пощзиціонуєЯк фахівця-конфліктолога.
Державні органи влади могли помилоково залучити,його довирішенякизхось питань, але осокільки дана людина, не є релігієзавцем, її висновки не можуть прматись до уваги.
В Укераїнському законодавстві немає терміну тоталітарна секта, а отже жодних коснультантів по сектам в ораганз влади бути не може.

ВОСТОЧНОЕВРОПЕЙСКИЙ ПРАВОЗАЩИТНЫЙ ЦЕНТР СЕМЬИ И ЛИЧНОСТИ "ДИАЛОГ"

УКРАИНСКОЕ ОТДЕЛЕНИЕ ЦЕНТРА "ДИАЛОГ"

корреспондент FECRIS - официального консультанта Совета Европы по вопросам деструктивных культов и организаций
%
http://subscribe.ru/archive/media.cu...3152352.html#2

Це є явною брехнею -стрімко втрачає свій статутус і переводить свої актив в Россію та Україну. Наспавды,ця органызацыя э членом Ради Європи, але це аж ніяк не надає їй експертного статусу. Її прелставиники - це швидлше політики. але не науковці. 90% свого бюджету ця орашаніщзація отрмиужє від уряду Франції. ЛАе після програшу деякиз спав в ЄСПЛ, діялнст ьавторитет політивків які пітримують FECRIS суттєво зменшивя і ряд людей втратили посади.
Зараз голвоним чином ця орагнаізація популярна в Россії та Білорусії.
В Україні без пітримки влади, нічим особлим не відзначилась
Згідно уставу FECRIS - є політично філософськи. реліійгно нейтральною організацією, але представники FECRIS були в уряді багатоьох країн, та займали навіть міснтерські крісла.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---я досить конкретно описав ....якщо не розумієш Сергію то чим допоможу.
Ви не пояснили, як те що молодий чоловік мало їсть, повязано з тим. що він є свідком Єгови.
Жодних логічних рагуменітьв звязку ви не навели.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 10.11.2013 о 14:33. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:58.