Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Друге чи Четверте покоління ГБО

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.02.2015, 12:27 #2512748   #41
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Я кажу так як є після багатьох поїздок і засікань пробігу і розходу.
там дійсно шось не так
корекція по вприску для газу має бути в районі 1.2 +-
тобто якшо в тебе бере 8 літрів бензину то газу має брати 9,5 +-

шоб не вгробити мотор, поїдь до газовиків, хай глянуть, можливо треба перенастроїти ГБО
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (22.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 12:47 #2512755   #42
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
там дійсно шось не так
корекція по вприску для газу має бути в районі 1.2 +-
тобто якшо в тебе бере 8 літрів бензину то газу має брати 9,5 +-

шоб не вгробити мотор, поїдь до газовиків, хай глянуть, можливо треба перенастроїти ГБО
Якби було шось нетак ти світився б чек через бідну суміш. Навіщо лякати ярка всякою фігньою, скажіть шо ви всі просто йому заздрите)
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 12:52 #2512757   #43
mhl
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Заздрити будемо, якщо наїздить з таким розходом тисяч з 50 хоча б.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 13:03 #2512761   #44
wdw123
Активний учасник
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата ви всі просто йому заздрите)
ну добре ))) яке пояснення ( логічне ) що газу жре менше ніж бензи ??? ааа?? ))))) я бачу тільки одне - невірно розраховано розхід ! або ??

Додано через 1 хвилину
Цитата корекція по вприску для газу має бути в районі 1.2 +-
тобто якшо в тебе бере 8 літрів бензину то газу має брати 9,5 +-
+ 100500

Востаннє редагував wdw123: 22.02.2015 о 13:03. Причина: Пізніше додано
wdw123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 13:55 #2512777   #45
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Народ, я був в професійних газовиків і не раз в Острові і в Романа і в Бориса (хто знає про кого я говорю, ті зрозуміють, що то толкові хлопці і фірма). Вони мені поправляли дещо і дивились не раз в цілому на гбо - все в порядку.

Про свій розхід я написав приблизно. Звачайно що буває і більше, десь коло 9-9,5л газу. Бензу я тільки раз провіряв, бо на ній не їжджу, а тільки заводжу машину. Просто був період коли контакти на гбо були окислені і інколи установка переключалась сама на бензу при їзді - так я визначив скільки бере моє авто бензи і теж приблизно, а не точно, можливо і трохи більше.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
А може в нього часті короткі поїздки? Прогрів/їзда на бензині, а потім трошки на газі, і все, приїхали.
Саме так я їжджу останнім часом тільки на роботу в основному.

Востаннє редагував Yarkop: 22.02.2015 о 13:55. Причина: Пізніше додано
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 16:04 #2512808   #46
wdw123
Активний учасник
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата Саме так я їжджу останнім часом тільки на роботу в основному.
ну тоді все зрозуміло !! про що я і казав - неточні заміри !!! ...просто дехто може подумати що газу жре так як бензи , а такого не може бути !

Востаннє редагував wdw123: 22.02.2015 о 16:08. Причина: Пізніше додано
wdw123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:09 #2512846   #47
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата
Допис від wdw123 Переглянути допис
такого не може бути !
Чому? Тільки без аргументів от у всіх так.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:17 #2512849   #48
wdw123
Активний учасник
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата Чому? Тільки без аргументів от у всіх так.
і ви туда ж ?? хочете доказів ? а тепер подумайте як ви рахуєте розхід пального? ви враховуєте прогрів на бензі ? як саме ви разраховуєте ?.....сказати що в мене розхід 5.5 л газу по місту я тоже можу , але це ***** . закони фізики ще ніхто не відміняв )))) енергія при згоранні 1л бензи = 1.2 л газу ,,,, дальше думайте самі...
wdw123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:20 #2512850   #49
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата енергія при згоранні 1л бензи = 1.2 л газу ,,,, дальше думайте самі.
Там по-моєму не в єнергії справа - октанове число газу значно вище, ніж у бензину (102 чи 106). Справа в часі горіння. Десь читав на цю тему, а де не знайду.
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:23 #2512852   #50
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата
Допис від wdw123 Переглянути допис
і ви туда ж ?? хочете доказів ? а тепер подумайте як ви рахуєте розхід пального? ви враховуєте прогрів на бензі ? як саме ви разраховуєте ?.....сказати що в мене розхід 5.5 л газу по місту я тоже можу , але це ***** . закони фізики ще ніхто не відміняв )))) енергія при згоранні 1л бензи = 1.2 л газу ,,,, дальше думайте самі...
Ну почитавши відгуки по розходу газу на таких авто як в мене, то в тих людей приблизно такий самий розхід як в мене.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:25 #2512853   #51
wdw123
Активний учасник
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата Там по-моєму не в єнергії справа - октанове число газу значно вище, ніж у бензину (102 чи 106). Справа в часі горіння. Десь читав на цю тему, а де не знайду.
та це понятно про октанове число , що воно вище бензи, )))) ... а ви знаєте що для газу потрібна більша ступінь стиску в циліндрах, чи ви цим займались?? а так просто говорити кожен може ...я десь чув і т.д.
wdw123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:28 #2512854   #52
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата а так просто говорити кожен може ...я десь чув і т.д.
Ну так і від вас я не почув конкретики.
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:29 #2512855   #53
wdw123
Активний учасник
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Ну почитавши відгуки по розходу газу на таких авто як в мене, то в тих людей приблизно такий самий розхід як в мене.
щоб досягнути ваших результатів , як ви говорите, потрібно - як мінімум збільшити ступінь стиску в циліндрах !!! ви шліфували ГБЦ??? я мовчу про варіатор запалювання і т.д......
wdw123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:32 #2512856   #54
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата
Допис від wdw123 Переглянути допис
і ви туда ж ?? хочете доказів ? а тепер подумайте як ви рахуєте розхід пального? ви враховуєте прогрів на бензі ? як саме ви разраховуєте ?.....сказати що в мене розхід 5.5 л газу по місту я тоже можу , але це ***** . закони фізики ще ніхто не відміняв )))) енергія при згоранні 1л бензи = 1.2 л газу ,,,, дальше думайте самі...
Цитата
Допис від wdw123 Переглянути допис
а так просто говорити кожен може ...я десь чув і т.д.
Друга цитата чудово пояснює першу, жодного аргументу, крім: я так сказав, значить так сказав я.
Якщо вже говорити про фізику і енергію, то питома теплоємність газу більша ніж бензину, з чого ви взяли 1л бензину = 1.2л газу? Тут ключовим моментом є ККД в двигуні, от це більш цікавий момент. Тому і хотів почути аргументоване пояснення бо недуже розбираюсь в тому. А як їздять машини на газі(як карбюраторні так і інжекторні) знаю прекрасно бо в сім'ї 2 машини на газу, і перед тим ще 1 була та й багато друзів\знайомих їздять з гбо.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:37 #2512859   #55
wdw123
Активний учасник
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

досягнути розходу бенз = газ можливо тільки в одному випадку !! - це повна переробка мотора під газ ( в даному випадку пропан) , а це : збільшення ступеня стиску(шліфовка ГБЦ або блока як мінімум на 1-2 мм), встановлення варіатора кута запалювання ( потрібні ранні кути на різних обертах і нагрузах), відповідні свічки (холодні), ідеально працюючі ВВ провода, регулювання по лямбді і т.д. ... список довгий !!! якщо це все враховано - тоді так , я вам вірю ))))
wdw123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:39 #2512861   #56
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата
Допис від wdw123 Переглянути допис
досягнути розходу бенз = газ можливо тільки в одному випадку !! - це повна переробка мотора під газ ( в даному випадку пропан) , а це : збільшення ступеня стиску(шліфовка ГБЦ або блока як мінімум на 1-2 мм), встановлення варіатора кута запалювання ( потрібні ранні кути на різних обертах і нагрузах), відповідні свічки (холодні), ідеально працюючі ВВ провода, регулювання по лямбді і т.д. ... список довгий !!! якщо це все враховано - тоді так , я вам вірю ))))
По 1 я ніде не говорив що в мене розхід газу такий же як і бензину. Я просто просив пояснити чому так на вашу думку не буває...
По 2, походу в рено\дачія на заводі лохи бо того всього незнають і їхні двигуни з заводським гбо мають такі ж ступені стискування як і бензинові
http://www.renault.ua/media/brochure..._ebrochure.pdf
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:44 #2512862   #57
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

А чому ніхто не враховує вагу ГБО? Скількі воно там важить при повній заправці? Кілограм 50-60?
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (22.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:44 #2512863   #58
wdw123
Активний учасник
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата По 2, походу в рено\дачія на заводі лохи бо того всього незнають і їхні двигуни з заводським гбо мають такі ж ступені стискування як і бензинові
самі гововорите ___ ОКТАНОВЕ ЧИСЛО ГАЗУ 103-108____а бензи 92-98___ що це означає??? ГАЗ ХОЧЕ більший ступінь стиску !!!!!! і тільки тоді він горить в ідеальних для нього умовах , а це = мінімальний розхід!!!
wdw123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:44 #2512865   #59
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата
Допис від wdw123 Переглянути допис
досягнути розходу бенз = газ можливо тільки в одному випадку !! - це повна переробка мотора під газ ( в даному випадку пропан) , а це : збільшення ступеня стиску(шліфовка ГБЦ або блока як мінімум на 1-2 мм), встановлення варіатора кута запалювання ( потрібні ранні кути на різних обертах і нагрузах), відповідні свічки (холодні), ідеально працюючі ВВ провода, регулювання по лямбді і т.д. ... список довгий !!! якщо це все враховано - тоді так , я вам вірю ))))
А ввас авто нагазу чи то усе по слухам?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2015, 17:47 #2512868   #60
wdw123
Активний учасник
Типово Відповідь: Друге чи Четверте покоління ГБО

Цитата А ввас авто нагазу чи то усе по слухам?
так на газі !! розхід місто 12 , трасса 9 , 1.8 карб ,.... мотор поки що не зроблений під газ ! потім розхід буде меншим !!! але це потребує доробок...
wdw123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:23.