Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.06.2015, 07:24 #2553599   #21
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
І він правий по вашій логіці, а по моїй ні. Зміни напрямку в нього ж нема.
У нас усі проблеми якраз і через те, що більшість їздить не згідно ПДР, а згідно логіки, дуже часто якоїсь своєї, індивідуальної. Звичайно, що ми їздимо по дорогах, а не правилах і є багато неписаних істин, але є і чимало стереотипів.

Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
І тут ти їдеш по трасі 90-100 і мусиш екстренно гальмувати
Чому екстренно гальмувати, ти що його не бачиш? Хай навіть і в сутінках.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AleksHr (27.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2015, 07:36 #2553600   #22
AleksHr
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Народ, ви що обше? Яка нафіг головна? Що за ваша така логіка? А правила для чого?

Будь-ласка, цитату на пункт правил де потрібно включати поворот при з'їзді з головної, як взагалі такий дибілізм можна придумати?! Через отаку логіку кожного свою і стаються аварії!

Цитата Документ 1306-2001-п, чинний, поточна редакція — Редакція від 08.10.2014, підстава 490-2014-п
9.2. Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:
a) перед початком руху і зупинкою;
б) перед перестроюванням, поворотом або розворотом.
Більше нічого ніде немає!!! Та вивчіть ви правила блін накінець. Немає таких понять як зїзд з головної і т.д.

P.S. Якщо ще хтось напише якусь фігню - будь-ласка цитуйте правила дорожнього руху, або не збивайте людей з пантелику.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2015, 10:31 #2553622   #23
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Вся проблема в тому що внас немає розмітки! Вона б показувала смуги руху, тоді відповідно якщо ви зберігаєте смугу руху, ніякого повороту не вмикається, якщо ж змінюєте (може бути зїзд з головної), тоді вмикається, навіть якщо дорога пішла прямо...
На таких перехрестях як Київська-Тарнавського, хоч і головна повертає, поворот полюбе вмикається, так як там переїжаєте на смугу руху зовсім іншої вулиці.
Якщо головна завкруглено повертає, тоді нічо не вмикається і такий поворот поворотом не вважається.
-Якщо під мостом від 6ого до ЖД включати лівий поворот то це може розцінюватися як поворот знову під міст, аналогічно від ЖД до 6ого ніхто не включає правий поворот щоб під міст заїхати.
-Якщо з замонастирської на татарську їхати і включати правий поворот, то це можна розцінювати як зїзд за мостом на дівочу, а вот лівий поворот при русі прямо (на пирогова) там таки треба вмикати.
-аналогічний поворот пирогова-гоголя, може менше крутий, але всі йдуть по ньому без всяких поворотів, по головній дорозі, в тих самих смугах руху, а вот хто хоче зїхати, тобто поїхати прямо, тре включати правий поворот, хоча фізично ніякого повороту небуде!

ПС найдіть в ПДР що таке поворот, бо щось не бачу, но думаю що це має бути зміна напрямку руху саме зі зміною смуги.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2015, 12:51 #2553644   #24
AleksHr
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
ПС найдіть в ПДР що таке поворот, бо щось не бачу, но думаю що це має бути зміна напрямку руху саме зі зміною смуги.
Справа в тому що такого поняття в ПДР не існує. Там всьо зроблено по простому - чітко вказано коли включати повороти і нічого додумувати непотрібно. Я чітко навів цитату з ПДР. БІЛЬШЕ ТАМ НІЧОГО НЕ МАЄ, НЕ ФАНТАЗУЙТЕ.

Цитата Вся проблема в тому що внас немає розмітки!
Це проблема але до даної дискусії відношення немає. Ще можна зрозуміти коли не вмикати поворот при перестроюванні, де немає смуг, але не таке як включати поворот на прямій дорозі бо тіпа зїжджаю з головною. ППЦ.

Якщо з під моста від 6 їхати прямо - поворот не вмикається, якщо ж повертаємо наверх до жд - то полюбому вмикаємо, ясне діло що ти можеш і знову з тим поворотом поїхати під міст це цілком допускається. Аналогічно як на перехресті ти вмикаєш лівий поворот і з ним можеш як і розвернутися так і повернути наліво.

P.S. Ніколи не зрозумію людей які можуть вмикати поворот продовжуючи далі їхати по дорозі прямо... а якщо я блін їду ззаді і не знаю що це головна наприклад в незнайомому місці чи завтикав, а ти блін на прямій включаєш поворот і далі прямо їдеш. От це дибилізм. Збийтися з того головна не головна.

P.S.S. Нажаль чітко по дописах в темі видно скільки людей взагалі ПДР слабо знають, хоче цей розділ використовується завжди, в при будь-якій їзді. А що вже казати про розділи які рідше використовуються? Поки в нас люди будуть придумавати пдр і шукати логіку в правилах, замість того щоб їх вивчити - доти нічого не зміниться...
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2015, 13:16 #2553658   #25
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

А якщо вот так, наприклад



я там де червона точка і мені треба повернути на Микулинці то треба поворот? А якщо не буду повертати в Микулинці?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2015, 13:47 #2553661   #26
AleksHr
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Все просто. Вище навів коли вмикається - перед перестроюванням, поворотом або розворотом.

Якщо ми змінюємо смугу руху - тобто ми повертаємо на Микулинці - то вмикаємо. Якщо їдемо прямо то ні. Все залежить яка там розмітка, зараз не пригадаю.

Бо буває ще що зїзд з крайньої правої полоси і далі вона не йде прямо, а повертає. То тоді вмикаємо тільки при перестроюванні на цю полосу, а далі вже ні, якщо вона повертає вбік і ми рухаємося далі по ній.

В даному випадку якщо ми їдемо по лівій полосі не звертаючи нікуди - то полюбому не вмикаємо. Якщо повертаємо то вмикаємо при перестроюванні в праву полосу і якщо вона далі продовжується, а поворото направо через переривчасту лінію - знову ж вмикаємо, а якщо ні, а просто полоса повертає вбік і продовжується далі - то не вмикаємо.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2015, 13:58 #2553662   #27
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Там періодично розмітка відсутня того і цікавлюся. Просто є дві дороги - головна, по якій я їду і другорядна на Микулинці.
Припустимо я їду по правій смузі, тобто ніяких перестроювань не роблю і вирішуюю їхати через Микулинці, а не навколо. Треба в такому випадку включати поворот чи ні?
Або, знову ж таки з правої смуги, вирішую їхати в обїзд Микулинець, але я немісцевий, і тому не знаю яка дорога головна, а знак якісь вандали перекинули на землю і його невидно.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2015, 14:04 #2553663   #28
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
і тому не знаю яка дорога головна, а знак якісь вандали перекинули на землю і його невидно.
От через це на наших дорогах і є купа неписаних правил, бо за відсутності відповідних умов їзди(якість покриття, розмітки, знаків), водії змушені якось виходити із ситуації, нестандартно інформувати інших і т.п. Це реалії, непрописані у ПДР.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2015, 14:34 #2553669   #29
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Тут також потрібно?
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2015, 15:20 #2553686   #30
AleksHr
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Тут також потрібно?
Що потрібно? Якщо далі їхати прямо то нічого не потрібно, якщо повертати правоворуч - звісно потрібно.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2015, 15:59 #2553691   #31
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Якщо з під моста від 6 їхати прямо - поворот не вмикається, якщо ж повертаємо наверх до жд - то полюбому вмикаємо, ясне діло що ти можеш і знову з тим поворотом поїхати під міст це цілком допускається. Аналогічно як на перехресті ти вмикаєш лівий поворот і з ним можеш як і розвернутися так і повернути наліво.

P.S. Ніколи не зрозумію людей які можуть вмикати поворот продовжуючи далі їхати по дорозі прямо... а якщо я блін їду ззаді і не знаю що це головна наприклад в незнайомому місці чи завтикав, а ти блін на прямій включаєш поворот і далі прямо їдеш. От це дибилізм. Збийтися з того головна не головна.
прямо від 6-ого то куда? на крушельницької? чи на барвінськи? чи може всетаки на хмельницького до жд?
Якщо їду від жд, тре мені повернути на крушельницької і з під моста виїжають машини яких я маю пропускати, то я чекаю саме на ту в якої буде ввімкнений правий поворот (хоча вона буде їхати прямо на крушельницької) і появиться вікно щоб я переїсік зустрічну смугу головної дороги і поїхав за нею. По логіці всі що звітам виїжають без повороту, їдуть до ЖД і це нормально.
Аналогічна ситуація пирогова-гоголя, хто зі сторони поліклініки їде, чекає на машину яка їде "прямо" з включеним правим поворотом і відповідно може вїхати в праву смугу на гоголя, бо знає що тамта зїжає з головної в другорядну.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2015, 17:57 #2553715   #32
AleksHr
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
прямо від 6-ого то куда? на крушельницької? чи на барвінськи? чи може всетаки на хмельницького до жд?
Якщо їду від жд, тре мені повернути на крушельницької і з під моста виїжають машини яких я маю пропускати, то я чекаю саме на ту в якої буде ввімкнений правий поворот (хоча вона буде їхати прямо на крушельницької) і появиться вікно щоб я переїсік зустрічну смугу головної дороги і поїхав за нею. По логіці всі що звітам виїжають без повороту, їдуть до ЖД і це нормально.
Аналогічна ситуація пирогова-гоголя, хто зі сторони поліклініки їде, чекає на машину яка їде "прямо" з включеним правим поворотом і відповідно може вїхати в праву смугу на гоголя, бо знає що тамта зїжає з головної в другорядну.
Те що ти придумав собі що це правильно не робить це правильним.
Ага, їду я з під моста на крушельницької в правому ряді прямо (там стрілка намальована навіть - тільки прямо) і ще крім того вмикатиму правий поворот? Тю-тю? Стрілка там навіть тільки прямо, якщо в правому ряді їхати! Як можна ще вмикати правий поворот?

Біьше немає сесну ні з ким сперечатися, хто хотів вже все зрозумів. Відписуюся від теми.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2015, 20:33 #2553732   #33
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Цитата
Допис від OK Переглянути допис
Тоді таке питання до знавців: головна дорога веде в сторону, наприклад ліворуч, а ти їдеш прямо. Поворот вмикати не потрібно?
Поворот в такому випадку вмикати не потрібно. Вмикати потрібно коли ти змінюєш напрямок руху.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2015, 23:13 #2553765   #34
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Те що ти придумав собі що це правильно не робить це правильним.
Те що ти придумав собі що це не правильно не робить це неправильним.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2015, 00:18 #2553770   #35
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Я так бачу що автошколу тут мало хто ходив. Якби ходили то не читали б тільки ПДР, а слухали б ще пояснення інструктора до них. Коли з"їзджаєш з головної дороги це і є зміна напрямку руху. Поворот вмикати ТРЕБА навіть якщо їдеш прямо. (колись навіть даішніки стояли після перехрестя коло 9-ї бурси в сторону аляски і зупиняли) Але найкраще, мабуть, для вирішення спору запитати в представників ДАІ.

Востаннє редагував Sany: 28.06.2015 о 00:19. Причина: Пізніше додано
Sany зараз поза форумом  
Подякував(ла):
OK (29.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2015, 11:32 #2553823   #36
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
Я так бачу що автошколу тут мало хто ходив. Якби ходили то не читали б тільки ПДР, а слухали б ще пояснення інструктора до них. Коли з"їзджаєш з головної дороги це і є зміна напрямку руху. Поворот вмикати ТРЕБА навіть якщо їдеш прямо. (колись навіть даішніки стояли після перехрестя коло 9-ї бурси в сторону аляски і зупиняли) Але найкраще, мабуть, для вирішення спору запитати в представників ДАІ.
У нас зараз представники ДАЇ не всі знають правила, тому думаю якщо питатись то краще в інструктора автошколи.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2015, 12:29 #2553835   #37
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Про 9 бурсу і ім подібних - там взагалі коли включений світлофор головної можна вважати що немає. Коли не включений - це перехрестя - не влючаєш тільки коли не змінюєш напрям руху, тобто їдеш прямо, у всіх інших включаєш, як і коли немає світлофора - за 2 ліканею як вище згадували.

І інших ситуаціях намагаюся включати, але щоб не ввести в оману інших учасників руху. Приміром з під моста 6 магазину по головній до жд - включаю - водії з крущельницької бачать заздалегідь, пропускають. Там включають і троліки і маршрутки.

Але от є такі ситуації що включаю знаючи що не правий. Приміром, перехрестя яке получилося на згині вул. В.Великого до Л.Курбаса. Я їду приміром в гаражі від кільця. Якщо я зупинюся і пропускатиму зустрічних без поворота - нікому не зрозуміло чого я там став. Якщо я включаю (і я його включаю) лівий поворот задні не розуміють чи я їду на овочеву, чи в гаражі, чи... Знаків там немає - ні знаку перехрестя, ні знаку де головна дорога (можна її визначати по якості покриття і ширині але то таке - овочева не гірша за в.великого)
https://www.google.com.ua/maps/place...226afbc04c252b

Востаннє редагував Vuyko Yosyp: 28.06.2015 о 12:35.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякували 4:
AleksHr (28.06.2015), OK (29.06.2015), Yarkop (28.06.2015), zumnuj (29.06.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.06.2015, 13:03 #2553843   #38
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Це піпець, народ як ви їздите? Ну ладно я, прав не маю, нікому зла не зроблю але ж ви супер круті специ не можете між собою вирішити саме просте питання! Це ж як ви складніші питання на дорозі вирішуєте?

Я інший приклад наведу:

перехрестя на дружбі біля "пятачка", там головна повертає з Миру на вул.Дружби. Якщо ви їдете прямо по Миру, від Березілю до Кривоноса ви з'їжджаєте з головної, треба включати поворот наліво? А як тоді знати тому хто їде ззаду що ви не повертаєте наліво, а їдете прямо? Мої знайомі кажуть що поворот треба включати але вже на самому перехресті, що думаєте ви? Мені здається що включати поворот коли дійсно змінюється напрям руху логічніше але чи так це по правилам?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2015, 13:12 #2553846   #39
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Вся проблема через відсутність розмітки і знаків зверху які вказують на рух по смугах.Або через вузькі дороги як от на горбатому де для маневру місця нема і зробити там пробку не включивши поворот можна легко.
Мене в школі вчили - зізд з головноі вкл. поворот.Які зараз правила через 15 років не знаю,іх і так мінятюь раз в півроку,навіть самі даі іх не знають. Машини зараз не маю і не іжджу.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2015, 13:52 #2553851   #40
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи потрібно включати поворот на головній дорозі?

Головна дорога це твій напрям руху, тобто апріорі ти ідеш по ній. Тобто на головній поворотів не потрібно, чи ви на всіх серпантинах з включеними поворотами іздете )))
А зізд з головноі це зміна напряму руху, тому що апріорі всі думають що ви рухатиметесь по ній, тому при зізді на другорядну потрібно вмикати навіть якщо цей зізд прямий )
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:30.