Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


90% боргу України належить "Сім'ї" Януковича

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.06.2015, 11:14 #2554064   #1
vlada55
Новачок
Типово 90% боргу України належить "Сім'ї" Януковича

Міністр фінансів України Наталія Яресько не виключає, що 90% зовнішнього боргу України належить родині Віктора Януковича чи його оточенню.
"Все це можливо, тому що всі ці облігації можна продавати - купувати. Вони на Ірландській біржі продаються. І я не можу знати, хто є бенефіціаром", - зазначила вона, відповідаючи на запитання журналіста про те, що з'явилася інформація, що 90% українських боргів належить родині Януковича і його оточенню.
Міністр зазначила, що прагне реструктуризувати борг Росії і не хотіла би політизувати це питання.
Я б це не сказала (що борг Росії можна не платити - ред.). Я б сказала, що це одна з облігацій, яка дійсно потрапляє під реструктуризацію. І сподіваємося з усіма мати рівні стосунки. Я думаю, що це не треба політизувати", - підкреслила Яресько.
vlada55 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Атецпвп (29.06.2015), SPASuka (29.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:12.