Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Альтернативний варіант роботи для молоді, котра хоче світ побачити

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.04.2013, 15:57 #2193772   #1
VT
 
Аватар для VT
Типово Альтернативний варіант роботи для молоді, котра хоче світ побачити

http://odin-moy-den.livejournal.com/1180820.html
Один робочий день на борту круїзного корабля

Як на мене набагато кращий варіант ніж в америку, нелегалом по європі, в Польші яблука збирати, чи в Тернополі хвости комусь крутити. Пару років світ подивитись, грошей заробити.
Я минулого року також розглядав варіант піти туди працювати, ІТ системами на кораблі завідувати. Плюси - офіцерський рівень, ходиш в формі з погонами, обідаєш з капітаном і гостями , доступ на всі рівні без обмежень. Але вирішив що швидко набридне, і грошей не надто багато, і робота трохи нудна.


О, він виявляється в ТАНГу вчився
В цьому повідомленні поїздка в Тернопіль, навіть фотки з Пави є
Може і тут пише, чи хто його знає?
http://odin-moy-den.livejournal.com/833086.html
VT зараз поза форумом  
Подякували 3:
D@nZeL (23.04.2013), kookla (23.04.2013), vanco2 (23.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 19:10 #2193889   #2
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Альтернативний варіант роботи для молоді, котра хоче світ побачити

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
http://odin-moy-den.livejournal.com/1180820.html
Один робочий день на борту круїзного корабля

Як на мене набагато кращий варіант ніж в америку, нелегалом по європі, в Польші яблука збирати, чи в Тернополі хвости комусь крутити. Пару років світ подивитись, грошей заробити.
Я минулого року також розглядав варіант піти туди працювати, ІТ системами на кораблі завідувати. Плюси - офіцерський рівень, ходиш в формі з погонами, обідаєш з капітаном і гостями , доступ на всі рівні без обмежень. Але вирішив що швидко набридне, і грошей не надто багато, і робота трохи нудна.


О, він виявляється в ТАНГу вчився
В цьому повідомленні поїздка в Тернопіль, навіть фотки з Пави є
Може і тут пише, чи хто його знає?
http://odin-moy-den.livejournal.com/833086.html
мій друг пів року пам працював. відносно недавно. світ таки подивився,але працював дико,практично без вихідних. Переважно стояча робота,ноги досі лікує.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 19:49 #2193913   #3
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Альтернативний варіант роботи для молоді, котра хоче світ побачити

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
мій друг пів року пам працював. відносно недавно. світ таки подивився,але працював дико,практично без вихідних. Переважно стояча робота,ноги досі лікує.
Та що ж він таке страшне робив, що за півроку ноги зносив?
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 19:54 #2193918   #4
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Альтернативний варіант роботи для молоді, котра хоче світ побачити

В мене знайомі на такій роботі познайомились, згодом одружились і вічно подорожують разом
Але шоб наважитись поїхати - тре шоб ніц не тримало дома. А більшість перважно така домашня))
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 19:58 #2193920   #5
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Альтернативний варіант роботи для молоді, котра хоче світ побачити

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Та що ж він таке страшне робив, що за півроку ноги зносив?
офіціантом на перших порах працював,вроді.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 20:04 #2193923   #6
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Альтернативний варіант роботи для молоді, котра хоче світ побачити

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
офіціантом на перших порах працював,вроді.
Не така то вже смертельна робота. Балувані якісь всі

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
В мене знайомі на такій роботі познайомились, згодом одружились і вічно подорожують разом
Але шоб наважитись поїхати - тре шоб ніц не тримало дома. А більшість перважно така домашня))
Так купа людей наважується кудись їхати, але без фатназії до того підходять. То явно краща альтернатива поїздкам в Польшу для прикладу

Востаннє редагував VT: 23.04.2013 о 20:04. Причина: Пізніше додано
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 20:10 #2193927   #7
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Альтернативний варіант роботи для молоді, котра хоче світ побачити

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Так купа людей наважується кудись їхати, але без фатназії до того підходять. То явно краща альтернатива поїздкам в Польшу для прикладу
ну чекай. то дійсно тре фантазію і шось докласти.
в Польщу можна і нелегалом десь влаштуватись або на місці розібратись шо,куди і до чого, а тут підозрюю тре все офіційно: і документи, і різні довідки, ну і не кожному хочеться думати наперед)
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 20:12 #2193929   #8
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Альтернативний варіант роботи для молоді, котра хоче світ побачити

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Не така то вже смертельна робота. Балувані якісь всі

Додано через 1 хвилину

Так купа людей наважується кудись їхати, але без фатназії до того підходять. То явно краща альтернатива поїздкам в Польшу для прикладу
Я й не кажу,що робота погана. Я за,просто,наскільки він мені розповідав,було важко через те,що небуло майже вихідних.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 20:57 #2193959   #9
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Альтернативний варіант роботи для молоді, котра хоче світ побачити

Це ж кого попало не візьмуть, мову треба добре знати чи як?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 23:22 #2194048   #10
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Альтернативний варіант роботи для молоді, котра хоче світ побачити

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
Це ж кого попало не візьмуть, мову треба добре знати чи як?
Знайомий так пропрацював 6 місяців офіціантом, мову тре знати якщо ти офіціант, а якщо будеш чистити картоплю і мити посуду (помічник кухаря), тоді сильно знати нетреба.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2013, 01:04 #2194077   #11
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Альтернативний варіант роботи для молоді, котра хоче світ побачити

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
ну чекай. то дійсно тре фантазію і шось докласти.
в Польщу можна і нелегалом десь влаштуватись або на місці розібратись шо,куди і до чого, а тут підозрюю тре все офіційно: і документи, і різні довідки, ну і не кожному хочеться думати наперед)
Типовому українцю чомусь завжди легше все зробити через задницю. Про те що можна все зробити по правилах, офійійно, просто, ніхто навіть не задумується
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:34.