Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Знимкуємо на плівку

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.06.2014, 20:13 #2407716   #1
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Знимкуємо на плівку

Така от штука, користуюся плівковим фотоаппаратом. Обробляю сканую плівку, поки все роблю для себе але цікаво, яка є перспектива займатись плівковою зйомкою в тернополі і чи є взагалі, чи є бажаючі мати фотосесію на виконану на плівку?
Цікава люба ваша думка)
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2014, 20:59 #2407737   #2
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

Мене цікавить. Коли ти вже мені фотки з "Ї" скинеш???

Додано через 4 хвилини
Martin, я буду тебе жорстоко тролити! Ти вже краще книжку дописуй, бо я бачу, що тебе випереджу)))

Востаннє редагував TUR17: 15.06.2014 о 20:59. Причина: Пізніше додано
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2014, 21:04 #2407741   #3
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

чувак просто ульотна реклама)))
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2014, 21:05 #2407742   #4
glazz
Активний учасник
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

Варіант для себе. Свій сканер і спільна з цифрою опитка. Для бізнесу?..
В Європі, думаю, реально. Або якщо клієнт не жлоб і заплатить адекватну ціну за те, що ти пару годин будеш один рол тільки сканувати і т.д. А так у мене враження самі позитивні, цифра потроху пилюкою припадає. А ще дівчата заглядають в монохромний дисплей програматора в надії побачити свої фотки
glazz зараз поза форумом  
Подякували 2:
Martin (15.06.2014), TUR17 (15.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2014, 21:08 #2407744   #5
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

Цитата
Допис від glazz Переглянути допис
А ще дівчата заглядають в монохромний дисплей програматора в надії побачити свої фотки
Оце капець))))
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2014, 21:13 #2407748   #6
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

glazz серед дівчат може і варто шукати клієнтів...але цікаво з яким вони ентузіазмом відізвуться...
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2014, 21:26 #2407754   #7
glazz
Активний учасник
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

у мене це хоббі
зробив пару фоток нишком, надрукував, подарував - посміялись, настрій піднявся,
всім приємно - мені приємно
glazz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Martin (17.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2014, 22:03 #2407784   #8
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

А десь можна відсканувати плівку?Бо маю пару плівок 20 річної давності,колись сменою фоткав і сам проявляв.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2014, 22:56 #2407839   #9
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

Я сканую в львові, не дорого і якісно, в тернополі теж є але і перше і друге під питанням
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2014, 23:09 #2407854   #10
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
в тернополі теж є але і перше і друге під питанням
Та що в Тернополі є? В Коніці що сказали, що не проявлять вони, бо не шарять.
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2014, 23:16 #2407859   #11
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

TUR17 чорно-білу бояться проявляти..) є таке. Львів просунутий в тому тому що там більше тим займаються.Це замкнуте коло, ніхто не береться піхто піднімати бо не займаться, не займаються бо ніхто не береться піднімати обробку фото...
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2014, 18:36 #2414938   #12
BloodDeath
 
Аватар для BloodDeath
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
Така от штука, користуюся плівковим фотоаппаратом. Обробляю сканую плівку, поки все роблю для себе але цікаво, яка є перспектива займатись плівковою зйомкою в тернополі і чи є взагалі, чи є бажаючі мати фотосесію на виконану на плівку?
Цікава люба ваша думка)
Плівка ніколи й не втрачала актуальності. Професійні інструменти, аксесуари й хімія для роботи з плівкою випускається в наш час, з цим проблем немає, для прикладу - http://www.amazon.com/4550xlg-Color-Dichroic-Enlarger-120/dp/B00K33ALKS/ref=sr_1_1?s=photo&ie=UTF8&qid=1404404671&sr=1-1#productDescription вартістю понад 5000$. Щороку з'являються нові розробки в цій сфері.

Я комерційною зйомкою не займаюся, але маю друзів як в Україні, так і в Європі/США, які фотографують на плівку, скляні та металеві пластини, акварельний папір і т.д. і не мають недостатку в клієнтах. Якось за проханням друга роздрукував йому фото через збільшувач розміром 1х2 метра, це напевне й було найприбутковіше досягнення, обійшлось йому в 300 доларів. Правда в Тернополі з плівкою проблеми на даний момент. В ЦУМі проявляють плівки шириною до 35мм і лише кольоровий негатив, асортимент в них також не кращий.

А взагалі я вже не один рік некомерційно займаюсь плівкою, фотографую на плівку розмірами від 16мм до 13х18см, проявляю кольорові і чб позитивні і негативні плівки дома, займаюсь оптичним друком, хоч і маю сканер

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
TUR17 чорно-білу бояться проявляти..) є таке. Львів просунутий в тому тому що там більше тим займаються.Це замкнуте коло, ніхто не береться піхто піднімати бо не займаться, не займаються бо ніхто не береться піднімати обробку фото...
Вони не бояться проявляти ЧБ, вони не мають чим проявляти. Для кольорового негативу зовсім інша хімія, і терміни проявки. А в Коніці машина для проявки плівки по процесу С41 (кольоровий негатив). Теоретично в тій машині можна проявити ЧБ, але ніхто не буде виливати кольорову хімію і заливати 5-10 літрів ЧБ для проявки однієї плівки. До того ж дома це зробити зовсім не складно.

Востаннє редагував BloodDeath: 03.07.2014 о 18:36. Причина: Пізніше додано
BloodDeath зараз поза форумом  
Подякували 3:
Martin (03.07.2014), Сомбра (03.07.2014), Romko_7 (03.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2014, 19:16 #2414959   #13
Vladimos
Учасник
 
Аватар для Vladimos
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

Плівка виходить з моди) Нажаль..
Vladimos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2014, 21:09 #2415019   #14
BloodDeath
 
Аватар для BloodDeath
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

Лікарі, військові, мистецтвознавці, кіношники і в наш час досить активно використовують плівку. На заході в фотографів є цілий мистецький рух під назвою "Ломографія", який лише набирає оберти, як і Impossible Project (фірма, яка відновила виробництво касет до полароіда). А професійні фотоматеріали ніколи не були особливо "модними".

Компанія Ilford (провідний виробник ЧБ фотоматеріалів у світі) наприклад минулого року випустила 2 нових види фотопаперу, мотивувавши це тим, що в 2012 році було продано рекордну кількість фотопаперу за останні 20 років. Тож тенденція скоріш йде не до виходу з моди, а в цілком протилежному напрямку.
BloodDeath зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2014, 21:18 #2415022   #15
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

Я задумався про актуальність плівки коли почав відвідувати магазин "фотовернісаж" у львові, там завжди були замовлення на проявку широкоформатної плівки, про 35ку взагалі мовчу. Потім зявились реактиви,не так давно зявилась в продажі наша українська чорно-біла плівка, так що діло аж ніяк не загинається.
А в загальному видно що вертається мода дійсно на полароїди. І на на інше яке вважалось вде вчорашнім днем. Діло стоїть навіть в загальному. Ті самі вініли, Arctic monkeys в цьому році продали не малий тираж вінілових платівок. А дану тему створив бо світ світом а цікаво було почути яка ситуація з плівкою саме в тернополі
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2014, 21:19 #2415023   #16
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

Цитата:
Допис від BloodDeath Переглянути допис
Я комерційною зйомкою не займаюся, але маю друзів як в Україні, так і в Європі/США, які фотографують на плівку, скляні та металеві пластини, акварельний папір і т.д. і не мають недостатку в клієнтах.
https://www.youtube.com/watch?featur...&v=n4hHCWUqD9g
Тут детальніше про це.

Цитата Потім зявились реактиви,не так давно зявилась в продажі наша українська чорно-біла плівка
її в нас випускають?
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Martin (03.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2014, 21:37 #2415028   #17
BloodDeath
 
Аватар для BloodDeath
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
https://www.youtube.com/watch?featur...&v=n4hHCWUqD9g
Тут детальніше про це.


її в нас випускають?
Мова напевне йде про Аструм - http://www.astrum-ltd.com
Там є і плівки і хімія для них. Ходять слухи, що це перепакований Кодак, але я не раз спілкувався з представниками фірми - вони запевняють, що фотоматеріали їхнього виробництва, дещо зроблене для них на замовлення закордоном.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
Я задумався про актуальність плівки коли почав відвідувати магазин "фотовернісаж" у львові, там завжди були замовлення на проявку широкоформатної плівки, про 35ку взагалі мовчу. Потім зявились реактиви,не так давно зявилась в продажі наша українська чорно-біла плівка, так що діло аж ніяк не загинається.
А в загальному видно що вертається мода дійсно на полароїди. І на на інше яке вважалось вде вчорашнім днем. Діло стоїть навіть в загальному. Ті самі вініли, Arctic monkeys в цьому році продали не малий тираж вінілових платівок. А дану тему створив бо світ світом а цікаво було почути яка ситуація з плівкою саме в тернополі
На мою думку Фотовернісаж далеко не найкращий магазин, колись придбав в них Родінал, який виявився неробочим. З того часу стараюсь не мати з ними справи. Хоча можливо просто не пощастило.

Востаннє редагував BloodDeath: 03.07.2014 о 21:37. Причина: Пізніше додано
BloodDeath зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2014, 21:38 #2415031   #18
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

писало made in ukraine, думаю не в молдові кліпали
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2014, 13:58 #2421958   #19
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

де в тернополі є ремонт старенької фототехніки?

Востаннє редагував Martin: 21.07.2014 о 17:38.
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2014, 16:51 #2422426   #20
BloodDeath
 
Аватар для BloodDeath
Типово Відповідь: Плівка, право на життя

Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
де в тернополі є ремонт старенької мототехніки?
Можливо все ж фототехніки? Біля Роксолани в підвалі є дядько, займається в більшості радянською технікою, хоча можливо й подивиться до зарубіжної. І приватні майстри
BloodDeath зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:17.