Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Під ковпаком у «Свідків Егови»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.12.2010, 15:19 #1519215   #61
IZURAT
 
Аватар для IZURAT
Talking Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

І викладіть будь-ласка десь на рапідшару версії Пробудись і інших матеріалів "для внутрішнього користування" бо нам цікаво.. У вас вони є, це я знаю

А своїм адептам ви про лжепророцтва організації розповідаєте? А то вони кажуть що не в курсі
IZURAT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 15:20 #1519218   #62
dommira
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Лео, всі знають, що ви належите до цієї організації.
Тому запитання до вас: розкажіть історію життя Чарльза Рассела.
Думаю, буде цікаво знати всім, з чого починав, скільки мав дружин і ЯК помер «Ангел Лаодикії».
dommira зараз поза форумом  
Подякував(ла):
IZURAT (07.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 15:25 #1519222   #63
IZURAT
 
Аватар для IZURAT
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
шось мені останнім часом здається,шо нічо страшного в свідкках нема. просто йдуть своїм шляхом,але йдуть до бога...надіюсь...
Переписують писання, проголошують лжепророцтва, брешуть що не проголошували і не переписували.. Йдуть, а от до якого бога вони йдуть?
IZURAT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 15:25 #1519223   #64
Van Helsing
 
Аватар для Van Helsing
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від IZURAT Переглянути допис
Просто чомусь "свідки" заперечують молитви до Ісуса.
Скажіть, будьте ласкаві, згідно 64 псалма 3 вірша, скільки осіб, на ваш погляд, можуть вислуховувати молитви?

Цитата Тоді скажіть мені де там узагалі в грецьких текстах взялося ім*я Бога?
Коли в грецьких писаннях цитувалися вірші з єврейських писань де вживався тетраграмат , як ви вважаєте, писали Боже ім'я чи ні?

Цитата І як воно звучить? Бо наразі відомо ЛИШЕ послідовність приголосних в цьому імені - тетраграматон - ЙХВХ.. А в грецьких текстах писались голосні. Якби було ОДНЕ написання імені на грецькій-це було б відкриття століття. А переписувати писання під свою доктрину, ще й проповідувати переписане - гріх.
А ви знаєте як насправді зверталися до Ісуса? Ісус - грецька форма.
Van Helsing зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 15:58 #1519227   #65
IZURAT
 
Аватар для IZURAT
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Van Helsing Переглянути допис
Скажіть, будьте ласкаві, згідно 64 псалма 3 вірша, скільки осіб, на ваш погляд, можуть вислуховувати молитви?


Коли в грецьких писаннях цитувалися вірші з єврейських писань де вживався тетраграмат , як ви вважаєте, писали Боже ім'я чи ні?


А ви знаєте як насправді зверталися до Ісуса? Ісус - грецька форма.
згідно 64 псалма 3 вірша явний висновок що Отець МОЖЕ вислуховувати молитви.. Не бачу там заперечень що це може робити Син.

В цитатах вживався тетраграмат, так. А свідки його понатикали куди не лінь було, спотворивши зміст. Дивився тексти, знаю точно

Додано через 3 хвилини
Дії 59 І побивали камінням Степана, що молився й казав: Господи Ісусе, прийми духа мого!... 60 Упавши ж навколішки, скрикнув голосом гучним: Не залічи їм, о Господи, цього гріха! І, промовивши це, він спочив...

Що це є якщо не молитва до Сина? І для чого було вписувати замість другого "господи" тетраграмат, якщо в грецькому тексті там те саме слово "kurie"?

Додано через 8 хвилин



Додано через 30 секунд
Цікава стаття про методи пропаганди свідків при прихованні лжепророцтв
http://xjw.nm.ru/ch7.html

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від IZURAT Переглянути допис
В цитатах вживався тетраграмат, так. А свідки його понатикали куди не лінь було, спотворивши зміст. Дивився тексти, знаю точно
В текстах тим не менше тетраграмат не вписували.. Писали "Господь".

Востаннє редагував IZURAT: 07.12.2010 о 15:58. Причина: Пізніше додано
IZURAT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 16:06 #1519257   #66
dommira
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
dommira, а можеш вказати, де на піраміді написано хоч щось про Рассела?
Лео - як член організації- стверджує, що засновник цієї організації Ч.Рассел, не має нічого спільного з масонами.
Це так?
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 16:33 #1519282   #67
Van Helsing
 
Аватар для Van Helsing
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від IZURAT Переглянути допис
Дії 59 І побивали камінням Степана, що молився й казав: Господи Ісусе, прийми духа мого!... 60 Упавши ж навколішки, скрикнув голосом гучним: Не залічи їм, о Господи, цього гріха! І, промовивши це, він спочив...
Що це є якщо не молитва до Сина?
З контексту видно, що Степан бачив Ісуса в видінні.
Van Helsing зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 16:45 #1519290   #68
IZURAT
 
Аватар для IZURAT
Arrow Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Ні. Не бачив

Цитата 55 А Степан, повний Духа Святого, на небо споглянув, і побачив Божу славу й Ісуса, що по Божій правиці стояв, 56 і промовив: Ось я бачу відчинене небо, і Сина Людського, що по Божій правиці стоїть!... 57 Та вони гучним голосом стали кричати та вуха собі затуляти, та й кинулися однодушно на нього!... 58 І за місто вони його вивели, і зачали побивати камінням його. А свідки плащі свої склали в ногах юнака, який звався Савлом. 59 І побивали камінням Степана, що молився й казав: Господи Ісусе, прийми духа мого!... 60 Упавши ж навколішки, скрикнув голосом гучним: Не залічи їм, о Господи, цього гріха! І, промовивши це, він спочив...
Видіння він бачив в Синедріоні. Молився до Ісуса вже виведений за місто. І навіть якби він бачив видіння весь час, що це міняє? Якби він звертався до видіння - це теж молитва.

І чому ви не пояснили навіщо "свідки" переіначили цей уривок вписавши тетраграмат?

Востаннє редагував IZURAT: 07.12.2010 о 16:55.
IZURAT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 16:53 #1519295   #69
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від IZURAT Переглянути допис
Ні. Не бачив

Видіння він бачив в Синедріоні. Молився до Ісуса вже виведений за місто. І навіть якби він бачив видіння весь час, що це міняє? Якби він звертався до видіння - це теж молитва.
Ісус теж говорив до Сатани. Це теж можна вважати молитвою?

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від dommira Переглянути допис
Лео - як член організації- стверджує, що засновник цієї організації Ч.Рассел, не має нічого спільного з масонами.
Це так?
Не багато в мене знань про Рассела. З не гативного в основному інфа "люб'язно" надана хрЕстиянами.

Востаннє редагував Lео: 07.12.2010 о 16:53. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 17:06 #1519317   #70
serafim123
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
надана хрЕстиянами.
слухай,а нашо ти на кожному кроці то Е ставиш. то типу шо ми хресту животворящому молимся? Ми християни,бо молимся Христові Богові нашому,а звати його Ісус. нашо так перекручувати? це такі методи в свідків? перекрутити,переконати і затягнути до себе?
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 17:08 #1519318   #71
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!
Igor_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 17:18 #1519327   #72
serafim123
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від UlachKo Переглянути допис
Нє, то він в такий спосіб виражає зневагу. Колись Новак на рахунок цього питання з ним спілкувався, що тоді він буде писати "свЯдки", після цього Леонід зразу перестав, тепер мабуть це забув
я би писав Свістки,або Звіздки тоді...
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 17:28 #1519330   #73
IZURAT
 
Аватар для IZURAT
Arrow Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ісус теж говорив до Сатани. Це теж можна вважати молитвою?
1 Степан звертався не до видіння. Я це обгрунтував в своєму пості
2. Звертаючись до сатани Ісус не визнавав його Господом, і не прохав його (він наказував йому)
3 А ще свідки майстерно майстерно відводять тему дискусії від дірок в своїй доктрині, коли не знають що сказати. І ховають болючі питання під сторінками тексту, як і IRL

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
я би писав Свістки,або Звіздки тоді...
Раселіти. Вони називаються так

Додано через 59 секунд
Цитата Дії 59 І побивали камінням Степана, що молився й казав: Господи Ісусе, прийми духа мого!... 60 Упавши ж навколішки, скрикнув голосом гучним: Не залічи їм, о Господи, цього гріха! І, промовивши це, він спочив...
Що це є якщо не молитва до Сина? І для чого було вписувати замість другого "господи" тетраграмат, якщо в грецькому тексті там те саме слово "kurie"?

Востаннє редагував IZURAT: 07.12.2010 о 17:34. Причина: Пізніше додано
IZURAT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2010, 22:07 #1519559   #74
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від UlachKo Переглянути допис
Нє, то він в такий спосіб виражає зневагу.
Колись Новак на рахунок цього питання з ним спілкувався, що тоді він буде писати "свЯдки", після цього Леонід зразу перестав, тепер мабуть це забув...
Я сам колись думав, що правильно хрестияни, а не християни. Та і багато, людей себе саме так і називають. Навіть тут на форумів такі були. Пояснення: бо віримо в хрест Из песни слова не выкенешь.
Хрестияни дали бій сатаністам-збоченцям у Белграді

Цитата Так як в вашій організації не вітається критика, було б дивно що хтось висловлюватиме іншу інформацію.
Є критика. Тільки це не значить, що таке треба винести на всенародне обговорення.
Цитата Так само, на початку ваші дописи ще містили якісь намагання думати, але проглядаючи ту величезну Тему тут на форумі, можна зауважити, що вже і вас мислення стає шаблонне і відповіді також. Навіщо думати, коли правда вже є готова? Ось вона - порібно лише прочитати літературу, оф.сайт WT, пра Лео ?
UlachKo, звертайся до мене на "ти", pleeeease.
Щоб стверджувати чи шаблонне мислення, треба принаймі перечитувати літературу СЄ. Правда?
UlachKo, невже ти прочитав(ла) всю тему про СЄ?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2010, 10:34 #1519634   #75
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від IZURAT Переглянути допис
Що це є якщо не молитва до Сина?
Давай подумаємо над видінням,яке бачить Степан і це нам пояснить,до кого він молився.
"А Степан, повний Духа Святого, на небо споглянув, і побачив Божу славу й Ісуса, що по Божій правиці стояв,
і промовив: Ось я бачу відчинене небо, і Сина Людського, що по Божій правиці стоїть!...
(Дії 7:55,56)
З того, що бачить Стапан чітко зрозуміло:
1. Ісус не Бог, бо стоїть по" правиці Бога"!
2.Стоячи по правиці Бога, Ісус(Син Бога) займає високе,навіть можна сказати привілейне становище з усіх творінь!

Тому, останні слова які промовляє Степан:
" Господи Ісусе, прийми духа мого!..."
говорять про те,що Степан визнає Ісуса за свого Господа,якого Бог Єгова назначив Христом(спасителем)!
Для порівняння:
"32 Этого Иисуса Бог воскресил, чему мы все свидетели. 33 Итак, поскольку он был возвеличен до правой руки Бога и получил от Отца обещанный святой дух, он излил то, что вы видите и слышите. 34 Давид же не поднялся на небеса, но сам говорит: „Иегова сказал моему Господу: „Сиди по правую руку от меня, 35 пока я не положу твоих врагов тебе под ноги“. 36 Поэтому пусть весь дом Израиля твёрдо знает, что Бог сделал его Господом и Христом, этого Иисуса, которого вы казнили "(Дії 2)

Ісус казав:
"Я істина,дорога і життя,ніхто не приходить до Отця,як тільки ЧЕРЕЗ мене"
У своїй молитві Степан повністю дотримується цих Ісусових слів, бо звертаючись до Ісуса,щоб той прийняв його духа(не плутати з душею)він визнає Ісуса за "Господа і Христа",а подальші слова:
" Не залічи їм, о Єгова, цього гріха! ..."
(Дії 7:59,60)
Стосуються Бога Єгови. Бо якщо приймати текст,як пропонуєш ти,то виходить,що Степан повністю ігнорував Бога, (по правиці якого стоїть Ісус) і молиться лише Ісусу,а це повністю протилежне вченню самого Ісуса, який казав:
"50 Однако я не ищу славы себе — есть Тот, кто ищет и судит"(Ів.

Цитата Тоді скажіть мені де там узагалі в грецьких текстах взялося ім*я Бога?
Взагалі,то логічніше запитати,ЧОМУ в грецьких текстах немає Божого Імені,тоді,як у Єврейських Писаннях воно зустрічається на кожному кроці???

Додано через 11 годин 4 хвилини
Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
а ти приходь,спілкуйся,глядиш і сам буш знати!
Так я ж був,спілкувався і про Єгову ні разу не чув у церкві! Спілкувався також і з тими, хто до церкви все життя ходить і вони теж про Єгову нічого не чули. От і виникло в мене логічне запитання. Чому людям,які ходять у церкву,ніхто і не думає розказувати про ім"я,яке Ісус навчав св"ятити(Бога Єгову)? Як ти думаєш,Серафим,Знаючи,що це є власне Ім"я Бога і навмисне приховуючи його від людей(не навчаючи),кому робиться вигода,або іншими словами,хто зацікавлений у тому,щоб люди не знали Божого Імені???

Востаннє редагував Богдан:-)): 08.12.2010 о 10:34. Причина: Пізніше додано
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Подякували 2:
vai (02.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2010, 10:48 #1519837   #76
serafim123
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Так я ж був,спілкувався і про Єгову ні разу не чув у церкві! Спілкувався також і з тими, хто до церкви все життя ходить і вони теж про Єгову нічого не чули. От і виникло в мене логічне запитання. Чому людям,які ходять у церкву,ніхто і не думає розказувати про ім"я,яке Ісус навчав св"ятити(Бога Єгову)? Як ти думаєш,Серафим,Знаючи,що це є власне Ім"я Бога і навмисне приховуючи його від людей(не навчаючи),кому робиться вигода,або іншими словами,хто зацікавлений у тому,щоб люди не знали Божого Імені???
а ми його просто називаєм отцем,творцем і всім і йому в тому числі зрозуміло про кого йде мова.
ти краще скажи мені кому буде вигода з тисяч несповіданих свідків,чиї гріхи так і залишаться на їхніх душах і які так і ніразу не возєдналися з христом таким чином,як він сам заповідав це робити?
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2010, 10:59 #1519848   #77
IZURAT
 
Аватар для IZURAT
Arrow Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Давай подумаємо над видінням,яке бачить Степан і це нам пояснить,до кого він молився.
"А Степан, повний Духа Святого, на небо споглянув, і побачив Божу славу й Ісуса, що по Божій правиці стояв,
і промовив: Ось я бачу відчинене небо, і Сина Людського, що по Божій правиці стоїть!...
(Дії 7:55,56)
З того, що бачить Стапан чітко зрозуміло:
1. Ісус не Бог, бо стоїть по" правиці Бога"!
2.Стоячи по правиці Бога, Ісус(Син Бога) займає високе,навіть можна сказати привілейне становище з усіх творінь!

Тому, останні слова які промовляє Степан:
" Господи Ісусе, прийми духа мого!..."
говорять про те,що Степан визнає Ісуса за свого Господа,якого Бог Єгова назначив Христом(спасителем)!
Для порівняння:
"32 Этого Иисуса Бог воскресил, чему мы все свидетели. 33 Итак, поскольку он был возвеличен до правой руки Бога и получил от Отца обещанный святой дух, он излил то, что вы видите и слышите. 34 Давид же не поднялся на небеса, но сам говорит: „Иегова сказал моему Господу: „Сиди по правую руку от меня, 35 пока я не положу твоих врагов тебе под ноги“. 36 Поэтому пусть весь дом Израиля твёрдо знает, что Бог сделал его Господом и Христом, этого Иисуса, которого вы казнили "(Дії 2)

Ісус казав:
"Я істина,дорога і життя,ніхто не приходить до Отця,як тільки ЧЕРЕЗ мене"
У своїй молитві Степан повністю дотримується цих Ісусових слів, бо звертаючись до Ісуса,щоб той прийняв його духа(не плутати з душею)він визнає Ісуса за "Господа і Христа",а подальші слова:
" Не залічи їм, о Єгова, цього гріха! ..."
(Дії 7:59,60)
Стосуються Бога Єгови. Бо якщо приймати текст,як пропонуєш ти,то виходить,що Степан повністю ігнорував Бога, (по правиці якого стоїть Ісус) і молиться лише Ісусу,а це повністю протилежне вченню самого Ісуса, який казав:
"50 Однако я не ищу славы себе — есть Тот, кто ищет и судит"(Ів.
Цитата Не залічи їм, о Єгова, цього гріха! ...
Повторюю, в грецькому тексті там тетраграмат не вживається. По контексту це взагалі було сказано до Ісуса! Недобре переписувати писання під власну єресь але "свідки" це зробили. Взяти правду і додати брехні - в писанні сказано ЧИЇ це методи

Цитата Господи Ісусе, прийми духа мого
- все одно молитва до Ісуса

Цитата Бо якщо приймати текст,як пропонуєш ти,то виходить,що Степан повністю ігнорував Бога, (по правиці якого стоїть Ісус) і молиться лише Ісусу
читай текст, читай мої пости- коли його побивали, видіння він уже не бачив

Цитата 1. Ісус не Бог, бо стоїть по" правиці Бога"!
2.Стоячи по правиці Бога, Ісус(Син Бога) займає високе,навіть можна сказати привілейне становище з усіх творінь!
Ісус, син Бога, першопричина всього творіння, (читаємо грецький текст, не спотворений "новий світ"),рівний отцеві за природою. як і ти рівний за природою своєму батькові. Як святий і безгрішний, він шанує свого Отця, але це не робить Ісуса менш достойним слави і поклоніння.
Цитата А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій!
Ще один яскравий приклад поклоніння Ісусові.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис

Так я ж був,спілкувався і про Єгову ні разу не чув у церкві! Спілкувався також і з тими, хто до церкви все життя ходить і вони теж про Єгову нічого не чули. От і виникло в мене логічне запитання. Чому людям,які ходять у церкву,ніхто і не думає розказувати про ім"я,яке Ісус навчав св"ятити(Бога Єгову)? Як ти думаєш,Серафим,Знаючи,що це є власне Ім"я Бога і навмисне приховуючи його від людей(не навчаючи),кому робиться вигода,або іншими словами,хто зацікавлений у тому,щоб люди не знали Божого Імені???
Ти ніразу не чув про подвійну природу Христа? Ісус в молитві називав Отця по імені? Коли ти потрапив до "свідків", скільки разів на рік і в яку церкву ти ходив?

Востаннє редагував IZURAT: 08.12.2010 о 10:59. Причина: Пізніше додано
IZURAT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2010, 11:14 #1519866   #78
PRO builder
Guest
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від KUKURUZZO Переглянути допис
один із них .і дослідив ту релігію в якій я обертаюсь і на предмет підозри в якихось нечесних підставах мав більший сумнів як будь хто інший .але дослідив ніяких значних гріхів не найшов тому довіряю тій організації
іше .
Багато хто думає шо свідки затянуті люди які крім релігії нічого не бачать але є ше багато цікаквих моментів наприклад ціла купа цікавих людей різних статусів в різних місцях і країнах з якими можна цікаво віддихнути провести час поспілкуватися ,побачити купу нових місць коли їдеш до них в гості , по роботі тоже маєш багато знайомих які тобі можуть посприяти в тому ,чим ти займаєшся.
Просто ті хто багато болтає на свідків то просто він їх не знає і не знає як вони живуть і думає шо він відкриває страшну тайну про злобних сектантів, а куча відкритих негативних фактів про традиційні релігії на них ніяк не впливає
Ще досліди апокрифічні евангелії,які офіційна церква заборонила ,оскільки ти такий дослідник.А ще раджу пригадати ким були твої прадіди до насильного хрещення Русі
 
Подякував(ла):
Indigo (12.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2010, 11:38 #1519886   #79
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від IZURAT Переглянути допис
Повторюю, в грецькому тексті там тетраграмат не вживається
Як ти думаєш,чому власне ім"я Бога вживалось в єврейських писаннях і чому воно не має вживатись у грецьких? Можливо Бог помінявся, чи Його Ім"я стало меньш важливим?
Цитата:
Допис від IZURAT Переглянути допис
По контексту це взагалі було сказано до Ісуса! Недобре переписувати писання під власну єресь
На рахунок єресі погоджуюсь! Якщо Степан бачив в видінні Бога і поряд Ісуса,то і логічно, що він і звертається до Бога і до Ісуса. чи не так? Бо по твоєму виходить, що Бог Степаном повністю ігнорується, адже він звертається виключно до Ісуса.
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2010, 11:42 #1519889   #80
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від PRO builder Переглянути допис
Ще досліди апокрифічні евангелії,які офіційна церква заборонила ,оскільки ти такий дослідник.
Апокрифи почали активно поширюватися близько четвертого століття. А кононічні євангелії записані учнями Ісуса, або істориком Лукою, який мав можливість спілкуватися з апостолами.
Цитата А ще раджу пригадати ким були твої прадіди до насильного хрещення Русі
А чому зупинятися тільки на прадідах? В прадідів не було своїх прадідів? І не вийдемо хіба на тогож Ноя, Адама?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:43.