Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Складна ситуація в Криму

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.04.2018, 22:23 #2727968   #6221
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

А тим часом, міст через керченську протоку вже закінчують:

Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2018, 11:49 #2728180   #6222
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А тим часом, міст через керченську протоку вже закінчують:

Цікавості раді забив в гуглі "керчинський міст"
Перше посилання:
Цитата В оккупированном Россией Крыму треснула опора Крымского моста, который оккупанты строят уже несколько лет в Керченском проливе.
http://vlasti.net/news/279922 далі по тексту
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2018, 06:41 #2728219   #6223
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А тим часом, міст через керченську протоку вже закінчують
Збудувати міст на "ура"- діло нехитре, інше питання скільки він простоїть.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2018, 16:08 #2728248   #6224
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Збудувати міст на "ура"- діло нехитре, інше питання скільки він простоїть.
Я констатував факт, міст збираються здавати в експлуатацію. А яка його якість, і скільки він простоїть - це вже інше питання)
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2018, 18:56 #2728505   #6225
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

saymon зараз поза форумом  
Подякували 3:
goldmans (07.05.2018), Romko_7 (07.05.2018), Sasha (16.08.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2018, 10:22 #2728808   #6226
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

https
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
goldmans (14.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2018, 18:55 #2728832   #6227
goldmans
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=OAOpf-ThQZI
goldmans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2018, 07:33 #2728935   #6228
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Путин проехал в КАМАЗе не пристегнувшись ремнями безопасности.
По украинскому законодательству, ему грозит штраф 51 гривня (120 рублей).
По российскому 424 гривни (1000 рублей).
Ему выгоднее признать Крым украинским.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
goldmans (16.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2018, 12:16 #2728946   #6229
goldmans
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Хай випишуть штраф і відішлють в Кремль )))
goldmans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2018, 15:52 #2729184   #6230
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2018, 15:42 #2731618   #6231
goldmans
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

У Криму зарізали родину кримських татар

https://gazeta.ua/articles/np/_u-kri...h-tatar/844912
goldmans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2018, 19:39 #2735793   #6232
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Судя по лицам, Гоблин и Няшка думают, кого следующим повезут на лафете.

https://pbs.twimg.com/media/DmFzyixUYAAQLRk.jpg
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2018, 07:44 #2735960   #6233
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Эта музыка будет вечной!

В общем подрядчик без вешательства правительства 100% не успеет завершить в сроки ремонт ул. Объездная в Симферополе.

Причина проста. Проект ремонта дорожного полотна был выполнен с нарушениями без проведения всех необходимых мер, включая геологию грунта.

Ремонт уперся в "подводные камни", а именно в подземный родник под дорогой. В 1945 году, когда еще пленные немцы клали брусчатку, они отже столкнулись с этим родником. И обошли его теми средствами, которые тогда были доступны. Соорудили "глиняную блокаду". Глина не давала выходить на поверхность дороги воде из подземного родника (речки)

Во время изъятия грунта после демонтажа брусчатки эта блокада была нарушена и, как следствие, вода пошла на поверхность.

С момента начала ремонтных работ по сегодняшний день 13 сентября, этот участок дороги раскапывается уже 5-тый (!) раз.

Для блокирования воды нужно решение, которого нет ни физически, ни в проекте тем более. В результате люди со средним техническим (а возможно и с высшим), но не имеющим отношение к геологии, пытаются сделать следующее.

Они ПЯТЫЙ раз отгребают размокшую глину с землей и ПЯТЫЙ раз пытаются засыпать это место крупным камнем.

Проходят сутки, двое и камни выдавливают глину на поверхность, проседая под своим весом все ниже и ниже. Глина блокирует воду, только не там где нужно, а как получилось у нее самой. То есть камни идут вниз, выдавливая между собой глину. Воде из подземной реки деваться некуда и снова и снова проступает на поверхности дороги. Утрамбованная ранее ПЯТЬ раз дорога становится снова мягкой как трясина в которую проваливаются колеса тяжелой техники.

Пора принимать ставки, сколько еще раз они будут разгребать это место и снова засыпать его камнем.

Обычно люди наступают на грабли всего один раз. Тут не хватило и пяти раз,сколько камней не сыпят в яму, это место все равно не стабилизируется.

Так что ждем либо вмешательства кого-то свыше, либо продолжаем есть попкорн и считать количество попыток.

Додано через 9 хвилин
Новая серия 5го сезона.

https://www.kharkovforum.com/ims/2018/09/14/0fabfj.jpg

https://www.kharkovforum.com/ims/2018/09/14/hj9gfj.jpg

https://www.kharkovforum.com/ims/2018/09/14/hbgj6h.jpg

Ждем какая из наших блядей начнет разгонять тему про подачу днепровской воды в Крым.

На это у меня один ответ - нужно выключить свет и Титан сам остановится.

Наша вина только в том, что их производства работают на электроэнергии из херсонской области Украины.
Тем самым мы дали оккупанту угандошить экологию херсонской области.

без воды вся эта хрень будет испарятся ещё очень долго, хоть с остановленным Титаном, хоть с запущенным. Эти тупни на осенние дожди надеются, хотя там такие ливни должны быть, чтобы хотя бы немного погасить... Короче, устроили хим.Чернобыль, недоразвитые

Але електрику ніколи не зайве вимкнути, це так. І дай Боже вітер з материка, бо особисто мені дуже лячно за Херсон та Миколаїв. Кажуть, що при вітрі з Криму може дійти навіть до Запоріжжя. Ото не дай боже, бо ці кримляді ще нам засруть хтозна скільки землі. Вилупки довбані

Взорванные лэп восстановили, на сколько я понимаю, именно из-за Титана.
Та переноска с Кубани нихера не тянет. Так, чайник закипятить и кондиционер включить с телевизором. И то отгорает постоянно.

Ну так может его нужно было раньше остановить, например, когда ЛЭП взорвали? А не пить боржоми, когда почки отпали.
Они технологию нарушали все время оккупации, нахер им там природа, экология и люди.
Теперь этот пиздец на долго.


Маразм крепчал...

«Было нашествие медуз. Тут узнаю, что из Сибири приехали шаманы, и мы попросили их помочь избавиться от медуз. Они согласились, но предупредили, что природа не терпит пустоты и обязательно, что-нибудь другое произойдет. Шаманы покружили в танце, медузы раз и исчезли, но из воды вышли слоны», – заявил РИА «Новый День» глава администрации Евпатории Андрей Филонов.

В Армянске нанюхались полезных смесей?

Востаннє редагував qazwsx321: 15.09.2018 о 07:54. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2019, 19:28 #2765073   #6234
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Кримчаки, по старій памяті, вирішили покачати права і предявили Зеленському претензію, що річка Дніпро бере свій початок в смоленській області, а тому її вода є ісконно руска і нема чого її не поставляти в камнєснєбовск.

Смішні люди не хочуть розуміти що за такі предяви до підорашки їх би вже посадили.

Но взагалі добре їм живеться. І бурагозити можна, як на Україні, і ОМОН не тлумить, як в Москві. Чотко собі пристроїлися.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2019, 02:18 #2765090   #6235
Satuk
Активний учасник
 
Аватар для Satuk
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

А чого на? В Україні. Тут штірлиц і провплився?
Satuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (16.08.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2019, 12:14 #2765111   #6236
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата:
Допис від Satuk Переглянути допис
А чого на? В Україні.
Поясняю ще раз.
Я, як українець, маю право писати НА. Жоден іноземець, особливо підорашка, НЕ мають такого права і зобовязані писати "в". А я маю право писати НА по праву свідцтва про народження, де чітко вказано що я українець.

Щоб було більш зрозуміло, ніхто не може в Америці назвати негра нігером, за це будуть санкції. Але самі негри себе так називають, причому публічно. Тут те саме. Не в тому смислі що я негр, а в тому що я маю більше вольностей у своїй країні, ніж всякі там інші.

Алсо, класика.
Цитата Як умру, то поховайте
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій,
Тарас Григорович. Прізвище сам здогадайся.

Так що предяви ваші смішні та недолугі.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2019, 15:32 #2765126   #6237
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Поясняю ще раз.
Я, як українець, маю право писати НА. Жоден іноземець, особливо підорашка, НЕ мають такого права і зобовязані писати "в". А я маю право писати НА по праву свідцтва про народження, де чітко вказано що я українець.

Щоб було більш зрозуміло, ніхто не може в Америці назвати негра нігером, за це будуть санкції. Але самі негри себе так називають, причому публічно. Тут те саме. Не в тому смислі що я негр, а в тому що я маю більше вольностей у своїй країні, ніж всякі там інші.

Алсо, класика.

Тарас Григорович. Прізвище сам здогадайся.

Так що предяви ваші смішні та недолугі.
Я з першою половиною твоєї промови, там де про права, погоджуюсь, а про Кобзаря... Кажуть, що про державу кажуть "в", про регіон держави "на". В часи Шевченка Україна була регіоном в складі РІ, тому, в даному випадку, "на" було правомірним. Але це не точно
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Satuk (16.08.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2019, 19:23 #2765138   #6238
Satuk
Активний учасник
 
Аватар для Satuk
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Поясняю ще раз.
Я, як українець, маю право писати НА. Жоден іноземець, особливо підорашка, НЕ мають такого права і зобовязані писати "в". А я маю право писати НА по праву свідцтва про народження, де чітко вказано що я українець.

Щоб було більш зрозуміло, ніхто не може в Америці назвати негра нігером, за це будуть санкції. Але самі негри себе так називають, причому публічно. Тут те саме. Не в тому смислі що я негр, а в тому що я маю більше вольностей у своїй країні, ніж всякі там інші.

Алсо, класика.

Тарас Григорович. Прізвище сам здогадайся.

Так що предяви ваші смішні та недолугі.
Ну і що що так говорять нігери. Через ти я не маю ображатися на образи? Ти пишиш як ватнік! І Шевченко писав про не незалежну Україну!
Satuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2019, 14:28 #2769830   #6239
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата Кажуть, що про державу кажуть "в", про регіон держави "на". В часи Шевченка Україна була регіоном в складі РІ, тому, в даному випадку, "на" було правомірним. Але це не точно
Мене категорично не колише що кажуть, яка правомірність, де хто був і де хто є та інші хохлосрачі.
Якщо в когось патріотизм полягає у літерах, то мені з цими людьми нема за що писати.
Цитата Ну і що що так говорять нігери. Через ти я не маю ображатися на образи? Ти пишиш як ватнік! І Шевченко писав про не незалежну Україну!
В тому що так говорять негри немає нічого. А те що ти ОБРАЖАЄШСЯ то мені соромно. Соромно що такі тупорилі ділять зі мною повітря України.
Цитата Ти пишиш як ватнік!
Пишиш. Так. Пишиш-шмишиш.
Цитата писав про не незалежну
Про ненезалежну. Ага.
Грамотно спочатку писати навчися, а вже тоді мені розказуй за Шевченка, Україну і граматику.


Тим часом в Криму:
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2020, 09:00 #2782061   #6240
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Система опріснення каміння з неба, схоже, дала збій



"Но ты просишь без уважения"(с)

Востаннє редагував Petro Ford: 16.09.2020 о 09:04. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:45.