Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Результати опитування: Чи підтримуєш перехід FortYear-а з "Пори" в "Свободу"?
Так / Швидше Так, ніж Ні 15 23.44%
Ні / Швидше Ні, ніж Так 18 28.13%
Важко відповісти / Мені однаково 31 48.44%
Голосували: 64. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.10.2010, 19:47 #1466698   #361
scorpik
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
в суботу буде розп"яття ФортЄра. Прийдеш?
.
це блеф!!1
Чекаємо 31 жовтня
scorpik зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 19:58 #1466705   #362
Mark V
Guest
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
розумію.
в суботу буде розп"яття ФортЄра. Прийдеш?
машину ніби мають теж розіграти по жеребу.
Щось у вашій парафії не правільно.
Взагалі то спочатку має бути розп"яття, а вже потім вознесіння.
А у Вас все не як у людей.
Спочатку тут тиждень триває вознесіння (з негласною забороною на критику Вії і Свободи) а лише в суботу має бути розп"яття.
Ото вже антихристи і єретики.
 
Старий 07.10.2010, 20:10 #1466717   #363
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

а ще ґрандвітара зі свободівським прапорцем регулярно паркується на тротуарі прямо під облдержадміністрацією. спільна партійна риса?
Zavgosp зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 20:16 #1466720   #364
Siriy
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Зайшов на цю тему, трохи почитав.
Загалом, реакція більшості дописувачів є зрозумілою і прогнозованою.
Чергові свої "5 копійок".
У мене з Сорокалітом на цьому форумі було дуже мало дружніх бесід. Я мав можливість неодноразово в коректній і не дуже формі сперечатись з ним на різні теми.
Його погляди і позиція для мене є достеменно зрозумілими. Зрозумілим є також той факт, що така політична сила як ПОРА є структурою, котра доживає свій вік і, закономірно, не може конкурувати з сильними гравцями на фронтах політичних баталій.
Я є великим неприхильником виборів до органів місцевого самоврядування по партійних списках. Подібна практика доречна на загальнообласному і загальнодержавному рівні.
Чиновники ж міської ради, котрі працюють в інтересах місцевої громади, повинні обиратись не з причини приналежності до тої чи іншої партії, а з огляду на їх спроможність бути активними учасниками поліпшення умов проживання своїх співмістян.
У Сорокаліта однозначно не відбереш ряду позитивних для чиновника рис. Він радше практик ніж теоретик. Як підприємець він уже давно "по ту сторону барикад" із владою і фіскальними органами, тож його присутність в міськраді тільки на користь місцевим підприємцям. Він молодий і реально більше тяжіє не до ідеології а до економіки.
Зрештою для Свободи Сорокаліт є більшим надбанням ніж Свобода для Сорокаліта. Бо будь-які переходи з однієї структури в іншу співпряжені з критикою поглядів і принципів. Але не проблема Сорокаліта у тому, що виборче законодавство є недолугим і не допускає до процесу людей без політично-партійного забарвлення.
Він хоче бути корисний громаді - він буде корисний громаді. Переконаний в цьому на всі 100%. Що б там не казали скептики,я не уявляю собі Сорокаліта, який дерибанить якусь землю чи комунальну власність, більше того, переконаний, що в рядах свободівців він буде "здоровою опозицією". Принаймні в ролі "тупого кнопкодава" я його не уявляю.
З усіх можливих варіантів долучення до політичних сил саме у Тернополі Іван вчинив хоч і коньюктурно, але абсолютно правильно. Якщо немає можливості йти на вибори самостійно, потрібно працювати в спілці з тими, хто має шанси. А в Свободи вони, як видається вище інших.

Залишаючись стороннім спостерігачем, зичу Івану перемоги, обрання і послідовності. Якщо не у партійній приналежності то певно у питаннях його ініціатив.
Маю надію, що всім форумцям буде приємно,якщо хтось з наших опиниться у владі.
Нехай щастить!
Siriy зараз поза форумом  
Подякували 9:
Бойківчанка (07.10.2010), Лехтур (07.10.2010), Frutik (07.10.2010), gsv (08.10.2010), NEO[VENOM] (08.10.2010), riznyk (07.10.2010), Romko_7 (08.10.2010), songo (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 20:43 #1466740   #365
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Зайшов на цю тему, трохи почитав.
Загалом, реакція більшості дописувачів є зрозумілою і прогнозованою.
Чергові свої "5 копійок".
У мене з Сорокалітом на цьому форумі було дуже мало дружніх бесід. Я мав можливість неодноразово в коректній і не дуже формі сперечатись з ним на різні теми.
Його погляди і позиція для мене є достеменно зрозумілими. Зрозумілим є також той факт, що така політична сила як ПОРА є структурою, котра доживає свій вік і, закономірно, не може конкурувати з сильними гравцями на фронтах політичних баталій.
Я є великим неприхильником виборів до органів місцевого самоврядування по партійних списках. Подібна практика доречна на загальнообласному і загальнодержавному рівні.
Чиновники ж міської ради, котрі працюють в інтересах місцевої громади, повинні обиратись не з причини приналежності до тої чи іншої партії, а з огляду на їх спроможність бути активними учасниками поліпшення умов проживання своїх співмістян.
У Сорокаліта однозначно не відбереш ряду позитивних для чиновника рис. Він радше практик ніж теоретик. Як підприємець він уже давно "по ту сторону барикад" із владою і фіскальними органами, тож його присутність в міськраді тільки на користь місцевим підприємцям. Він молодий і реально більше тяжіє не до ідеології а до економіки.
Зрештою для Свободи Сорокаліт є більшим надбанням ніж Свобода для Сорокаліта. Бо будь-які переходи з однієї структури в іншу співпряжені з критикою поглядів і принципів. Але не проблема Сорокаліта у тому, що виборче законодавство є недолугим і не допускає до процесу людей без політично-партійного забарвлення.
Він хоче бути корисний громаді - він буде корисний громаді. Переконаний в цьому на всі 100%. Що б там не казали скептики,я не уявляю собі Сорокаліта, який дерибанить якусь землю чи комунальну власність, більше того, переконаний, що в рядах свободівців він буде "здоровою опозицією". Принаймні в ролі "тупого кнопкодава" я його не уявляю.
З усіх можливих варіантів долучення до політичних сил саме у Тернополі Іван вчинив хоч і коньюктурно, але абсолютно правильно. Якщо немає можливості йти на вибори самостійно, потрібно працювати в спілці з тими, хто має шанси. А в Свободи вони, як видається вище інших.

Залишаючись стороннім спостерігачем, зичу Івану перемоги, обрання і послідовності. Якщо не у партійній приналежності то певно у питаннях його ініціатив.
Маю надію, що всім форумцям буде приємно,якщо хтось з наших опиниться у владі.
Нехай щастить!
нє, ну це ти спеціально написав! тепер сім самураїв не засне!
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Бойківчанка (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 20:49 #1466747   #366
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
я щось думав що 7 самураїв справжній форумний самурай, а виявиляється ні. Робочий час закінчився, він взяв і пішов додому на половині дискусі
ая,певно) буд я свій вільний час тратити на те, щоб подразнити скунсів))

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
нє, ну це ти спеціально написав! тепер сім самураїв не засне!
) і не мрій. даремно ви з Фортієром намагаєтесь розіграти цей козир. ця гра вже давно в атбої.

Востаннє редагував сім самураїв: 07.10.2010 о 20:49. Причина: Пізніше додано
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 20:53 #1466754   #367
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
ая,певно) буд я свій вільний час тратити на те, щоб подразнити скунсів))
тобто ти в робочий час байдикуєш на форумі? а роботодавці тобі платять зп... вони хоч в курсі, що ти крадеш їх гроші? то ти - злодій...
хоча, в тебе є відмазка: тобі сім"ю треба годувати...
riznyk зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 20:57 #1466762   #368
scorpik
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Надобраніч!
scorpik зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 21:01 #1466771   #369
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
тобто ти в робочий час байдикуєш на форумі? а роботодавці тобі платять зп... вони хоч в курсі, що ти крадеш їх гроші? то ти - злодій...
хоча, в тебе є відмазка: тобі сім"ю треба годувати...
в мене все по іншому - мені платять за роботу, а не за висиджування робочого часу. і вже 5 років така система працює непогано.
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 21:07 #1466776   #370
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
в мене все по іншому - мені платять за роботу, а не за висиджування робочого часу. і вже 5 років така система працює непогано.
і яке відношення має твоя робота до просиджування на форумі?
робочий час міг би використати для більш продуктивної праці.
хоча, це не має значення. все і так зрозуміло.
riznyk зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 21:13 #1466780   #371
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
і яке відношення має твоя робота до просиджування на форумі?
робочий час міг би використати для більш продуктивної праці.
хоча, це не має значення. все і так зрозуміло.
пояснюю для пасажирів бронепотяга.
переді мною ставляться конкретні задачі і конкретний об"єм роботи. і я маю її виконати. не важливо, затрачаю я на неї годину чи десять.
якщо для тебе це не має значення - то нашо питати?
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 21:19 #1466783   #372
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
пояснюю для пасажирів бронепотяга.
переді мною ставляться конкретні задачі і конкретний об"єм роботи. і я маю її виконати. не важливо, затрачаю я на неї годину чи десять.
якщо для тебе це не має значення - то нашо питати?
та добре, добре
не треба нічого пояснювати
riznyk зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 21:22 #1466785   #373
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"


поставлю тут смайлик, аби підписка на тему була
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 21:25 #1466789   #374
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"


ставлю смайлик і відписуюсь від теми
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 21:31 #1466796   #375
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис

ставлю смайлик і відписуюсь від теми
образився чи шо?
riznyk зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 21:38 #1466805   #376
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
образився чи шо?
ая, ше шо)
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 22:07 #1466824   #377
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"


ставлю смайлик і пророкую, що ви всі горітимете в пеклі
Zavgosp зараз поза форумом  
Подякували 4:
@NYKey (08.10.2010), Dexter (08.10.2010), Monax (07.10.2010), Джалка (08.10.2010)
Старий 07.10.2010, 22:29 #1466835   #378
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

нічного сеансу не буде?
Бойківчанка зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 22:39 #1466846   #379
Monax
 
Аватар для Monax
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Прочитав послання "Siriy" і ледь не заплакав, всі такі білі пухнасті ніхто ні в чому не винен, винне просто законодавтво убоге та недолуге, кляті "кнопкодави" заважають нам жити та будувати країну та інше бла бла бла.
От тільки ці самі люди, які "сидять у владі" і приймають це "недолуге" законодавство бо це їм вигідно. Ми взагалі живемо по кастовій системі Індії, просто нам про це відверто не говорять.
А Іван Сороколіт "тупим кнопкодавом" не стане в жодному разі. просто тому що в партії "свобода" роль "тупих кнопкодавів" вже давно заброньована за останніми (читай випадковими) місцями у списку, тобто тими хто не платив не світився і нічого за душею не має, а потрапив так чисто як номер 32. Ось саме ці люди і бігають потім у вишиванках по залу облради і тиснуть на кнопочки, підпреємцям та поважним партійцям це ж бо не личить

Ура Фортєр скав мені моє перше "фууу!". Ось тільки пояснив би, що саме тобі не сподобалось? Чи ти знову проігноруєш мої пости як і попередні, коли я тебе про округ питав?

Востаннє редагував Monax: 08.10.2010 о 06:51. Причина: Пізніше додано
Monax зараз поза форумом  
Подякували 3:
ківі (08.10.2010), scorpik (08.10.2010), Yurk0 (08.10.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
FortYear (07.10.2010)
Старий 08.10.2010, 07:54 #1466959   #380
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Ітак, трошки розігріємось
Вибачайте, перший раз таке роблю, не всі думки висловив, трошки хвилююсь, але спробую надалі робити це краще.



Отож, є сміливці на очну відео-бесіду? Потренуємось в ораторстві?
п.с. Марк відписуйся від теми
gsv зараз поза форумом  
Подякували 6:
christina (08.10.2010), Dinara (08.10.2010), FortYear (08.10.2010), Romko_7 (08.10.2010), scorpik (08.10.2010)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:22.