Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Міцелій гливи

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.04.2010, 20:36 #1309212   #21
Sensey
Поза системою
 
Аватар для Sensey
Типово Відповідь: Міцелій гливи

можна завтра напишу телефон у Пм всім хто просив
Sensey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2010, 21:17 #1309244   #22
froz123
Типово Відповідь: Міцелій гливи

http://www.misto.net/?page=search&se...ch_where=goods

Магазин Дачник
Тернопільська обл.; м. Тернопіль; мкр-н Центр; вул. Б. Хмельницького, 18
(352) 23-59-72
Робочий час: 8-19, об. 14-15, Сб., Нд. 8-15
froz123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2010, 09:00 #1309474   #23
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Міцелій гливи

ТАк, там э...18грн. але я так і не зрозумів, за порцію/кг/мішок...

Продавці дуже зайняті були
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 11:15 #1601274   #24
ababij
 
Аватар для ababij
Типово Відповідь: Міцелій гливи

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
питання куда його потім дівати?
в магазини/супермаркети треба обовязково сертифікат, на ринку - домовлятись з продавцями, має бути конкурентна ціна, плюс врахувати, що літом йде усушка.
Взагалі мені вони не подобаються, смак в них зовсім інший (причому в гіршу сторону), ніж у шампіньйонів.
А вот не потрібно гнати хвилю.
Усушка в гливи мінімальна навіть літом. Смак відрізняється від шампіньйона, але не в гіршу сторону , а в кращу.
На рахунок хімічного вмісту і біо-властивостей - шампіньйон містить 73-75 % корисного вмісту гливи. А в порівнянні з деякими штамами гливи - 65%.

Не знаєш, не путай народ.

Термін зберігання шампіньйона (готового продукту) раза в 3 менший ніж у гливи. Товарний вигляд у шампіньйона втрачається через 18 годин після збирання, а в гливи аж через 3 доби після збирання, при умові дотримання технологічного процесу зберігання.



Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
ТАк, там э...18грн. але я так і не зрозумів, за порцію/кг/мішок...

Продавці дуже зайняті були
Пакет об'ємом 1 літр.

Зерновий міцелій не на вагу продають, а по об'єму.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від matros_ua Переглянути допис
Всім привіт,
незнаю чи пишу в правильну вітку форуму, якщо ні, то прохання до модератора перенести тему куди потрібно.

Питання: Хто знає де можна купити міцелій гливи?
Хочу вдома собі трішки посадити, але хотілось би купити якісний і надійний, а не з рук на базарі.

Дякую.
Якщо на вікні зажати будеш - забудь. Замучишся з такими грядками. Контроль клімату (температурний режим, вологість і т.д.) не зможеш забезпечити. потрібно обладнувати спец-приміщення.

Вирощую не перший рік, нормального врожаю добився лише тепер, після того як обладнав зали кандьорами і поставив систему зволоження.

Про врожайність 6 кг гриба з 1 грядки можете забути. Для цього потрібні лабораторні умови. Максимум в домашніх умовах витягнути можна 3-3,5 кг.

Востаннє редагував ababij: 14.03.2011 о 11:15. Причина: Пізніше додано
ababij зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2011, 19:01 #1602352   #25
matros_ua
 
Аватар для matros_ua
Типово Відповідь: Міцелій гливи

Досить вчасно відновили тему весна іде і пора висаджувати мішечки.

Хто скаже чи щось змінилось по цінах, чи можливо з'явились нові точки де продається міцелій.

З.І. Не пам'ятаю чи писав вже, але минулого року посадив на пробув два рази. Урожаєм задоволений. Цього року планую збільшити кількість.
matros_ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2011, 19:56 #1603986   #26
ababij
 
Аватар для ababij
Типово Відповідь: Міцелій гливи

Цитата:
Допис від matros_ua Переглянути допис
Досить вчасно відновили тему весна іде і пора висаджувати мішечки.

Хто скаже чи щось змінилось по цінах, чи можливо з'явились нові точки де продається міцелій.

З.І. Не пам'ятаю чи писав вже, але минулого року посадив на пробув два рази. Урожаєм задоволений. Цього року планую збільшити кількість.
В Києві брав того року по 8 грн за кг/літр. Цього року ( дзвонив вчора ) - сказали що ціна залежить від партії. Ну мені на початок потрібно 50кг/літр на засів, потім в кінці червня перезмінку засіюваи думав вже на 100 кг/літр міцелію.
Так якщо партія 50 кг, то ціна 25 грн за 1 кг/літр. Міцелій не можна сказати що супер якості, але мене влаштовує. 30 кг брав, з 60 мішків відбракував один і то потім. Хоча думаю справа не в міцелії, погана закладка була напевно, "помічників" на закладку брав. може хто "плюнув" в мішок )))

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від matros_ua Переглянути допис
Досить вчасно відновили тему весна іде і пора висаджувати мішечки.

Хто скаже чи щось змінилось по цінах, чи можливо з'явились нові точки де продається міцелій.

З.І. Не пам'ятаю чи писав вже, але минулого року посадив на пробув два рази. Урожаєм задоволений. Цього року планую збільшити кількість.
Матрос, ти в Тернополі, тобі простіше.
Змотайся на Ж/Д вокзал. Там магазин є "ДАЧНИК". Кажуть там буває досить не поганий міцелій гливи.
Взнай ціну і виложи на форум.

А я тобі потім детальніше про процес вирощування розкажу.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
опишіть хто як ці гриби вирощує...а то 100 кв.м. в цокольному поверсі, там можна цле поле засадити
З тебе матеріал на посадку, на практиці покажу.

Востаннє редагував ababij: 17.03.2011 о 19:56. Причина: Пізніше додано
ababij зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2011, 20:39 #1604028   #27
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Міцелій гливи

ех, почитав в неті технології - щось то занадто складно і дорого
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2011, 14:26 #1605376   #28
matros_ua
 
Аватар для matros_ua
Типово Відповідь: Міцелій гливи

Цитата:
Допис від ababij Переглянути допис
Матрос, ти в Тернополі, тобі простіше.
Змотайся на Ж/Д вокзал. Там магазин є "ДАЧНИК". Кажуть там буває досить не поганий міцелій гливи.
Взнай ціну і виложи на форум.
А я тобі потім детальніше про процес вирощування розкажу.
Сьогодні спеціально заїхав в магазин в китайській стіні (кажуть той же що і ДАЧНИК на вокзалі ну і назва, якщо не помиляюсь така ж ) який недавно відкрився.

Так от, міцелій гливи є по 20 грн. за 1 кг, шампіньйонів поки нема, але є варіанти що будуть

З.І. Чекаю цінних практичних порад Дещо вже знаю, бо минулого року пробував в соломі декілька мішків ростити, але досвід то є дуже важливо, тому як буде нагода то готовий вчитись.
З.З.І Одразу уточню, що садив грибочки у батьків в селі, не на балконі
matros_ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2011, 08:33 #1605949   #29
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Міцелій гливи

а сенс всіх цих маніпуляцій по вирощуванню???

імхо, чисто для себе- не варто, простіше купити готові шампільйони чи гливи на ринку
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2011, 08:52 #1605958   #30
matros_ua
 
Аватар для matros_ua
Типово Відповідь: Міцелій гливи

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
а сенс всіх цих маніпуляцій по вирощуванню???
імхо, чисто для себе- не варто, простіше купити готові шампільйони чи гливи на ринку
Чому, чисто для себе, не варто?

Я розумію, що простіше піти в магазин чи ринок і купити стільки скільки потрібно і тоді, коли потрібно. Але при таких затратах (а вони як на мене дуже мізерні) і при бажанні (наприклад мені це подобається) можна посадити для себе декілька мішків. Якщо все правильно розрахувати, то реально можна мати практично завжди гливу вдома.
Я не кажу про вирощування в умовах міста, я маю на увазі, коли є всі для цього необхідні ресурси в селі, а міцелій це не такі вже великі затрати.

З.І. Я для прийняв рішення, що для початку навчусь вирощувати для себе, а вже тоді можна розглядати ситуацію зі сторони "на продаж".
matros_ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2011, 09:35 #1605988   #31
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Міцелій гливи

ну і яка собівартість 1кг ти х же глив?
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2011, 14:01 #1606196   #32
matros_ua
 
Аватар для matros_ua
Типово Відповідь: Міцелій гливи

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
ну і яка собівартість 1кг ти х же глив?
Друже, я ж написав, що не берусь зараз малювати бізнес-план і робити всякі розрахунки..

На даному етапі для мене все виглядає на "хлопський розум" просто 1 кг міцелію - 20 грн
плюс треба взяти 2-3 пакети для сміття і потратити трішки часу.
Це всі затрати в моєму випадку, оскільки солома в мене є, приміщення таке як треба є, покропити водою є кому, тобто мені потрібно лиш приїхати приділити пару годин щоб все приготувати і нех собі росте.

Минулого року я посадив всього 1 кг на пробу, вийшло 3 мішечки з них я збирав урожай 2 рази. Не берусь сказати скільки я там зрізав по вазі точно, але мені здається що полюбому загалом вийшло десь мінімум по 1,5 кг з мішка. Тобто якщо рахувати гливу в магазині по 20 грн то орієнтовно вони коштувади б для мене 100 грн а так я потратив лише 18 грн (минулого року на міцелій) плюс три пакети ну і робота, яку я не рахую

Тому для мене вигідно
matros_ua зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (22.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2011, 16:37 #1606293   #33
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Міцелій гливи

а можна подробиці, що і як робити ??? цокольне приміщення підійде? які умови потрібно створити для вирощування?

якщо можна в ПП...

наперед вдячний
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2011, 22:14 #1606590   #34
Mawenka
 
Аватар для Mawenka
Типово Відповідь: Міцелій гливи

Цитата:
Допис від matros_ua Переглянути допис
Досить вчасно відновили тему весна іде і пора висаджувати мішечки.

Хто скаже чи щось змінилось по цінах, чи можливо з'явились нові точки де продається міцелій.

З.І. Не пам'ятаю чи писав вже, але минулого року посадив на пробув два рази. Урожаєм задоволений. Цього року планую збільшити кількість.

Матрос, дякую що створили на форумі таку прикольну тему. Давно хотіла попробувати вирощувати гливи але ніяк не насмілюся. але справді йде весна і пора мені попробувати. Ви моглиб написати процес висадки.???
Mawenka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2011, 08:39 #1606757   #35
matros_ua
 
Аватар для matros_ua
Типово Відповідь: Міцелій гливи

Ну я в цьому питанні поки що початківець, тому досвіду не маю великого. Минулого року встиг посадити на пробу, щоб зрозуміти чи воно дійсно росте.

Думаю варто почитати літературки трішки або подивитись відео про вирощування ну або ще краще почути поради від професіоналів, які займаються тим вже купу часу.

На даний момент тільки можу описати те, що і як робив я, коли робив тестовий засів (пишу по пам'яті без точних цифр та пропорцій):

1. Просто приїхав додому до батьків, запитав де маєте солому там її і взяв.
Чисто теоретично це була пшенична, бо вдома більше нічого такого не сіють.

2. Взяв мусорні мішки (треба купувати такі, щоб вони були вузькі в діаметрі але довгі. Щоправда в мене були не такі, тому і пишу що з ними не зручно), також підібрав невеличку трубку, діаметром ніби 2-3 см. і на деревязі просто побив дирки у мішку в шахматному порядку.
* Один мішок спробував без дирок, прорізав їх коли вже прийшла пора їм сходити, але урожай в тому мішку був меншим.

3. Потім мішки промив під водою з добавленим розчином хлору, щоб мікробки повбивати. і повішав просушитись.

4. Солому закинув у мішок такий як цукор продають, але собі знайшов більший такий і потім ту солому помістив у воду в чані, яку довів до кипіння.
Коли вона прокипіла добре, проварилась, витягнув мішок і дав йому стекти. після того всього висипав солому на "клійонку", яку перед тим промив теж водою з хлоркою.
Так зробив і з наступною порцією соломи.

5. Солому остудити потрібно до температури десь в районі 16 градусів (якщо не помиляюсь) не вище, бо міцелій згорить.

* З соломою працював в рукавицях які були теж промиті водою. Тобто ми стараємось робити все якомога стерильніше.

6. Коли солома вистигла, то набив мішки, шар соломи - шар міцелію. Після того підвішав їх старому гаражі де немає мух і практично світла (при закритих дверях).

7. Вже коли мішки побіліли, то я просив рідних, щоб відкривали двері до гаражу для освітлення і кропили мішки водою (як квіти).

Ось в загальному весь процес, який я освоював.

Всі точні пропорції та цифри зараз не пам'ятаю, але постарюсь віднайти.

Звичайно можливо я без досвіду і тому робив щось не так, але гриби виросли тому думаю що як тільки потепліє то я одразу посаджу ще.. тут головне розрахувати так, щоб вони родили одні за іншими і можна постійно мати гриби.
matros_ua зараз поза форумом  
Подякували 2:
Сомбра (24.03.2011), Nobel (01.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2011, 10:19 #1606840   #36
Mawenka
 
Аватар для Mawenka
Типово Відповідь: Міцелій гливи

Дякую за цінну інформацію. спробую. Думаю все вийде.
Mawenka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2011, 12:49 #1625867   #37
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Міцелій гливи

В Шумську є ціла фабрика по виробницьву міцелію, готовий в мішках. Їх везуть на цілу Україну. Нажаль контактів немаю. Знаю бо дружина давніше працювала логістом то переважно з ними і мала справу.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2011, 18:31 #1629523   #38
password
Типово Відповідь: Міцелій гливи

також доволі велика площа вирощування гливів є неподалік від тернополя в селі Чернилів - Руський на сарому заводі, навіть ті мішки що вже відродили своє можна взяти додому і вони ще можуть давати урожай
password зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2011, 20:31 #1629602   #39
matros_ua
 
Аватар для matros_ua
Типово Відповідь: Міцелій гливи

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
В Шумську є ціла фабрика по виробницьву міцелію, готовий в мішках. Їх везуть на цілу Україну. Нажаль контактів немаю. Знаю бо дружина давніше працювала логістом то переважно з ними і мала справу.
Може хоч назву чи ще якусь інфо згадаєте. В неті не знайшов
matros_ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2011, 11:51 #1640074   #40
moidodur
Типово Відповідь: Міцелій гливи

http://www.agrowest.com.ua/productions/mushrooms але це не в мішки а в пеньки треба садити. Я собі посадив але результату ще поки нема
moidodur зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:49.