Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.04.2016, 08:45 #2630492   #421
Arinka
Учасник
 
Аватар для Arinka
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

я поки що боюся брати щось, бо не хочу дуже збільшитися. перед заняттям приймаю карнітін, щоб зайвий жир швидше зпалювався. думала взяти ВСАА, але розуміє, що може вага поперти угору, тому поки що приймаю Омегу3
Arinka зараз поза форумом  
Старий 21.04.2016, 18:20 #2630953   #422
Zhan
Учасник
 
Аватар для Zhan
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

недавно заказал девушке вот такой свитшот http://yourbeststyle.shopicheck.org/...t-zhenskij-64/, теперь ходит по доме как босс, скоро себе закажу что-то вроде такого как у нее, чтобы не расслаблялась)
Zhan зараз поза форумом  
Старий 21.04.2016, 21:45 #2631021   #423
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Zhan Переглянути допис
недавно заказал девушке вот такой свитшот http://yourbeststyle.shopicheck.org/...t-zhenskij-64/, теперь ходит по доме как босс, скоро себе закажу что-то вроде такого как у нее, чтобы не расслаблялась)
брешеш, собака
 
Старий 23.04.2016, 09:19 #2631256   #424
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Arinka Переглянути допис
я поки що боюся брати щось, бо не хочу дуже збільшитися. перед заняттям приймаю карнітін, щоб зайвий жир швидше зпалювався. думала взяти ВСАА, але розуміє, що може вага поперти угору, тому поки що приймаю Омегу3
Калорійність БЦАА мінімальна, від них не поправитесь...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mexico (09.05.2016)
Старий 09.05.2016, 18:21 #2633737   #425
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Arinka Переглянути допис
я поки що боюся брати щось, бо не хочу дуже збільшитися. перед заняттям приймаю карнітін, щоб зайвий жир швидше зпалювався. думала взяти ВСАА, але розуміє, що може вага поперти угору, тому поки що приймаю Омегу3
від бцаа не набереш, можеш брати
я б сказав що тобі треба після трені приймати... та боюсь що забанять мене....

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
... на 2л води і воно для мене ще занадто солодке. Кажуть ті що без смаку гіркі і їх важко пити от і цікаво.
попробуй інші бцаа, я пив від БСН - то на 700мл були класні, смак кисленький такий... під час тренування норм йшло... без смаку я б не брав... хіба ціна в 2 рази дешевша...

Востаннє редагував Mexico: 09.05.2016 о 18:21. Причина: Пізніше додано
Mexico зараз поза форумом  
Старий 22.05.2016, 12:51 #2635784   #426
AlisFrolova
Учасник
 
Аватар для AlisFrolova
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

от вам декілька корисних статей, що стосуються виключно проблеми правильного харчування для людей, що займаються спортом:
http://yod.ua/articles/chto-nuzhno-e...le-trenirovki/
http://yod.ua/articles/pravilnoe-pit...iyah-fitnesom/
AlisFrolova зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Ektalion (22.05.2016)
Старий 22.05.2016, 14:33 #2635790   #427
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
попробуй інші бцаа, я пив від БСН - то на 700мл були класні, смак кисленький такий... під час тренування норм йшло... без смаку я б не брав... хіба ціна в 2 рази дешевша...
Я так і зробив, мускултех були піпець солодкі, перейшов на БСН, вже пробував яблуко, кавун, чорниця та ще якась фігня типу лісової ягоди. Яблуко рулить однозначно.
pberit зараз поза форумом  
Старий 22.05.2016, 20:19 #2635827   #428
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Arinka Переглянути допис
я поки що боюся брати щось, бо не хочу дуже збільшитися. перед заняттям приймаю карнітін, щоб зайвий жир швидше зпалювався. думала взяти ВСАА, але розуміє, що може вага поперти угору, тому поки що приймаю Омегу3
від БСА не збільшишся. То не гормон росту чи метан і навіть не гейнер. БСА - фактично три основні складові: ізолійцин , валін і желатин та і вони бувають в різних формах (розчинні пються під час тренуванні та у формі таблеток) тому бери сміло.

П.С. вага може поперти вгору від водозатримуючих препаратів або від дуже багатих на швидкі вуглеводи добавок. І то це все відносно , якщо тренування інтенсивне і спалюєш більше калорій ніж споживаєш то точно не збільшишся. Естроген то не тестостерон тут інші приколи не так просто від стандартноо спорт.харчу жінкам збільшитися. Ну хіба вага вже становить 80кг і більше то тоді так.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Alia45 Переглянути допис
У мене чоловік займається також. З часом також виникли аналогічні проблеми, почав вживати Probolic-SR, каже, що результат помітний після першого тижня. Головне купувати в перевірених магазинах, так як зараз багато підробок. Ми купуємо на sport-easy.com.ua.
якщо вагу не плануєш тягати то особливо заморочуватись не треба. Вагу допоможе набрати регулярне і внормоване харчування і багата на вуглеводи їжа. Можеш взяти гейнер і хороші вітаміни. Вітаміни це дуже важлива складова хоча багато хто нею нехтує. Гейнер або щоб було дешевше купи на вагу мальтодекстрін + протеїн+вітаміни. НУ і хачування знову ж таки повинно бути 4-6 прийомів їжі на добру по графіку. А не так рах поїв три рази не поїв або поїв якусь туфту. І сон 7-8 годин не менше.

Востаннє редагував Distemper: 22.05.2016 о 20:19. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Старий 25.09.2016, 11:35 #2655124   #429
Sportm
Banned
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

користуюсь послугами магазину http://proteinhouse.net/ Великий вибір і гарна якість. Рекомендую!
Sportm зараз поза форумом  
Старий 13.10.2016, 20:23 #2658045   #430
Tolya
Banned
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Часто покупаю спортивное питание в Украине здесь http://tvoy-prot.com.ua/ У них на сайте представлен спортпит на развес, качество отличное, а цена недорогая, т.к. они не тратятся на красивые и дорогие упаковки. В общем я доволен, а Вы сами смотрите)
Tolya зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
IvanW (13.10.2016)
Старий 04.09.2017, 21:23 #2705344   #431
laminx123
Banned
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Скорп, а ти через який інтернет-магазин купуєш ту всю хімію? Якшо не секреД
Я нещодавно замовляв якісний протеїн та амінокислоти ось тут https://real-food.com.ua/sportivnoe-pitanie-protein
Тут не дорого, та сертифікована продукція
laminx123 зараз поза форумом  
Старий 05.09.2017, 00:12 #2705356   #432
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
НУ і хачування знову ж таки повинно бути 4-6 прийомів їжі на добру по графіку.
Це більше міф, ніж правда, окрім того фізіологію ніхто не відміняв. По собі знаю, що можна їсти й 3 рази на добу і стабільно набирати вагу. Організму головне - добова кількість калорій, а як ти їх поділиш - не так вже й важливо.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 05.09.2017, 14:46 #2705392   #433
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Це більше міф, ніж правда, окрім того фізіологію ніхто не відміняв. По собі знаю, що можна їсти й 3 рази на добу і стабільно набирати вагу. Організму головне - добова кількість калорій, а як ти їх поділиш - не так вже й важливо.
Якщо ти харчуватимешся рідко але дуже калорійно то організм відкладатиме цю енергію в жир. Якщо разів 4-8 але невеликими порціями то організму не буде смислу жир накопичувати. Крім цього так менший обєм займатиме шлунок та кишечник відповідно вужча талія, а раз вужча талія то візуально плечі виглядатимуть ширшими. Але такий результат буде якщо привчити організм до режиму, а це дуже не просто в нашому ритмі життя.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (06.09.2017)
Старий 30.09.2017, 18:35 #2707876   #434
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Arinka Переглянути допис
я поки що боюся брати щось, бо не хочу дуже збільшитися. перед заняттям приймаю карнітін, щоб зайвий жир швидше зпалювався. думала взяти ВСАА, але розуміє, що може вага поперти угору, тому поки що приймаю Омегу3
Від протеїну та від BCCA не збільшитесь (ані м'язи, ані жир). Не хвилюйтесь. Від гейнеру (протеїн з вуглеводами) можна трохи набрати ваги. Щоб реально збільшитись треба гормони застосовувати. Поправитись можна від звичайної їжі. Від протеїнів та амінокислот не поправитесь. А м'язи від них теж сильно не пруть (на жаль) - це просто одна з умов, при яких вони взагалі можуть збільшуватись)) Це додаток до харчування. На жаль такого чудодійного ефекту, що м*язи "як попруть" у них немає. Це тільки про стероїди та гормон роста - там дійсно такий ефект, але ж і побічна дія суттєва.
Креатин - від нього може різко трохи збільшитись вага - як м'язи, так і жировий прошарок. Але це лише за рахунок збереження води - це буде просто вода, яка вийде через пару днів після припинення прийняття креатину. Так що на вагу загалом він не вплине. Тільки на момент прийому за рахунок акумулювання води. Ален креатин збільшує витривалість та силу м'язів та дозволяє інтенсивніше тренуватись і брати більшу вагу снарядів, через це він і діє.
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 01.10.2017, 01:06 #2707898   #435
Rain85
Учасник
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Доброго вечора! Хоча правильніше ночі.

Додано через 3 хвилини
Завтра у Вашому місті проходитиме цікавий та корисний семінар. Ми в перше проводитимемо його у Тернополі тому прошу, підтримайте нас своєю присутністю....

Додано через 16 хвилин
Не вдасться загрузити фото з запрошенням

Додано через 3 хвилини
Семінар на тему клітинного харчування, а точніше:"Як правильно підтримувати свій імунітет на клітинному рівні " "хвороби краще попереджати ніж лікувати"!

Додано через 55 хвилин
Спікер Світлана Тимошук -магістер комплементарної медицини ( Німеччина - Ганновер), спеціаліст по мікроскопічному дослідженню нативної крові...Це наша гостя із Києва. Буде можливість побачити онлайн обстеження каплі живої крові, а також повірити, як на ню впливає ваш улюблений продукт. Можемо протестувати усе від вітамінів, бадів,протеїна,фрукта....до сока,води,чіпсів,ліків,кави і навіть пива... Буде надзвичайно корисно і цікаво. Жалію, що раніше не зайшла на ваш форум!!! З самого ранку буду в дорозі, тому усім кому цікаво телефонуйте 0968027348(Наталя).Адрес заходу:Файне м. Тернопіль.вул.Степана Будного 18.Готельний комплекс ГЛОБУС.конференц-зал.4-й поверх! Початок о 13:00.Чекаємо Вас та ваш х близьких! Доречі СПОРТЦМЕНИ, Подольський(чемпіон з бодібілдінгу) є нашим партнером!!! Серед них також Карпачов, Фреймуд,Голтіс та інші.... Чекаю на Ваші дзвіночки та запитання! Буду вдячна за поширення інформації і на інших форумах Вашого міста!

Додано через 2 хвилини
Так як захід проводимо вперше вхід -БЕЗКОШТОВНИЙ !!!

Додано через 1 хвилину
Так як захід проводимо вперше вхід -безкоштовний!!!

Востаннє редагував Rain85: 01.10.2017 о 01:06. Причина: Пізніше додано
Rain85 зараз поза форумом  
Старий 11.10.2017, 14:49 #2708873   #436
AlinkaYa
Учасник
 
Аватар для AlinkaYa
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Дякую! думаю це мало б бути дуже цікаво!
AlinkaYa зараз поза форумом  
Старий 11.10.2017, 21:13 #2708938   #437
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Крім цього так менший обєм займатиме шлунок
Сам придумав? Це ж скільки треба постійно їсти і не витрачати калорії(хіба постійно лежати), щоб шлунок візуально почав збільшуватись?
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 17.10.2019, 11:49 #2769141   #438
kristinaoganian
Учасник
 
Аватар для kristinaoganian
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Я дуже важко худну. Від одного запаху булочки можу поправитися. Почала рахувати калорії, дома займаюся спортом, але все одно за два місяці тільки 2 кг скинула. Я п'ю вітаміни і Супродімакс, щоб якось на ногах триматися. Вічно хочеться солодкого, але максимум до обіду можу собі фрукти дозволити. Не знаю як люди на 10 кг худнуть за пару місяців.
kristinaoganian зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (08.11.2019)
Старий 05.04.2020, 18:38 #2777320   #439
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Я якось набрав 15 зайвих кг по причині тривалого лікування. Коли почав із цим серйозно боротись (спортом займаюсь постійно, але у режимі жироспалювання не особливо), то почав бігати 5-6 разів на тиждень, швидко, довго...(ну відносно довго, дмене довго - почав з 1,5 км, дійшов до 3-5 км в залежності від настрою та швидкості). Бігав місяць майже без результату взагалі. Режим харчування трохи змінив (творог з варенням до чаю на вечерю замість печіва, майже відмовився від картоплі на користь гречки, хліб тільци цільнозерновий без муки та дріжжів...), але не надто себе обмежував. То результат пішов лише через місяць майже щоденного бігу (+ силові вправи 2-3 рази на тиждень як звичайно). Я вже втрачав надію, але думаю "я таки доб'ю цей жир))". І через місяць стрілка на вагах зрушила... І потім я трохи збавив темп, але результат невпинно покращувався (ну, до певної межі, звісно). Потім я вже бігав і тренувався 3 рази на тижень, а не 5-6, а все одно вага уходила потроху. Думаю, треба було добре розігнати метаболізм (обмін речовин). А вже як розігнав, то справи пішли)) то ж не здавайтесь. І я продовжую вважати, що в межах розумного потрібно обмежувати себе у смаколиках, але при нормальних навантаженнях, можна дещо собі таки дозволяти.
kotyuk зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:36.