Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан


Книга дня!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.05.2010, 09:40 #1333053   #121
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Книга дня!

Народ, в Стругацьких всі такі кінцівки туповаті чуток?? Ось недавно прочитав "Жук в муравейники". По ходу цікаво читати було. А кінцівка - абзац просто. Перед тим давніше читав "Пикник на обочине", кінцівка також не вражає... З такими підходами ось думаю читати їх далі чи ні...
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 11:58 #1333239   #122
WakS
Типово Відповідь: Книга дня!

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
Народ, в Стругацьких всі такі кінцівки туповаті чуток?? Ось недавно прочитав "Жук в муравейники". По ходу цікаво читати було. А кінцівка - абзац просто. Перед тим давніше читав "Пикник на обочине", кінцівка також не вражає... З такими підходами ось думаю читати їх далі чи ні...
Можливо, тут справа не в Стругацьких? Буває, що деяким НЕ ДАНО.
Не читай більше Стругацьких, якщо ти чекаєш на "поцілунок в діафрагму".
WakS зараз поза форумом  
Подякували 3:
DDD&bluz (18.05.2010), сім самураїв (14.05.2010), olyaoli4ka (13.09.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
regman (14.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 13:04 #1333313   #123
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Книга дня!

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Можливо, тут справа не в Стругацьких? Буває, що деяким НЕ ДАНО.
Не читай більше Стругацьких, якщо ти чекаєш на "поцілунок в діафрагму".
давай не будемо ділити людей на тих кому "щось" дано, а кому не дано. Те що мені кінцівка не подобається - це виключно "дєло вкуса". Трактувати моє запитання суто в твоєму викладенні - свідчить якраз одне, декому дійсно "не дано" раціонально оцінювати поставлене запитання, а лише здатність перемикатися на емоціональні складові тоді, коли вимагається думати тим, "чого комусь не дано".

Зрештою кінцівка мені просто не сподобалась. Щоб їх розуміти - великого розуму не треба. Можливо я звик до більш передбачуваних, логічних більш-менш кінцівок, а не таких "обрубаних", якщо можна так виразитись. Уява розвивається по сюжету ("Що ж буде далі??"), а тут бац! - кінець... Не чекаєш кінця просто.

П.С. раджу змінити підпис - бо сам його не дотримуєшся. Виглядає неадекватно.

Востаннє редагував regman: 14.05.2010 о 13:24.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 20:18 #1333741   #124
WakS
Типово Відповідь: Книга дня!

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
давай не будемо ділити людей на тих кому "щось" дано, а кому не дано. Те що мені кінцівка не подобається - це виключно "дєло вкуса". Трактувати моє запитання суто в твоєму викладенні - свідчить якраз одне, декому дійсно "не дано" раціонально оцінювати поставлене запитання, а лише здатність перемикатися на емоціональні складові тоді, коли вимагається думати тим, "чого комусь не дано".

Зрештою кінцівка мені просто не сподобалась. Щоб їх розуміти - великого розуму не треба. Можливо я звик до більш передбачуваних, логічних більш-менш кінцівок, а не таких "обрубаних", якщо можна так виразитись. Уява розвивається по сюжету ("Що ж буде далі??"), а тут бац! - кінець... Не чекаєш кінця просто.

П.С. раджу змінити підпис - бо сам його не дотримуєшся. Виглядає неадекватно.
Мій юний друже, Regman!
Якщо тобі з певних причин не подобається трилогія про Максима Камерера, це дійсно, твоє особисте горе. Можливо, ці романи "походу туповаті" лише для тебе? Не вина Стругацьких, що ти їх не розумієш. А ти лише припустись думки, що ця трилогія, написана набагато раніше твого народження, і ти тому не зрозумів, що в кожному (читай радянському) суспільстві є особливі люди (жуки), яких оточують ті, ЯКИМ НЕ ДАНО?

Якщо ти шукаєш передбачуваних кінцівок, читай Агрипину Донцову, там з першої сторінки все ясно.

П.С. Що до підпису.... Можна я сам розберусь, що потрібно писати, а що ні? Якщо ти не будеш вказувати , що мені робити, я не скажу, куди тобі йти.
WakS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2010, 07:20 #1337504   #125
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Книга дня!

не видавай бажане за дійсне. Звичайно подібним тобі людям характерно "виділяти" свою так звану "здатність" розуміти все, на відміну від тих кому по твоїм (зовсім не відповідаючим правді) словам "не дано". Читати в моїх дописах одне, а трактувати зовсім інше - ну це вже свідчить про певну неадекватність чи що. Хто сказав що мені книги не сподобались?? Де ти таке вичитав?? Я лише наголосив на кінцівках, а не на цілих книгах. І лише в тому аспекті, що вони дещо неочікувані просто, тому і не сподобались. І це абсолютно ніякого відношення немає до мого розуміння їх творів. Повторюю - абсолютно (вчитайся, а то знову щось собі придумаєш для виділення себе "розумного" серед решти "сірої маси"). Вник?? Добре.

І коли вона написана - та хоч за 100 років до мого дня народження - теж пусте балакання. Це геть ніякого відношення немає до розуміння художніх творів. Мені взагалі дивно, де ти такі "оригінальні" аргументи береш для своєї вдаваної "розумності"??

Зрештою досить акцентувати свою увагу на своїх же виразах типу "не дано", а то я мимоволі починаю схилятися до думки про реальну причетність тебе до цих слів. Як то кажуть в народі - звинувачують інших у тому, у чому винні самі, щоб відвернути увагу від себе. Або "на злодієві шапка горить".

По темі. Які творі входять в цю трилогію?? І яке місце займає "Жук в муравейнике"??
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2010, 18:33 #1338330   #126
WakS
Типово Відповідь: Книга дня!

В хронології:
"Обитаемый остров", "Жук в муравейнике" та "Волны гасят ветер".
Зауваж, написані вони з різницею з десяток років кожен. Тому і сприймаються вони по-різному. "Обитаемый остров" написаний в кінці 60-х (Хрущовська відлига), коли в радянській літературі крім соцреалізму за визначенням не могло бути фантастики як такої. Тому цензура практично не торкнулась цього твору. В наступних же (Брежневські часи) Братам Стругацьким добре прийшлось "пофантазувати", щоб написати таку жорстку річ в жанрі соціальної фантастики. Тому й такі "незрозумілі" кінцівки. Цензура-с, юначе.
А ти кажеш, що дата написання геть немає відношення до розуміння твору.
WakS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2010, 00:17 #1342655   #127
Аrabica
 
Аватар для Аrabica
Типово Відповідь: Книга дня!

П. Вежинова "Бар'єр" Про і ДЛЯ незвичайних людей! рекомендую!
головне не Переборщити з Польотами...!
Аrabica зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2010, 11:43 #1446514   #128
Olufka
Типово Про "дано"-"не дано"

Прочитала нещодавно Муракамі "Погоня за овцами". Після прочитання відчула себе овцою. Натомість моя мама сказала, що ця книга їй дуже сподобалась, що знайшла близькі для себе проблеми, що це глибоко філософська література з оригінальними символами і образами. А для мене вона незрозуміла, лишилось відчуття дарма втраченого часу. Мені "не дано" читати Муракамі!!!
Проте я полюбляю легку саркастичну літературу, англійський гумор, мемуари. Улюблені речі - сер П.Г.Вудхаус "Історії містера Муллінера" (сміялась вголос).

Філософська література в казках Сходу: "Оповідь про Ходжу Насреддіна" (Соловйов) - ІІ частина, "Казки Шахразади". Я би навіть сказала, що там більше психології ніж філософії.
Olufka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2010, 12:19 #1446539   #129
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Книга дня!

А хто читав-чув Макс Фрай. Книга одиночеств?
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2011, 22:40 #1547822   #130
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: Книга дня!

Жадан "Депеш Мод"
Життєва книга про студентів із девяностих, про їх пригоди, є приколи, своєрідний стьоб.

Востаннє редагував Mihas: 09.02.2012 о 18:03.
Mihas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 06:32 #1572049   #131
mad_TRaSH
 
Аватар для mad_TRaSH
Типово Відповідь: Книга дня!

Януш Леон Вишневський "Самотність в мережі" в оригіналі просто бомба.
Елізабет Костова "Викрадачі" рекомендую)
mad_TRaSH зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Larochka (08.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 13:26 #1572314   #132
Tantiana
Guest
Типово Відповідь: Книга дня!

На жаль, я не змогла опублікувати у темі до Дня святого Валентина
книги, які б згодилися для подарунків у це свято.
Проте такі книги є.
І вийшли вони у Тернополі
у видавництві "Богдан".

Це дві поетичні антології українських письменників,
укладені Борисом Щавурським:

Улюблені вірші про кохання

(чоловічий та жіночий примірники)

().

Чоловічий примірник Улюблених віршів містить поезії жінок про кохання,
а жіночий примірник, навпаки, складається з віршів чоловіків
про це неземне почуття

Додано через 19 хвилин
Цитата:
Допис від songo Переглянути допис
Давно я читав цю книженцію, тепер згадав
Для всіх поколінь шанувальників фентезі
Урсула Ле Гуин
Волшебник Земноморья

Аннотация
Первый же роман знаменитого цикла о Земноморье поставил Урсулу Ле Гуин в ряды выдающихся мастеров фэнтези, наряду с Дж. Р. Р. Толкиеном и К. Льюисом. В замысловатом лабиринте сказочной страны Земноморье немудрено и заблудиться, но ведомому фантазией и талантом Урсулы Ле Гуин читателю не грозит столь незавидная участь. Продуманный до мелочей, раскрашенный сочными красками мир заключает в себе неповторимое обаяние, под власть которого уже попали миллионы любителей фантастики во всем мире.


Хочу повідомити усіх шанувальників творчості всесвітньо відомої майстрині
жанру фентезі Урсули Ле Ґуїн, що у видавництві "Богдан" вийшла друком її
тетралогія "Чарівник Земномор"я" українською.
Видання побачило світ у Серії дитячої літератури "Світовид"
та окремо кожна повість у вигляді зручних для читання покетів.

Востаннє редагував Tantiana: 08.02.2011 о 13:58. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2011, 21:26 #1586258   #133
kibo
Типово Відповідь: Книга дня!

«Империя ангелов» — научно-фантастический роман Бернара Вербера, вторая книга в серии «Танатонавты». Опубликован в 2000 году. Эта книга была удостоена премии Жюля Верна.

Від себе скажу що книжка дуже класна читається на 1 подиху
За 2 дня 410 сторінок на рос мові мій рекорд шрифт маленький


kibo зараз поза форумом  
Подякували 3:
MK 250 (23.10.2011), paravozz (17.03.2014), smiley (31.05.2013)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 04.04.2011, 05:57 #1618036   #134
kernal
Типово Атентат 2012. Книга, яку варто прочитати

Сьогодні, нарешті, ви дочекались! Це перший реліз книги всеукраїнської і всенародної блогосфери. Збірка різних авторів, це статті, що мусить прочитати кожен.

Якщо ти школярик - це книга саме для тебе!
Якщо ти студент – ця книга вирішить подальшу долю твого життя!
Якщо система тебе не зламала – просто скачай і прочитай, що пишуть твої побратими!
Якщо ти революціонер – не читай, просто напиши щось краще, хоча кращого вже нема!

Якщо ти просто людина – читай і дізнаєшся багато нового.

Ця книга містить різні статті, кожен знайде щось для себе.

Якщо ти прокурор чи президент – краще не читай, а то лише назва книги не даватиме тобі заснути.

Усі хто бачить чи ще побачить цей запис поширте цю книгу і цей запис і разом ми змінимо світ!
Ви можете скачати книгу по одному з цих посилань

http://rapidshare.com/files/455475491/Atentat2012.pdf

http://upload.com.ua/get/902486739/Atentat2012.pdf

http://www.uafile.com/file/19933/Atentat2012-pdf.html





http://internet-sup.livejournal.com/
kernal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2012, 18:01 #1845328   #135
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: Книга дня!


35 кило надежды. Анна Гавальда
"35 кило надежды" - поэтичная притча о главном: о выборе жизненного пути, о силе любви и преданности. О семье. О том, что мечты могут и должны сбываться. Надо только очень сильно захотеть. И очень сильно постараться. Решая свои "детские" проблемы, тринадцатилетний герой ищет выход - и находит его, да так, что и взрослым есть чему у мальчишки поучиться.



Цветы для Элджернона. Даниел Киз
Цитата Это история об умственно отсталом по имени Чарли Гордон, который работает в пекарне. Не клиническом идиоте, а дурачке... тихом и мирном. У него много "друзей", которые потешаются за его счет, платят ему копейки - но он счастлив. Как может быть счастлива только домашняя собака - то есть абсолютно и безгранично.
Так и живет, пока на нем не решают провести нейрохирургический эксперимент, который за пару недель делает его гением и светилом мировой науки. Оживляя при этом все кошмары из его прошлого и ставя перед ним проблемы, которые обычные люди решают годами - череда этических выборов... любовь, дружба, самоопределение, секс, самопознание. И главное - ответ на вопрос "Кто я?"
Только на все на это у него не годы, а считанные месяцы.
Книга трогательная, глубокая, мудрая и страшноватая.


Карел Чапек "Война с саламандрами" - не только утопия, но и роман-предупреждение. Безобидные существа саламандры на страницах романа Чапека превращаются в разрушительную силу, угрожающую гибелью всему человечеству.
Сподобалось, не міг навіть відірватись, наскільки все реалістично і логічно змалював автор.
Як на мене, то захоплючіша утопія ніж Оруэлла "1984", хоч вони звізно зовсім різні.
Mihas зараз поза форумом  
Подякували 2:
сім самураїв (10.01.2012), Prescout (27.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2012, 20:24 #1867822   #136
VinnyThePooh
Учасник
 
Аватар для VinnyThePooh
Типово Відповідь: Книга дня!

"Веди свій плуг понад кістками мертвих" Ольги Токарчук - бомбезна книга! і сюжет закручений, й інтрига, і глибина думок
VinnyThePooh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2012, 19:06 #2079784   #137
Evi
Учасник
 
Аватар для Evi
Типово Відповідь: Книга дня!

Ні за що не повірю, що ніхто не вважає найкращою книгою будь-яку з книг Дяченків!!!
Хто не читав дуже раджу!!! Хто читав, підтримайте мене!
Evi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2013, 09:03 #2144449   #138
BogiS
 
Аватар для BogiS
Типово Відповідь: Книга дня!

я просто залишу це тут
http://habrahabr.ru/post/169185/
BogiS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2013, 18:29 #2154336   #139
POURRI
Учасник
Типово Відповідь: Книга дня!

Сьогодні прочитав маленьку розповідь Горького «Страсти-мордасти»..., красиво описані мрії. Вразила реакція сина, якому 12 рокік, а те що мало відбутись - буденність. Та чоловічність, яка так рідко зустрічається. Розповідь на 20 сторінок, але така, що сердце плаче.
POURRI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2013, 14:51 #2201156   #140
dima491
Учасник
Типово Відповідь: Книга дня!

прочитал книгу "Деградация" и не жалею. Очень интересная книга. Сейчас не так много книг, которые заставляют задуматься. Это одна из них. Но конечно очень интересны и события, описываемые в книге.Иван Рябов - вчерашний студент, случайно оказавшийся на службе в московской милиции, да не где-нибудь, а в самом ее сердце на Петровке 38. Но реальность службы значительно отличается от его представлений.Рекомендую. http://degradation.in
dima491 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:06.