Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Проблема із спиною!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.03.2018, 13:50 #2723072   #61
Olegina
Учасник
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Подивіться на сайті Япрофі https://yaprofi.ua, це сайт, де майстри з усіх галузей викладають свої анкети. Можливо там знайдете свого вертебролога.

Успіхів! Не хворійте!
Olegina зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (02.03.2018)
Старий 08.03.2019, 12:37 #2749836   #62
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Цитата
Допис від Inessaa Переглянути допис
Честно сказать, вставить хребты далеко не самая простая операция, поэтому остаться инвалидом после нее можно в 99% случаев. IVR если не верите мне.
Да невже? Прямо в 99% випадків? Вах-вах-вах....
Якщо рекламуєте сайт, то хоча б не пишіть дурниць, бо хто після такого звернеться.
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 07.07.2019, 07:31 #2762906   #63
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Потрібна допомога! Ситуація наступна. У березні цього року дитині діагностувати ідіопатичний S-подібний сколіоз 1-2 ступеня. Дитині було 11 років на той момент. Ортопед на Гоголя - Дзюбановська. Назначили різні процедури в поліклініці, ЛФК. Лікувальний курс процедур дочка пройшла. Зарядку робили щодня. Спить без подушки на ортопедичному матрасі, правда проблема з контролем пози, знаю що на боці не можна, тільки на спині або животі, але дитина постійно на бік перевертається. Стараюся контролювати її осанку, сама не помічає як сутулиться. У школі взяли ще один комплект підручників, тому в рюкзаку носила лише зошити, пенал, термос. Зараз ми поїхали в Більче-Золоте, проходи о курс лікування. Тут лікар діагностувала вже 2 ступінь, правда "на око", бо знімок у нас був ще з березня, але його якість, на її думку, залишає бажати кращого. Тутешній тренер з ЛФК порадив нам у Тернополі звернутися до Мацикура Віктора Степановича ("Колізей") і фізично працювати під його керівництвом. На даний момент за півроку якогось прогресу не бачу. Дівчина висока 1.65 см і активно росте, боюсь погіршення ситуації. Хтось стикався з дитячим або підлітковим сколіозом? Що порадите?

Востаннє редагував Jane Doe: 07.07.2019 о 08:22.
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 07.07.2019, 08:26 #2762910   #64
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Я не медик, але і Мацикур Віктор, наскільки я знаю також не медик, хоча тренер хороший.
Поради три:
1. басейн
2. плавання
3. 3 рази в тиждень
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 07.07.2019, 08:52 #2762916   #65
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
Я не медик, але і Мацикур Віктор, наскільки я знаю також не медик, хоча тренер хороший.
Поради три:
1. басейн
2. плавання
3. 3 рази в тиждень
Забула написати плавання присутнє з квітня 2 рази на тиждень. Червень 4 рази на тиждень. Останні 2 тижні щодня. Також курс лікувального масажу час від часу. Я знаю, що він не медик. Його радили як тренера. Правда для мене тренер зі спорту і людина, яка займається лікуванням сколіоз через ЛФК різні речі. Але готова чіплятися за любий шанс. Переживаю просто, щоб вправи були підібрані вдало і не погіршили ситуації.

Додано через 3 хвилини
Зі змін, які сама можу побачити на даний момент, це більш розвинені м'язи на плечах. І все. Дзюбановська нам сказала прийти до неї у вересні, але не знаю чи в тримаю ще 2 місяці. Хочеться зробити знімок, щоб дізнатися чи не прогресу.

Востаннє редагував Jane Doe: 07.07.2019 о 08:52. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 07.07.2019, 10:44 #2762923   #66
vuyiko
Активний учасник
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Кинув контакт в приват, звертайтесь.
vuyiko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (07.07.2019)
Старий 07.07.2019, 11:36 #2762925   #67
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Ну може з моєї сторони це буде не гарно, але Вам треба менше панікувати.
Плавання (фізичні навантаження) є, основне ввели їх в звичку дитині. Дитина ходить в басейн з задоволенням - значить все буде ок.
Масажі, ЛФК, і т.д. - це ок, але не треба вганяти дитину в комплекси і вічні ходіння по лікарях.
Обмежте час сидіння за компютером/планшетом, ходіть далі наполегливо в басейн, а взимку віддайте в секцію бігових лиж
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 07.07.2019, 11:51 #2762926   #68
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
Ну може з моєї сторони це буде не гарно, але Вам треба менше панікувати.
Плавання (фізичні навантаження) є, основне ввели їх в звичку дитині. Дитина ходить в басейн з задоволенням - значить все буде ок.
Масажі, ЛФК, і т.д. - це ок, але не треба вганяти дитину в комплекси і вічні ходіння по лікарях.
Обмежте час сидіння за компютером/планшетом, ходіть далі наполегливо в басейн, а взимку віддайте в секцію бігових лиж
В нас ніколи і не було проблем з комп'ютером чи планшетом. Та й ніби не панікую. Просто лікарі кажуть, що сколіоз не виліковний. Тільки тренер з ЛФК сказав, що Мацикур допоможе виправити ситуацію. Мене власне цікавить реальна історія людей, які з цим стикалися. Яких фахівців можуть порадити? Бо, наприклад, ЛФК на Гоголя мене абсолютно не влаштовує, масажист теж. Там масаж 5 хв та й по всьому. Таке враження, що як не будь роблять.
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 08.07.2019, 15:39 #2762977   #69
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Сходіть ще в Академію здоров'я на Злуки.
Там є дуже класний лікар-кінезіолог.
Той лікар мені розписав комплекс вправ, після яких вже півроку, я на спину майже не скаржуся.
Думаю, думку ще одного лікаря точно буде не зайвим Вам почути.
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (08.07.2019)
Старий 04.08.2019, 13:52 #2764066   #70
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Потрібна допомога! Ситуація наступна. У березні цього року дитині діагностувати ідіопатичний S-подібний сколіоз 1-2 ступеня. Дитині було 11 років на той момент. Ортопед на Гоголя - Дзюбановська. Назначили різні процедури в поліклініці, ЛФК. Лікувальний курс процедур дочка пройшла. Зарядку робили щодня. Спить без подушки на ортопедичному матрасі, правда проблема з контролем пози, знаю що на боці не можна, тільки на спині або животі, але дитина постійно на бік перевертається. Стараюся контролювати її осанку, сама не помічає як сутулиться. У школі взяли ще один комплект підручників, тому в рюкзаку носила лише зошити, пенал, термос. Зараз ми поїхали в Більче-Золоте, проходи о курс лікування. Тут лікар діагностувала вже 2 ступінь, правда "на око", бо знімок у нас був ще з березня, але його якість, на її думку, залишає бажати кращого. Тутешній тренер з ЛФК порадив нам у Тернополі звернутися до Мацикура Віктора Степановича ("Колізей") і фізично працювати під його керівництвом. На даний момент за півроку якогось прогресу не бачу. Дівчина висока 1.65 см і активно росте, боюсь погіршення ситуації. Хтось стикався з дитячим або підлітковим сколіозом? Що порадите?
Головне, щоб лікар розбирався в лікування сколіозу. Якщо це - його основний профіль, відмінно. Якщо це ортопед-травматолог, який займається усім, у т.ч. і сколіозом, це гірше. Я ортопед-травматолог, але я фахівецб по спортивним травмам, артроскопії та переломам, і не фахівець по сколіозу. Тому варто переконатись, що це серйозний вертебролог. Далеко не всі ортопеди цим займаються. Я б радив відділення патології хребта в інститутах ортопедії та травматології в Києві або Харкові. Хоча б раз проконсультуватись, щоб переконатись, що все робите правильно. Це особливо важливо, оскільки дитина зараз в періоді активного росту, коли ситуація може погіршитись. 1-2 ступінь - це не критично, але ситуація може швидко змінитись. Іноді призначають корсети, іноді спеціальні вправи... Басейн і фіз.навантаження це добре, але все не так однозначно. Не всі вертебрологи визнають користь від басейну та тренувань для сколіозу. Бо сколіоз це відмінна від усіх інших проблем в хребті патологія, яка лікується по іншому. Якщо для більшості проблем зі спиною плавання та розтягування хребта - це добре, то при сколіозі плавання - це добре, але не завжди, а розтягування хребта - завжди погано, наприклад. Доказової бази, що якісь вправи допомогають при сколіозі немає. Втім доказаова база постійно оновлюється, тож це не може бути єдиним фактором, що стримує від занять спортом. На мою думку, краще тренуватись. Але в період активного росту особливо важливо знати, що саме вам можна, а що ні (в т.ч. і в плаванні). В плаванні є вправи на витягування, які при сколіозі, наприклад, скоріш за все не бажані. Є дуже багато нюансів, які тренер може не знати(( Лікарі не всі знають. Навіть я не всі знаю, оскільки не є провідним фахівцем у цьому напрмку ортопедії.
Тож переконайтесь, що провідний вид діяльності вашого ортопеда - хребет. Якщо так - відмінно, але уточніть у нього конкретно по кожній вправі у плаванні і в залі - що можна, а що ні. Якщо це, просто, загальний дитячий ортопед, то шукайте вузького спеціаліста по хребту. Бо ортопед по більшості проблем він може бути відмінний, але деталей лікування сколіозу не розуміти.
kotyuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (13.08.2019)
Старий 09.10.2019, 19:58 #2768822   #71
romkain
Banned
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Знаю дуже доброго в Києві, він сам батюшка.
romkain зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (09.10.2019)
Старий 26.11.2019, 14:05 #2770809   #72
faynuy
Учасник
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
В нас ніколи і не було проблем з комп'ютером чи планшетом. Та й ніби не панікую. Просто лікарі кажуть, що сколіоз не виліковний. Тільки тренер з ЛФК сказав, що Мацикур допоможе виправити ситуацію. Мене власне цікавить реальна історія людей, які з цим стикалися. Яких фахівців можуть порадити? Бо, наприклад, ЛФК на Гоголя мене абсолютно не влаштовує, масажист теж. Там масаж 5 хв та й по всьому. Таке враження, що як не будь роблять.
лічився, також в дзюбановської, лфк, масаж, плавання, дошка євмінова, спорти різні, санаторії. всьо пройшов.
лікарка хороша і поради слушні, але нажаль в подальшому самому треба займатися і багато, і дохторів масажистів мануальщиків лфк також самому шукати.

довго процес тривав, багато років,але результативно, сколіоз вилічив. коли дитина росте то є шанс виправити стан хребта.
шо можу порадити:

лфк, або вправи - визначити найбільш підходящі вправи і роботи їх кожен день, і багато років. можна і вдома робити.

плавання - плавати бо то є здорово і помагає розвитку мязів які в свою чергу підтримують хребет, якщо так можна сказати і взагалі загальний розвиток.

тренажерний зал під контролем тренера дуже помірними навантаженнями і легкими вагами - мені помогло (потім перейшов на заняття з великими вагами, але зараз би не робив такого. всьо в міру щоб лікувало а не шкодило)

можете до вертебрологів походити, вони можливо побачать що не так зі спиною мязами, можливо щось зроблять або підкажуть. на даний момент Комнатовського Богдана Орестовича я би радив

відвідувати санаторії - також трохи лічать, хоча перші 3 пункти більше дають результатів
лікувався в микулинцях,микулинецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації, там є грязі, сірчані ванни, масажі, лфк.чесно скажу не в захваті від самої лікарні, є кращі.

сколіоз можна виправити по собі знаю, але в мене на це роки пішли більше 5 років, але результат є тому бажаю вам також знайти правильне лікування і виздоровлення, у вас все получиться!
faynuy зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:21.