Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм

Флейм Розповіді про "як мокре горить" та їм подібні. Флуд, флейм, гон. Не для слабонервних :)


Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.04.2018, 12:04 #2727413   #41
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Хочу, але тримаюсь з останніх сил
але ж час рухається в одному напрямку, тобто твоя ринкова вартість незворотньо знижується
при нинішніх розкладах в умовах жосткої конкуренції можеш не встигнути...
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 18.04.2018, 12:17 #2727415   #42
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

В умовах жорсткої конкуренцї на тебе?
Точно, можна не встигнути)
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 18.04.2018, 14:25 #2727420   #43
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

в мене вже всьо давно повисихало і пообсипалося - тому я поза конкуренцією
хіба шо якусь ромашишку принесеш на могилу
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 18.04.2018, 14:53 #2727423   #44
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Роги відсохли, чи хвіст?
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 18.04.2018, 14:57 #2727424   #45
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Роги відсохли, чи хвіст?
роги і хвіст на місці
відсохли геніталії
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 18.04.2018, 15:01 #2727425   #46
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Це від бігу таке з тобою трапилось, чи щось не те зїв?
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 18.04.2018, 15:58 #2727427   #47
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Окєй гугл, як ти собі уявляєш міграцію вотетого вот всього з древнього вбюлетінь, на хенфоро, тут з 5 булкою всьо заглохло вже було

Розказувати, то не робити.
механізми переносу є , так як розробники КсенФоро ті що робити колись Булку тому переїзд цілком реальний і передбачений. Всякі там -міні-ігри можна не переносити , лише базу і файли і вже на новій платформі наростити функціонал. Там плагінів і хаків тонна , питання лише в тому чи Ярослав тим захоче займатися і чи матиме час .

П.С.

Раніше форум ФФМ взагалі був на IPB потім переїхав на Булку (на секундочку там бази взагалі не сумісні ) тому при бажанні все можна зробити.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 18.04.2018, 16:05 #2727428   #48
castor
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Раніше форум ФФМ взагалі був на IPB
на phpBB взагалі-то
castor зараз поза форумом  
Старий 18.04.2018, 17:17 #2727437   #49
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Це від бігу таке з тобою трапилось, чи щось не те зїв?
вже давно не бігаю
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 19.04.2018, 23:21 #2727483   #50
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А ти, я бачу, також хочеш туди де шлюхи?)
Цирк уехал, клоун остался)
kookla зараз поза форумом  
Старий 20.04.2018, 12:49 #2727508   #51
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А казав не читає ))) Форум це ж залежність як алкоголізм чи сигарети, бач он зірвався ))) Спочатку по трохи на роботі поки жінка не бачить)) а потім знову все стане на звичні рельси )))
Та я то часом заглядую прочитати, я і суперечити не стану. Прокрутити кілька розділів, глянути, хто відписався і по останніх постах скласти собі враження, в якому напрямку рухається дискусія...
ну і все.
я не скажу, що я дуже цінний учасник того форуму, але якщо всі будуть лише продивлятись і ніхто нічого не писатиме - то форума все рівно не буде. а писати просто бажання не виникає, бо основні теми застопорились.
одним словом не цікаво стало сперечатись, та і нема про що.
switch зараз поза форумом  
Старий 20.04.2018, 20:56 #2727540   #52
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Distemper, пруфи постами вище. Поясняю для тих, хто не вміє читати.
Цитата
Допис від Dotch Переглянути допис
Треба щось робити з двіжком. Зі всіляких гаджетів сидіти доволі грусняво.
Є отлічний варіант. Але онлі ін інгліш. Що какбе не пасує україномовному форуму. Мається на увазі інтерфейс форуму, не пости, звісно
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
переводити на XenForo він вже з коробки
Ти реально зaїбав зі своїм ксенфоро та іншими свіжими ідеями. Музикант який не в курсі про творчість Гілмора розказує про те як нам облаштувати двіжок форуму. Чи є ще більш глибше дно? Мабуть ти точно в курсі.
Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Форум жив за рахунок тих людей, які були тут разом з його утворенням. Ці люди і є кістяк форуму. Решта це просто пасажири. Кістяк форуму подорослішав. Дехто пропав, дехто перейшов в реальне життя, декого забанили, а декому надоїло.
Залишились непойми хто. І ці непойми хто вже не можуть створити кістяк форуму, бо вони не в темі.
Крім того інтереси людей звузились і наповнювати 100500 тем контентом вже ніхто не хоче
Дехто з тих хто пішов, зробив свій лунапак, з блек джеком і шлюхами. Наразі таких лунапарків я знаю два. Їм добре там. І людям добре там. Ми просто виросли з цієї пісочниці.
"Ну а шо я можу зробити... Є кістяк, вони какбе всьо... а я шо... я нічо..."
Так і живемо.
Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
в ПП скинь адресу і контакти
Льогко.
Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
Чому так?
1) Дійсно, соцмережі.
2) Пресування новачків (але це було завжди і на всіх форумах)
3) Засилля спаму/реклами
4) Дуже серйозно збільшилась к-сть російськомовних юзерів (не тільки рекламщиків)

І пофіг на двіжок форума, тут є все що потрібно для спілкування.
Сам придумав - сам образився.
Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
П.С. Шкода спортивного розділу...
Шкода то єст чеський самохуд.
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
функціоналу вистарчає
Тобі, як програмісту (чи музиканту?), мусить бути відомо що "досить" пишеться без "р" а функціонал це алгебраїчна функція. Вот функціональність це вже по нашому, про програмістськи ЛОЛ.
Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Розказувати, то не робити.
Робота слово грецьке, вот нехай греки і роблять.
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Раніше форум ФФМ взагалі був на IPB потім переїхав на Булку (на секундочку там бази взагалі не сумісні ) тому при бажанні все можна зробити.
Раніше форму був на PHPBB, про що свідчить навіть копірайт знизу, який ніхто не читає. А ти в черговий раз довів свою "профпридатність".
І на секундочку конвертувати можна все і куди завгодно. Питання лише в тому який смисл це робити. Бо якомусь псевдопанку так забаглося? Чи де?
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
я не скажу, що я дуже цінний учасник того форуму
Але форму загинається. То все так є. Вот я захожу раз в місяць щоб мене потішили всякими смішнявими карцінками, а так то я не при ділах. Нашо воно мені треба, якийсь форум. Писати ше шось туда. Смисл?
Дуалізм у всій своїй красі.
saymon зараз поза форумом  
Старий 20.04.2018, 21:12 #2727542   #53
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Distemper, пруфи постами вище. Поясняю для тих, хто не вміє читати.

Є отлічний варіант. Але онлі ін інгліш. Що какбе не пасує україномовному форуму. Мається на увазі інтерфейс форуму, не пости, звісно

Ти реально зaїбав зі своїм ксенфоро та іншими свіжими ідеями. Музикант який не в курсі про творчість Гілмора розказує про те як нам облаштувати двіжок форуму. Чи є ще більш глибше дно? Мабуть ти точно в курсі.

"Ну а шо я можу зробити... Є кістяк, вони какбе всьо... а я шо... я нічо..."
Так і живемо.

Льогко.

Сам придумав - сам образився.

Шкода то єст чеський самохуд.

Тобі, як програмісту (чи музиканту?), мусить бути відомо що "досить" пишеться без "р" а функціонал це алгебраїчна функція. Вот функціональність це вже по нашому, про програмістськи ЛОЛ.

Робота слово грецьке, вот нехай греки і роблять.

Раніше форму був на PHPBB, про що свідчить навіть копірайт знизу, який ніхто не читає. А ти в черговий раз довів свою "профпридатність".
І на секундочку конвертувати можна все і куди завгодно. Питання лише в тому який смисл це робити. Бо якомусь псевдопанку так забаглося? Чи де?

Але форму загинається. То все так є. Вот я захожу раз в місяць щоб мене потішили всякими смішнявими карцінками, а так то я не при ділах. Нашо воно мені треба, якийсь форум. Писати ше шось туда. Смисл?
Дуалізм у всій своїй красі.
Я думав ти розумінший і просто нічого не будеш вже тут писати , але ти б не був Саймоном якби просто так проігнорував розвиток теми.
Читаючи твої епітети з гумором тепер вже і чисто субьективні судження про людей яких ти особисто незнаєш - це геніально. Люди можуть бути лише псевдопанками (хоча це не тобі судити) і музикантами і більше сфер опановувати не взмозі ? (на це питання можен не відповідати , тому що відповідь передбачувана)
З приводу : "бо якомусь там.. захотілося." Люди пишуть не лише про спад активності на формі , а і про технічну застарілість даної платформи , ну і рішення є , так воно не просте і робиться то не за 1 день , але при величезному запасі часу і бажанні і навикам - це зробити можливо хоча не факт , що всі "плюшки" можна перенести. Якщо тих хто жаліється на те , що незручно сидіти з мобільних браузерів майже немає або декілька чоловік то можна забивати на це і залишати все як є.
Саймон ти теж заїбав то не пишеш нічого то у всіх темах зразу , колись Марк5 писав перли тепер ти. Походу я починаю бути твоїм "фанатом" , пиши далі такі епотажні пости і вішай ярлики на мене далі я від цього лише потішаюся , тому що агрументи і здоровий глузд на тебе не діють , для тебе світ існтує лише в "пруфах".
П.С. А і переходити на особистості - це сильно , (Хоча від тебе це вже очікувано)
Distemper зараз поза форумом  
Старий 20.04.2018, 21:22 #2727544   #54
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Навіть такий форум зручніший калічного фейсбука. Я реально поняття не маю, як люди можуть там сидіти.

Додано через 22 секунды
ЗІ. Верніть чат.

Востаннє редагував Nemesis-T: 20.04.2018 о 21:22. Причина: Пізніше додано
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 2:
Distemper (20.04.2018), Пантера (21.04.2018)
Старий 21.04.2018, 00:14 #2727552   #55
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Я думав ти розумінший і просто нічого не будеш вже тут писати , але ти б не був Саймоном якби просто так проігнорував розвиток теми.
Читаючи твої епітети з гумором тепер вже і чисто субьективні судження про людей яких ти особисто незнаєш - це геніально. Люди можуть бути лише псевдопанками (хоча це не тобі судити) і музикантами і більше сфер опановувати не взмозі ? (на це питання можен не відповідати , тому що відповідь передбачувана)
З приводу : "бо якомусь там.. захотілося." Люди пишуть не лише про спад активності на формі , а і про технічну застарілість даної платформи , ну і рішення є , так воно не просте і робиться то не за 1 день , але при величезному запасі часу і бажанні і навикам - це зробити можливо хоча не факт , що всі "плюшки" можна перенести. Якщо тих хто жаліється на те , що незручно сидіти з мобільних браузерів майже немає або декілька чоловік то можна забивати на це і залишати все як є.
Саймон ти теж заїбав то не пишеш нічого то у всіх темах зразу , колись Марк5 писав перли тепер ти. Походу я починаю бути твоїм "фанатом" , пиши далі такі епотажні пости і вішай ярлики на мене далі я від цього лише потішаюся , тому що агрументи і здоровий глузд на тебе не діють , для тебе світ існтує лише в "пруфах".
П.С. А і переходити на особистості - це сильно , (Хоча від тебе це вже очікувано)
Дивися в чому прикол. Ти обісрався із детектом старого двіжка, це раз. Продовжуєш робити дитячі граматичні помилки, як от "субьективні" та "незнаєш" і т.д. і т.п. це два. Але знову і знову вперто продовжуєш умнічати про двіжки та як нам облаштувати форум. І при цьому хочеш що тебе сприймали серйозно.
Постав собі питання: а що ти зробив для форуму. Яку користь ти приніс. Що мудрого написав. Вибач за перехід на особистості.
Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
ЗІ. Верніть чат.
Там ніхто нічого не пише.
saymon зараз поза форумом  
Старий 21.04.2018, 08:10 #2727556   #56
dante1
Учасник
 
Аватар для dante1
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Але потужнішого тернопільського за наш форум і так немає на жаль ((
Тому маємо те, що маємо.
Є київський 0day
dante1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kookla (23.04.2018)
Старий 21.04.2018, 19:48 #2727586   #57
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Дивися в чому прикол. Ти обісрався із детектом старого двіжка, це раз. Продовжуєш робити дитячі граматичні помилки, як от "субьективні" та "незнаєш" і т.д. і т.п. це два. Але знову і знову вперто продовжуєш умнічати про двіжки та як нам облаштувати форум. І при цьому хочеш що тебе сприймали серйозно.
Постав собі питання: а що ти зробив для форуму. Яку користь ти приніс. Що мудрого написав. Вибач за перехід на особистості.

Там ніхто нічого не пише.
1. Я особливо і не намагався аналізувати бо не було бажання , колись Святослав GSV в скайп-чаті сам говорив про те , що стояв на Інвіжні , а потім переїхав на Булку . Так як він не остання людина яка має безпосереднє відношення (не знаю як зараз , але раніше мав) до технічної частини форуму , то я йому повірив на слово.

2. Про граматику (як я вже писав на цьому форумі і не раз) Я взагалі на рахунок граматики в аськах чи форумах незаморочуюсь. Спеціально помилок не роблю, але при потребі писати можу грамотно , але не бачу сенсу на це витрачати тут (!) час.

3. Саймон мені на.. не потрібно щоб мене тут серйозно сприймали всі підряд і особливо ти. Є люди які особисто мене знають і знають , що я за людина і спілкуються зі мною не на форумах чи чатах , тому роль великого і епатажного персонажа я залишу іншим учасникам цього форуму.

4. ЩО я зробив для форуму ? НУ фізично допомогти в мене не було можливості і благо сервер налаштувати в той час було кому і без мене. Що мудрого написав? Я себе особисто не можу аналізувати , ну порад дав багато , нікому не нашкодив і нічию гідність не принизив . Тому хай мене оцінують в плані користі самі ж учасники форуму який я допомагав з виборов муз.інструментів та давав поради по ІТ-тематиці в тій області в якій я можу їх давати в силу свого досвіду.

П.С. Колись веселі були часи коли ти не був настільки пафосним і зухвалим і ми колись навіть разом в темі пам'ятаю навіть не зі зла "стєбались" з емо-субкультури . А зараз прийшов в тему Саймон "поставив всім діагнози" і все . Як там кажуть про таких людей "Орел не ловить мух" тому простим смертним до тебе не піднятись. Ба більше ти навіть пам'ятаю в темі про СК "Айрон" і там дої..вся до качковської тематики хоча це взагалі тема про зал і все що стосується цього напрямку діяльності , тому я давно перестав тобі дивуватися.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 23.04.2018, 10:06 #2727653   #58
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата:
Допис від dante1 Переглянути допис
Є київський 0day
А до чог тут Київ? Реклама?)
Yarkop зараз поза форумом  
Старий 23.04.2018, 20:03 #2727696   #59
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис

П.С. Колись веселі були часи коли ти не був настільки пафосним і зухвалим і ми колись навіть разом в темі пам'ятаю навіть не зі зла "стєбались" з емо-субкультури . А зараз прийшов в тему Саймон "поставив всім діагнози" і все.
"Саймон вже не торт" бґґґ

ПС. На рахунок напрямку руху форуму - не думаю що зміна двіжка може щось суттєво змінити. Нові покоління юзають просто інші платформи. А на форум я особисто захожу як в віртуальний куточок, типу села в бабці От подобається мені цей локальний артефакт саме з тої точки зору, ну і звичайно рідко можна пересіктись з якимось старими знайомими.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 24.04.2018, 00:32 #2727703   #60
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Мля... який же гнудний цей ваш форум......

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
"Саймон вже не торт" бґґґ

ПС. На рахунок напрямку руху форуму - не думаю що зміна двіжка може щось суттєво змінити. Нові покоління юзають просто інші платформи. А на форум я особисто захожу як в віртуальний куточок, типу села в бабці От подобається мені цей локальний артефакт саме з тої точки зору, ну і звичайно рідко можна пересіктись з якимось старими знайомими.
згоден. Я не намагався нав'язати і я сам прекрасно усвідомлюю який об'єм роботи по переїзду прийшлося б зробити тому вважаю - це невиправданим , хоча і виходом по адаптації під нові мобільні браузери. Я впевнений , що олскули хто не забив на форум і я в тому числі сиділи б на ньому буть він хоч на "укозі". В плані відвідування я так само як і ти відвідую бо часом близькі мені сфери діяльності деколи обговорюють ну і іноді навіть щось по ділу хтось напише без срачів.
Щодо Саймона , незнаю чи він той вже чи ні це йому видіше , але без нього як в свій час без Марка5 форум був би не той. Скучно ж коли все тихо і спокійно і грізних бурундуків нема в темах.
Distemper зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:45.