Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Питання до хлопців

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.05.2011, 22:35 #1650237   #321
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ок, судячи по дописам в п*яній темі пів-форуму в тій чи іншій мірі залежні від алкоголю. Вгадай, скільки з нас зіп*ється?
і ше питання- де межа? щодня пити - побутовий алкоголізм. а через день? А один тиждень щодня, а наступний- ні разу, бо не хочеться ? де критерії - алкоголік людина чи ні?
судячи з п*яної теми кожен день кабіну не заливає ніхто. довгий час випиваючи перед сном ( припустимо) бокал вина відмова від нього принесе психо-фізичний дискомфорт аля ломку . в кращому випадку заснути буде досить важко .
он в тата ранку не буде, якщо не буде кави . а чьо ? звичка, а точніше залежність. хворобливий потяг. он хто палить кожен день також кричить про відсутність тяги і що без проблем може відмовитись, але чомусь смалить кожен день і з закінченням цигарок летить в магазин. організм звик до щоденної дози . в когось до алкоголю , а в когось до нікотину . наркомани різних парафій .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 3:
cheesy (13.05.2011), Dinara (16.05.2011), voska (08.06.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Усмішка (20.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2011, 23:30 #1650274   #322
contras552
Banned
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Угу. Якщо добре подумати, то всі ми наркомани. Бо їсти і пити хочеться щодня. Залежність, мля...
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2011, 23:32 #1650276   #323
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Угу. Якщо добре подумати, то всі ми наркомани. Бо їсти і пити хочеться щодня. Залежність, мля...
на щастя, фізіологія людини не передбачає вживання алкоголю.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2011, 23:36 #1650280   #324
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Угу. Якщо добре подумати, то всі ми наркомани. Бо їсти і пити хочеться щодня. Залежність, мля...
від коли "їсти і пити" являється наркотичною речовиною ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vushenka19 (14.05.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Усмішка (20.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2011, 23:44 #1650286   #325
contras552
Banned
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
від коли "їсти і пити" являється наркотичною речовиною ?
Раз є залежність - значить наркоман. (їстівно-питний)
Шютка...)))
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2011, 23:47 #1650290   #326
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Раз є залежність - значить наркоман.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Усмішка (20.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2011, 23:48 #1650291   #327
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Раз є залежність - значить наркоман.
Шариш!! Коли не дати дозу їсти, то така ломка починається, мало хто витримає
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
contras552 (13.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2011, 23:51 #1650294   #328
contras552
Banned
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис


Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Шариш!! Коли не дати дозу їсти, то така ломка починається, мало хто витримає
А щось в тому таки є. Ломка дійсно починається. От тільки не так швидко, а через енну кількість днів.

Востаннє редагував contras552: 13.05.2011 о 23:51. Причина: Пізніше додано
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2011, 23:57 #1650297   #329
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис

Додано через 2 хвилини


А щось в тому таки є. Ломка дійсно починається. От тільки не так швидко, а через енну кількість днів.
зато гарантовано з летальним фіналом. З чого робимо висновок шо миска голубців апасніша фігня ніж героїн
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.05.2011, 01:42 #1650331   #330
castor
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
зато гарантовано з летальним фіналом. З чого робимо висновок шо миска голубців апасніша фігня ніж героїн
є відмінність
вживаючи голубці щоденно - ти ризикуєш прожити ще багато років, наплодити внуків і читати їм казочки
а вживаючи щоденно героїн - ризикуєш швидко померти, втративши при цьому людську подобу

make yer choice!!111
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2011, 09:49 #1650418   #331
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Питання до хлопців

а йой!! Ви такими серйозними аргументами криєте, шо в кут загнали прямо. Так тонко і майстерно довести шо алкоголь зло ,а голубці краще героїна..
...може випийте трохи,га? розслабитесь..нє?.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 3:
andrey_ko (16.05.2011), cheesy (14.05.2011), Dinara (16.05.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.05.2011, 21:27 #1651644   #332
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Можна почати зі слів "Добрий день, я алкоголік" Побутовий там чи ні, але алкоголік, так як на тиждень (кожен день, через день, один раз) але вживаю спиртне.
І думка моя що тут справа як і в прикладі батьків, так і двір (вулиця, друзі). А далі - вже залежить від людини. Комусь з часом потрібно все більше і більше і його пре стан "а шо було вчора?". Інший з часом усвідомлює, що головне задоволення не в кількості, а якості та/або компанії. Комусь здоров'я не дозволяє, і він, відповідно, агітує всіх, що алкоголь - це зло. Декому для зняття стресу не вечір просто необхідно пару грам горілки (конячку, вина). Різні ситуації бувають і в кожного це індивідуально. Але основна наша проблема це культура пиття...
Про себе скажу, що раніше було і бажання і можливість і здоров'я десь раз в тиждень собі відірватись (часткова втрата пам'яті - швидше виключення - раз два на рік). Але з появою сім'ї, частковим погіршенням здоров'я - починаєш усвідомлювати, що алкоголь - не головне. Тому і зміщуються акценти, але вони є достатньо стійкими. От купила дорога дружина в п'ятницю пляшку єгермейстеру - то 50-70 грам під вечір з кубиком льоду - в задоволення. Але зникло бажання пянок до потері сознанія. Адже знаєш, що буде зранку і що користі від цього ні мені ні оточуючим....
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (16.05.2011), Mihas (16.05.2011), Джалка (15.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2011, 00:20 #1651794   #333
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Питання до хлопців

хех як ту стало цікаво )
жаль мені того всього про бухло не зрузуміти в рік пью раз 5 (+-2 рази) пива не вживаю. пічалька ((((
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (16.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2011, 07:39 #1651848   #334
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Питання до хлопців

та ну вас)))зробили трагедію...
не уявляю приготування м"яса,без додавання червоного вина,також готую рибу часто в білому вині з родзинками...В торт, для пропитки коржів-бейліс чи коньяк-то святе
при вечерях в різних закладах,де присутнє м"ясне,п"ю горілку для травлення та і для дезінфекції не помішає,знаючи,що твориться на кухнях закладів харчування.
Можу йти дома повз бар і сьорбнути з бутилки мартіні...
та мало лі шо я ше можу
після 50-ти грам,прийнятих "на грудь", хіхікати десь там в куточку,більше мені ріст і вага не дозволяють
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 4:
andrey_ko (16.05.2011), castor (17.05.2011), voska (16.05.2011), Джалка (16.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2011, 11:11 #1652028   #335
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Питання до хлопців

От нечего делать пьют только недалекие люди. Умный всегда найдет причину!
DezDemon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (16.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2011, 14:14 #1652224   #336
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: Питання до хлопців

Алконавт (он же алкаш, бухарик, забулдыга, пьяница, пьянчуга, крокалыга, пропойца, прощелыга, синюшник, хрон, просто алкоголик и ещё тысячу других названий, приведённых ниже) — человек жывотнойе, в список необходимых для поддержания жизнедеятельности организма субстанций которого, кроме воды и воздуха, добавлен также спирт. Алкоголик как вид распространен по всему земному шару в разной концентрации.
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2011, 15:15 #1652266   #337
justice
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата Другие названия алкоголика Пьянь, алкоголист, алколог, алкодактель, бормотолог, бражник, богодул, виносос, водкодав, водочник, водкалав, водкоед, газ-квас, готовченко, джедай-поддаван, зазула, запойник, квач, керосинщик, кирюха, клошар, клюкальщик, колдырь, колдрекс, крепач, литроболец, налейболист, лударь, лыгарь, мармыга, обрыга, портвеешник, пьянюга, синегал, синчер, синяк, саид, синегуб, сливорез, синеботый, ханурик, ханыга, чекушечник, опойка, флакон, бобёр, бобр, хроник, Принц (-есса) Поддатский (-ая), алкота, синьор (-ита)
Цитата Я изготовил 3 литра самогона и повёз бутылку на работу угостить ребят. В трамвае был задержан за безбилетный проезд. При задержании у меня изъяли самогон и дело передали в следственные органы. Я осознал вину и впредь всегда буду брать билеты.


justice зараз поза форумом  
Подякували 2:
Narcissus (16.05.2011), U-92 (09.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2011, 22:22 #1653611   #338
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
А вона тобі водночас покаже іншу, де писатиме, що ти повинен будь якими силами довести свою кохану до повного задоволення
Сексуальний гігантизм - це міф:Р. Задоволення - допоміжний механізм репродукції, тому не варто робити з нього смисл життя.
Цитата
Допис від KaVa Переглянути допис
Питання до чоловічої аудиторії:
після народження дитини ваша дівчина набрала вагу (нехай буде кіл 10), дитині вже пів року, а вона все не худне...
Ваші дії?
А що від мене залежить? Думаю буду спокійним, поки вона не стане значно повнішою за мене)). Хоча додаткові 10 кг при рості від 1.80 будуть не так відчутні..
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
Питання: нафіга ви п*єте пиво?
поясніть мені непитущій пиво, що вам дає оцей 1 (як мінімум) бокал в день?
це ж вже не тверезий, але і ще не п*яний - і як потім працювати/вчитись/з людьми спілкуватись?
просто маю кілька знайомих, для яких випити в обід бокал пива - це обов*язковий ритуал, як для мене чай - вважаю це вже залежністю, а ви?
То треба спитати в тих хто його пє. Хтось відповість "бо нєфіг делать", компанія така, хоча дійсно це нагадує залежність, небажання жити по-іншому. А в мене зараз рекорд - пива не вживав взагалі пів року
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2011, 21:38 #1657123   #339
set1982
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
та ну вас)))зробили трагедію...
не уявляю приготування м"яса,без додавання червоного вина,також готую рибу часто в білому вині з родзинками...В торт, для пропитки коржів-бейліс чи коньяк-то святе
при вечерях в різних закладах,де присутнє м"ясне,п"ю горілку для травлення та і для дезінфекції не помішає,знаючи,що твориться на кухнях закладів харчування.
Можу йти дома повз бар і сьорбнути з бутилки мартіні...
та мало лі шо я ше можу
після 50-ти грам,прийнятих "на грудь", хіхікати десь там в куточку,більше мені ріст і вага не дозволяють
Крихітко будь реалістом , наше життя лайно , і тільки від нас залежить чи буде воно повноцінним , знайди собі хорошого хлопця з квадратними метрами і з інтелектом , бо помреш не жонатою !!
set1982 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2011, 21:44 #1657128   #340
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від set1982 Переглянути допис
Крихітко будь реалістом , наше життя лайно , і тільки від нас залежить чи буде воно повноцінним , знайди собі хорошого хлопця з квадратними метрами і з інтелектом , бо помреш не жонатою !!
шо не слово- то шедевр Уявляю лице Манюні,щасливо одруженої на афігенному мужчині , яка читає отово

ти,хлопче, хоч трохи розберись, ШО і КОМУ ти пишеш
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (22.05.2011)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:27.