Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Питання до хлопців

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.07.2011, 15:11 #1697229   #401
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
йому від неї не кохання потрібне
Ну , то для чоловіка ще гірше. Бо виходить шо його ніхто не хоче, тільки за гроші.
Пе. Се. А за стакан води в старості теж платити прийдеться?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
чого?? якшо вона такого ж рівня розвитку як він- то запросто. Чого зразу стереотип шо всі 20-22 річні дівчатка закохатися можуть лише в наявність тонкої душевної організації і мощного інтелекту?? Багато хто нормально ведеться на впевненість в собі і пару пошлих жартів, вбачаючи в тому багатий внутрішній світ
Ну, в 20 таких вже напевно немає, то з 15-літніх тре починати

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Жінок в Україні на одного чоловіка припадає 4. Всі хочуть ласки і добра. В одних це нормально (про релігію і моральні принципи) в інших це ганебно... Але ж природа в нас, матінка одна. І зрозуміти поклик її, деколи, дуже важко. І не треба говорити , що ми розумні, гомо та моно...бла блабла...в кожного живуть в голові таргани...
І відчуття, що тебе люблять за гроші теж задовільняє его. Любіть мене за гроші... я ж буду знати, що ви лайно (такі люли є аксесуаром, нічого дивного), яке в будь-який момент можна викинути без соплів.
Не всі, дехто хоча бабла, бабла і ше раз бабла . Доречі, за кільканадцьтій спробі прийде така, що обдере до нитки і лишиться мужик на 6-7-ому десятку голий босий

Востаннє редагував Jane Doe: 12.07.2011 о 15:11. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2011, 15:18 #1697238   #402
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Ти юна не політам.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис

Не всі, дехто хоча бабла, бабла і ше раз бабла . Доречі, за кільканадцьтій спробі прийде така, що обдере до нитки і лишиться мужик на 6-7-ому десятку голий босий
ТІ що не хочуть бабла стають дружинами, ті що бабла-коханками... якщо чолвік ло-то і не треба 5-7 чекати ( на той світ всього не забереш)

Востаннє редагував mZiG: 12.07.2011 о 15:20. Причина: Пізніше додано
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2011, 15:24 #1697246   #403
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Ти юна не політам.

Додано через 6 хвилин


ТІ що не хочуть бабла стають дружинами, ті що бабла-коханками... якщо чолвік ло-то і не треба 5-7 чекати ( на той світ всього не забереш)
В кожного свої ідеали
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2011, 15:59 #1697274   #404
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Додано через 8 хвилин

Ну, блін, то на фіга тоді женитися? Живи собі в своє задоволення. І як щодо щасливих сімейних пар.
Знаєте, ми святкували золоте весілля моїх дідуся і бабусі. І бабця сказала, що за тиждень до цієї дати вони з дідусем говорили про своє життя, згадували все, що було і дід сказав: " Було в нас в життя всяко, але якби мені дали ще один шанс, то я б нічого не міняв. Прожив би його з тобою і саме так. " Ці слова стали зразком для мого подружнього життя. І на схилі своїх літ я так само хотіла би дивитись на захід сонця, сидячи на лавочці поруч чоловіка, під виноградом, теплого літнього вечора.

Додано через 3 хвилини


Пе.Се. Одразу ж питання. А як вам, чоловіки, відчувати, що люблять не вас, а ваші гроші, статус і т.д?
Вам було цікаво чого чоловіки так роблять, я дав відповідь бо проїлося... Це з уст таких чоловіків До мене які претензії? Я за них не розписуюсь. Сам хочу мати міцну сім'ю, але й розумію тих хто більше жити з своєю жінкою не може... Ситуації є різні. А ви такі наївні що думаєте що чоловіки не знають за що з ними сплять малолітні шалави? Хоча частенько буває що молодій дівчині подобається старший чоловік, але совісті вона не має тому й допомагає сім'ю розбити. Чоловікам в основному потрібен якби це не було банально почути - секс. Ну і ще є психологічний фактор (відчуває себе молодшим поруч з молодою)
Ще мені здається що таке ставлення до дівчини, жінки з боку чоловіка є закономірним. Ну от як наприклад можна поважати дівчину чи жінку яка прощає зраду, закриває на все очі? Рано чи пізно до неї будуть ставитись як до шмати... Як на мене то чи жінки чи чоловіки самі часто заслуговують на таке ставлення...

Востаннє редагував Terror: 12.07.2011 о 16:08.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2011, 16:08 #1697283   #405
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Вам було цікаво чого чоловіки так роблять, я дав відповідь бо проїлося... Це з уст таких чоловіків До мене які претензії? Я за них не розписуюсь. Сам хочу мати міцну сім'ю, але й розумію тих хто більше жити з своєю жінкою більше не може... Ситуації є різні. А ви такі наївні що думаєте що чоловіки не знають за що з ними сплять малолітні шалави? Хоча частенько буває що молодій дівчині подобається старший чоловік, але совісті вона не має тому й допомагає сім'ю розбити. Чоловікам в основному потрібен якби це не було банально почути - секс. Ну і ще є психологічний фактор (відчуває себе молодшим поруч з молодою)
Ще мені здається що таке ставлення до дівчини, жінки з боку чоловіка є закономірним. Ну от як наприклад можна поважати дівчину чи жінку яка прощає зраду, закриває на все очі? Рано чи пізно до неї будуть ставитись як до шмати... Як на мене то чи жінки чи чоловіки самі часто заслуговують на таке ставлення...
Та власне, де Ви побачили якісь притензії до Вас у моєму дописі? Ви висловились стосовно мого допису, у мене виникло питання, прочитавши Ваш. Доречі, так ніхто і не відповів: нащо жетися якщо приїдається? Як на мене, то є такі що їм не приїдається. А ті хто шукає пріключеній на 5-ту точку в 40, в 20 їх теж шукав, і вже тоді десь глибоко в душі відчував, що сімейне життя - то не для нього. То навіщо в такому випадку марнувати свої молоді роки і чиїсь за одно?
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2011, 16:18 #1697290   #406
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Питання до хлопців

На мій погляд,чим більше людина потурає своїм бажанням,тим більше в неї тих бажань стає. Відповідно таькійц людина просто не реально найти когось,хто б через 5-10 років не проївся до нестерпності. І знову ж таки,коли їй вже половинка стала нестерпна,то не вміючи подавляти свої похоті,вона тупо розводиться,невзірая ні на дітей,ні на чиїсь безценно потрачені роки...
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2011, 03:50 #1697674   #407
cheesy
Типово Відповідь: Питання до хлопців

ппц, а шо чел, повинен мучитись тепер з жінкою, яку не любить? Треба було жінці не йому дупу лизати, а самою чимось в житті займатись, шоб не так тоскно зараз було.
само-собою, важко з рідними розходитись, але якшо в неї є життя, то відійде. а такі промови як Джейн До лише змушуть жінку відчути себе старою - що зовсім недоречно.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2011, 09:02 #1697731   #408
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
ппц, а шо чел, повинен мучитись тепер з жінкою, яку не любить? Треба було жінці не йому дупу лизати, а самою чимось в житті займатись, шоб не так тоскно зараз було.
само-собою, важко з рідними розходитись, але якшо в неї є життя, то відійде. а такі промови як Джейн До лише змушуть жінку відчути себе старою - що зовсім недоречно.
Перепрошую, але дана жінка ніколи не була догосподаркою і не сиділа в чоловіка на шиї. Не знаю як для кого, але для мене підтримка чоловіка чи жінки зі сторони партнера не є лизанням дупи. Переїхавши в Київ, вона не сиділа і не заглядала йому в рота, а почала все з нуля. І за півроку стала завідуючою в роддомі, без всяких звязків і без всяких хабарів. Вона завжди їздила по різних семінарах, не тільки в Україні, але й закордном. От і зараз подала заявку на семінар у Німеччині. Дана людина просто не з тих, хто любить гучні застілля. Є ж жінки для яких для першому місці сім"я, от саме до них вона і відноситься. Говорите, не любить, то спочатку треба було все розставити на свої місця, а потім в гречку стрибати. Є люди, які плачуться, що вони в 20 розійшлися з хлопцем, бо зустрічались рік. То як Ви думаєте буде почувати себе зраджена людина, якщо прожили разом 20 років?
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2011, 10:23 #1697790   #409
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Перепрошую, але дана жінка ніколи не була догосподаркою і не сиділа в чоловіка на шиї. Не знаю як для кого, але для мене підтримка чоловіка чи жінки зі сторони партнера не є лизанням дупи. Переїхавши в Київ, вона не сиділа і не заглядала йому в рота, а почала все з нуля. І за півроку стала завідуючою в роддомі, без всяких звязків і без всяких хабарів. Вона завжди їздила по різних семінарах, не тільки в Україні, але й закордном. От і зараз подала заявку на семінар у Німеччині. Дана людина просто не з тих, хто любить гучні застілля. Є ж жінки для яких для першому місці сім"я, от саме до них вона і відноситься. Говорите, не любить, то спочатку треба було все розставити на свої місця, а потім в гречку стрибати. Є люди, які плачуться, що вони в 20 розійшлися з хлопцем, бо зустрічались рік. То як Ви думаєте буде почувати себе зраджена людина, якщо прожили разом 20 років?
Зрада завжди є неприємною в будь якому віці:22, 40 чи 60 років. А те, що твоя знайома є успішною та самодостатньою, це лише плюс їй. А мінус, це те, що чоловік в один прекрасний день ввечері їй сказав, що все закінчено. Хіба люди, які прожили разом 20 років не повинні відчувати одне одного, коли щось там не клеїться тощо. Якщо в нього зявилась інша - то дружина мала б першою відчути, що щось не так... Ти кажеш, що в неї на перешому місті сімя, а водночас - семінари, поїздки.
Причина негараздів в сімї - вина ОБОХ.
Я не можу знати ситуацію в цій сімї, але чоловік, мабудь, теж має свої аргументи.

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Ну, блін, то на фіга тоді женитися? Живи собі в своє задоволення. І як щодо щасливих сімейних пар.
А це взагалі беззмістовна фраза. Тут люди не впевнені, що буде за рік чи три, а ти після 20 років сімейного життя говориш, що нафіга женитися, якщо потім розійтися. Де логіка? Згідно неї, зараз всі б ходили самотніми, бо не були б впевненими в майбутньому.
Не слід написане мною прирівнювати до вседозволеності як чоловікам так і жінкам. Для того і заключаються браки, щоб бути разом. І наречені, я переконаний, все таки вірять, що будуть разом до кінця своїх днів. А як вже розпорядиться доля чи які виявляться в своїй сутності чоловік чи дружина (віддані, правдиві, корисливі, підлі, брехуни) - все це буде відомо після прожитих років - 3-ох, 5-ти чи 20. І дай Боже, щоб більше було ситуацій, коли "молоді" все ще разом на золотому весіллі
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 3:
Adriano_Chelentano (13.07.2011), Dinara (13.07.2011), Jane Doe (13.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2011, 11:16 #1697841   #410
fritzc
 
Аватар для fritzc
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
є ви, ваш друг дитинства і дівчина - стандартний трикутник - дівчина закохана у вас, вам вона нафіг не потрібна, а ваш друг вмирає за дівчиною, але він їй нафіг не тре. Чи зберігається дружба? ібо я не вірю, що той друг не злиться на вас за те, що ви так відшиваєте дівчину, не ревнує її до вас і т.д. і т.п.
шо скажете?
В якомусь розумінні дружба зберігається. Залежно, що розуміти під словом дружба. В даній ситуації це більше схоже на симбіоз (або паразитування?).

Всі 17 листів коментарів не читав
fritzc зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (13.07.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.07.2011, 12:27 #1697912   #411
cheesy
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Перепрошую, але дана жінка ніколи не була догосподаркою і не сиділа в чоловіка на шиї. Не знаю як для кого, але для мене підтримка чоловіка чи жінки зі сторони партнера не є лизанням дупи. Переїхавши в Київ, вона не сиділа і не заглядала йому в рота, а почала все з нуля. І за півроку стала завідуючою в роддомі, без всяких звязків і без всяких хабарів. Вона завжди їздила по різних семінарах, не тільки в Україні, але й закордном. От і зараз подала заявку на семінар у Німеччині. Дана людина просто не з тих, хто любить гучні застілля. Є ж жінки для яких для першому місці сім"я, от саме до них вона і відноситься. Говорите, не любить, то спочатку треба було все розставити на свої місця, а потім в гречку стрибати. Є люди, які плачуться, що вони в 20 розійшлися з хлопцем, бо зустрічались рік. То як Ви думаєте буде почувати себе зраджена людина, якщо прожили разом 20 років?
Причому тут домогосподарка і семінари в Німеччині? Це не ознака "власного життя". Якщо у неї є друзі, то це набагато краще ніж всякі семінари допоможе прожити перший період. Я зовсім не гнала на цю незнайому людину, просто мені здається, шо ти робиш все настільки трагічним, шо аж комічним. Ну 20 років, ок. Але це ПРЕКРАСНО, що люди мають силу через 20 років розійтись і не морочити одне одному голову.
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vushenka19 (13.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2011, 21:08 #1698187   #412
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Причому тут домогосподарка і семінари в Німеччині? Це не ознака "власного життя". Якщо у неї є друзі, то це набагато краще ніж всякі семінари допоможе прожити перший період. Я зовсім не гнала на цю незнайому людину, просто мені здається, шо ти робиш все настільки трагічним, шо аж комічним. Ну 20 років, ок. Але це ПРЕКРАСНО, що люди мають силу через 20 років розійтись і не морочити одне одному голову.
Для мене трагедія не в тому що розійшлись, а в брехні нещирості. Як з'ясувалося у чоловіка була коханка за довго до того як дружина покинула все і переїхала в Київ на його прохання. Питається нащо? Якщо маєш іншу, то нащо дружину кликати ближче? Ненавиджу брехню у всіх її проявах. А те що розійшлись зараз звичайно добре, бо можна розпочати все з початку. Просто без перїзду в жінки було би менше проблем.
На рахунок друзів, то, вибачте, може я песиміст, але справжніх друзів багато не буває - раз, два і обчолся. А то все решта знайомі, товариші...
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2011, 22:19 #1698278   #413
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Ну, блін, то на фіга тоді женитися? Живи собі в своє задоволення. І як щодо щасливих сімейних пар.
знал бы прикуп — жил бы в сочи

джан, ти зараз керуєшся тим, а якби мене бідолаху залишив чоловік для якого кожен день борщі варю і носки перу, а не об*єктивністю. прожили 20 років щасливого життя. підримували один одного і в горі і в радості, то за чим жаліти ? їй (і тобі) обідно що то її киданули, але ж ніхто від цього не застрахований .хз що буде завтра. можливо через 2 чи 20 років залишить когось вона. невже ти і її будеш клювати (?). чи вважаєш, що йому потрібно переступати через себе і лягати в ліжко до некоханої дружини ?
і до дупи чи вона зімісник пологового будинку чи домогосподарка . з семінарами в Німеччині чи з помідорами на троєщинському ринку. не хоче він її і нема чого в чужому оці колоди шукати.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 4:
cheesy (13.07.2011), Dinara (13.07.2011), Jane Doe (14.07.2011), Vushenka19 (14.07.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Усмішка (20.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 08:03 #1698414   #414
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
знал бы прикуп — жил бы в сочи

джан, ти зараз керуєшся тим, а якби мене бідолаху залишив чоловік для якого кожен день борщі варю і носки перу, .
Це точно не про мене. Якщо чоловік мене залишить, то буду знати за що

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
знал бы прикуп — жил бы в сочи

джан, ти зараз керуєшся тим, а якби мене бідолаху залишив чоловік для якого кожен день борщі варю і носки перу, а не об*єктивністю. прожили 20 років щасливого життя. підримували один одного і в горі і в радості, то за чим жаліти ? їй (і тобі) обідно що то її киданули, але ж ніхто від цього не застрахований .хз що буде завтра. можливо через 2 чи 20 років залишить когось вона. невже ти і її будеш клювати (?). чи вважаєш, що йому потрібно переступати через себе і лягати в ліжко до некоханої дружини ?
і до дупи чи вона зімісник пологового будинку чи домогосподарка . з семінарами в Німеччині чи з помідорами на троєщинському ринку. не хоче він її і нема чого в чужому оці колоди шукати.
На рахунок семінарів написала тому, щоб не скалолося враження (як з певного посту чізі), що жінка займається лише домом.
Згідна з тобою повністю на рахунок ліжка і некоханої жінки. Саме це мене і дратує. Як я писала в попередньому дописі, чоловік мав коханку і попросив жінку переїхати до нього. Ддля чого морочити комусь голову? Нащо брехати і забріхуватись ще більше. І я не відкидаю того, що в житті буває всяке, але брехні не терплю. Хочеш бути з іншою (-м) - іди. а не треба поза спиною ховатись. Кожен має право на щастя. Поважаю людей, які відповідають за свої вчинки, а не ховаються по кутках і бавляться в хорошого сім'янина.

Востаннє редагував Jane Doe: 14.07.2011 о 08:03. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (14.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 08:08 #1698422   #415
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Хочеш бути з іншою (-м) - іди. а не треба поза спиною ховатись. Кожен має право на щастя. Поважаю людей, які відповідають за свої вчинки, а не ховаються по кутках і бавляться в хорошого сім'янина.
святі слова.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (14.07.2011), Jane Doe (14.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 21:08 #1699021   #416
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис

Поки не став на ноги то його все влаштовувало. По-друге, він не пояснив, що саме не влаштовує.
Пе.Се. Чи багато ви знаєте незаможних чоловіків зі скромним доствтком, які б залишали б сім'ю?

Додано через 2 хвилини

1. Так, у них є син. А якщо він хотів ще дітей, то це обговорюється з дружиною.
2. Які це такі свої плани? Живуть разом 20 років, а потім людина вирішує, що в неї появились якісь свої плани?
.
Любые отношения зависят от двоих. И не важно какой ты: преданный, верный, честный. Это не гарантия того, что тебя сейчас, через неделю или месяц, просто не пошлют к черту и не поменяют на кого - то другого...
Dentist зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vushenka19 (14.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 14:50 #1701505   #417
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Як ви ставитесь до дітей?

я не про те - хочете чи не хочете, я про те, що апріорі вони вам менш дорогі і рідні, ніж мамі - все ж нема такого фізіологічного і емоційного контакту...
просто цікаво, як ви їх сприймаєте?
мабуть, це питання до "татів"

Пи.си. зразу поясню, що дане питання навіяне розмовами з друзями чоловічої статі, які "хочуть дитину" - мені здається, що вони ставляться до цього як до іграшки, до якоїсь статусної штуки, мол, що в ХХ років має бути дитина

Востаннє редагував Dinara: 18.07.2011 о 15:00.
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 14:52 #1701509   #418
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
Як ви ставитесь до дітей?

я не про те - хочете чи не хочете, я про те, що апріорі вони вам менш дорогі і рідні, ніж мамі - все ж нема такого фізіологічного і емоційного контакту...
просто цікаво, як ви їх сприймаєте?
мабуть, це питання до "татів"
дітей поки немаю але звичайно хочу мати, діти наповнюють життя новим змістом
Narcissus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 14:59 #1701517   #419
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Мій брат, коли народилася дитина, а з жінкою почалися якісь тертя, то казав мені : " для мене дитина йде як додаток до матері, і я її розглядаю в контексті наших стосунків з жінкою - якшо з жінкою не склалося, то значить і до дитини постільки-поскільки". Тоді малій було пару місяців і я , слухаючи то, посміювалася в вуса і думала "ага, тринди,тринди". Зараз малій рік, стосунки з жінкою не слава богу, але за малу він горло порве і навіть не уявляє вже,як він буде без неї тут мав би бути смайл ,який усміхається, але дуже сумно

а взагалі, спираючись на життєвий досвід - кожен мужчина то окремий світ, один розлучиться і буде повз свою дитину потім на вулиці проходити, не дивлячись навіть в той бік (таке знаю), а інший зі шкіри випригне тільки би мати змогу бачити як росте дитина.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 3:
andrey_ko (18.07.2011), Dinara (18.07.2011), sl@yes (18.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 15:25 #1701529   #420
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Питання до хлопців

ні чоловіка ні дитини немає в мене . але можу сказати судячи з ситуації в своїй сім*ї.
коли були конфлікти ( аж до розїжджання ) кожен старався перетягнути ковдру на себе . ковдрою в даному випадку була я . і по сьогоднішній день в мене з татом ( з мамою навіть не обговорюється) досить міцний емоційний контакт і за доцю голову відірве . ніколи я не була в нього на другому плані.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 5:
cheesy (19.07.2011), Dinara (18.07.2011), Jane Doe (18.07.2011), Nobel (18.07.2011), Джалка (18.07.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Усмішка (20.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:26.