Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.05.2018, 18:52 #2728305   #6181
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Переглядаю час від часу дану тему, вже давно, хотів би присунути свої 5 копійок, але все нема як.
Люди, що ви вживаєте перед тим, як тут писати і доводити свої погляди? Я теж так хочу...
idcomsomnom зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (26.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2018, 06:40 #2728322   #6182
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Якщо тільки тілесне, то це тоді тваринка якась, може пес?
Швидше дуже розумна мавпа ))
Втім, під тілесністю мається на увазі не тільки тіло, але і поведінка, властива істотам, які намагаються забезпечити своє виживання будь-якою ціною: намагання панувати над кимось (силою чи хитрістю), забезпечувати собі максимум благ і задоволень, йти по головах інших до свого успіху і т.д.


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Якщо тільки духовність, то це тоді - дух, душа, привид (те що невидиме, нематеріальне).
Ісус Христос якраз і прийшов, щоб вказати на майбутній вік, в якому людина не буде вже мати тіла з плоті і крові, як зараз.


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Людині потрібне тіло, щоб втілювати духовність, і потрібна духовність, щоб тіло мало сенс, зміст.
На даному етапі так, безумовно.


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
І перше і друге потрібно розвивати, щоб бути людиною.
Як тіло не розвивай, але воно починає занепадати практично від народження. Фактично, людина є в"язнем тіла (я про теперішнє, смертне і тлінне тіло) і життя в тілі дуже короткочасне та часто сповнене страждань, які походять від тіла.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2018, 13:36 #2728457   #6183
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
Переглядаю час від часу дану тему, вже давно, хотів би присунути свої 5 копійок, але все нема як.
Люди, що ви вживаєте перед тим, як тут писати і доводити свої погляди? Я теж так хочу...
Ну тут щоб бути в курсі треба Біблію прочитати раз 5.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2018, 23:51 #2728695   #6184
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
то йдіть до лікарів, які лікують тіло
Ви розказуєте, що на небі є всемогутній творець, який без будь-яких зусиль може зробити що завгодно в цьому світі, а у випадку проблем зі здоров'ям відправляєте до лікаря? Тобто ви розумієте, що ваші вигадки не мають нічого спільного з реальністю?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І не релігія мені відкрила очі, а Бог, особисто, після молитви до Нього.
То ви попросили Бога, щоб він на вас вплинув. І він на вас вплинув.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви ніяк не наберетеся мужності визнати, що грішите особисто і вільно, ніким не примушувані це робити.
Тут виникає кілька питань. Якщо я так безперервно страшно грішу, то по відношенню до кого ці гріхи робляться, якщо ніхто з оточуючих до мене претензій не має?
Цей потік гріхів поділяється на зумовлені успадкуванням від Адама і особисті. Як ви їх розрізняєте?
Адам зробив вибір на користь Сатани і тому почав грішити. Чому коли віруючий робить вибір на користь Ісуса, грішити не припиняє?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
В т.ч. і виступаєте проти Бога і Його слів, бо не приймаєте їх, не згоджуєтеся з ними
В чому конкретно виступаю проти? Навпаки. Я більше за вас хочу, щоб Бог, будучи всемогутнім, брав під опіку віруючих в нього. Тим більше, це не вимагає від нього ніяких зусиль.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Залишаєтеся рабом оболонки, в яку Вас поміщено для росту.
Ваш Бог не казав, що він створив оболонку, чи заготовку, з якої потім має розвинутись людина. Він сказав, що створив повноцінну людину, на свій образ, призначення якої - розмножуватись і панувати над землею і всім живим на землі. Виходить ваш Бог сказав неправду?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2018, 21:12 #2728732   #6185
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ви розказуєте, що на небі є всемогутній творець, який без будь-яких зусиль може зробити що завгодно в цьому світі
Де я таке писав?


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
а у випадку проблем зі здоров'ям відправляєте до лікаря?
Відправляю до Лікаря, Який спасає дух і душу людини, тобто її суть, а також, може вилікувати і тіло.
Але, найперше, мова про дух і душу. Мова також, в даному випадку і про Вашу гординю і зазнайство, навіть зневагу, яку Ви виявляєте у своєму ставленні до Бога. Це все є прояви мертвої, гнилої, зіпсутої душі. Ви навіть вказуєте Богові що Він має робити як краще.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тобто ви розумієте, що ваші вигадки не мають нічого спільного з реальністю?
Ваші вигадки про Бога не мають нічого спільного із Богом, Якого ми можемо бачити в Біблії, в житті людей, яких Бог навертає до Себе, рятує від полону, від рабства духовної смерті.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
То ви попросили Бога, щоб він на вас вплинув. І він на вас вплинув.
Я просив Бога про порятунок, бо розумів, що не знаю як спастися від очевидних проблем.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Якщо я так безперервно страшно грішу, то по відношенню до кого ці гріхи робляться, якщо ніхто з оточуючих до мене претензій не має?
По відношенню до Бога, до тих мірил (критеріїв "добра і зла") які встановлені Ним для людини.
Ну і: не потрібно називати себе ангелом, як це Ви тільки-що зробили. Людина грішить постійно.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Цей потік гріхів поділяється на зумовлені успадкуванням від Адама і особисті. Як ви їх розрізняєте?
Для чого Вам їх розрізняти? Вам не достатньо самого факту, що Ви є грішним і рабом гріха?
Самі аналізуйте себе і побачите де Ви найбільше загрузли. Про дещо, що відразу впадає в око, я Вам вже сказав вище.



Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Адам зробив вибір на користь Сатани і тому почав грішити. Чому коли віруючий робить вибір на користь Ісуса, грішити не припиняє?
Бо не стає відразу досконалим, а лише стає на шлях.
Втім, що стосується людського духу, самої серцевини людини, то там відбуваються кардинальні зміни: Бог забирає з людини старий дух і дає новий, той, який є завдатком нового життя, а також джерелом, з якого Бог наповнює Своїм добром душу людини, змінюючи душу.
Дух людини змінюється відразу, на 100%, а душа - поступово, в процесі життя після нового народження.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
В чому конкретно виступаю проти? Навпаки.
Ви вважаєте себе розумнішим за Бога, вказуєте як зробити краще (ніж Він робить), підсміюєтеся, фактично, з Нього.
Ви є банальним зарозумілим грішником, який не розуміє свого стану мертвості і тому Вам ця розмова як розвага. А стан цей - це навіть не рак останньої стадії (бо і тоді є надія), а це стан повної безпорадності у тому, щоб змінити свою душу своїми ж силами, бо сил цих (спроможності цієї) нема, по причині духовної мертвості. Якщо усвідомлення цієї мертвості до Вас не дійде, то Вам і вмирати не потрібно буде, бо Ви і так належите смерті, Ви у її повній владі.
Бог пропонує Вам життя, але у Вас купа претензій до Бога, Ви вказуєте Йому як Він правильно мав би робити, як діяти, щоб нікого не потрібно було спасати, якою (кращою, ніж Він це зробив) створювати людину і т.д. І постійно повертаєте розмову до тіла, а суть не в тілі. Не в тілі, розумієте? Тіло (оце матеріальне) маємо на короткий час і воно помре так чи інакше. А от що буде з суттю людини, її особистістю після смерті тіла? От тут питання.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Я більше за вас хочу, щоб Бог, будучи всемогутнім, брав під опіку віруючих в нього.
Він це робить постійно і без Ваших вказівок.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ваш Бог не казав, що він створив оболонку, чи заготовку, з якої потім має розвинутись людина.
Не "з якої", а "в якій". Людина - це духовне створіння, створене на образ і подобу Бога, Який є Дух, і яке має (набуває) душу, живучи в тілі.
Про це сказано в Біблії.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Він сказав, що створив повноцінну людину, на свій образ
Бог не є тілом, Бог нематеріальний. Почніть хоча б з цього.
Це теж сказано в Біблії.

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Виходить ваш Бог сказав неправду?
А Ваш Бог що каже? Маєте свого особистого Бога?
Я ж говорю Вам про Бога, Який над усім і над усіма, про Творця усього видимого і невидимого, про Творця людей і Люблячого Батька Небесного. Про єдиного справжнього Бога.

Востаннє редагував Новак: 12.05.2018 о 21:12. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 21:26 #2728916   #6186
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Де я таке писав?
Ну це вже смішно. В цьому ж дописі. "Я ж говорю Вам про Бога, Який над усім і над усіма, про Творця усього видимого і невидимого..."

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Для чого Вам їх розрізняти?
Я їх не розрізняю. Це ви їх розрізняєте на особисті і успадковані. Тому і питаю. Якщо ви щось стверджуєте, то маєте аргументувати.
Я тільки можу припустити, що особисті, це гріхи, які людина зробила би у своєму житті, незалежно від того, з'їв Адам плід, чи не з'їв. А успадковані - це гріхи, які людина робить із-за того, що Адам з'їв плід і не робила би, якби не з'їв. Правильно?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Бо не стає відразу досконалим, а лише стає на шлях.
Тобто шлях до гріха ваш Бог максимально спростив, судячи наскільки швидко його пройшов Адам, а шлях до спасіння максимально подовжив. Таке враження, що він зацікавлений, щоб поменьше людей його пройшли.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
у Вас купа претензій до Бога
У мене купа претензій до вашої релігійної теорії, яка як то кажуть, купи не тримається. Постійно зображає Бога непослідовним, з подвійною мораллю для себе і для людей.
А ви на незручні питання не хочете відповідати. От наприклад, Бог сказав, що створив людину для того, щоб вона розмножувалась і панувала над землею і всім живим на землі. Ні про які духи, душі, народження зверху, переселення на небо (в космос) він не говорив. Якщо було сказано одне, а потім з'явилось зовсім інше, то як я такому Богу можу довіряти. Він після цього скаже ще щось інше, а то що було попереднє - ви мене неправильно зрозуміли.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
постійно повертаєте розмову до тіла, а суть не в тілі. Не в тілі, розумієте?
Добре. Якщо суть не в тілі і вашого Бога абсолютно не хвилюють всякі тілесні людські проблеми - здоров'я, матеріальне забезпечення і т.п., то чому йому так само не всерівно, які людина робить вчинки цим тілом. Головне ж духовне і душевне, а тіло на короткий час, воно і так помре.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Він це робить постійно і без Ваших вказівок.
Тобто віруючі не хворіють, з ними не стаються ніякі біди, вони повністю забезпеченні всім необхідним для цього життя?
frhfnthy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (28.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2018, 07:59 #2728937   #6187
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ну це вже смішно. В цьому ж дописі. "Я ж говорю Вам про Бога, Який над усім і над усіма, про Творця усього видимого і невидимого..."
Вам смішно тому, що Ви не розрізняєте всемогутність та вседозволеність.
Бог є всемогутній, але Він не може, наприклад, грішити, не може вбити Себе і т.д. Для Вас це новина?


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Правильно?
Ви можете розділити це, розкласти на зовсім різні полички?
Насправді все переплетено і лише Ваше сумління та Бог бачить те, де Ви грішите самовільно, маючи можливість обирати, або не обирати один із шляхів. Ваше сумління і Бог - ось свідки голос яких важливий.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тобто шлях до гріха ваш Бог максимально спростив, судячи наскільки швидко його пройшов Адам, а шлях до спасіння максимально подовжив.
Для того, щоб робити висновки, подібно тому як Ви тут це робите, потрібно:
а) побувати "в шкурі" Адама, чого ні Ви ні я не можемо зробити;
б) прийняти спасіння, подароване Богом всім людям, всім і кожному.
Щодо останнього то я можу засвідчити, що це просто і не вимагає від людини якихось зусиль. Треба просто відгукнутися на Божий поклик до навернення, який Бог Сам посилає людині в її серці. Просто відгукнутися і погодитися з Богом, прийняти дароване Ним.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Таке враження, що він зацікавлений, щоб поменьше людей його пройшли.
Цей Ваш висновок нагадує мислення людей, які піддані масованій пропаганді і вірять неправді. Зараз таких купа, досить глянути хоча б на росіян, які вірять пропаганді Кремля.
В них теж враження, що тут, в Україні, всім керують кровожерні бандерівці, які хочуть знищити всіх росіян. Пропаганда - вона така, в"їдається в мізки і людина починає вважати її правдою.
Ваш висновок неправильний і, як я вже говорив вище, вказує на Ваше бажання виставити Бога в неправильному світлі, вказати на Його "недоліки", показати що Ви є кращим (розумнішим) за Нього.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
У мене купа претензій до вашої релігійної теорії, яка як то кажуть, купи не тримається. Постійно зображає Бога непослідовним, з подвійною мораллю для себе і для людей.
Це у Вас від незнання, через відсутність цілісної картини, яку можна побачити в Біблії. Окрім цього у Вас відсутні практичні знання, тобто нема досвіду проживання життя після прийняття від Бога Його дарунків (прощення, виправдання і усиновлення). Останнє не менш (якщо не більш) важливо, аніж теорія.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А ви на незручні питання не хочете відповідати.
Задайте правильне запитання, будьте відкриті для розмови і відповіді будуть.
Також, з Вашого боку, важливо мати базові (елементарні) знання щодо предмету розмови (людина, Бог). Без базових знань, без узгодження визначень розмови не вийде.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
От наприклад, Бог сказав, що створив людину для того, щоб вона розмножувалась і панувала над землею і всім живим на землі. Ні про які духи, душі, народження зверху, переселення на небо (в космос) він не говорив.
а) про дух і душу сказано ще при створенні людини;
б) також наголошено, що людина створена на образ і подобу Божу, а Бог є Дух - це аксіома;
в) Небо (Небесне Царство) - це не космос, тут Ви знову втрапили в пастку неправильного розуміння через незнання базових речей.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Добре. Якщо суть не в тілі і вашого Бога абсолютно не хвилюють всякі тілесні людські проблеми - здоров'я, матеріальне забезпечення і т.п
Не пересмикуйте і не говоріть того, чого я не говорив.
Я сказав про послідовність, про порядок важливості:
ДУХ людини;
ДУША людини;
ТІЛО людини.
Як бачите, тіло не виключене з переліку, як це зробили Ви.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тобто віруючі не хворіють, з ними не стаються ніякі біди, вони повністю забезпеченні всім необхідним для цього життя?
Ну от: Ви знову про тіло )))
Віруючі йдуть шляхом спасіння ОСОБИСТОСТІ, через нове народження, оновлення душі і допомогу тілу.
Чому Ви говорите тільки про потреби тіла?
Душа у Вас є? З нею все гаразд, все прекрасно?

Востаннє редагував Новак: 16.05.2018 о 08:04.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2018, 18:57 #2728962   #6188
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вам смішно тому, що Ви не розрізняєте всемогутність та вседозволеність. Бог є всемогутній, але Він не може, наприклад, грішити, не може вбити Себе і т.д. Для Вас це новина?
Тобто щоб вилікувати віруючого вашому Богу треба проявити вседозволеність, зігрішити, або вбити себе? Тому він цього не робить. Ви хоч читаєте, що пишете? До чого тут оце сказане вами? Питання було чому ви віруючих відправляєте до лікаря, а не до того який над усім і над усіма, до творця видимого і невидимого. А ви пишете якусь дурню, як завжди.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Насправді все переплетено
Бо ви так заплітаєте. У вас гріхи називаються особистими, але якщо б Адам не з'їв плід, то їх би не було. Якщо особисті гріхи залежать від чийогось вчинку, то вони вже не можуть бути особистими.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
а) про дух і душу сказано ще при створенні людини;
б) також наголошено, що людина створена на образ і подобу Божу, а Бог є Дух - це аксіома;
а) сказано, що душа є в усій звірині, рибах, птастві і плазунах. А духом ви називаєте дихання?
б) якщо ви признаєте, що людина має духовну компоненту по причині того, що вона створена на образ і подобу Бога, то з тієї самої причини мусите признати, що і Бог має тілесну компоненту, бо вона наявна в людини. Знову у вас проблема з логікою.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я сказав про послідовність, про порядок важливості:
ДУХ людини;
ДУША людини;
ТІЛО людини.
Послідовність неправильна. Ваш Бог почав з тіла. Тілесно покарав Адама, вигнавши його з раю. Для нього було найважливішим погіршити тілесні умови існування Адама. Отже тіло для Бога на першому місці.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну от: Ви знову про тіло )))
То перестаньте ви перейматись гріхами. Це ж тілесне. Не варте уваги.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2018, 08:24 #2728985   #6189
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тобто щоб вилікувати віруючого вашому Богу треба проявити вседозволеність, зігрішити, або вбити себе?
Знову пересмикування.
Вилікування людини включає три сфери (я це повторюю вже не вперше, зауважте):
1. ДУХ людини.
2. ДУША людини.
3. ТІЛО людини.
Послідовність вказує на важливість.
Пояснюю: нема ніякого сенсу лікувати тіло людини, якщо її дух та душа є мертвими. Так зрозуміло?
Бог може вилікувати тіло людини, може воскресити померлу людину, про це ми неодноразово читаємо в Біблії, про такі приклади. Одночасно бачимо і те, про що я сказав вище: Бог хоче спасти людину, дарувавши їй новий дух та провівши шляхом спасіння (зцілення) душі. Тіло (земне, матеріальне тіло) не має майбутнього а буде змінене у воскресінні з мертвих на нове, нематеріальне тіло. Про це теж чітко сказано в Біблії і саме цього очікують віруючі.
Прикладів тілесного зцілення і зараз є немало, але не це є основним.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тому він цього не робить. Ви хоч читаєте, що пишете?
Не приписуйте мені свої думки і не обурюйтеся так, ніби це я ці Ваші думки сказав. Це непорядно.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
До чого тут оце сказане вами?
А дол чого тут ота вся чорнота, яку Ви пишете про Бога?
Ви дійсно вважаєте себе розуміншим, кращим за Бога, за Ісуса Христа?
Ісус Христос воскресив всіх померлих в Ізраїлі?
Ісус Христос зцілив всіх хворих в Ізраїлі?
Ради чого приходив Ісус Христос? Ви це знаєте?


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Питання було чому ви віруючих відправляєте до лікаря, а не до того який над усім і над усіма, до творця видимого і невидимого.
Віруючі і без мене і без Вас знають куди їм звертатися.
А от невірукючі, типу Вас, шукають як висунути ще одну претензію до Бога, посміятися. Хоча, цим самим, виставляють на посміховисько себе.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
У вас гріхи називаються особистими, але якщо б Адам не з'їв плід, то їх би не було.
Якщо б
Якби...
Для чого Ви все це пишете, вивищуючись в цих здогадках над Богом?
Все вже відбулося (з Адамом), зараз відбувається з тими, хто живе тепер, в т.ч. і зі мною чи Вами. Ви про себе подумайте і порівняйте себе з Адамом, може у Вас тоді з"являться хоч якісь проблиски розуміння того в якій пастці Ви знаходитеся і ще й хизуєтеся цим.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Якщо особисті гріхи залежать від чийогось вчинку, то вони вже не можуть бути особистими.
Замість писати теоретичні речі просто проаналізуйте свої власні вчинки. Спитайте себе: "Чому я такий незадоволений Богом? Чому намагаюся Його звинуватити? Чому відкидаю Жертву Ісуса Христа, Який помер заради мого спасіння? Чому Ісус Христу потрібно було померти заради мого спасіння?"


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
а) сказано, що душа є в усій звірині, рибах, птастві і плазунах.
Також там сказано, що то різні речі. Душа людини це не те саме що душа (життя) тварин. Дивіться словники, переконуйтеся. Словники теж потрібні.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А духом ви називаєте дихання?
Дихання Бога. Читайте Біблію уважно, а не смикайте фрагменти та ще і без вникання в суть. В книгах Нового Завіту докладно описано про дух людини, про народження згори і отримання нового духа від Бога і т.д.
В цьому суть приходу Ісуса Христа, суть християнства.



Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
б) якщо ви признаєте, що людина має духовну компоненту по причині того, що вона створена на образ і подобу Бога, то з тієї самої причини мусите признати, що і Бог має тілесну компоненту, бо вона наявна в людини. Знову у вас проблема з логікою.
Це у Вас проблема з логікою. )))
Правильна логіка така: якби Бог мав тілесну компоненту (поруч із духовною), тоді слова "на образ і подобу" можна було трактувати так, як це зробили Ви.
Але, оскільки (аксіома) Бог є Дух (Він не є тіло), то слова "образ і подоба" означають саме духовну образ і подобу.
Також, оскільки тіло (і все матеріальне) було створено Богом, то говорити про те, що Бог має матеріальну компоненту - це все-одно, що сказати, що Бог створив Сам Себе. Ще одна вказівка на те, що Ваша логіка помилкова.

В Біблії це все сказано, пояснено. Проблема в тому, що Ви цього не знаєте, але вважаєте себе знавцем і взяли на себе роль критикувати Бога. А виглядає це, м"яко кажучи, ... )))


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Послідовність неправильна. Ваш Бог почав з тіла. Тілесно покарав Адама, вигнавши його з раю.
Знову те саме: пишете, але не маєте знання Біблії.
Почалося все з духа Адама.
"В день їди з дерева помреш!" - ці слова здійснилися.
Померло тіло Адама? Ні.
Померла душа Адама? Ні.
То що померло в день, коли Адам переступив заповідь і, тим самим, розірвав єдність з Богом?

Тому і відновлення відбувається (починається) з найважливішого: з духа людини.

Потім душа, через особисті взаємини з Богом.

А потім тіло, після воскресіння з мертвих.

Все це чітко описано в Біблії.

Востаннє редагував Новак: 17.05.2018 о 08:29.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2018, 07:20 #2729044   #6190
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ви розказуєте, що на небі є всемогутній творець, який без будь-яких зусиль може зробити що завгодно в цьому світі, а у випадку проблем зі здоров'ям відправляєте до лікаря? Тобто ви розумієте, що ваші вигадки не мають нічого спільного з реальністю?
Всім привіт.
Все впирається в питання - хто є правителем цього Світу?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2018, 19:50 #2729616   #6191
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Якщо б Якби... Для чого Ви все це пишете, вивищуючись в цих здогадках над Богом?
В Біблії чітко написано, що людство не було б грішним, якби Адам не з'їв плід. Вам не подобається те що написано в Біблії?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чому відкидаю Жертву Ісуса Христа, Який помер заради мого спасіння??
Якщо для наступного життя Богу потрібна жертва, то яку жертву він отримав за наше теперішнє життя? Ми ж грішні і щоб ми мали право жити Бог повинен був отримати жертву. Яку жертву отримав Бог за дозвіл Адаму розмножуватись?


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Дивіться словники, переконуйтеся. Словники теж потрібні.
Не можу дивитись, бо потрібні богонатхненні словники, а в мене їх немає. Якщо перекладати не богонатхненними, то втрачається богонатхненність. Що ви і підтвердили. Переклади Біблії дуже не коректні, з помилками навіть в фундаментальних поняттях. Ваш Бог не подбав за те, щоб Біблія пререкладалась правильно. А древніх мов, щоб читати Біблію в оригіналі, я не знаю.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
В книгах Нового Завіту докладно описано про дух людини, про народження згори і отримання нового духа від Бога і т.д.
Проблема в тому, що люди які писали Старий Завіт поняття про це все не мали. Тому прийшлось натягувати їхню писанину на новозавітну теорію.



Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Також, оскільки тіло (і все матеріальне) було створено Богом, то говорити про те, що Бог має матеріальну компоненту - це все-одно, що сказати, що Бог створив Сам Себе.
А вашій логіці не заважає те що Дух Бог створив духовну компоненту в людини? У цьому випадку він не створив сам себе? У вас дві різні логіки для тілесного і духовного?



Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То що померло в день, коли Адам переступив заповідь і, тим самим, розірвав єдність з Богом?
Нічого не померло. Бо там було написано "напевно помреш". Що значить можливо помреш, а можливо не помреш. Стався другий варіант. Отаке просте пояснення. Інакше як би Адам продовжував жити буз духа і душі, як овоч?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Все впирається в питання - хто є правителем цього Світу?
І хто є правителем? Той хто має право надавати повноваження іншому є правителем?

Востаннє редагував frhfnthy: 27.05.2018 о 19:59.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2018, 22:02 #2729624   #6192
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата В Біблії чітко написано, що людство не було б грішним, якби Адам не з'їв плід. Вам не подобається те що написано в Біблії?
Якби Адам не з"їв... Знову "якби".
Історія не знає (не має) альтернативних варіантів розвитку.
Ще до закладин світу Бог знав що і як відбудеться і що потрібна буде Жертва для спасіння людства з полону гріха і смерті.
Ваш особистий гріх (чи інших людей) зараз зводиться до одного:
Цитата 16 Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
17 Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся.
18 Хто вірує в Нього, не буде засуджений; хто ж не вірує, той вже засуджений, що не повірив в Ім'я Однородженого Сина Божого.
(Iван.3:16-18 )
Не повірити, не прийняти Ісуса Христа і залишитися в полоні смерті через своє невірство - ось особистий гріх людини, який є визначальним.



Цитата Якщо для наступного життя Богу потрібна жертва, то яку жертву він отримав за наше теперішнє життя? Ми ж грішні і щоб ми мали право жити Бог повинен був отримати жертву. Яку жертву отримав Бог за дозвіл Адаму розмножуватись?
Це просто прояв Божого милосердя до перших людей і їхніх нащадків. Це не спасіння (бо дух таки помер в той же день), але шанс отримати його в майбутньому. Шанс Вам і мені також.


Цитата Не можу дивитись, бо потрібні богонатхненні словники, а в мене їх немає.
"Хто не хоче, той шукає відмовки".


Цитата Переклади Біблії дуже не коректні, з помилками навіть в фундаментальних поняттях.
Ви плутаєте Ваші власні помилки (через незнання елементарних речей) із помилками в перекладах Біблії. Зараз мова про перше, про незнання Вами елементарних базових термінів біблійної теології.


Цитата А вашій логіці не заважає те що Дух Бог створив духовну компоненту в людини?
Нічуть не заважає. Бога ніхто і ніколи не створював. Він є вічним Духом, Який Сам дає життя кому хоче. В т.ч. і духовне життя, за Своєю подобою.

Цитата У вас дві різні логіки для тілесного і духовного?
Не дві різні логіки, а різні підходи. Не можна плутати духовне і матеріальне, як це робите Ви.


Цитата Нічого не померло. Бо там було написано "напевно помреш". Що значить можливо помреш, а можливо не помреш.
Знову помилка через незнання текстів Біблії та перекладу.
"Точно помреш, конче помреш, можеш бути впевнений, що помреш" - ось що там сказано.
Можете перевірити в словнику української мови:
НАПЕВНО, присл.
1. Точно, безперечно, безсумнівно. Неодмінно, обов'язково.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2018, 18:06 #2729820   #6193
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ваш особистий гріх (чи інших людей) зараз зводиться до одного:
А хто вам сказав, що в мене є такий гріх? Я неодноразово писав, що вірю в Ісуса, якщо він той за кого себе видає. А чи він той за кого себе видає, мені не відомо з об'єктивних причин. Я не жив тоді коли він був, не ходив з ним, не бачив і не слухав його. А Ісус навіть не залишив після себе власноруч написаних текстів. Мені про нього відомо тільки від таких людей як цей Іван, що постійно в ньому сумнівались. А коли побачили, що його стратять, взагалі розбіглись в різні сторони. Цілком імовірно, коли Ісус не виправдав їхніх сподівань, вони придумали легенду, що Ісус помер не просто так, а з великою метою принесення себе в жертву за гріхи людства. Бо були зацікавлені в продовжені свого культу.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Не дві різні логіки, а різні підходи.
Коли тілесний Бог створить тілесну людину - це буде означати, що він створив сам себе.
Коли духовний Бог створить духовну людину - це не буде означати, що він створив сам себе.


Якщо ваш Бог використовує різні підходи, то і я можу в своєму житті використовувати різні підходи, в залежності від того, що мені вигідно.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
бо дух таки помер в той же день
Ви тільки що звинуватили свого Бога в шахрайстві. Бо якщо в той день помер тільки дух, а тіло і душа продовжили жити, то ваш Бог мав так і написати - в той день помре твій дух. А він написав ти помреш, тобто помреш весь. Тому у тому ж словнику:
НАПЕВНО, присл.
3. Уживається для вираження ймовірності чого-небудь.
- єдино правильне тлумачення.
І як ви собі уявляєте життя Адама без духу? Він перетворився на овоч?

Востаннє редагував frhfnthy: 31.05.2018 о 18:17.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2018, 21:03 #2729826   #6194
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А хто вам сказав, що в мене є такий гріх?
Це видно по тому що Ви пишете про Бога, про Біблію, про Ісуса Христа.
Навіть оце Ваше:

Цитата Я неодноразово писав, що вірю в Ісуса, якщо він той за кого себе видає.
Слово "якщо" чітко говорить про те, що Ви не вірите в те ким є Ісус Христос, для чого Він приходив і т.д.

Цитата Я не жив тоді коли він був, не ходив з ним, не бачив і не слухав його.
Багато-хто жив тоді, бачив, слухав і .. не вірив. Бо віра - це не знання того, що ти бачиш. В Біблії інше визначення віри.

Цитата А Ісус навіть не залишив після себе власноруч написаних текстів.
Якби залишив, то як (на підставі чого) Ви б вирішили вірити, що то точно Його тексти, Його почерк і т.д.? ))


Цитата Мені про нього відомо тільки від таких людей як цей Іван, що постійно в ньому сумнівались. А коли побачили, що його стратять, взагалі розбіглись в різні сторони.
Розбіглись... і все? Більше в Біблії Ви нічого не читали? Книгу з назвою "Дії апостолів" не пробували читати і бачити що там написано і про кого?


Цитата Цілком імовірно, коли Ісус не виправдав їхніх сподівань, вони придумали легенду, що Ісус помер не просто так, а з великою метою принесення себе в жертву за гріхи людства. Бо були зацікавлені в продовжені свого культу.
А це вже приклад Вашого припущення, яке спрямоване точнісінько проти віри в Ісуса Христа, тобто, така собі Ваша "антивіра" в Ісуса Христа.


Цитата Коли духовний Бог створить духовну людину - це не буде означати, що він створив сам себе.
Ні, звичайно ж. Бо Бог є вічний, нестворений Дух, а інші духовні створіння мають початок, мають Творця. Вічний Творець не є творивом.


Цитата Ви тільки що звинуватили свого Бога в шахрайстві. Бо якщо в той день помер тільки дух, а тіло і душа продовжили жити, то ваш Бог мав так і написати - в той день помре твій дух.
Не в шахрайстві, а в милосерді.
Бо дух людини помер, а душа і тіло вступили на шлях тління і, як наслідок, таки смерті. Тобто, відбулася відстрочка покарання в частині душі і тіла, для певної мети. А Адам таки помер, як йому і було сказано.


Цитата Тому у тому ж словнику:
НАПЕВНО, присл.
3. Уживається для вираження ймовірності чого-небудь.
Ви бачите, що це значення є під номером 3?
А основним є значення під номером 1. Саме так і написано в оригіналі тексту - помреш, без "напевно". Прекладач вжив це слово (у значенні "1. Точно, безперечно, безсумнівно. Неодмінно, обов'язково.") щоб підсилити зміст написаного.


Цитата І як ви собі уявляєте життя Адама без духу? Він перетворився на овоч?
До чого тут овоч?
Дух людини відділився від Бога, втратив безпосередній зв"язок з Ним і тому став мертвим (у відношенні до Бога), проте душа і тіло продовжували існування. Тільки замість пізнавання світу у безпосередньому духовному зв"язку з Богом, люди почали пізнавати світ самостійно і відразу почали проявлятися наслідки такого життя - життя у відірваності від Бога. Втрата правильних орієнтирів поступово призвела до стану, коли душа людини стала наповнена злом і всі думки і бажання людини - тільки зло повсякчасне. У такого людства не було жодної перспективи, бо кожне наступне покоління виростало гіршим за попереднє. Через мертвий дух (відірваність від Бога, відкинення людьми Бога).
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2018, 20:58 #2730765   #6195
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Слово "якщо" чітко говорить про те, що Ви не вірите в те ким є Ісус Христос
Ваше слово "вірю" чітко говорить про ваші сумніви в тому ким є Ісус. Бо інакше ви би використовували слово "знаю".
А я, замість лукавити, максимально чесно сформулював свою позицію. Мені не відомо, чи Ісус той за кого себе видає. Бо з об'єктивних причин це недоказуємо. І те чи він справжній, чи ні, від вашої віри в нього абсолютно не залежить. Ваша віра не зробить його справжнім, якщо він не справжній.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Багато-хто жив тоді, бачив, слухав і .. не вірив.
От коли б я жив тоді, бачив, слухав, тоді і можете мене звинувачувати.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Не в шахрайстві, а в милосерді.
Бо дух людини помер, а душа і тіло вступили на шлях тління і, як наслідок, таки смерті. Тобто, відбулася відстрочка покарання в частині душі і тіла, для певної мети. А Адам таки помер, як йому і було сказано.
Суцільний потік лукавства. Милосердя в чому? В житті у світі, переробленому так, що все живе в ньому мучиться?
Якщо сказано було "в той день точно помреш", то ваш Бог прийняв одне рішення - умертвити Адама в той же день, як він з'їсть плід. А потім передумав і вирішив у той день умертвити тільки його дух. Але, з ваших слів, Бог ще до закладин світу знав, що і як відбудеться, тобто кажучи "в той день точно помреш" він лукавив, бо вже знав, що буде по-іншому. Ваша релігійна теорія лукава.

Ви викручуєтесь, але пояснити так і не можете, чому, коли Адам прийняв пропозицію Сатани, він був в той же момент вигнаний з Раю, а коли віруючий приймає пропозицію Ісуса, не те що моментального переселення в Рай не відбувається. Ваш Бог навіть і не думає йому чимось допомагати у цьому житті. Доказом чого є слова Ісуса - несіть свій хрест. Тобто на нас в цьому житті не розраховуйте. Це дуже символічно, що Ісус розказує всім про всемогутнього небесного Отця, а зі своїми земними проблемами радить не звертатись до нього, а змиритись. Тобто сам розписується в його безпомочності.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2018, 08:27 #2730914   #6196
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ваше слово "вірю" чітко говорить про ваші сумніви в тому ким є Ісус. Бо інакше ви би використовували слово "знаю".
Ознайомтеся, будь-ласка, із значеннями слів, які перекладено як "вірю" та "знаю" на мовах оригіналу. Рекомендую вивчати для цього словники та оригінальні тексти. До речі, слова (а їх декілька), які перекладені як знаю, на давньогрецькій мають дещо різний зміст.


Цитата А я, замість лукавити, максимально чесно сформулював свою позицію. Мені не відомо, чи Ісус той за кого себе видає.
Продовжуйте далі: Вам взагалі невідомо чи Ісус Христос був, приходив.
Якщо так, то про що (кого) Ви взагалі тут говорите?
А Бога Ви бачили, знаєте?



Цитата Суцільний потік лукавства. Милосердя в чому? В житті у світі, переробленому так, що все живе в ньому мучиться?
Жити і спастися, отримати нове народження і вічне життя в новому світі.


Цитата Якщо сказано було "в той день точно помреш", то ваш Бог прийняв одне рішення - умертвити Адама в той же день, як він з'їсть плід. А потім передумав і вирішив у той день умертвити тільки його дух. Але, з ваших слів, Бог ще до закладин світу знав, що і як відбудеться, тобто кажучи "в той день точно помреш" він лукавив, бо вже знав, що буде по-іншому. Ваша релігійна теорія лукава.
Ви не розумієте термінів, які вживаєте, не знаєте які слова вжиті під словом "помреш", не розумієте, що людина є трискладовою істотою, тому у Вас отакі проблеми у трактуванні.


Цитата Ви викручуєтесь, але пояснити так і не можете, чому, коли Адам прийняв пропозицію Сатани, він був в той же момент вигнаний з Раю, а коли віруючий приймає пропозицію Ісуса, не те що моментального переселення в Рай не відбувається.
Бо людина продовжує жити в цьому світі, тому і не відбувається моментального переселення.
Окрім того, в Божому задумі ще є переіод тисячолітнього царювання Ісуса Христа, після Його повернення на Землю.
У Бога є задум і Він веде людство згідно цього задуму, розумієте?


Цитата Ваш Бог навіть і не думає йому чимось допомагати у цьому житті.
Допомагає і багато допомагає. Ви цього не знаєте (слово "знати", зауважили?), бо не переживаєте на власному досвіді, будучи невіруючим.

Коли (якщо) увіруєте - тоді пізнаєте (однокорінне із "знати").
А поки Ви є стороннім спостерігачем, який взяв на себе роль критика того, про що він чув (знає у значенні "має певну інформацію), але не знає на ділі.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2018, 20:59 #2732135   #6197
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ознайомтеся, будь-ласка, із значеннями слів, які перекладено як "вірю"
А що вам заважає замість неправильно, як ви кажете, перекладеного "вірю", використовувати слова з правильним перекладом? Чому ви цього не робите, а продовжуєте вводити в оману всіх оточуючих, Бога і самого себе?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
не розумієте, що людина є трискладовою істотою
Спочатку ваш Бог сказав, що Адам в той день помре повністю, а потім передумав і вирішив умертвити в той день тільки його дух. Що я неправильно розумію? Продовжуєте лукавити?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Бо людина продовжує жити в цьому світі, тому і не відбувається моментального переселення.
По такій логіці Бог не міг виселяти Адама з раю, бо Адам продовжував жити в раю. Так?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
У Бога є задум і Він веде людство згідно цього задуму
А що, від попереднього свого задуму він вже відмовився? У нього був задум, щоб людина порала землю, розмножувалась і панувала над всім живим в едемському раю. Що з цим задумом?
Якщо ваш Бог так легко відмовляється від своїх попередніх задумів, то і від нового задуму, переселення всіх у космос (на небо), він так само легко може в любий момент відмовитись.

Може пора вже признатись самому собі, що старий і новий заповіт - це дві абсолютно різні релігії, які зліпили до купи. І Бог старого заповіту абсолютно не розуміє про що говорить Бог нового заповіту.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви цього не знаєте (слово "знати", зауважили?), бо не переживаєте на власному досвіді
Я на власному досвіді переконався, що ваша релігія плодів не приносить, тобто з вашої ж термінології - вона мертва. А те що приносить - плоди вигадані на рівні уяви. Які можна собі уявляти не залежно, чи існує Бог в реальності, чи його не існує.

Ви хоч задумуєтесь, у що вірите? Вашому Богу так сподобалось вбивство людьми його єдиного сина, що він їм за це дарує вічне життя в космосі (на небі).
Припустимо вам хтось заподіяв зло. А ви йому говорите - якщо ти принесеш мені жертву, вбивши мого єдиного сина, то я тебе не тільки прощу, а віддам тобі все своє багатство. От ви у що вірите. У цілковиту маячню.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2018, 22:47 #2732140   #6198
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А що вам заважає замість неправильно, як ви кажете, перекладеного "вірю", використовувати слова з правильним перекладом? Чому ви цього не робите, а продовжуєте вводити в оману всіх оточуючих, Бога і самого себе?
Я Вам вказую на те, що Ви неправильно використовуєте слово вірю і рекомендую Вам ознайомитися із значенням цього слова.


Цитата Спочатку ваш Бог сказав, що Адам в той день помре повністю
Я вже неодноразово рекомендував Вам ознайомитися із змістом Біблії не поверхнево, не з чужих слів/тлумачень, а особисто і грунтовно. На це питання є досить відповідей, з поясненням. І Я Вам вже частково пояснив. Залишилась "дрібниця": Ваше небажання слухати пояснення і бажання залишатися у неправильному розумінні. В такому випадку Вам ніякі пояснення не допоможуть.

Цитата а потім передумав і вирішив умертвити в той день тільки його дух. Що я неправильно розумію?
Суть неправильно розумієте. Ви навіть не знаєте відповіді на запитання "що є людина?" а беретеся за пояснення питань, які з цього випливають


Цитата По такій логіці Бог не міг виселяти Адама з раю, бо Адам продовжував жити в раю. Так?
Рай - це місце, де Адам безгрішний. Нема безгрішного Адама і нема Раю на Землі.


Цитата А що, від попереднього свого задуму він вже відмовився?
У Бога тільки один задум.


Цитата У нього був задум, щоб людина порала землю, розмножувалась і панувала над всім живим в едемському раю. Що з цим задумом?
Це була пропозиція Адаму, від якої Адам відмовився.
Бог і зараз Вам пропонує життя в новому майбутньому віці.
Як і у Адама, у Вас є вибір: жити там чи не жити.


Цитата Якщо ваш Бог так легко відмовляється від своїх попередніх задумів, то і від нового задуму, переселення всіх у космос (на небо), він так само легко може в любий момент відмовитись.
Ви плутаєте чорне з білим.
Божий задум здійснюється, людство йде своєю дорогою, кожна людина щось обирає і підведення підсумків ніхто не відміняв.

І ще: майбутній вік - це не космос, на жаль, Вас знову підводить незнання Біблії, її азів.


Цитата Може пора вже признатись самому собі, що старий і новий заповіт - це дві абсолютно різні релігії, які зліпили до купи. І Бог старого заповіту абсолютно не розуміє про що говорить Бог нового заповіту.
Для Вас, як людини, яка взагалі нічого не розуміє і не може зв"язати докупи в Біблії, все досить сумно. Проте задум Божий чітко і явно проглядається і відкритий в Біблії, як в Старому, так і в Новому Завітах. Повторюю: чітко відкритий і пояснений Ісусом Христом і апостолами. Проблема в тому, що переважна більшість людей цим не цікавиться. Їх думки - тільки про земне.


Цитата Я на власному досвіді переконався, що ваша релігія плодів не приносить, тобто з вашої ж термінології - вона мертва.
Може Ви, на власному досвіді, і Бога вже заперечили (скасували)? ))) До чого ж людині властиво бути гордою у незнанні!
В мене нема "моєї релігій", вкотре Вам повторюю.
А Бог виявляє Себе людям безпосередньо і опосередковано, різними способами. Думаю і для Вас такий час настане, аби лишень Ви були готові і не ховалися в нірку власних уявлень, хибних уявлень про Бога.


Цитата Ви хоч задумуєтесь, у що вірите?
А Ви?


Цитата Вашому Богу так сподобалось вбивство людьми його єдиного сина, що він їм за це дарує вічне життя в космосі (на небі).
Ви глузуєте з того, чого не розумієте. Мені Вас дуже шкода, бо Ви над собою таким чином насміхаєтеся і себе принижуєте. Бога Ви не принизите.
Почніть з азів, Бібля Вам піддасться. Не стійте у неправді, яку Ви вже засвоїли і яку говорите, як правду. Хтось же Вам вклав цю неправду у свідомість, розумієте? Вклав і Ви тепер з позиції неправди судите і Бога і Біблію, виставляючи себе на посміховисько.


Цитата Припустимо вам хтось заподіяв зло. А ви йому говорите - якщо ти принесеш мені жертву, вбивши мого єдиного сина, то я тебе не тільки прощу, а віддам тобі все своє багатство. От ви у що вірите. У цілковиту маячню.
В даному випадку Ви ні не розумієте Хто є Бог, не розумієте суть Жертви Ісуса Христа. Намагаєтеся опустити Бога на рівень грішних людей і приклад Ваш абсолютно недоречний.
З азів потрібно починати, бо інакше так і будете далі рабом неправди, яку Ви засвоїли, думаючи що то правда.
Для Вас оце, що Ви сказали про Жертву, вже виглядає маячнею (Ваші слова) і недаремно, бо Ви і сказали маячню, яка не відповідає Біблії. Ви не знаєте ні кому ні чому, ні для чого, ні ким була принесена Жертва, про яку Ви мимохідь згадали.

В Біблії все чітко, ясно, логічно, послідовно, по поличках розкладене. Для мене Біблія - це радість, це захоплення, це відрада. Там я бачу Божий задум, його здійснення, прекрасний, неймовірно багатий Божий задум, Його дію в житті людей.
Сподіваюся, що і Ви колись це побачите, коли відкинете неправду, в яку зараз вірите і почнете пізнавати Правду.
Бажаю щоб це сталося у Вашому житті!

Востаннє редагував Новак: 09.07.2018 о 22:54.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2018, 20:47 #2732309   #6199
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це була пропозиція Адаму, від якої Адам відмовився.
Типовий для лохотрону примітивний прийом. По-вашому коли Адаму робилась пропозиція, це стосувалося тільки його, і ні в якій мірі не нас. Ми не мали порати землю, розмножуватись і панувати над всім живим в едемському раю. Навіть не здогадуюсь, що ми мали робити. А коли Адам відмовився від пропозиції, то ця відмова стала раптом нас дивним чином сильно стосуватись. Так що перевернула все з ніг на голову в нашому житті.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А Ви?
Якщо існує справжня релігія, то це явно не християнство, з його ахінеєю про жертву Богові його ж сином і перекладанням покарання з винних на невинних. Вірити у це тільки із-за того, що іншого немає - безглуздо.
Нам може бути просто невідомо про цю справжню релігію. Так само як не було відомо про Ісуса мілліардам людей до його появи, та й зараз мілліардам не відомо. Ви ж не робите з цього трагедію, хоча думаєте, що справжня релігія християнство.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Почніть з азів, Бібля Вам піддасться.
Я прочитав Біблію ще задовно до вас. І той етап, на якому ви знаходитесь - самообманювання і видавання бажаного за дійсне, давно пройшов.
frhfnthy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ork (12.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2018, 08:09 #2732311   #6200
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Типовий для лохотрону примітивний прийом.
А Ви читаєте відповіді?
А вже Вам пояснив, на прикладі. Якщо Ви переїжджаєте в Австралію на ПМП, то це стосується не тільки Вас особисто, але і всіх нащадків. Або якщо йдете працювати на роботу з особливими умовами праці, то це відіб"ється не тільки на Вас, але на і на Ваших нащадках.
Ви питаєте в своїх нащадків перш, ніж зробити отой свій вибір?
Ну і Адам так само вчинив.


Цитата Якщо існує справжня релігія, то це явно не християнство, з його ахінеєю про жертву Богові його ж сином і перекладанням покарання з винних на невинних.
Вчення Ісуса Христа є ахінеєю для Вас з простих причин:
- Ви поняття не маєте якою є людина (якою її створив Бог);
- Ви поняття не маєте про Бога, про Його ставлення до людини, до гріха (також не розумієте що таке гріх і його вплив на людину);
- як наслідок Ви не розумієте шляху, якиv Бог веде людину до звільнення від полону гріха і смерті і вічного життя з Ним.

Ви смієтеся над тим, чого не розумієте, а, фактично, виставляєте себе на сміх. Може варто таки спробувати вникнути в суть написаного в Біблії? Почати хоча б з азів?


Цитата Я прочитав Біблію ще задовно до вас.
Прочитати - ще не значить зрозуміти.
Судячи з того, що Ви тут пишете, Ви ні на йоту не зрозуміли написаного там. Воно все пройшло мимо Вас.
Натомість Ви десь начиталися брехні про Біблію і транслюєте це тут, як правду.
Це стан істоти, яка поневолена обманом, але не хоче нічого навіть почути про звільнення.
А свобода поруч.

Востаннє редагував Новак: 13.07.2018 о 10:51.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:04.