Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.07.2017, 20:14 #2700234   #1
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Підкажіть де можна взяти правильний лінк на епс?
Ощадбанк ще таким займається чи на укрпошту йти?
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2017, 23:59 #2700252   #2
volpast
 
Аватар для volpast
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
Підкажіть де можна взяти правильний лінк на епс?
Ощадбанк ще таким займається чи на укрпошту йти?
Зареєструйся тут і попадеш в EPS
volpast зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2017, 21:48 #2700362   #3
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
Підкажіть де можна взяти правильний лінк на епс?
Ощадбанк ще таким займається чи на укрпошту йти?
Можна скинути прізвище і адресу мені в приват, я дам лінк.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Так логічно й доречно уявити що я тій людині і задавав запитання,але раптом
пів дня інша людина все розрулює та вчить мене жити,а оканцовкє в два часа ночі каже
"та я просто тут мимо проходив" ...
Буває,це ж Україна )))
Якщо у вас є якесь питання стосовно роботи EPS, вам краще задати його мені.

На рахунок СМС від Приватбанку, це дійсно до EPS відношення не має, але в понеділок я можу поцікавитись у їх ІТ в чому може бути проблема.

Востаннє редагував sector119: 21.07.2017 о 21:48. Причина: Пізніше додано
sector119 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2017, 22:03 #2700364   #4
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від sector119 Переглянути допис
в понеділок я можу поцікавитись у їх ІТ в чому може бути проблема.
Спасибі.
було дві спроби проплати з двох різних карт іншої фінустанови
на номери двох різних операторів мобільного звязку.
В результаті 2-0 на користь невдачі (
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2017, 22:09 #2700365   #5
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Спасибі.
було дві спроби проплати з двох різних карт іншої фінустанови
на номери двох різних операторів мобільного звязку.
В результаті 2-0 на користь невдачі (
Якщо можна, скиньте мені копію смс в приват. Поміняйте цифри на любі інші, тільки зебережить їх кількість, можливо банально довжина більша за 160 символів..
sector119 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2017, 09:48 #2700403   #6
volpast
 
Аватар для volpast
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

sector119, підписав договір про вивіз сміття з Альтфатер, що треба зробити, щоб він попав в EPS?
volpast зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2017, 20:11 #2701347   #7
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від sector119 Переглянути допис
мені копію смс
тоді вже повидаляв усе ,а от сьогодні ставив дослід,пробував проплатити,
то уже прийшло дві смски з тим кодом і останні дві циферки були у другому повідомленні.
Ну оплата звичайно ж відбулася )
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2017, 00:13 #2700254   #8
Dimon184
Учасник
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата поясніть в чому ви мене пробуєте запевнити ???
я бачу куди мене перекидає,але я зауважую що це ВАШ вибір зроблений за мене !
хамід, я не хочу вас в чомусь переконувати, мені взагалі до лампочки ваші проблеми, я просто сказав свою думку - форум, як не як.

Якщо ви думаєте, що я маю якесь відношення до EPS, то ви глибоко помиляєтесь.

Попробуйте пролистати чуть вище цю тему, тут відписувався розробник, може йому задайте це питання?
Dimon184 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2017, 00:29 #2700255   #9
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Так логічно й доречно уявити що я тій людині і задавав запитання,але раптом
пів дня інша людина все розрулює та вчить мене жити,а оканцовкє в два часа ночі каже
"та я просто тут мимо проходив" ...
Буває,це ж Україна )))
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2018, 12:29 #2727297   #10
sprinterOK
Учасник
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Чому перестала працювати оплата через Приват24?
sprinterOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2019, 23:28 #2748200   #11
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

При збереженні розшифровки оплати виникла помилка і розшифровка оплати не надіслалась на пошту, ні не збереглася. Чи можна якось отримати розшифровку? До кого звертатись?
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2019, 23:42 #2748201   #12
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
При збереженні розшифровки оплати виникла помилка і розшифровка оплати не надіслалась на пошту, ні не збереглася. Чи можна якось отримати розшифровку? До кого звертатись?
через приват24? що означає розшифровка оплати? глянь на https://www.eps.org.ua якщо маєш код
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2019, 09:08 #2748212   #13
6od9
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата через приват24? що означає розшифровка оплати? глянь на https://www.eps.org.ua якщо маєш код
А де брати той код щоб звідти подавати показники?
6od9 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2019, 12:32 #2748222   #14
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від 6od9 Переглянути допис
А де брати той код щоб звідти подавати показники?
Код в чеку про оплату компослуг.

Додано через 1 хвилину
Хтось в курсі які реквізити або як в приваті найти нового постачальника електроенергії? бо вони тепер розділилися на 2 і неможу оплатити:

Востаннє редагував tapac_ko: 17.02.2019 о 19:47. Причина: Пізніше додано
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
6od9 (17.02.2019), poisonous (17.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2019, 18:04 #2748255   #15
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Код в чеку про оплату компослуг.

Додано через 1 хвилину
Хтось в курсі які реквізити або як в приваті найти нового постачальника електроенергії? бо вони тепер розділилися на 2 і неможу оплатити:
Картинку не відкриває.


Раніше в мене показники хтось ходив і збирав за електроенергію. Тепер в EPS є рядок "Електропостач" передав 10 числа показники, і як на диво нарахували, але в приваті немає нічого. Думав через те що неподано показники, а ні тож поки борг буде.
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2019, 12:53 #2748461   #16
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата через приват24? що означає розшифровка оплати? глянь на
https://www.eps.org.ua якщо маєш код
pdf-файл у кінці оплати, де вказано скільки, за що, кому і на які р/р платив. На eps є тільки історія оплат, а не реквізити куди і за що оплачував.
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2019, 14:53 #2748471   #17
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
pdf-файл у кінці оплати, де вказано скільки, за що, кому і на які р/р платив. На eps є тільки історія оплат, а не реквізити куди і за що оплачував.
Неодразу зрозумів, мене теж цікавлять реквізити.

Я ще не платив в мене гроші хоче тільки "Електропостач", а "Обленерго" по нулях. В Обленерго 22605850
Завжди фотографую важливе, а тут взяв і загубив фото з новим договором, котрий вкидали у поштову скриньку декілька місяців тому.
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2019, 13:35 #2748621   #18
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата Я ще не платив в мене гроші хоче тільки "Електропостач", а "Обленерго" по нулях.
таке ж. Раніше проблем із збереженням файлу-розшифровки не було, а тут така халепа. І що цікаво, що на сайті eps немає контактів до кого звертатися у разі проблем.
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2019, 14:21 #2748623   #19
volpast
 
Аватар для volpast
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата В зв’язку із великою кількістю запитів щодо порядку оплати за спожиту електроенергію за січень 2019року, ТОВ «Тернопільелектропостач» інформує:

З 01.01.2019р. постачання електричної енергії (надання універсальної послуги) побутовим споживачам Тернопільської області здійснює ТОВ «Тернопільелектропостач». Відповідно, оплату за спожиту електроенергію потрібно здійснити на рахунки постачальника ТОВ «Тернопільелектропостач».

Станом на сьогоднішній день ТОВ «Тернопільелектропостач» укладено договори про прийом платежів від населення з наступними установами:
1. АТ "Ощадбанк"
2. АТ "А-Банк"
3. ПАТ "Укрпошта"

При оплаті в вищезазначених установах, споживачеві електроенергії надається детальна інформація щодо суми, яку необхідно оплатити, особового рахунку споживача та реквізитів постачальника ТОВ «Тернопільелектропостач».

Оплату без комісії можна здійснити в відділеннях Ощадбанку через інформаційно-платіжні термінали при оплаті платіжною карткою Ощадбанку.
Держателі пенсійних карток Ощадбанку можуть провести оплату за спожиту електроенергію через каси банку без комісії.

Зверніть увагу: станом на сьогоднішній день між ТОВ «Тернопільелектропостач» та іншими банківськими установами, в тому числі Приватбанком, договори про прийом платежів від населення не укладені.

Рахунки, на які слід здійснювати оплату за спожиту електроенергію,вказані у квитанціях та на сайті ТОВ «Тернопільелектропостач».
Будь-яку іншу необхідну інформацію можна отримати в кол-центрі ТОВ «Тернопільелектропостач» за тел. 0800504757.
Вибачте за тимчасові незручності, дякуємо за розуміння та сподіваємося на подальшу співпрацю.
http://tepo.com.ua/novini-kompanyi/1...yi-oblast.html

Реквізити для оплати можна подивитись тут.

P.S. Тепер показники подаємо в Тернопільобленерго, а оплачуємо в Тернопільелектропостач

Востаннє редагував volpast: 22.02.2019 о 14:24. Причина: P.S.
volpast зараз поза форумом  
Подякував(ла):
djvu (28.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2019, 22:12 #2748663   #20
Angryfox
Учасник
 
Аватар для Angryfox
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

а що сталось з ерs, пробую сьогодні оплатити, а видає помилку, що спробуйте пізніше. Хтось ще може стикався сьогодні з цією траблою? Може бути, що сам сайт лагає? Чи то в мене тільки така трабла?
Angryfox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:24.