Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


гарний салон для епіляції!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.10.2016, 23:55 #2658530   #41
KsuChka
Учасник
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Професійно лазерною епіляцією у Тернополі займаються ЛазерБюьті lazer-beauty.com.ua/ternopol/

Незабаром також відкриється салон мережі ЛазерХауз www.laserhouse.com.ua/terno

Точно знаю у цих двох мережах використовують діодний лазер Lumenis Light Sheer, котрий вважається золотим стандартом лазерної епіляції.
KsuChka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2017, 21:48 #2695753   #42
Vortunfir
Учасник
 
Аватар для Vortunfir
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Про лазербьюти слышала много негативных отзывов. Мне подруга даже говорила, что лучше туда не ходить. Сдерут куча денег и результат будете ждать долго. Так с эпиляцией было у подруги.
Vortunfir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2017, 20:50 #2695854   #43
montana
Banned
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Тоже сейчас прохожу курс по лазерной эпиляции. Я провожу удаление волос в клинике Oxford Medical и очень довольна всем. Во первых я очень рада, что мне попалась приятная и просто профессионал своего дела девушка-косметолог. Она мне по мимо стандартных советов по восстановлению кожи дает множество советов исходя из личного опыта. Я ни разу не испытывала боль во время сеанса, и волоски удаляются отлично. Вообщем мне все нравится и жду скорее окончательного результата. Тогда смогу сказать свой вердикт.
montana зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (13.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 20:43 #2696798   #44
natu
Учасник
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Дівчата, вибачте що не відповідала тут, давно не заглядала в цю тему, а сповіщення не отримувала(
Кому ще актуальні координати дівчини, що якісно робить воскову депіляцію і шугаринг, пишіть, скину в приват її номер.
natu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2017, 16:50 #2697314   #45
natu
Учасник
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Напишу тут телефон, кому потрібно, той скористається.
Наталя, 097 005 83 30
natu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2017, 20:36 #2699998   #46
Vortunfir
Учасник
 
Аватар для Vortunfir
Типово Відповідь: гарний салон для епіляції!

Мне очень нравится салон в Одессе - http://kosmetologia.od.ua/ Такого хорошего салона нет нигде, по крайней мере мне еще не встречался он. Даже когда я была в Киеве, мне так не понравилось.
Vortunfir зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (22.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:03.