Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.08.2013, 11:27 #2258473   #61
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
усе за гроші батьків
збирали силою по 5000грн. за кожну дитину під загрозою виключення дітей зі школи


.... не втримався щоб з'язвити... вибачаюсь
А чого іронізуєте, середній збір на ремонт по садочках цього року 500-700 грн./дитина. От і рахуйте, хай в середньому 300 дітей по 500 гривень, разом отримуємо 150 тис. грн. Як на мене цілком достатня сума щоб зробити зовнішнє утеплення, якщо звичайно не красти.

Додано через 7 хвилин
tanok
Те що ти пропонуєш це просто трохи краще барахло. От не розумію навіщо обмежуватися сумою 7 тис., та зробіть за 14, і хай воно буде рівно в два рази менше, але ж воно служитиме людям роками.

Востаннє редагував Andrik84: 19.08.2013 о 11:27. Причина: Пізніше додано
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 19.08.2013, 11:37 #2258491   #62
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
tanok
Те що ти пропонуєш це просто трохи краще барахло. От не розумію навіщо обмежуватися сумою 7 тис., та зробіть за 14, і хай воно буде рівно в два рази менше, але ж воно служитиме людям роками.
за 14 тис. ви не придбаєте ігровий комплекс, який буде служити роками.
роками служать тільки якісні металеві вироби.

от що буде служити роками, думаю, років 20 простоїть:



Виробник - березанська виправна колонія (під Києвом). 6420 грн.
tanok зараз поза форумом  
Старий 19.08.2013, 12:48 #2258534   #63
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
за 14 тис. ви не придбаєте ігровий комплекс, який буде служити роками.
роками служать тільки якісні металеві вироби.

от що буде служити роками, думаю, років 20 простоїть:



Виробник - березанська виправна колонія (під Києвом). 6420 грн.
Повторюся звичайно, але http://ua.dolphin.biz.ua/shop/indexa...how_aux_page=1

плюс 25% доставка і встановлення - це 2750, хоча думаю якщо брати 20 штук, а бюджет в 240 тис. це довзоляє,то можна було домовитися і за в два рази дешевший монтаж.
Звідси,максимум - 13750, при нормально підході 12000 і все готово.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg discounts_1.jpg (131.4 КБ, 19 переглядів)
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 19.08.2013, 13:02 #2258540   #64
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Повторюся звичайно, але

плюс 25% доставка і встановлення - це 2750, хоча думаю якщо брати 20 штук, а бюджет в 240 тис. це довзоляє,то можна було домовитися і за в два рази дешевший монтаж.
Звідси,максимум - 13750, при нормально підході 12000 і все готово.
а то нічого, що цей комплекс зроблено з елементів серії "Малятко"? Чи у дворі тільки діти 2-3 років?
качеля одномістна.
та й Ви ж перший скажете, що на горке фанера.

з того, що я підібрала - такий самий майданчик, без лавочки, але з двохмістною качелею і на більший вік.
вклалась в 7 тис. з нормальною якістю.
за що платити ще 5-6 тис.?
tanok зараз поза форумом  
Старий 19.08.2013, 13:10 #2258544   #65
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
за що платити ще 5-6 тис.?
як за що?
андріку на лапу
riznyk зараз поза форумом  
Старий 19.08.2013, 13:22 #2258547   #66
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
а то нічого, що цей комплекс зроблено з елементів серії "Малятко"? Чи у дворі тільки діти 2-3 років?
качеля одномістна.
та й Ви ж перший скажете, що на горке фанера.

з того, що я підібрала - такий самий майданчик, без лавочки, але з двохмістною качелею і на більший вік.
вклалась в 7 тис. з нормальною якістю.
за що платити ще 5-6 тис.?
Ну віковий ценз тих качель 2-6 років, а старших дітей я в садочках не зустрічав. Ну але в даному випадку признаюсь що не ходив за другим посилання у Вашому пості, й там дійсно можна підібрати елементи. Просто перше посилання не обирав би ні в якому разі, оскільки ті пластикові гірки вже майже пів року лежать потрощені і обірвані в парку Шевченка, а такого принципу дерев'яна гойдалка в сусідньому зі мною дворі два рази накривала собою дітей, після чого її всетаки розібрали.
А взагалі я б в ідеалі зробив так. Підібрав би бюджетний майданчик і сказав його ми вам поставим в любому випадку, але якщо хочете можете зібрати кошти і ми встановимо який ви захочете майданчик разом коштами 50 на 50. Тобто для прикладу 50% з ОСББ дому 50% ТМР,
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 19.08.2013, 13:39 #2258557   #67
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Дитячі та спортивні майданчики з’являться у дитсадках і школах Тернополя

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ну віковий ценз тих качель 2-6 років, а старших дітей я в садочках не зустрічав. Ну але в даному випадку признаюсь що не ходив за другим посилання у Вашому пості, й там дійсно можна підібрати елементи. Просто перше посилання не обирав би ні в якому разі, оскільки ті пластикові гірки вже майже пів року лежать потрощені і обірвані в парку Шевченка, а такого принципу дерев'яна гойдалка в сусідньому зі мною дворі два рази накривала собою дітей, після чого її всетаки розібрали.
Давайте внесемо ясність.
7 тис. - це ігровий комплекс з пісочницею, який встановлюється у дворах.
11 тис. - це вартість ігрових площадок для дитячих садків.

мій пост стосувався тільки дворових комплексів - за 7 тис.
за 11 тис. я б краще "розвернулась"

що стосується доміка з пластиковою гіркою.
по-перше, я писала, що цей виробник робить і металеві спуски - по посиланню під катом можете подивитись. а якість доміка дуже навіть ОК. натуральне дерево, хороша обробка, закруглені кути.
по-друге, я дивилась фото потрощених горок в парку Шевченко. моя особиста думка - їх саме потрощили. там треба було стати і сигати зі всієї дурі по тій гірці. при спуске діти не могли так їх пошкодити, та ще й відірвати, навіть при дуже інтенсивному використанні.
стеклопластик досить міцний і недешевий, такий спуск коштує порядка 1000 грн.
по-третте, дерев*янной гойдалки в моєї підбірці немає. є двомісна металева.

Востаннє редагував tanok: 19.08.2013 о 13:44.
tanok зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:56.