Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Xiaomi

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.11.2016, 10:59 #2662081   #61
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Для чого говорити про те, в чому нема поняття? Яке відношення автомобілі мають до смартфонів чи іншої побутової електроніки? Чисто так на хвилинку, Xiaomi продаються по всьому світу. Самсунги он взагалі взривались, то що тепер холодильники самсунг гівно бо два телефони взірвались? Не захищаю китайські телефони але при своїй ціні вони більше ніж мають право на життя.
100%

Xiaomi є в Європі і досить популярні...
та й взагалі більшість техніки і той сами епл робиться в китаї
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 11:35 #2662087   #62
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Xiaomi

Саша, мантра про те, що все робиться в Китаї - вибач, для дебілів.
Є виробництва, від і до спроектовані європейцями і американцями, усі технології звідти ж + Корея і Японія, які контролюються так, що тобі мало не здасться, і є місцеві виробництва, якість яких, м"яко кажучи, може страждати.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 11:47 #2662088   #63
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
вчора Xiaomi представили новий телефон RedMi 4/4а/4pro.
4-й фактично аналог 3s, а от 4 pro мене зацікавив (на 625 снапі + адрено 506). 4 pro має коштувати всього 133 у.о.
це ціни з заводу, в продавців вони будуть значно більші, тимбільше на старті продаж. Вже є на АЛІ:
Xiaomi Redmi 4 Standart - 129.99 USD
Xiaomi Redmi 4 Pro - 169.99 USD
Xiaomi Redmi 4A - 109.99 USD

Щодо порівняння з машинами то тут цілком не доречно, смартфон це більше аналог компа який складається з комплектуючих, які на 100% виробляються в китаї, i наприклад проц Snapdragon той самий йде що в HTC Motorola LG чи в Xiaomi, аналогічно можутьй ти ті самі модулі камери

Цитата З власного досвіду: павербанк одразу замість обіцяних 10400 давав десь 8500
Яким чином взагалі заміри проводилися? обіцяні 10400 це те що повербанк бере, а не те що видає. Мав близько 10ка різних повербанків, купив тестер, переміряв і бачу що все залежить від акумуляторів в середині, якщо це якісь нов нейми по 2 дол то там стоять китайські бейлонги, на яких пише 2600 мА, а в реалі мають 600-1000, замінював їх бу акумуляторами з старих ноутбучних батарей Sanyo Sony LG Panasonic і тд і вони мали набагато більші ємності.
Якщо якісь більш менш брендові повербанки то там норм акумулятори і показували по 85-105% ємності приблизно.
Різниця між заявленою ємністю і тею яку видає повербанк має бути приблизно 1/3, тобто корисних 2/3 від заявленої. Акумулятори мають заявлені 3,7 вольт (заряжаються до 4,2 і сідають до 2,7), а на виході ЮСБ видають 5, вот і вже йдуть втрати на перетворення, ще падає частина напруги на кабелі (на деяких кабелях міряв 5,1В на вході і 4,8 на виході і то при 1А), тому раджу користуватися потужними кабелями які йдуть для зарядки на 2А.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 12:10 #2662094   #64
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Просто фанство(читай фанатизм) - це бажання видавати бажане за дійсне. І в знайомого майстра глючних Мейзу чи Сяом набагато більше ніж тих же Гнусів и проклятих Яблук. І то в основному Гнуси і Яблука - або розбиті тачі , або топленики. З китайозами вічний геморняк з ПЗ.
Все вірно, ніхто й не обіцяв, що девайс за 200 доларів буде працювати таксамо як девайс за 1000 доларів, це якби логічно і очевидно що такого не буде. Особисто для мене ПЗ не є проблемою, про це я знав і був готовий, тому я телефоном задоволений(хоча по правді кажучи, попередні флай за 2 роки користування через глюки прошивав один раз ще на старті і все далі 2 роки стабільної роботи).
Знайомі взяли вже 3 телефони Xiaomi після мене всі задоволені, бо за ті гроші нічого кращого не знайдеш. Там або китайці або бренд з старим залізом, яке вже з коробки тупить через малу потужність.
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pharaon (07.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 12:50 #2662111   #65
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Саша, мантра про те, що все робиться в Китаї - вибач, для дебілів.
Є виробництва, від і до спроектовані європейцями і американцями, усі технології звідти ж + Корея і Японія, які контролюються так, що тобі мало не здасться, і є місцеві виробництва, якість яких, м"яко кажучи, може страждати.
я працюю в автомобіледувуванні

і працюю з постачальниками зі всього світу, і з власного багаторічного досвіду можу сказати шо з Італії, Іспанії, чи навіть тої самої Німеччини ми частіше получаємо браковані частини ніж з Китаю

не живіть стереотипами 10 річнох давності

Китай вже перепльовує весь світ, у всьому....
там розумні люди заробляють не менше ніж в Америці і Європі
і проектувати і виготовляти вони вміють також не гірше за Європейців

а по Xiaomi видно шо це не якась гаражна фірма...

і ше раз кажу, був в магазині на виставці, щупав Айфон 7 і МІ5
якби вони були в якомусь корпусі який би не показував приналежність до марки, то я хз кому б я віддав перевгу
а враховуючи ціну в 5 разів меншу, то точно купив би Xiaomi

і Враховуючи шо Айфон за рік втратить в ціні стільки скільки коштує новий Xiaomi топовий
ТО можна просто кожного року купляти новий топовий Xiaomi і не паритись....
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pharaon (07.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 12:54 #2662114   #66
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Яким чином взагалі заміри проводилися? обіцяні 10400 це те що повербанк бере, а не те що видає.
Тестували imax b6. І саме 8500 він ВЗЯВ, а не віддав. Можливо. не правильно в пості виразився, про втрати мені , звичайно, відомо

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Все вірно, ніхто й не обіцяв, що девайс за 200 доларів буде працювати таксамо як девайс за 1000 доларів
А мова про 1000 долларові девайси і не йде. Я привів приклад свого телефона, ціна якому 200 уе. І прикинь, проблем в нього нема.
Саша, а тебе навіть коментувати не можу,ти стверджував, що все робиться в китаї з тим смислом - "яка тоді різниця, який бренд на корпусі", зараз ти стверджуєш зворотнє. Таке враження , що ти читаєш поміж строк... Почитай, хто основні розробники чіпсетів, пам"яті, екранів , а тоді розказуй про розумних китайців.
І ксяомі мі5і точно не в 5 раз дешевший, 400 уе китаэць, айфони від 650, так що не нада ляля, про п"ятикратну різницю

Востаннє редагував S.H.A.D.E: 07.11.2016 о 12:59.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 13:14 #2662118   #67
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Xiaomi

Нє, я стабільно притримуюсь думки шо Китай це не завжди погано

і про які 400 баксів ти говориш?

Мі5 32 гіга
284 бакса
а зараз по акції взагалі 249 бакса+безкоштовна доставка

https://ru.aliexpress.com/store/prod...753833404.html

Айфон 7 32 гіга
649 баксів + доставка

http://www.apple.com/shop/buy-iphone...00,20,31,40,60

ок, не в 5 раз різниця
але в 3 так точно
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 13:33 #2662122   #68
ork
 
Аватар для ork
Типово Відповідь: Xiaomi

Взяв собі 2 роки тому на Аліекспресс "пістони 2" за 16$ Користуюся майже кожного дня, діти шарпають, валяються всюди - шнур ніде не перегнувся, штекер ідеальний, майже не заплутуються - кабель з обплетенням. Якість звуку - просто супер, я не меломан, але "басуха" просто бомба.
До цього купляв різні навушники від 70 до 250 грн (на той час) в нас - вистачало на 1-2 міс.
ork зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 17:47 #2662195   #69
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
І ксяомі мі5і точно не в 5 раз дешевший, 400 уе китаэць, айфони від 650, так що не нада ляля, про п"ятикратну різницю
Якщо від то це найдешевша модель, тоді в пару до найдешевшого айфона рахувати найдешевший сяомі який коштує грубо кажучи 110 доларів.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Я привів приклад свого телефона, ціна якому 200 уе. І прикинь, проблем в нього нема.
В моєї мами самсунг(j500), коштував коли купляли як мій сяомі(200$), і прикинь тупить він десь таксамо як мій сяомі(посуті якийсь дрібний глюк умовно раз на місяць може бути). Дуже багато залежить від користувача, тому цей факт також не треба відкидати. Знаю людей які на флагмани А брендів і айфони плюються, в той же час знаю щасливих власників китайців в яких з прошивками взагалі печаль. І навпаки є ті хто перейшов з андроїда на айфони 4-5 і тішаться як слон таблеткою, кажуть все решта гімно. Такшо все відносно.

Востаннє редагував D@nZeL: 07.11.2016 о 17:49. Причина: Пізніше додано
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
S.H.A.D.E (07.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 16:49 #2662479   #70
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від werwolf-eine Переглянути допис
думаю в настройках було включено розумний будильник, який вираховує коли краще розбудити з ранку, зазвичай це +- 15 хв. якщо його вимкнути вібрація спрацьовує по розкладу.
трохи моєї історії про xiaomi Mi5s.
-екран - досить непоганий.
інтерфейс МУІ мені сподобався є багато класних фішок, плюс додам що схожий він на операційку від епла іос скопіювали трохи розробники))) вірніше зекономили на розробці дизайну. Хотя хто слідкує за компанією хіаомі згадає, що керівництво сказало, що вони будуть старатися зробити бренд якісним і дешевим назвавши його китайським еплом. тому щось беруть в інших компаній, але по великому рахунку взявши мобільні технології... всі в одних одних щось Піз. дя.ть
-швидкість роботи 10 з 10 ,все без заминок, ривків може це так на перший час, все буде видно згодом .
- корпус зібраний на високому рівні нічого не скрипить
- відбиток пальця працює дуже добре 10 з 10
- камера із сонівським модулем також видає чудові знімки.
вибрав хіаомі із за того що маю дуже багато девайсів цієї компанії які на мою думку зроблені дуже добре враховуючи ціну якість.
в тебе вже є Mi5s?
яка в тебе прошивка? як там взагалі з софтом?
яка мова? як з оновленнями?

бо прочитав на 4pda якісь ужаси
і тепер спати не можу
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2016, 23:31 #2662576   #71
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Не знаю, чим ви так сильно там вражені.
З власного досвіду: павербанк одразу замість обіцяних 10400 давав десь 8500, Мі Бенд 1с міряв пульс як собі хотів(звіряв з тонометром), будив теж від фонаря, про кроки взагалі мовчу в 3 ноуті 3 рази криво обновлявся, сдохла камера через півроку. Ну а китайські екрани "вырвиглаз" - окрема тема.Хто почне доказувати що екрани гуд - ніколи не бачив норм самсунгівських суперамоледів.
Маю зараз Sams S5 neo - тішусь як дитина, заряд при постійно включених всіх безпровідних інтерфейсах - півтора дня стабільно.
Чого не вистачає - хіба розблокування по сенсору( в звичайному S5 він є, але тупорилий).
П.С. Раніше Самси навіть телефонами не рахував, чомусь був самий негатив.
Суто моє імхо.
що вже все , Люмія не задовольняє ? )) Я поки на люмії ще сиджу , хоча вроді вони вже як спригнули з ринку СНГ , але поки все влаштовує..
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 03:32 #2662588   #72
werwolf-eine
 
Аватар для werwolf-eine
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
в тебе вже є Mi5s?
яка в тебе прошивка? як там взагалі з софтом?
яка мова? як з оновленнями?

бо прочитав на 4pda якісь ужаси
і тепер спати не можу
дружині купив в якості експеременту. )))
64 гб. silver /
мову китайці добавили . українська Є ))))
плей маркет був- все ставиться без проблем, як то кажуть із коробки зразу ж. Єдине що один банківський додаток коли відкриваєш пише що "не судьба тобі.". А от карт не було- загрузив із маркету.
-MIUI 8 , оновлення поки що не приходило за 2 тижні користування.
werwolf-eine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 07:53 #2662596   #73
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від werwolf-eine Переглянути допис
дружині купив в якості експеременту. )))
64 гб. silver /
мову китайці добавили . українська Є ))))
плей маркет був- все ставиться без проблем, як то кажуть із коробки зразу ж. Єдине що один банківський додаток коли відкриваєш пише що "не судьба тобі.". А от карт не було- загрузив із маркету.
-MIUI 8 , оновлення поки що не приходило за 2 тижні користування.
ну тоді не все так страшно як пишуть)

а Мі5 при цьому подешевшав

на Goldway 32 гіга вже за 248 баксів
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 08:13 #2662599   #74
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата Єдине що один банківський додаток коли відкриваєш пише що "не судьба тобі."
На всяк випадок перевір, чи ти на стабільній версії, чи на девелоперській. Девелоперська часто обновлюється, може не проходити гугловські тести на безпеку.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 09:49 #2662618   #75
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
що вже все , Люмія не задовольняє ? )) Я поки на люмії ще сиджу , хоча вроді вони вже як спригнули з ринку СНГ , але поки все влаштовує..
Вже більш як півроку спригнув.
Вже був старенький, тримав погано, з оновленням 10 прокинули, 640 дружини після оновлення почав жерти батарею і грітись, мусив відкотити. А новго нічого не випустили. За 950 непідйомні гроші хотіли, а інші моделі занадто примітивні.
Поміняв кілька на андроїді(моторолку, лижу G3, Ксаомі деякий час був в ролі 2 телефона, спинився на S5. Поки політ нормальний.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 19:06 #2662764   #76
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Xiaomi

Я також дууже скептично ставився до "китайців" (хоча китайцями їх можна було назвати років так 7 назад, коли кнопочні телефони з телевізором і антеною купами продавали на ринку по 400-500 грн). Але тепер картина зовсім інша. Швагер в телефонному бізнесі вже напевно років 10 і внього не айфон, а якась модель Хуавея за ~ 400$, особисто сам вже 1 рік і 2 місяці на Мейзу. На тижні дружині взяв Xiaomi RedmiNote 3 Pro за яких 3500 грн - тел дууууже бомбовочний, не міг повірити що настільки якісними ті китайфони вже роблять
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 20:34 #2662791   #77
Emm
Guest
Типово Відповідь: Xiaomi

Хто би там що не говорив, я все зрозумів з власного досвіду. Батарейки для смартфонів в Xiaomi хренової якості (хімія), втрачає ємкість ~50% за 1 рік. А на заміну "НЕМАЄ" - питав в офіційному кіоску в Подолянах.

P.S. цінники там дикі.

P.P.S. Мій смартфон Redmi Note 2, користуюся з січня 2016, батарейки вже не вистачає до вечора. Це з кастомною прошивкою в якій все лишнє вирізано. Інших варіантів нема, прийдеться замовляти самопал в китайців. При тому, що зараз проблема перевезення батарей авіа поштою, тільки морським човником - це 2-3 місяці і не факт що прийде якісна батарейка.

Хочемо дешевше - маємо на 1 рік, а дальше повну відсутність сервісу.

Мені здається, що Xiaomi це ватажок з всесвітнього зговору "Запланованого застарівання" стільки всілякого непотрібу клепають... мало що з того юзабельне
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 22:27 #2662813   #78
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата
Допис від Emm Переглянути допис
P.P.S. Мій смартфон Redmi Note 2, користуюся з січня 2016, батарейки вже не вистачає до вечора.
Не хватає до вечера то відносне поняття, скільки годин екрану?

Колись такий же купив жінці, після того поняв що FullHD нафік непотрібний, як і проц на 2ГГц який жере енергію ппц якщо гратися, ставив прогу для зниження частоти, получалося максимум до 5 год екрана. Собі купив Redmi 3 Pro, тримає в 2 рази більше...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2016, 08:36 #2662837   #79
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата Батарейки для смартфонів в Xiaomi хренової якості (хімія)
Дивно, але в мене на кастомній прошивці з 6 андроїдом батарея стала жити вдвічі довше, зокрема замість 2 днів стало 4 і більше. Телефон Redmi 1S куплений в січні 2015р.
Може проблема не у батареї, а в прошивці? Їхня фірмова оболонка MIUI досить таки багато жре.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2016, 08:39 #2662839   #80
Spirit1
Учасник
 
Аватар для Spirit1
Типово Відповідь: Xiaomi

Power Bank Xiaomi мене радує вже 2 рік, головне оригінал купити. Мій телефон заряджає 3 рази повністю!!!!!
Spirit1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:53.