Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Сталось! Бандера - Герой України!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.01.2010, 09:02 #1200151   #181
-SS-
 
Аватар для -SS-
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Цитата:
Допис від igorlvov-68 Переглянути допис
...бо в библии сказано...
вот ваши идеалы(а на манеже одни и те же)
Біблейські цитати прийнято наводити з точним посиланням.

Для критики всього і вся розуму багато не потрібно.
Ви б краще навели приклади тогочасних лідерів своїх народів - ваших ідеалів! І бажано щоб з основного театрі військових дій (Європи)...

ПС: Саймон, а igorlvov-68 не банимо за марення фашизмом?
-SS- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 09:38 #1200186   #182
igorlvov-68
 
Аватар для igorlvov-68
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Цитата:
Допис від -SS- Переглянути допис
Біблейські цитати прийнято наводити з точним посиланням.

Для критики всього і вся розуму багато не потрібно.
Ви б краще навели приклади тогочасних лідерів своїх народів - ваших ідеалів! І бажано щоб з основного театрі військових дій (Європи)...

ПС: Саймон, а igorlvov-68 не банимо за марення фашизмом?
В Евангелии от Матфея (гл. 7, ст. 6) учел ваше замечание


да уж как звучит-примеры своих народов,открою вам страшную тайну мой народ славяне,адекватные,а не сумасшедшие фанатики,мой народ-Это Ковпак,мой народ-это те обманутые,которые пошли под красивыми лозунгами Бандеры и погибли так и не поняв,что были обмануты и преданы,мой народ=это обычный солдат,который с гранатой кидался под немецкий танк ,мой народ это последние защитники Севастополя брошенные на произвол судьбы командованием и в 40 градусную жару находясь среди разлагающихся трупов без воды,вставали и с хрипом(кричать не было сил),держась за руки,чтобы не упасть шли на врага.....вот это мой народ
igorlvov-68 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 11:00 #1200277   #183
-SS-
 
Аватар для -SS-
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Цитата:
Допис від igorlvov-68 Переглянути допис
В Евангелии от Матфея (гл. 7, ст. 6) учел ваше замечание

да уж как звучит-примеры своих народов,открою вам страшную тайну мой народ славяне,адекватные,а не сумасшедшие фанатики,мой народ-Это Ковпак,мой народ-это те обманутые,которые пошли под красивыми лозунгами Бандеры и погибли так и не поняв,что были обмануты и преданы,мой народ=это обычный солдат,который с гранатой кидался под немецкий танк ,мой народ это последние защитники Севастополя брошенные на произвол судьбы командованием и в 40 градусную жару находясь среди разлагающихся трупов без воды,вставали и с хрипом(кричать не было сил),держась за руки,чтобы не упасть шли на врага.....вот это мой народ
Лицемер! вынь прежде бревно из твоего глаза и тогда увидишь,как вынуть сучок из глаза брата твоего. (там же ж , вр.5)

Питання стосувалося ЛІДЕРІВ своїх народів, бо без Гітлера не відомо чи був би ІІІ Райх, без Сталіна - чи був би СРСР так відверто не готовий до війни, без Бандери чи мала б величезна кількість народу бодай надію на захист від загарбників прийдешніх...

Стосовно ж народу ... а скажіть, чи не ваш же ж народ служив в РОА? Чи якби був інший переможець у війні, то "ви" зараз би згадували інших героїв?
Чому ж ви так швидко забуваєте і відмовляєтеся від предків? Що ж ви ділите їх на своїх і на не своїх? Чому не аналізуєте причини виникнення РОА, чому народ туди йшов, чому часто-густо квітами їх зустрічали? Ось вам для затравочки гімн РОА (слова хоч послухайте):

Чому ви ліпите ярлики на людей, що пройшли страшне випробування і не опустили руки як скот безмовний, а мали силу і мужність оборонятися і обороняти!? Чи вояки ЧА були святими? Вони не грабували, не гвалтували, не вбивали мирне населення?
Не розумію я вас...

Востаннє редагував -SS-: 27.01.2010 о 12:08.
-SS- зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Monax (27.01.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 12:57 #1200431   #184
igorlvov-68
 
Аватар для igorlvov-68
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

мы говорим о разном,я о героях,вы о предателях,почему бы тогда Власова не признать вам(лично) героем Украины(он хоть был гражданином СССР в отличии от бомжа Бандеры)будет сладкая парочка,вы говорите о лидерах которых осудил весь мир,историю нации я не забываю,палачей и предателей любой национальности осуждаю и у меня к вам вопрос,вы к какому народу относите себя,а то постоянно обращаетесь ко мне от имени нашего народа к вашему,это что за народ именно за вами,я знаю,что многие в Тернополе не согласятся с вашим мнением
igorlvov-68 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 13:56 #1200504   #185
-SS-
 
Аватар для -SS-
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Цитата:
Допис від igorlvov-68 Переглянути допис
мы говорим о разном,я о героях,вы о предателях,почему бы тогда Власова не признать вам(лично) героем Украины(он хоть был гражданином СССР в отличии от бомжа Бандеры)будет сладкая парочка,вы говорите о лидерах которых осудил весь мир,историю нации я не забываю,палачей и предателей любой национальности осуждаю и у меня к вам вопрос,вы к какому народу относите себя,а то постоянно обращаетесь ко мне от имени нашего народа к вашему,это что за народ именно за вами,я знаю,что многие в Тернополе не согласятся с вашим мнением
Ви не вихиляйтесь як дівка на танцях - називайте ЛІДЕРІВ народів того часу, що на вашу думку достойні звання героя свого народу.

Скажіть, а кого ж зрадили Бандера? А Власов кого зрадив? А Сталін нікого не зраджував поділивши Польщу з Гітлером чи коли перед самою війною наказав армії залишити старі укріплення,а нових ще не було збудовано?
А чи не є зрадниками люди, що служили чи підкорялися тим, хто нищив і грабував церкви, хто хліб забирав у сімей з дітьми, хто топив в крові власний і не тільки народ???

Я не з Тернополя, я ближче набагато до вас.
-SS- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 14:25 #1200575   #186
Sacred
 
Аватар для Sacred
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Цитата:
Допис від igorlvov-68 Переглянути допис
мы говорим о разном,я о героях,вы о предателях,почему бы тогда Власова не признать вам(лично) героем Украины(он хоть был гражданином СССР в отличии от бомжа Бандеры)будет сладкая парочка,вы говорите о лидерах которых осудил весь мир,историю нации я не забываю,палачей и предателей любой национальности осуждаю и у меня к вам вопрос,вы к какому народу относите себя,а то постоянно обращаетесь ко мне от имени нашего народа к вашему,это что за народ именно за вами,я знаю,что многие в Тернополе не согласятся с вашим мнением
Народ в нас один український . Бачте ніхто на форумі не зменшує заслуги чи то пак героїзму наприклад севастопольців (бійців ЧА), але вам чомусь всі вояки УПА загалом і Степан Бандера зокрема як сіль у оці. В мене зустрічне питання чому? Тому що вони безпощадно били ворогів України (включаючи і поляків (війська Пілсуцького) і фашистів і війська НКВД). Саме цікаве те, що вплив віськ УПА на території Кримського п-ова був майже не помітній але людина саме звідти з піною біля рота доказує про їх бандитизм, називає Бандеру бомжем і т.п. Парадокс.

Востаннє редагував Sacred: 27.01.2010 о 15:00.
Sacred зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 15:14 #1200653   #187
-nazar
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

странные вы все.....Мы разные,на востоке,на западе...мы всегда будем такие.мне никогда НЕ ДОКАЖУТ,что банды под предводительством человека(героя,мля) убивали не только солдат,но и учителей,докторов,только за то,что они с востока-НЕ ДОКАЖУТ,ЧТО ОНИ ГЕРОИ.....вам не доказать обратное.

мы никогда не докажем друг-другу это.

лично для меня,люди,сотрудничавшие с гитлером-враги народов славянских
-nazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 16:03 #1200728   #188
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

А люди співпрацювавші зі сталіном?
Погодься, він був неменшим тираном. І доречі теж чужим для народу який він очолив. Німців очолив австрієць, а росіян грузин. Тенденція однако
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 16:27 #1200763   #189
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Цитата
Допис від -nazar Переглянути допис
странные вы все.....Мы разные,на востоке,на западе...мы всегда будем такие.мне никогда НЕ ДОКАЖУТ,что банды под предводительством человека(героя,мля) убивали не только солдат,но и учителей,докторов,только за то,что они с востока-НЕ ДОКАЖУТ,ЧТО ОНИ ГЕРОИ.....вам не доказать обратное.

мы никогда не докажем друг-другу это.

лично для меня,люди,сотрудничавшие с гитлером-враги народов славянских
Але хтось же ж тобі ДОВІВ те, про що ти зараз говориш? Хтось же ж тобі ДОВІВ, що вони погані, а всі решта хароші, хтось ДОВІВ, що ми різні....Ніколи не говори ніколи...
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 18:16 #1200920   #190
-nazar
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
Але хтось же ж тобі ДОВІВ те, про що ти зараз говориш? Хтось же ж тобі ДОВІВ, що вони погані, а всі решта хароші, хтось ДОВІВ, що ми різні....Ніколи не говори ніколи...
мне никто ничего не доказывал.ненадо пробовать дерьмо на вкус,чтобы понять,что это-дерьмо.я к тому,что просто посмотри старые германские хроники с Освенцима,Бабьего Яра,с оккупированных славянских(!!!не западной европы!!!) земель и ты может поймешь,что гитлер-кака

никто не доводил мне,что мы-разные,я это вижу,благо глаза и уши есть.
-nazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 18:25 #1200936   #191
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Цитата
Допис від -nazar Переглянути допис
мне никто ничего не доказывал.ненадо пробовать дерьмо на вкус,чтобы понять,что это-дерьмо.я к тому,что просто посмотри старые германские хроники с Освенцима,Бабьего Яра,с оккупированных славянских(!!!не западной европы!!!) земель и ты может поймешь,что гитлер-кака

никто не доводил мне,что мы-разные,я это вижу,благо глаза и уши есть.
Гітлер, не кака, Гітлер - злочинець перед всім людством, це не обговорюється...Але ти, здається, не про Гітлера говорив?
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 19:18 #1201025   #192
Oksanochka
 
Аватар для Oksanochka
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Бандера - герой?
Бандера - герой!
Герой - це не той, хто боягузливо переховується за кордоном через свої кримінальні злочини і співпрацює з фашистами, а хто від самого початку війни героїчно захищав свою Батьківщину від нацизму та боровся до останньої каплі крові з гітлерівськими окупантами і зрадниками - Согласно присяге!



Сьогодні річниця зняття блокади Ленінграду.
Пропоную "порівняти" подвиг героїв блокадного Ленінграду з подвигами пародійних героїв:


Востаннє редагував Oksanochka: 27.01.2010 о 19:39.
Oksanochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 19:24 #1201032   #193
qTigerAlex
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Сталін нічим не кращий за Гітлера!!! Тоді яка різниця між солдатами Гітлера і солдатами Сталіна? Чи мало посіпаки Коби зла наробили?
qTigerAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 21:12 #1201211   #194
shmonderator
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Подумав, що краще спочатку відповім товаришам, а потім вже про приємні новини доповім
Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
схоже на те, що ані в школі, ані в академії Вас мови не навчили
рекомендую надолужити, оскільки сприймати серйозно, при такій низькій якості викладення думок - практично не можливо
успіхів, всім юристам-випускникам академії імені Мудрага, і т.п. спеціалістам по мові, веденню дискусії та знавцям європейських університетів
Ти навіть уявити собі не можеш, що тут свого часу, коли ти ще пішком під табуретку ходив, в школі був один час занять українською мовою за неділю. Теж саме і тепер - часів англійської , грецької мови та російської мови в школі значно більше ніж української. Всі предмети, навіть арифметику викладають чіста на рассєйськай мовє. Прікідуєшь – кажуть «прімєри» замість «приклади», ну це ж жах – все одно, що для щирого українця російське слово «сравні» - шо воно значить - чи да, чи ні чи вже в штани? Хоча думаю, що це слово більше цього допису стосується:
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
срать
Мабуть це коли сильно припекло, але ще "ні".

А довкола як тоді, так і зараз розмовляють виключно на російській мові, і ніякого баварського діалекту (Монхен в Баварії знаходиться, якшо не знав, а там діалект декілька відрізняється від берлінського чи лембергського діалекту - ну це в той в якому поряд з німецькими, мадярськими та поляцькими словами використовуються ще й слова українського походження).

Академія, та буде тобі відомо, спеціалістів з мови не готує.
Раніше викладання предметів йшло виключно на російській мові, а зараз доходять чутки, що і українську застосовують, але не стовідсотково. А викладачів з баварським прононсом там від роду ніколи не було.

Так шо, люб’язний, з баварським діалектом розмовляти, як ти, життя мене не сподобило навчити - ми ваших абверовських кадетських розвідкурсів не кінчали, а тому барським манєрам не обучені – балакаємо собі на запорізькому діалекті, як і наші пращури - запорізькі козаки і свого діалекту не цураємося.

Цитата:
Допис від Monax Переглянути допис
Ката Дзержинського знаємо добре, про ваш вуз також можна написати, що це кубло НКВД, яке підбирала різних запроданців і заплямоване співпрацею з злочинним комуністичним режимом та участю у масовому знищенні ВЛАСНОГО народу.
Писати треба по суті а не "бризкати слиною" обгаджуючи ОУН і все що з ним пов’язано наліво і направо. Тільки так може вдатись якась конструктивна розмова, а не те, що твориться на ваших східняцьких форумах, де мат на маті матюка матюком поганяє.
Академія ніколи не готувала спеціалістів для НКВС – тільки для прокурорських та судових органів. Третій хфак, що готував спеців для МВС, з’явився вже після того, як останнього бандераста порішили. Так шо ніякого відношення до НКВС і різних запроданців, ця шанована альма-матер ніколи не мала.

Однак чув, шо хтось із випускників керував СМЕРШ, яка відловлювала запроданців з ОУН(б), абверовських засланців та інших засранців.

Ви шо колись бачили мене на тих форумах, таких і не знаю, дайте хоть сцилку, цікаво глянути.
Мабуть ви не під тим паролем на ті форуми заходите. Тільки для вас по секрету правильний пароль: "Тут посилають в космос?" - вони у відповідь: "Ні, тут посилають дальше." Це відразу поставить все на свої місця - і вам не прийдеться читати ті образливі дописи.
А на цивілізованих євроатлантичних сайтах ОУН там інші паролі діють: звертаєтесь "Ви продаєте славянську шафу?" у відповідь:"Вже продали, але є три тумбочки" (цей пароль складніший для розкриття тому, що під словами "славянська шафа" закодоване слово "батьківщина", а під словами "три тумбочки" - три області, які є складовою частиною Галичини, ну самі здогадаєтесь які. А є у них й зовсім прості паролі: ви кажете "Вам запроданець потрібен" у відповідь: "Був потрібен, але уже взяли", ви "А може і я на шось згожусь" вони "Може і згодишся"....

А матів з мого боку не було. Не треба тут ліпити горбатого. А тут деякі товариші не гребують і мабуть не гірше ніж на тих форумах, що ви вказали, злословлять.

Я навів вам конкретні доводи – слова героїв України Бандери і Шухевича та їх соратника Т.Бульби-Боровця, закони України тощо.
А де ваші доводи – «герой тому шо герой» – це ж тавтологія, а не конкретика – почитайте книжечки з формальної логіки, може попустить.


От всіх привітав, а тепер можна і приємні новини доповісти....
http://www.rbc.ua/rus/digests/show/n...anderu26012010
http://ua.korrespondent.net/ukraine/1040391

Голова Луганської обласної ради Валерій Голенко звернувся до Луганського окружного адміністративного суду з вимогою визнати протиправним і скасувати указ Президента України Віктора Ющенка про присвоєння звання Героя України лідерові ОУН Степану Бандері.
Зокрема, Голенко зазначає, що Степан Бандера ніколи не був громадянином України ". Тим часом, у відповідності до закону Про державні нагороди України та указом президента України Про звання Герой України воно надається тільки громадянам України за видатний героїчний вчинок або видатне трудове досягнення.
Також Голенко зазначає, що згідно з указом, Бандера удостоєний ордена Держави. У законі Про державні нагороди України і в статуті звання Герой України, затвердженому указом Президента, обумовлено, що орден Держави вручається тільки за трудові досягнення.
Голова Луганської облради наголошує в позові, що звання Герой України не присвоюється "за заслуги, які мали місце в минулому і не пов'язані зі становленням і розвитком незалежної України".

P.S. Відповідно до ч.3ст.117 Кодексу адміністративного судочинства України, суд у порядку забезпечення адміністративного позову може відповідною ухвалою зупинити дію рішення суб'єкта владних повноважень чи його окремих положень, що оскаржуються.
З огляду на наведені в дописах №№88, 112 цієї теми положення діючого матеріального права, позовні вимоги Валерія Голенка заслуговують на увагу.
Яким чином тут буде викручуватись адмінсуд, ось в чому питання?
Чи буде постановлене рішення, яке відповідає наведеним Законам України, чи буде ухвалене політичне, тобто незаконне рішення?
Так шо, крапка на рахунок героїзму С.Бандери, ще під великим питанням.
http://www.unian.net/ukr/news/news-359450.html
http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2010/01/27/10837

Востаннє редагував shmonderator: 28.01.2010 о 02:27.
shmonderator зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 21:44 #1201273   #195
Oksanochka
 
Аватар для Oksanochka
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Цитата:
Допис від shmonderator Переглянути допис
Зокрема, Голенко зазначає, що Степан Бандера ніколи не був громадянином України ". Тим часом, у відповідності до закону Про державні нагороди України та указом президента України Про звання Герой України воно надається тільки громадянам України за видатний героїчний вчинок або видатне трудове досягнення.
Це вимушений юриспрудичний хід.
Насправді питання героя не пов`язано з питанням громадянства.
З іншого боку - герой він завжди герой, а не злочинець без громадянства.

Логічним було б розпочати суд над ним як злочинцем і засудити діяльність цього як і "героя"-нациста Джона Дем`янюка.

Проте, при ближчому розгляді, зрозуміло, що Бандера став Героєм завдяки ненависній бандерівцями "більшовицькій" нагороді, яку запроваджено "совіцько-комуняцьким сталінським" режимом.

Ось фактична історична етимологія цієї нагороди:

Геро́й Сове́тского Сою́за — высшая степень отличия СССР. Почётное звание, которого удостаивали за совершение подвига или выдающихся заслуг во время боевых действий, а также, в виде исключения, и в мирное время.
Звание впервые установлено Постановлением ЦИК СССР от 16 апреля 1934 года, дополнительный знак отличия для Героя Советского Союза — медаль «Золотая Звезда» — учреждена Указом Президиума Верховного Совета СССР от 1 августа 1939 года.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%...8E%D0%B7%D0%B0

Виходить, без Постанови ЦВК СРСР від 16 квітня 1934 Бандера ніколи не був би героєм?
Націоналісти мають ставити пам`ятники Сталіну біля кожного пам`ятника Бандері!
Питання до націоналістів: чи стане в майбутньому Бандера двічі або тричі і т.д. героєм?
Брєжнєвщіна вазвращаєтся, пановє!

Востаннє редагував Oksanochka: 27.01.2010 о 21:57.
Oksanochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2010, 00:05 #1201442   #196
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Цитата:
Допис від shmonderator Переглянути допис
Подумав, що краще спочатку відповім товаришам, а потім вже про приємні новини доповім
1. я тобі не товариш


Цитата:
Допис від shmonderator Переглянути допис
Ти навіть уявити собі не можеш, що тут свого часу, коли ти ще пішком під табуретку ходив, в школі був один час занять українською мовою за неділю.
я ходив до школи тоді, коли через погане знання російської (в місті, де москалів було від сили 0,5% і то військових), мене не хотіли зараховувати до "гімназійного" класу .... мені того хватило


Цитата:
Допис від shmonderator Переглянути допис
Теж саме і тепер - часів англійської , грецької мови та російської мови в школі значно більше ніж української. Всі предмети, навіть арифметику викладають чіста на рассєйськай мовє.
це питання як до викладачів, так і до студентів
як ви себе самоідентифікуєте - так і маєте

Цитата:
Допис від shmonderator Переглянути допис
.... ми ваших абверовських кадетських розвідкурсів не кінчали, а тому барським манєрам не обучені – балакаємо собі на запорізькому діалекті, як і наші пращури - запорізькі козаки і свого діалекту не цураємося.
пращури в могилі перевертаються, чуючи хто, і якою мовою до них приписався ...

решту маразму коментувати не хочеться..., скажу тільки, баварським акцентом, іди до сраки
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2010, 02:20 #1201479   #197
shmonderator
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
1. я тобі не товариш
Всі ми на цій землі, товариші, друзі, брати, сестри.

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
я ходив до школи тоді, коли через погане знання російської (в місті, де москалів було від сили 0,5% і то військових), мене не хотіли зараховувати до "гімназійного" класу .... мені того хватило
іноземні мови треба знати - навіть в Китаї на українській мові ніхто не балакає, а знаючи українську дуже легко вивчити російську, білоруську навіть болгарську і польську та інші славянські мови, бо ми всі брати-славяни, а не якісь там євроантлантичні бусурмани.

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
пращури в могилі перевертаються, чуючи хто, і якою мовою до них приписався ...

решту маразму коментувати не хочеться..., скажу тільки, баварським акцентом, іди до сраки
Так працури не знали інтеренету, і то як він коверкає мову - начитаєшся тут баварського діалекту в перемішку з суржиком рагулів та зайд і хочеться волати - АЦТОЙ!

Отож імені не хочеться, а шо поробиш, треба ну хоча б про той "базар" Тигібки http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2010/01/27/10837 думку чиюсь почути.

Шось я не пойму - він з блатних чи фраєр, якийся зашифрований і нашим і вашим, як ота мавпа, що сидить на гілці і чекає коли тигрЮля з Левом один одного повбивають, а він тоді без шуму і пилі просто забере їх здобич.
якась гнила у нього позиція - і рибку с'єсть і наХ сєсть - і в разі перемоги Януковича хоче бути премєром і вразі перемоги Йулі теж хоче бути премєром. Він шо подвійний агент - двом панам одночасно служить.
Ну не бажаєшь його маразм коментувати, так шо зробиш.

А в лайці ти так, скажу тобі, добряче приуспів - мабуть на тих, що писав, хфорумах нахватався, чи то баварський діалект такий лайливий. Ну да то ж десь в Німеції, а їх мова кажуть не така співуча, як наша державна...
shmonderator зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2010, 02:52 #1201480   #198
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

до shmonderator
у тебе роздвоєння особистості ?
чи ти відпрацьовуєш пропаганду ?
таке враження, що попередній пост писало 2 різні людини

тому на першу половину поста відповідь:
так, мову російську вивчити українцю не важко (з вома класами примусової москальської - пишу, читаю, розмовляю майже без помилок)
проте, чомусь ця гра в одні ворота
маю на увазі те, що москалі, зазвичай, будучи на українській землі забувають те, що вони далеко не пуп землі, і не поважають українців тішачи їх слух їхньою мовою, при цьому не забувають "волати" про другу державну; до сраки такий паритет правда ?

відповідь на другу половину поста:
досить тролити х-ню
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2010, 04:02 #1201489   #199
Monax
 
Аватар для Monax
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Цитата:
Допис від shmonderator Переглянути допис
Академія ніколи не готувала спеціалістів для НКВС – тільки для прокурорських та судових органів. Третій хфак, що готував спеців для МВС, з’явився вже після того, як останнього бандераста порішили. Так шо ніякого відношення до НКВС і різних запроданців, ця шанована альма-матер ніколи не мала.
Однак чув, шо хтось із випускників керував СМЕРШ, яка відловлювала запроданців з ОУН(б), абверовських засланців та інших засранців.
Та ви що! НІКОЛИ не готувала? В радянськи часи в НКВД брали навіть комсомольців, просто треба було "ідеологічне м’ясо", яке було готове проводити винишення власного народу "За Сталіна! За Леніна!".
За слова типу "бандераста" хочеться послати вас туди звідки ви точно не вернетесь, але стримаюсь поки що, я ж розумію, що комуніздична пропаганда була поставлена "на широку ногу" і ось уже майже 20 років нема союзу, але є такі запроданці як ви, які за віру в якусь муру та дешеву ковбасу продали інтереси власної держави і по звичці працюють на "старшого брата".

Цитата:
Допис від shmonderator Переглянути допис
Ви шо колись бачили мене на тих форумах, таких і не знаю, дайте хоть сцилку, цікаво глянути.
Мабуть ви не під тим паролем на ті форуми заходите. Тільки для вас по секрету правильний пароль: "Тут посилають в космос?" - вони у відповідь: "Ні, тут посилають дальше." Це відразу поставить все на свої місця - і вам не прийдеться читати ті образливі дописи.
А на цивілізованих євроатлантичних сайтах ОУН там інші паролі діють: звертаєтесь "Ви продаєте славянську шафу?" у відповідь:"Вже продали, але є три тумбочки" (цей пароль складніший для розкриття тому, що під словами "славянська шафа" закодоване слово "батьківщина", а під словами "три тумбочки" - три області, які є складовою частиною Галичини, ну самі здогадаєтесь які. А є у них й зовсім прості паролі: ви кажете "Вам запроданець потрібен" у відповідь: "Був потрібен, але уже взяли", ви "А може і я на шось згожусь" вони "Може і згодишся"....
Петросян! Складається враження, що ви з Oksanochkою в сусідніх палатах лежите. Ви б краще якісь шпигунські романи писали, паролі вже напридумували, а далі піде "як по маслу"

Цитата:
Допис від shmonderator Переглянути допис
А матів з мого боку не було. Не треба тут ліпити горбатого. А тут деякі товариші не гребують і мабуть не гірше ніж на тих форумах, що ви вказали, злословлять.
Не треба тут дураком прикидуватись, я писав, що "буде як...", а не "що ви...", це ж для вас не складно розрізнити? Якщо складно, то йдіть "зліпіть горбатого".

Цитата:
Допис від shmonderator Переглянути допис
Я навів вам конкретні доводи – слова героїв України Бандери і Шухевича та їх соратника Т.Бульби-Боровця, закони України тощо.
А де ваші доводи – «герой тому шо герой» – це ж тавтологія, а не конкретика – почитайте книжечки з формальної логіки, може попустить.
Ви б краще форум читали, там вже сотні разів навели факти чому Бандера і Шухевич герой. Переписувати все знову тільки тому що ви м’яко кажучи "неуважні", потреби не бачу. Чи ви пропускаєте пости які вас не влаштовують? Ви вириваєте уривки з їхніх цитат, причому такі які вам потрібні і потім тут починаєте розпинатись. Тому радив би вам книжечки з розвитку уваги почитати, вас вже напевне не попустить, але для загального освітнього рівня вони зайвими не будуть

Востаннє редагував Monax: 28.01.2010 о 04:55.
Monax зараз поза форумом  
Подякували 2:
-SS- (28.01.2010), Магура (28.01.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2010, 04:41 #1201492   #200
shmonderator
Типово Відповідь: Сталось! Бандера - Герой України!

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
до shmonderator
у тебе роздвоєння особистості ?
чи ти відпрацьовуєш пропаганду ?
таке враження, що попередній пост писало 2 різні людини

тому на першу половину поста відповідь:
так, мову російську вивчити українцю не важко (з вома класами примусової москальської - пишу, читаю, розмовляю майже без помилок)
проте, чомусь ця гра в одні ворота
маю на увазі те, що москалі, зазвичай, будучи на українській землі забувають те, що вони далеко не пуп землі, і не поважають українців тішачи їх слух їхньою мовою, при цьому не забувають "волати" про другу державну; до сраки такий паритет правда ?

відповідь на другу половину поста:
досить тролити х-ню
Чому ж роздвоєння - намагаюсь вас зрозуміти,так би мовити, у вашу овечу шкуру бандерщини закутатись, бо на дворі зусман страшний.

Чому ви вважаєте, що то примусова мова була - то ж була мова міжнаціонального спілкування у великій сімї дружніх народів (вона і зараз такою є, з узбеками на днях розмовляв), чи ви хтіли щоб такою мовою була таджикська, так то уже так історично склалося, що більшість братніх народів розмовляють саме російською, а не якоюсь там общезразумєлою американською мовою.

Так шо ви вважаєте, шо отой Тигипко просто натролив?

Цитата:
Допис від Monax Переглянути допис
Складається враження, що ви з Oksanochkою в сусідніх палатах лежите. Ви б краще якісь шпигунські романи писали, паролі вже напридумували, а далі піде "як по маслу"

Ви б краще форум читали, там вже сотні разів навели факти чому Бандера і Шухевич герой. Переписувати все знову тільки тому що ви м’яко кажучи "неуважні", потреби не бачу. Чи ви пропускаєте пости які вас не влаштовують?
Ні ми в одній палаті. І ліжко тут одне.

І пишемо ми на ньому хфантастичний історикомістичний бестсейлер "Бандера і Шухевич - герої"
Шпигунські та бандитські романи писати зараз мастаків багато розвелось, цим не заінтригуєш, а тут яка-ніяка свіжа струя .

Востаннє редагував shmonderator: 28.01.2010 о 05:07.
shmonderator зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:27.