Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Думки про колишню

 
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 21.10.2016, 15:14 #2659405   #16
christi
Учасник
 
Аватар для christi
Типово Відповідь: Думки про колишню

Цитата:
Допис від ats295 Переглянути допис
Як по мені, то кохання можна резюмувати фразою потрібна ця людина тобі (чи ти їй) чи ні. Якщо час проходить і відповідь - потрібна і причина не страх самотності чи залежність, тоді в цих відносинах щось є. В твоєму випадку, ти їй не був потрібний, прийми це як чоловік, обітри слюні і рухайся далі. Не живи минулим, повір років за 10 можливо ти будеш радий що так склалося. Все що в житті стається, стається на краще - це з власного досвіду. Була в мене подібна ситуація, років 20 тому. Зустрів я цю особу в Львові в минулому році (після 10 річної паузи), і ще раз переконався, що все що стається - на краще. )))



Не буду сперечатися на рахунок творів мистецтва, але в той самий час, періодично потрібно очищати голову від непотрібного багажу. Кожні відносини залишають спогади, помагають нам зрозуміти самих себе, вчать нас чомусь, помагають нам ставати ким ми є. Але триматися минулого буде перепоною в створенні нових відносин, тому як по мені, роби висновки, старайся взнати щось про себе, чомусь навчитися. Залиш в пам'яті позитив, подякуй за урок вчителям, і йди далі.
Чесно кажучи сиджу зараз на роботі, відписую в форумах по різних питаннях по тематиці нашої компанії... Але побачив це повідомлення щодо нероздільного кохання, і теж зайшов для себе щось прочитати, так як теж ось на днях з дівчиною нічого в який раз не вийшло((
6 років зустрічались не враховуючи наші розтавання... Звісно і погані і хороші миті були, часто розходились, але все одно сходились знову. Але потім вона поїхала закордон, якраз як ми розійшлись ще й так, що вона сказал що не кохає мене більше, і не бачились приблизно рік... І тут вона приїхала подзвонила, запропонувала зустрітись... Ми провели не погано час, і перед тим як вона поїхала знову за кордон сказала мені що знову кохає. Ось проходить трохи часу, і я сказав що не хочу так розмовляти ( по вайберу) і ми перестали... Це мабуть була моя помилка... І пройшло ще місяць до теперішнього часу, я думав, написав їй що давай якщо ти не маєш змоги то я приїду до тебе... Вона мені сказала що напевне не любить мене, що та зустріч, то була її слабина, що нудьгувала за мною, давно не бачила, і їй це здалось...
І тепер я також сиджу і думки лізуть про неї.
Ваші слова прочитав, якось навіть підбадьорило. Дякую.
christi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
 



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:17.