Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.08.2014, 16:32 #2432368   #21
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата ------ по перше, в авторських правах нічого не зазначено за поширення інфо про цю книгу, а про вміст її,
------ по друге, ніхто не копіює цю книгу , а просто ознайомлюєтьсяз її змістом
Тобто вмісту Ви не поширювали???......
Це порушує авторські права і перше, і друге...Наявність цієї посадової інструкції у осіб з невідповідним статусом є порушенням.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 16:45 #2432376   #22
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата Тобто вмісту Ви не поширювали???......
Це порушує авторські права і перше, і друге...Наявність цієї посадової інструкції у осіб з невідповідним статусом є порушенням.
----- "Це" - то що?
----- уважно прочитайте мій перший допис і не розкидуйтесь погрозами , сфера права мені відома ближче ніж вам.......

Востаннє редагував engar: 12.08.2014 о 16:58.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 16:49 #2432381   #23
saymon
Guest
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тепер вами просто займуться.
В мене вже коліна від страху трясуться.
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Пропоную всім видалити те, що вам не належить!
Пропоную зробити сепукку, поки ще не пізно.

P.S. Сиканули сектанти
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 16:57 #2432385   #24
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата В мене вже коліна від страху трясуться.
------ ну то глядіть, будьте обережні, а то прийдуть за вами, двоє ...... з журналом вартова вежа....і зачитають права відповідно до таємних приписів .....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 17:50 #2432407   #25
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата ------ по трете, доведіть, що я чимось володію, чимось, що порушує чиїсь права.
Маєте оффіційний лист від видавців, який дає Вам право поширювати викладену Вами посадову інструкцію?

Додано через 3 хвилини
Цитата ----- мабуть повинні знати, що відповідальність наступає за неправдиві свідчення, наклеп....?
І за незаконне, без згоди автора, розповсюдження публікацій, призначених для осіб, які обіймають відповідні посади.Можете надати письмовий доказ, що є призначеним старійшиною Свідків Єгови? Якщо Ви цього довести не можете Ваші дії є незаконними.

Востаннє редагував Ychen: 12.08.2014 о 17:51. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 18:10 #2432423   #26
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Маєте оффіційний лист від видавців, який дає Вам право поширювати викладену Вами посадову інструкцію?

Додано через 3 хвилини

І за незаконне, без згоди автора, розповсюдження публікацій, призначених для осіб, які обіймають відповідні посади.Можете надати письмовий доказ, що є призначеним старійшиною Свідків Єгови? Якщо Ви цього довести не можете Ваші дії є незаконними.
людина тупо дала ссилку на доступну відкриту інформацію в інтернеті. була б та книжка для узкого круга-то іі в неті не було б. дати ссилку не е порушенням. він не репостнув весь текст. та і шо такого капець капець секретного, ви так пишете вдаліть все ніби школяру попала в руки методичка вчителя з відповідями на контрольні роботи. от видали і все. бред якийсь.
він шо роздрукував і ходить продае іі? ні. він вніс своі зміни в текст?ні, він тупо дав ссилку на відкритий сайт. будь сайт закритим то ссилка б не відкрилась навіть. шо за паніка)))))))
Pmz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (12.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 20:58 #2432485   #27
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата Маєте оффіційний лист від видавців, який дає Вам право поширювати викладену Вами посадову інструкцію?
----- хто вам сказав, що я її поширюю?

Додано через 7 хвилин
Цитата І за незаконне, без згоди автора, розповсюдження публікацій, призначених для осіб, які обіймають відповідні посади.Можете надати письмовий доказ, що є призначеним старійшиною Свідків Єгови? Якщо Ви цього довести не можете Ваші дії є незаконними.
----- по перше , Вам я не зобовязаний зовсім нічого пояснювати чи доводити,

----- по друге, старійшина - посада в межах організаціїї, поза її межами жодного авторитету,

----- по трете, якщо хоч трохи знайомі з юрисприденцією то факт вини повинно довести сторона обвинувачення, покищо ваші звинувачення лише на припущені умовної вини

Востаннє редагував engar: 12.08.2014 о 20:58. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 21:34 #2432501   #28
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Це будете пояснювати не мені, а власнику видання.

Додано через 2 хвилини
Цитата ні, він тупо дав ссилку на відкритий сайт
Цей сайт порушив авторські права і діяв без згоди власника.

Додано через 48 секунд
Цитата він тупо
Згідний, що тупо.

Додано через 1 хвилину
Цитата будь сайт закритим то ссилка б не відкрилась навіть
За оперативну наводку дякуємо!

Додано через 5 хвилин
Цитата шо такого капець капець секретного
Це вам не належить, а значить є краденим. Крадене слід повернути!

Востаннє редагував Ychen: 12.08.2014 о 21:36. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 21:59 #2432523   #29
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це будете пояснювати не мені, а власнику видання.

Додано через 2 хвилини

Цей сайт порушив авторські права і діяв без згоди власника.

Додано через 48 секунд

Згідний, що тупо.

Додано через 1 хвилину

За оперативну наводку дякуємо!

Додано через 5 хвилин

Це вам не належить, а значить є краденим. Крадене слід повернути!
тобто якшо я приніс з відкитого книгосховища книгу почитати то я іі вкрав? якшо я стоячи біля газетного кіоска провів очима по назвах газет то я іх вкрав?як мені повернути прочитане ?якшо я проходячи мимо піцеріі вдихнув повітря яке пахне піцою то я вкрав аромат піфци яка належить не мені а тому хто пече чи замовив? ну реально тупість такі обвинувачення в крадіжці. одна справа шо в вас витягли з сумки книжку без вашого відома ,а інше шо почитали таку саму книжку в іншому місці.

Додано через 6 хвилин
якшо навіть якісь претензіі за ссилку то краще претензіі до авторів сайту які розмістили книги з можливістю скачати в вільному доступі. аж смішно, мені особисто се одно шо там пишеться бо мені то нецікаво. а кому цікаво то знайде всі відповіді сам. так шо ця істерика на рахунок тайнихпретайних засекречених книг-просто зайва. якшо все так пушисто-то шо скривати?а як шось скриваеться то значить не все так красиво як здаеться,значить е мелкий шрифт і підводні камні. як шось скриваеться то про яку довіру можна говорити?от цього я нерозумію

Востаннє редагував Pmz: 12.08.2014 о 21:59. Причина: Пізніше додано
Pmz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:09 #2432528   #30
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата Це будете пояснювати не мені, а власнику видання.
-----

Додано через 8 хвилин
Цитата Це вам не належить, а значить є краденим. Крадене слід повернути!
------якщо річ не належить користувачу - не обовязково вона крадена

----- кража - таємне привласнення чужої речі......

----- розбій - явне заволодіння річчю з застосуванням сили....

Востаннє редагував engar: 12.08.2014 о 22:09. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:12 #2432532   #31
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата одна справа шо в вас витягли з сумки книжку без вашого відома
Саме без нашого відома, тому потрібно видалити всі електронні копії. Це правила користування цією публікацією. Старійшина після складання своїх повноважень повертає те, що йому було офіційно передане від автора, тобто він повністю повертає весь текст посадової інструкції, а не частини.Ви є старійшинами, щоб керуватись цією інструкцією, воно вам по праву належить, чи за законом тих, хто крадькома користується тим, на що немає юридичного права ?

Додано через 56 секунд
Цитата ----- кража - таємне привласнення чужої речі.....
То не привласнюйте!

Востаннє редагував Ychen: 12.08.2014 о 22:17. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:17 #2432537   #32
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата Ви є старійшинами, щоб керуватись цією інструкцією, воно вам по праву належить, чи за законом злодііїв?
---- на нас не поширюється умови угоди яку укладав з організацією старійшина .... тому жодних претензій до оточуючих.....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:19 #2432538   #33
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата ---- на нас не поширюється умови угоди яку укладав з організацією старійшина .... тому жодних претензій до оточуючих....
То чому користуєтесь тим, що на вас не поширюється?
Тобто, якщо ви не погоджуєтесь з умовами, хто дав вам право користуватись, тим з чим ви не погоджуєтесь? Не погоджуєтесь не користуйтесь. Інакше прийдеться нести відповідальність згідно чинного законодавства і міжнародних норм. Якщо ви не згідні з умовами використання (ліцензії) ви негайно повинні припинити використовувати цей матеріал і видалити всі копії, чи частини даного Продукту.

Востаннє редагував Ychen: 12.08.2014 о 22:25.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:22 #2432539   #34
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Цитата Цитата
----- кража - таємне привласнення чужої речі.....
То не привласнюйте!
------ перш слід Вам довести факт привласнення ....

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То чому користуєтесь тим, що на вас не поширюється?
------ доведіть факти користування цією річчю, а також умови угоди яка б зобовязувала когось поза межами організації утриматись від використання цією книгою.

Востаннє редагував engar: 12.08.2014 о 22:22. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:23 #2432541   #35
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

старійшина здае повноваження і віддае,стирае свій екземпляр. ок. но він же іі читав? робите лоботомію, чи стираеться память? в вас крім таемних книг ше якісь таемні досліди над людьми?)))))) як він поверне те шо в нього в мозгу ,прочитане,запамятоване,як він то забуде? я школу закінчив багато років назад, але памятаю шо там вчив. я читав книги різних авторів,як мені забути ті твори?я ж вкрав іх по вашій логіці.... сайт відкритий, які претнзіі?
Pmz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:24 #2432543   #36
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата Тобто, якщо ви не погоджуєтесь з умовами, хто дав вам право користуватись, тим з чим ви не погоджуєтесь. якщо ви не згідні з умовами використання (ліцензії) ви негайно повинні припинити використовувати цей матеріал і видалити всі копії, чи їх частини даного Продукту.
--------ще раз повторюсь , наведіть умови ліцензії які б хоч якось стосувались когось поза межами організації
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:26 #2432545   #37
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

чим більше говориться про то шо то читати неможна-тим більше хочеться то почитати. . вот чисто на зло) хоча думаю людину непосвячену в то хватить може на 2-3 речення.
Pmz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:27 #2432546   #38
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата ----- кража - таємне привласнення чужої речі..
Користуєтесь нелегально (таємно).
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:27 #2432547   #39
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Саме без нашого відома, тому потрібно видалити всі електронні копії.
Це повністю ваша справа і проблема.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:27 #2432548   #40
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--------ще раз повторюсь , наведіть умови ліцензії які б хоч якось стосувались когось поза межами організації
та там навіть адреси нема. тупо всі питання на мило) подпольщики
Pmz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:33.