Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Як Ви знайшли роботу?
через знайомих 68 59.65%
по оголошенню 21 18.42%
через центр зайнятості, агентство 6 5.26%
пощастило 19 16.67%
0 0%
0 0%
Голосували: 114. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Як Ви знайшли роботу?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.09.2010, 10:45 #1451054   #81
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як Ви знайшли роботу?

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Попрацювати то встигне, проте де і чи ще підвернеться хороша робота після вузу. Зараз сам знаєш нормальну роботу чи навіть більш-менш нормальну роботу важко знайти. І якщо людина знайшла і зачіпилась за таку і має бажання і можливість поєднувати науку і працю - то їй дорога тільки до розвитку. Звичайно мало залишиться часу на особисте життя і т.д., проте це відшкодується згодом ІМХО.
.
не згоден. підвернутись може нога, якщо неправильно стати. а нормальну роботу треба шукати. і на нормальну роботу беруть людей з як правило профільною освітою, або дуже тямущих в цій сфері. тому для того, щоб мати гарантовано хорошу роботу, або навіть відкрити власний бізнес - треба або вчитись по спеціальності, або якщо вчишся, але по спеціальності працювати не тішить - то вибрати собі сферу, яка подобається - і розвиватись в цьому напрямку. якщо ти конкурентноспроможний і толковий спеціаліст в сфері ІТ, аудиту, фінансів, маркетингу чи навіть продавання роторів - роботу знайти буде дуже легко. навіть не треаб буде шукати. тобі її запропонують самі, достатньо продемонструвати свої вміння та можливості. хто вже попрацював у великих компаніях - знає, як важко знайти профільних людей на конкретні посади вище менеджера середньої ланки.
ясно, якшо шаритись 5 років, а потім шукати роботу в стилі "можу копати, можу і не копати" - то це гарнатована приреченість на поневіряння по вакансіях торгових представників, продавців мобільних телефонів і касирів в магазинах. а таких роботодавці ніколи не шанували, бо їм легко знайти заміну.
ставай унікальним - такий товар легше і вигідніше продавати)
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 3:
Romko_7 (16.09.2010), vanco2 (16.09.2010), Vushenka19 (16.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 10:46 #1451056   #82
Inn@Lapo4k@
 
Аватар для Inn@Lapo4k@
Типово Відповідь: Як Ви знайшли роботу?

Я першу роботу знайшла по оголошенню, це був фотосалон на Сагайдачного. Через пів року власники здали приміщення в оренду (там зараз магазин АЛЛО), а нас розігнали(. Тоді працювала в страховій компанії разом з татом (він мене і взяв) і десь через три місяці його шеф влаштував мене в серйозну держустанову, в якій я тружжусь вже 3,5 роки...))

Востаннє редагував Inn@Lapo4k@: 16.09.2010 о 11:13.
Inn@Lapo4k@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 11:13 #1451075   #83
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Як Ви знайшли роботу?

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
не згоден. підвернутись може нога, якщо неправильно стати. а нормальну роботу треба шукати. і на нормальну роботу беруть людей з як правило профільною освітою, або дуже тямущих в цій сфері. тому для того, щоб мати гарантовано хорошу роботу, або навіть відкрити власний бізнес - треба або вчитись по спеціальності, або якщо вчишся, але по спеціальності працювати не тішить - то вибрати собі сферу, яка подобається - і розвиватись в цьому напрямку. якщо ти конкурентноспроможний і толковий спеціаліст в сфері ІТ, аудиту, фінансів, маркетингу чи навіть продавання роторів - роботу знайти буде дуже легко. навіть не треаб буде шукати. тобі її запропонують самі, достатньо продемонструвати свої вміння та можливості. хто вже попрацював у великих компаніях - знає, як важко знайти профільних людей на конкретні посади вище менеджера середньої ланки.
ясно, якшо шаритись 5 років, а потім шукати роботу в стилі "можу копати, можу і не копати" - то це гарнатована приреченість на поневіряння по вакансіях торгових представників, продавців мобільних телефонів і касирів в магазинах. а таких роботодавці ніколи не шанували, бо їм легко знайти заміну.
ставай унікальним - такий товар легше і вигідніше продавати)
А до якої категорії профілю ти мене відносиш? Якщо та робота на, якій я працюю зараз і тоді її знайшов вимагала вузького і спеціалізованого профілю(якого ніде не вчать у вузах, лише навики і то далеко не те), в якому я тільки наближено кумекав. Але нічого страшного, неавчили, пояснили - тепер я вчу своїх підлеглих, пояснюю і не погано справляємся.
Згоден лише в одному - не треба починати працювати і вчитись одночасно на перших курсах, тоді дійсно повний нуль. А от після 3-х чи 4-х річного хрещення у вузах вже можна поєднувати.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 11:33 #1451086   #84
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як Ви знайшли роботу?

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
А до якої категорії профілю ти мене відносиш? Якщо та робота на, якій я працюю зараз і тоді її знайшов вимагала вузького і спеціалізованого профілю(якого ніде не вчать у вузах, лише навики і то далеко не те), в якому я тільки наближено кумекав. Але нічого страшного, неавчили, пояснили - тепер я вчу своїх підлеглих, пояснюю і не погано справляємся.
а який профіль, якщо це не таємниця, звичайно?
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 11:35 #1451088   #85
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Як Ви знайшли роботу?

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
а який профіль, якщо це не таємниця, звичайно?
Проектування /виробництво пресформ і штампів і продаж їхньої комплектації окремо, вибірково,
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 11:48 #1451106   #86
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як Ви знайшли роботу?

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Проектування /виробництво пресформ і штампів і продаж їхньої комплектації окремо, вибірково,
ти маєш відношеннябезпосередньо до виробництва? на таку роботу легко попасти, маючи рівні руки і технічну освіту.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 12:24 #1451138   #87
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Як Ви знайшли роботу?

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
ти маєш відношеннябезпосередньо до виробництва?
Так.
Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
на таку роботу легко попасти, маючи рівні руки і технічну освіту.
)))))) Розсмішив
А ти спробуй сам на таку влаштуватись, не орієнтуючись в тому майже зовсім, а тоді кажи. Чи ти спеціаліст в цій галузі?
Саме легше це казати тут на форумі
І там треба мати не рівні руки, а здорові і прямі мозги - так робота розумова
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 12:28 #1451140   #88
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як Ви знайшли роботу?

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
І там треба мати не рівні руки, а здорові і прямі мозги - так робота розумова
рівні руки напряму зв"язанані з прямими мозгами)
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 12:32 #1451145   #89
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Як Ви знайшли роботу?

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
рівні руки напряму зв"язанані з прямими мозгами)
Ну що можу далі сказати? Далі вже сказала Джалка
Цитата Є така підозра шо самураї продовжують дискусію вже виключно з бажання залишити за собою останнє слово. Тому надайте йому таку можливість, признайте шо електронна сигарета- то вбого, тупо і шкідливо, і коли він, вдоволений, піде, спокійненько собі поговорите про то,шо треба
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 12:35 #1451148   #90
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як Ви знайшли роботу?

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Ну що можу далі сказати? Далі вже сказала Джалка
та, Джалка одним постом під корінь зарубала всі мої майбутні пости на форумі. бо ьудь-який з них, навіть самий перший, зажди може виглядати як останнє слово. Хоча своє останнє слово я волію ще не казати дуже довго)
ладно, бавтеся, діти)
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vushenka19 (16.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:56.