Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Традиція шлюбу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.09.2014, 20:53 #2447865   #81
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата Та що ти кажеш????!!!!! Не може бути!!!
ПС. І чого мене так бісять твої рисочки? Напевно в мене рисочкофобія.
---- я не спец. по фобіях ... тому в цьому випадку не зараджу порадою...щодо почуттів, що викликають у вас ці рисочки....
---- щодо шлюбу, то говорю те, що є в дійсності....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2014, 21:00 #2447866   #82
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Важливі і для вас також, Пантеро.
Бо Ісус прийшов і заради вас також. І зробив для вас те, чого жодна людина зробити не може.
Ой, Новак, ти мене певно з кимось спутав. Міг би вже за скільки років побачити, що на мене ці мантри не діють, бо в мене зразу мозги включаються:
куди прийшов, якщо він вже і так "всюди" був?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2014, 21:09 #2447872   #83
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата:
Допис від Пантера
куди прийшов, якщо він вже і так "всюди" був?
Прийшов на смерть, на хрест...
замість нас.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2014, 21:10 #2447873   #84
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата .... бо в мене зразу мозги включаються:
---- невже ?...
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (19.09.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2014, 21:16 #2447876   #85
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Прийшов на смерть, на хрест...
замість нас.
Ми не вмрем? Серйозно? Я так і знала!
Новак, БОГ не може вмерти. Якщо вмер, то вже не Бог.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2014, 21:35 #2447884   #86
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата БОГ не може вмерти. Якщо вмер, то вже не Бог.
---- Бог Всемогутній, то в чому проблема? Йому можливе все... якщо ні то значить не Бог....

Додано через 4 хвилини
Цитата Ми не вмрем? Серйозно? Я так і знала!
---- звичайно, помрем, за тілом, але дух не вмирає, і він буде жити вічно, але як це залежить як людина жила до смерті

Востаннє редагував engar: 19.09.2014 о 21:36. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 07:49 #2447928   #87
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата ---- Бог Всемогутній, то в чому проблема? Йому можливе все... якщо ні то значить не Бог....
А Всемогутній може перестати бути Всемогутнім, якщо йому можливе все, і після того, як захотів перестати бути Всемогутнім, будучи не Всемогутнім (смертим), як зміг би знов стати Всемогутнім, коли позбувся Всемогутності, нехай добровільно ? Чи Всемогутність (Вічність) і смерть (не вічність) взаємно-виключні поняття ?

Востаннє редагував Ychen: 20.09.2014 о 08:03.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 07:51 #2447929   #88
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

і тут сектанти тему скапарали ))
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 08:07 #2447933   #89
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата і тут сектанти тему скапарали ))
А є зміст брати шлюб у присутності не всемогутнього ???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 08:44 #2447935   #90
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А є зміст брати шлюб у присутності не всемогутнього ???
на дане питання не можу відповісти, бо я не в темі (що ви курите?)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 11:17 #2447959   #91
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Але, принаймі сама урочистість процедури мала би нагадувати людині, що відбувається щось важливе, а не просто узаконення статевого життя двох тіл.
Якщо людина розуміє всю серйозність сімейного життя, то взяття шлюбу уже ні на що не впливає.
Якщо ж ні - то можна брати хоч тисячу шлюбів, а чимось більшим, ніж "узаконенням статевого життя двох тіл", воно для людини не стане. І урочистість тут ні до чого.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 11:44 #2447968   #92
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Якщо людина розуміє всю серйозність сімейного життя, то взяття шлюбу уже ні на що не впливає.
Якщо ж ні - то можна брати хоч тисячу шлюбів, а чимось більшим, ніж "узаконенням статевого життя двох тіл", воно для людини не стане. І урочистість тут ні до чого.
Не скажи. Я думав, що усвідомлюю усю серйозність сімейного життя, доки не походив на передшлюбні науки.
Багато цікавого дізнався від нашого священника, і не тільки щодо церемонії шлюбу чи сімейного життя.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 12:44 #2447978   #93
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Не скажи. Я думав, що усвідомлюю усю серйозність сімейного життя, доки не походив на передшлюбні науки.
Багато цікавого дізнався від нашого священника, і не тільки щодо церемонії шлюбу чи сімейного життя.
Думати і насправді усвідомлювати - різні речі, чи не так?
Не знаю, що там тобі такого міг сказати священник, чого не розуміє нормальна думаюча людина, та й так, щоб вплинути на твоє подальше життя (бо є такі, що вроді чують, але виходять і те знання враз вивітрюється), але це скоріше виняток, а не правило. Бо люди переважно діють як звикли, а не як хтось сказав.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 18:10 #2448046   #94
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Традиція шлюбу

Як я бачу ситуацію: церковний шлюб - це класна штука, він не надто залежить від віросповідання.
Впевнений, що просто суперово отримати, наприклад, шлюб за місцевими звичаями десь в Індії, Тибеті, Гаваях чи Арабських Еміратах, навіть разом із передшлюбними науками. Все залежить від сприйняття самих молодят і священника.

Є дві категорії людей, що висловлюються проти церковного шлюбу:
1. Ті, хто живе у громадському шлюбі і не брали шлюбу в церкві. Такі люди або просто терпіти не можуть всього, що пов'язано із церквами (можливо, в дитинстві нав'язували надто або просто є негативний досвід спілкування з священниками). Хоча у 95% вони походять з християнських сімей і були хрещені в церкві. Одна із причин відсутності церковного шлюбу - вони не знають, як можна класно провести цю церемонію, або їм просто бракує грошей і бажання для такої події. Як правило, на старість дуже шкодують, що за молоду знехтували цією церемонією.
2. Ті, хто взяв шлюб ву церкві, але не задоволений відношенням священнослужителів або власним сімейним життям після шлюбу. В першому випадку просто недостатньо уваги саме подружжя приділило вибору церкви і особи, що даватиме шлюб. В другому випадку свої проблеми перекладають на таїнство подружжя, оскільки часто після таких переломних подій відношення в парі змінюються. Збільшується тягар відповідальності водночас із появою побутових сімейних клопотів. Також часто тут відіграє роль матеріальне благополуччя.

Я особисто щасливий у шлюбі, ми з дружиною перед шлюбом серйозно підійшли до вибору церкви і священника. Після народження сина охрестили його в тій же церкві. Тепер він, коли виросте і захоче взяти справжній церковний шлюб, зможе це зробити. А не хреститися у віці 20-30 років за гроші в сумнівних священників, щоб отримати за гроші сумнівне таїнство подружжя.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 18:25 #2448048   #95
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Я особисто щасливий у шлюбі, ми з дружиною перед шлюбом серйозно підійшли до вибору церкви і священника. Після народження сина охрестили його в тій же церкві. Тепер він, коли виросте і захоче взяти справжній церковний шлюб, зможе це зробити. А не хреститися у віці 20-30 років за гроші в сумнівних священників, щоб отримати за гроші сумнівне таїнство подружжя.
От мене зацікавило, що значить серйозно підійшли до вибору священника? Ви їм співбесіди влаштовували?
І друге, а ти впевнений, що твій син захоче стати християнином, чи в нього просто не буде вибору?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 18:42 #2448063   #96
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
От мене зацікавило, що значить серйозно підійшли до вибору священника? Ви їм співбесіди влаштовували?
Можна і так сказати. По перше, я на момент одруження вже деякою мірою орієнтувався у церквах і конфесіях міста Тернопіль. По друге, моя мама порадила звернутися в церкву Зарваницької Матері Божої (маленька церква в старому парку), оскільки там на той час був отець Роман, священник за покликанням, а не за гроші. Це ми зрозуміли вже після першого спілкування із ним. На науки ходити було цікаво. Видно було, що людина потрапила до церкви не по блату і не випадково. До церкви я особисто ходжу рідко, тому я задоволений, що зміг дізнатися багато речей про подружнє життя і про християнство загалом. Отець ніяким чином не намагвся на нас вплинути чи агітувати, просто висловлював свою думку та розповідав факти. Наприклад, як правильно хреститися або коли саме християнська церква визнала, що у жінок є душа

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І друге, а ти впевнений, що твій син захоче стати християнином, чи в нього просто не буде вибору?
"Просто не буде вибору" якраз у дітей тих батьків, які вирішили знехтувати таїнством подружжя. Оскільки вони будуть не хрещеними, відповідно, шлюбу їм жоден СПРАВЖНІЙ священнослужитель НЕ дасть.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 18:45 #2448064   #97
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата А Всемогутній може перестати бути Всемогутнім, якщо йому можливе все, і після того, як захотів перестати бути Всемогутнім, будучи не Всемогутнім (смертим), як зміг би знов стати Всемогутнім, коли позбувся Всемогутності, нехай добровільно ? Чи Всемогутність (Вічність) і смерть (не вічність) взаємно-виключні поняття ?

---- а ваш бог, лише частково могутній?
---- бо якщо Всемогутній то Всемогутній ....

Додано через 1 хвилину
Цитата перед шлюбом серйозно підійшли до вибору церкви і священника.
--- за якими критеріями обирали священника?

Востаннє редагував engar: 20.09.2014 о 18:45. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 20:44 #2448096   #98
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
"Просто не буде вибору" якраз у дітей тих батьків, які вирішили знехтувати таїнством подружжя. Оскільки вони будуть не хрещеними, відповідно, шлюбу їм жоден СПРАВЖНІЙ священнослужитель НЕ дасть.
А що хреститися в дорослому віці неможна?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 21:48 #2448117   #99
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата ---- а ваш бог, лише частково могутній?
---- бо якщо Всемогутній то Всемогутній ....
Частково могутній є той хто вмер і був воскрешенний- Ісус ХрИстос. А Вічний Бог є Всемогутній і виявляється Тим Ким забажає, не може перестати бути таким (Всемогутнім)- бо Він незмінний і завжди Той самий Бог, не міняв свою стану з Живого на мертвий. Джерело всього і Першопричина ( що і означає по своїй суті значення Імені- Єгова) не може бути наслідком, результатом чи змінним творивом (в різних стадіях, станах- живий , мертвий, знов живий, чи воскрешенний ). Це Стабільна Суверенна Особистість Всесвіту.

Востаннє редагував Ychen: 20.09.2014 о 21:55.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2014, 08:29 #2448171   #100
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Традиція шлюбу

Цитата
Допис від Учень
А Вічний Бог є Всемогутній і виявляється Тим Ким забажає, не може перестати бути таким (Всемогутнім)- бо Він незмінний і завжди Той самий Бог, не міняв свою стану з Живого на мертвий.
Скажіть, Учень, чи вважаєте ви для Бога неможливою таку річ: залишаючись вічним, незмінним і всемогутнім як Дух (бо Бог є Дух) прийняти тіло і стати живим У ТІЛІ ще й на Землі. Прожити У ТІЛІ на Землі якийсь час (залишаючись вічним і незмінним як Дух), а потім померти ТІЛОМ (продовжуючи залишатись вічним і незмінним як Дух).

Таку річ, де задіяне фізичне тіло, як тимчасове помешкання всемогутнього Бога (який є Дух) можливо здійснити всемогутньому Богу?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:54.